• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edit no vidíš, jakýho máš doma šikulu:slight_smile:....pabli co máš z toho, já na ně taky nebudu mít:grinning:
10. led 2010 v 19:59  • Odpověz
holky to jako fakt ? :confused: já bych dobrovolně na operaci nešla ani za nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mít prašule tak bych si možná nechála trochu toho tučíku odsát :dizzy_face: :grinning: rochu se děsím jak ty moje prsa budou po kojení vypadat, ale pokud je urží pak nějaká podprda tak je mi to vcelku jedno, stejně se nikde neukazuju a před přítelem je mi to šumák
10. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
evena: taky si myslím, že spíš investuju do hooodně dobrých podprsenek :slight_smile: booooooooože, já bych tak chtěla klasickou push-upku s kosticí a s krajkami si vzít a né ty kojící a sportovní pořád :slight_smile:

jdu koukat na telku, mějte se pěkně :slight_smile:
10. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
taky jsem přemýšlela nad prsama ale jelikož nekojím tak nebude třeba jen je spevním...
10. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Zdravím nové maminky a prcíkama. Dnes den lepší, ale malý opravdu vyžaduje hodně pozornosti. Začínám mít depku, jak se bude chovat na vítání občánků, je fakt otravka. Nejraději je bez plíny a nebo jen v plíně a bodýčku. Nebavího si hrát samotnému, musí někdo u něho být, nebo začne své vydíravé kňučení. Co se týká prsou, mám je dost velké a už teď vypadají hrozně, ale nad operací nepřemýšlím
10. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holčičky :slight_smile: děkuji za milé přivítání :sweat_smile: Píšu pozdě protože jsem moc času neměla vzhledem k tomu, že používame na krmení sklenenou láhev a malej mi jí vyrazil z ruky a upadla na podlahu :unamused: Podlaha dopadla dobře ale láhev praskla tak jsme museli s Davídkem skočit do Tesca pro novou :grinning: No řeknu vám po tém sněhu hrůza jezdit s kočárkem, vyskoušeli ste si to,, u nás v Plzni nestíhájí odmetat chodníky, komu by se chtělo :grinning:

renulem, endie- já měla nejdřív popraskaný bradavky, v porodnici jsem při každém Davídkovém sání doslova trpěla :frowning2: přišla jsem domů z porodky, hups, hned zánět v prsu, 2 týdny jsem odstříkavala a pokládala tvarohem, skončil v jedném prsu, udělal se v druhém :frowning2: , pak jsem se nějak rozkojila ale už jsem byla hotová, pak malej začal brečet, málo pil a mlíčko bylo fuč :cry: nakonec jsme pořídili sunar, ten doslova blinkal, vyplivoval dudlíka, nechtěl ho a tá zácpa ani neříkám,,, koupila jsem Nutrilon a bylo po pláči, dítě jak vyměněné,, pravdu vám řeknu kojení mi ani nechybí,, no akorát jde víc penízek, ale jak říkate hlavně že máme spokojené dětičky :slight_smile: :wink:

renulem - já bych chtěla hubnout ale ještě jsem se k tomu nedopracovala :grinning: to ty sladkosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: po porodu jsem se rozežrala ještě víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a holky ja kojila jen málo ale prsa nemám taky pevný, jsou jak špongie, při zánětu hodně mlíka a jak zmizelo tak jsou jak uši loveckýho pejska :confounded:
10. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
jo a renu gratuluji k zasnoubení, tá váha tě taky sere? mě taky, můj přítel mi řek, že si mě veme až když shodím bříško :grinning: tak mám co dělat, hehe :grinning: ale má mě rád, to neříkam že ne, prostě mě chce nějak přinutit zhubnout :slight_smile: koukala jsem na beremese jaké jsi si vybrala hezký šatičky, moc ti sluší, jsou fakt pěknoučké :sweat_smile:

tak pa zítra ten můj bobeček už dávno spinká tak jdu taky :wink:
10. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska noc nic moc, malej usnul v 19:30, pak kojení ve 22:30 (už!!!), v 1:30, 4:30 a v 7 h, teď jsem ho zkusila dát ještě spinkat, tak uvidíme... :confused:

makka: koukám, že tě malej taky pěkně zlobí! :unamused:

wwercaa: zjistila jsem, že mají v Penny teď Milku za 16,90, tak si pro jednu skočím, musím doplnit energii, co ze mě prcek vysává :grinning:
11. led 2010 v 07:52  • Odpověz
pabli - to tě teda nezávidím, že tak často papáte ale je fakt, že materské mlíčko tolik nenasýtí jako UM, mýho jsem taky koijla každé 2 hodky ale odkdy jsme na UM tak dostane napapat v 20.00 a pak až ráno v pul pátý a po papání dospává ještě tak 2 hodky :slight_smile:

tak já tu možná ještě něco ulovím a když ne, přítel je v práci, tak si možná také pro ní skočím, mám to kousek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: víš aby mě neviděl jak " HUBNU " :grinning:
11. led 2010 v 09:01  • Odpověz
pěkné ráno :dizzy_face:
holky nedělejte mi chutě ... v jakýmsi obchodě měli milky za 12 kč a my jich tenkrát nakoupili hromadu a můj limit byl asi 5 denně, to byla hrůza :grinning:
rýmička nás opouští tak je všechno při starým ... 21 - 8.30 ochrapa malá :dizzy_face: teď kouká na medvidka PU, navyšila sem ji polštáře ať pěkně vidí tak je do toho pěkně zažraná :slight_smile:
11. led 2010 v 09:12  • Odpověz
evena: to měli nějak krátce potom, co se Vítek narodil, v Tescu :slight_smile: jsme si taky kupovali s manželem každý den jednu za 12 Kč :slight_smile: :slight_smile:

wwercaa: tak to taky pěkně "hubneš" :grinning:
11. led 2010 v 09:17  • Odpověz
holky, jak se vám teď jezdí s kočárky? Docela lituju ty, co mají malá kolečka... náš teréňák ten sníh zvládá, ale i tak se člověk nadře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 09:18  • Odpověz
jdu s Vítkem cvičit - dám ho na bříško a budu překulovat sem tam :grinning:
11. led 2010 v 09:19  • Odpověz
evena to je dobrý, věř, že nejsi sama já když se někdy rozběhnu tak to nejde zastavit, otevřu si čokoládku a jedu jak nezavřená a pak se divím proč je na tej váze opět víc :confused:

tak to spinká krásně :sweat_smile:
11. led 2010 v 09:21  • Odpověz
pablinka ani mi neříkaj, včera jsem to skoušela, náš kočárek to také zvládne utáhnout, ale taky jsem se při tém zapotila :grinning:
11. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky, jelikož nemám sílu vyjíždět s kočárkem ven, vystrčila jsem malého před barák a spí krásně. Hlavně si potřebuji trošku od něho odfouknout, fakt dá zabrat a chci taky poklidit. Naposledy jsme byli venku v pátek. Možná mu už čerstvý vzduch chyběl. Stejně se vyjíždce nevyhnu, jdu ve čtvrtek s malým do poradny, ale to mi pomůže manžel. Hlavně se nedostanu do trolejbusu. Sice jsou protáhlý silnice, ale všechen sníh udělá bariéry na zastávkách a sotva se do trolejbusu dostane člověk natož s kočárkem. Jinak malý spal od 21 h., pak jsem ho probudila na jídlo v 22 h., pak se vzbudil ve 3 h., 6 h. a pak v 8 h. Jenže kdyby si řekl o jídlo jen kňučením, on řve, že by vzbudil celý barák. Tchýně mi říkala, že dávala děti celý den ven, jen jim dávala pauzy na jídlo a pak je zase šoupla do kočárku. Když vidím malýho jak je otravný, tak o tom také uvažuji.
11. led 2010 v 09:46  • Odpověz
makka - já to řeším taky takhle, mě malej v postýlce neusne ani náhodou, v noci jo,,, dám ho do kočárku, obléknu ho jako, když jdeme ven, otevřu na něj balkon a je to, usne a spí min. 2 hodinky :slight_smile:
Já se také chystám uklízet, spíš chci udělat povánoční úklid - vytřít, vyvoskovat podlahu, utřít prach (je to hrozný jak se mi to cez Vánoce zaprášilo) a včera mi vyjíždka stačila na pul hodinky a měla jsem dost, na semaforu jsem se nemohla dostat na chodník jak je to vymetený, tak jsem tam zapadla a měla co dělat aby jsem se nějak prodrala tým sněhem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 09:59  • Odpověz
werca naštěstí mě ta žravá už opouští, protože dochází cukroví z vánoc ... po porodu sem ujížděla na popcornu to byli večer u telky tak dva pytlíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď co posiluju to vytahaný břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si trochu dávám bacha na to co jím, protože je mi líto se napráskat když tak dřu
s kočárkem ani nechodím, do obchodu nemusím, přítel nakupuje když jde z práce a po zahradě nebo dědině se mi nechce když je zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mája u toho Pua vytuhla :slight_smile:
11. led 2010 v 10:05  • Odpověz
TAkže kotel sice topil, ale jen do 22hod pak se zase pokazil :angry: Ale do rána nám teplo vydrželo a teď jsem s Edinkou u našich a čekám na opraváře.

Editka byla dnes v noci hodná , kojila jsem ji jen 1x. Takže jsem krásně vyspaná.

Já bych sice chtěla prsa poopravit, ale můj muž je zásadně proti. Jestli prý vím jaká jsou u každé operace rizika a on mě miluje takovou jaká jsem. :slight_smile: Navíc musím říct, že prsa zatím vypadají pořád stejně jako před kojením.

Venku už jsem byla, protože jsem musela nakoupit a s naším kočárkem se drandí i na sněhu suprově!!

A jak tak čtu o tom sladkém tak už chápu proč mají Editka a Mája tak krásné faldíky - to bude těma čokoládama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já teď na sladkém taky ujíždím. Četla jsem radu na www. porodnice.cz, od laktační poradkyně, že když mimčo málo nabýrá tak si mamča má dávat 2 dny takovou tu hustou smetanu do kávy :wink:
11. led 2010 v 10:11  • Odpověz
edit :grinning: já už sem fakt přesvěčená že je to tím :grinning: a kolik ti editka přibírá měsíčně?
11. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Evena - skoro kilo každý měsíc :grinning: Ale teď už to asi bude míň. Jsem zvědavá na příští kontrolu za 14 dní. Je to děs, že už ji budou 4 měsíce. Strašněě to letí :frowning2:
11. led 2010 v 10:16  • Odpověz
evena mě ještě moc neopustila, ale nám cukroví už došlo asi si místo tých oplatek a čokoládek budu muset zaobstarat něco suchšího, nejnovějš ujíždím na bebe sušenkách, ty nejsou snad až tak kalorický :grinning: ale stejně to sladký nemůžu vyřadit ze svého jídelníčku, protože by mi to pak chybělo a já bych pak zase spolkla všechno co bych uviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

malej už nějak podivně piští, tak ho asi pudu dát hajat, u nás je to tak: dvě hodky je vzhuru a pak už je nervní a chce spinkat=)
11. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Dnes právě u našich dojíždím poslední zbytky cukroví :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 10:18  • Odpověz
malá si krásně hrála s hradičkou, teď jsem se otočila a ona tam usnula :grinning: No nemáma já zlatý dítě :wink:
11. led 2010 v 10:20  • Odpověz
wwercaa:tak ta váha mě neskutečně štve..dneska už jsem si udělala tabulku a zvážila jsem se a změřila..budu se tak vážit a měřit každý týden...a jestli nezhubnu tak bude zle..Ale dneska jedem s Kubíkem plavat a pak jdu do tělocvičny na aerobic..a pak se ještě chci přemluvit na orbitrack..aspoň 15 minut..no uvidím jak ta váha pujde dolů..jinak nasadím adipex a bude to jedna dvě..
Děkuju za pochválení šatů jsou opravdu nádherné,už se těším až budou doma..
No jo konečně jsem dostala zásnubák..pořád tomu nemůžu uvěřit..strašně jsem ho chtěla...
11. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Renu co je adipex?
11. led 2010 v 10:33  • Odpověz
holky tak kubík taky nechce spinkat přes den v postýlce ale taťka ho vždy uspí..já netušm jak to dělá..on vždy řekne..jdu ho skusit uložit..za 10 minut dojde že už spí a to odcházel a malý měl oči jak baterky a rozvykládané...mě to prostě nejde já sním musím ven...

a teda ta čokoláda mě taky láká ale NE prostě už jsem faakt tlustá a ty moje KG jsou úúděsnééé...
11. led 2010 v 10:35  • Odpověz
edi:to jsou takové prášky na snížení hmotnosti...Jmenuje se to adipex retard Kukni na netu píšou o tom dooost...
11. led 2010 v 10:36  • Odpověz
werca tak na těch be be ujíždím taky, taky si říkám jak sou zdravý že to není takovej hřích, jenže když sníš 3 balíčky na posezení tak to vyjde asi nastejno jak čokoláda :grinning:
maá se vzbudila tak sem jí šoupla do domácího kočárku kde má zavěšený hračky tak do nich buší, je otázka na jak dlouho protože už asi bude zas hladná
renu s takovou to dolů určo dáš :dizzy_face:
11. led 2010 v 10:38  • Odpověz
edi:tak to máš zlaté dítě to se nám teda ještě nestalo že by šel dobrovolně spát...
11. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.