• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
renulem - já už taky budu muset začít se sebou něco dělat, když se chci vdát, budu muset něco zhodit, nejen kvůli příteli (aby jsem se mu líbila ještě víc) ale i kvůli sobě, když budu chtít nějaké pěkné šatičky a zjistím, že se do nich nezapnu, tak to bude zlý :unamused: ...my také plánujeme svatbu, ale ještě s ní moc nechvátame, až malej podroste...bude to hezký ve třech že jo :wink:
11. led 2010 v 10:39  • Odpověz
tak já tu sem fakt jediná ktará není vdaná nebo svatbu neplánuje :fearful:
11. led 2010 v 10:40  • Odpověz
wwercaa:No jo máš pravdu..právě že ta svatba..taky to nedělám jen kvůli příteli ale kvůli sobě.chci se líbit sama sobě..v šatech i jako nevěsta celkově..chci jít v létě na koupák a v pohodě se svléknout a nestydět se za sebe...

Já jsem se už chtěla vdávat aby byl Kubík v úplné manželské rodině...
11. led 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
ahojik, tyy jo holky ja silene zeru sladky!! fuuuj! a ten nechutnej spek co mam kdyz zapnu kalhoty:frowning2: uplne me to cely prepadne pres dziny a visi to tam...no hnus!:frowning2: na vaze to ani moc videt neni ale ten spek je nechutnej:frowning2:

ja bych planovala svatbu znovu:grinning: nejak to leti vsechno strasne leti, male jsou 3 mesice pryc, svatba se vzdaluje...chjooo:grinning:
Renu - já jsem totiž před pár dny přišla na to jak na ni. Dám ji přes obličej plinku, ona si ji strčí do pusy,dumlá ji a za chvilku je tuhá. Funguje to na 90%, občas řve tak, že nepomůže nic jiného než kojení.
autor
renu, ja si jdu koupit jednodilne plavky... ty joo do dvojdilnych bych asi teda nevlezla:frowning2:
edat:tak to my dáváme plínu už dlouho...přehodíme ji přes oči a je to..
11. led 2010 v 10:45  • Odpověz
to bych taky chtěla aby byla mája v uplně rodině a hlavně abych měla stejný jméno jako mám ona ale k té svatbě se snad nikdy asi nedokopu
11. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Jak vás tak čtu tak se taky dám do hubnutí.
Včera už jse očistila můj běžecký pás a zase se do toho pustím.
Bylo by super kdybych zhubla ty moje tukové zásoby kolem celého těla :slight_smile: ale nejvíc si potřebuju zlepšit kondičku.
11. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Evena - já jsem sice vdaná, ale příjmení mám jiné než Editka :slight_smile:
11. led 2010 v 10:47  • Odpověz
mě děsně štve že volám k doktorce a musím říct Ivanová jsem maminka od Mikulce...než jí to tam nahlásím tak je to děs..Prostě se mi to nelíbí už chci at je to prostě Mikulcová...
Tak prďola venku už přes hodinu spí a já jsem se aspoň nasnídala a něco poklidila. Jinak u nás uspávání přes den není až tak problém, do 20 min. je tuhý, chodí spát po 1,5 hod. - 2 h. a spí hodinku. Venku je mu asi příjemněji, ale abych to nezakřikla. Co se týká cukroví, tak to jde mimo mě. Nemusím ho, takže máme obrovskou dózu plnou cukroví v lednici a nikdo na to nesáhne. Kdybysme měli trošku vyjedený mrazák, tak to zmrazím, ale bohužel to poletí asi do popelnice. To my jsme spíš na maso a na slané pečivo. Myslím, že tím lítáním kolem malého ještě nějaké kilíčko schodím, i když se vdávat už nebudu :wink: Ale holky, zase máte nějakou motivaci.
EVENA - a co když tě přítel požádá o ruku?
Taky se nás osvědčila plína. Jen jí přiložit k obličejíčku, Adámek se do ní zaboří a většinou zabere. A ještě zavinování má úspěch. Malý hrozně hází rukama, např. teď jsem letěla ke kočáru protože hrozně řval, on se majznul rukavicí přes obličej a teď spí dál
11. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Zavinování u nás nefungovalo nikdy a to jsem měla takovou krásnou zavinovačku :slight_smile: Ona ji prostě nesnášela.
11. led 2010 v 10:54  • Odpověz
evena - to je fakt, a ještě když si k tomu přidám Lipánka, kterýho zbožňuju, mnamky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mýho jsem ted dala hajat tak doufám, že spon chvilku pospí, aby jsem stihla uklidit, no jed v pul 10 tak nevim a když mu dávvam dopít tak se na mě řechtá a nepije lumpík :grinning:
renulem - má kámoška měla taky nějaké podobné prášky a taky po nich zhubla

editah - to usínání u nás nehrozí, můj se hraje a pak začně být nervní a už je to na mne abych ho dala spinkat :slight_smile:
11. led 2010 v 10:56  • Odpověz
wwercaa:je to svinctvo ale jdou po nich kg děsně dolů..zatím to prát nebudu když to pujde samo ale když ne tak tomu trocha pomůžu..
11. led 2010 v 11:03  • Odpověz
editah - můj ikdyž byl v zavinovačce musel mít ruky venku, byl nato zvyklej z porodky a doma to prostě nefuungovalo jinak :wink:

renu - já se taky musím představovat jako Čopanová od Poláku, no hrúza a ještě mám také blbé příjímení že ho každý poplete, třeba v autoškole musel učitel kvůli mě jít na úřad protože to popletl :confounded:

pipiii - já jsem byla zvyklá na dvojdílne plavky, no už na ně můžu tak zapomenout to by se mě asi v dvojdílnych v akvaparku polekali všichni :grinning: sotva se narvu do svých kalhot a z 10 se jěště do půlky nenarvu :frowning2:
11. led 2010 v 11:05  • Odpověz
makka. jé, tak to se musím jít podívat, jak to vypadá na zastávkách MHD u nás :confused: Ve St nebo ve Čt jedu s malým na oční (2 autobusy městské) a v PÁ jdeme na očkování pneumokoka, ale to už pěšky.

Holky, závidím vám, že spí prckové sami od sebe v kočárku, náš malý terorista je vždycky tak první půlhodinku jízdy venku vzhůru, a pokud se v tu chvíli zastaví, tak už se kroutí a vříská :grinning:

edit: když já nepiju kafe... tak kam mám dávat tu hustou smetanu? Teda koupila jsem si kompotované broskve a dávám si na ně šlehačku, si dělám takový pohárek večer vždycky, to se taky počítá, ne? :grinning:
11. led 2010 v 11:13  • Odpověz
pabli - Davídek by přespal v kočárku i celej den kdyby se s ním jezdilo, no někdy jsem ho fakt musela vzbudit, když už byl opravdu po 5 hodinách čas na jídlo a kedže pil jenom 100 tak už to chvátalo, mělla jsem nařízení od lékařky ho krmit po 3 hodkach tak jsem ho z toho kočárku musela vyndat :slight_smile:
11. led 2010 v 11:17  • Odpověz
edit: trik s plínkou jsme zkoušeli asi před měsícem a malej řval jak protrženej, vůbec se mu nelíbí, když má něco na obličeji, jedině tak moji dlaň, to ho uspí taky...
11. led 2010 v 11:18  • Odpověz
makka tak to bych osuhlasila, ale asi to oddělovala :grinning: pro mě je svatba prostě šaškárna ale vdát se stejně musím, děsně mě vadí ty jiné příjmení, taky mě štve jak renu když musím říkat že mé dítě se jmenuje jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

renu ... a dr ti ne napíše? nejsou to ty prášky co se předepisují těm hodně obézním lidem?

werco myslím že na mé příjmení nikdo z vás nemá :sweat_smile: když ho řeknu tak ho musím rovnou i hláskovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mít takové příjmení můj chlap tak si ho nikdy nevezmu :grinning:

já hlavně potřebuju zhubnout do dubna než budu chodit na plavání s májou, ať se taky do nějakých těch plavek vlezu že ..

pabli tak zkus do čaje, to je lahoda ... ale kopec šlehačky určitě nemá chybu, hned bych si dala :slight_smile:
11. led 2010 v 11:24  • Odpověz
evena: tak včera byl na procházce manžel a potkala ho jedna má bývalá studentka a oslovila ho "pane Bartoníčku" (tj. mým původním příjmením) :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 11:31  • Odpověz
stejně tak na gynekologii mi řekla doktorka, když jsem ukazovala fotky ze svatby: "Tyjo, to je vysoký Bartoníček." :grinning:
11. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
11. led 2010 v 11:38 • evena
evena. no to je teda příjmení! :grinning:
11. led 2010 v 11:39  • Odpověz
já vím ale pořád si říkám že lepší jak jened spolužák Šuk :grinning:
11. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Pabli - jak píše Evena smetanu nalij do čaje :grinning:

Já jsem si nechala po svatbě svoje rodné příjméní a manželovo v mužské formě, ale když někam volám kvůli Editce tak se představuju tím naším společným přidám i to -ová, aby v tom nebyl chaos :wink:
11. led 2010 v 11:42  • Odpověz
edit: a to si mám koupit jakou smetanu? tu ke šlehání? tekutou? nebo v prášku? :confused:
11. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Even tak to je přímo jazykolam :wink: Já jsem za svobodna Fuksová,což vyslovit se to dá krásně,ale ty překlepy když měl někdo tohle příjmení napsat, Fuxová, Fusková a brácha měl v novinách Miroslav Fuck, tiskový mluvčí :slight_smile:
11. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Přijde mi, že malý přes den spí víc jak když byl měsíční mimčo a jíst zase míň. Zabalila jsem ho do deky a dala do lehátka, zatím je v klidu a možná usne
11. led 2010 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.