• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahojky pablinko...já chci taky noviny...či co...já se chci taky podívat... :frowning2:
26. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
renu ale by sna dmohl aspoň omezit nebo se pokusit přestat když si taky přestala ne?
26. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
pipii no právě taky mě to dělá zle...ale co mu mám už říct??pokaždé to skončí stejně pohádáme se a já brečím...a odnese to malej...kvůli Honzové hlouposti...
26. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
evena no to by jako mohl...ale on je prostě vůl...prej on malého v břichu nemá on trej ho neohrozí prej on může...já ho asi utopím...jo a za to se nemusíš stydět já nad tím taky přemýšlím...ale mojí tchýni je 41 takže to tu bude ještě dlouho strašit...
26. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
jen abyste si udělai představu jak je tchýně zákeřná :angry:
několik let toužím po houpačce a tchán mi už od loňska slibovat že se do toho letos pustí až bude čas ... on je zvláštní, on by se pro ostatní klidně rozkrájel a dal by první poslední a tak se na houpačku před dvěma týdny vrhnul a už má svařenou kostru na ní a tcháně mi zákeřně u kávy řekla že ať si nemyslím že bude jen moje že se na ní budeme houpat snad všichni :angry: tak nevím jestli si myslí že sem takovaj sobec a nikoho na ní nepustím nebo co :angry: prostě jí sere že mi něco vyrábí s velkým nadšením :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
renu, ja bych mu proste rekla at kouri nekde venku a ne v tve pritomnosti:( ale vim ze nekdy je to tezke..:(
26. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
renu: tak mi pošli do IP mail :slight_smile: Jinak máš v albu opět krásný věcičky :slight_smile:

evena: moc hezká kombinézka :slight_smile:

danuš: už jsi nafotila ty věcičky?

Tak jsem zas pěkně nakupovala :grinning:
26. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
renu mojí bylo v lednu 60 :grinning:
26. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
jinak jsem zjistila, že když třeba nad něčím v obchodě přemýšlím, jestli koupit nebo ne, tak mě prcek vždycky tak kopne, že to koupím... když to chce :grinning: dost často je to u zákusků :grinning:

no, ale objektivně - je to tím, že jinak chodím mezi regály, a u toho přemýšlení se zastavím, tak se malej vzbudí... no, ale lépe je si to zdůvodňovat tou první variantou, že? :grinning:
26. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
renu, presne moje tchyne tady bude taky dlouho strasit ma 43 a tchan 44:grinning:
26. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
pabli tys zase utrácena ? :grinning:
renu a nebylo by teda lepší ho nechat ať si hulí, abyste se nehádali, stejně toho asi nenechá že ?
26. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2809725&vReferer=

- tady, jak jsme šli na nákup :slight_smile:

evena: joooo, mě to děsně baví :grinning:
26. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
pabli to je super důvod :grinning:
já když něco chvi a nezdá se mi cena tak prostě tomu mýmu v obchodě řeknu Mája by to hrozně moc chtěla, ale je to drahý a on řekne tak to musíme koupit teda :grinning: a je to :grinning: často to mám u regálu s melounama :grinning:
26. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
evena-asi by to chtělo si s ní od plic promluvit!!!!Už kvůli malý, jaký to pro ní bude,když uvidí po čase tu nenávist a špatné vztahy.....
26. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
evena: :grinning: ... teda melouna jsem ještě letos neměla :slight_smile:
26. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
renu tak to bych ho pěkně poslala někam...ať si teda hulí, ale ne před tebou.....
26. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
evena já nevím jsem bezradná...až se ale narodí mimi tak já ho prostě nepustím k malému...prostě bude muset do vany umit si vlasy vyčistit zuby a vydrhnout ruce...jsem zvědavá jestli se mu to bude líbit po každé cigaretě..
pabli super nákup:slight_smile:
autor
holky vsichni kluci jsou z toho myho kocarku odvareny, myslim ze budu balit kluky az budu vozit nekde po parku:grinning:
26. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
já teď smrad z cigarety taky nemůžu ani cítit.....nejlepší je, že náš soused kouří v paneláku na nevětrané chodbě...bych ho kopla....
26. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
tegga: super nákup to je, ale v tom DMku jsem nechala za to, co mám na té 1 fotce, 750,-! A to ještě se slevami :grinning: ... jsem nečekala, že tyhle "cetky" jsou tak drahý
26. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
tak to já čekám tady za ty kravinky dohromady ještě vyšší cenu:grinning:
26. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
renu-to já mám stejné s tchýní,taky kouří,ale teď se ovládá a když jsme u ní,tak si nezapálí....ale taky budu mít tendenci jí poslat aspoň umýt ruce,když bude chtít chovat broučka!!!!Smrdí mi to hrozně, kuřáky netoleruju a vytáčí mě
26. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
renu: a to ten tvůj kouří v místnosti, kde jsi ty???... měl by jít aspoň na balkón nebo ven... To už pak je, jak kdybys kouřila ty sama, když to čicháš...
26. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
danu v minulosti sem to zkoušela, ale význam to moc bohužel nemělo, ona vybalí takový ty řeči typu ty sis to vymyslela, já se tak nechovám často používá to že sem si to vsugerovala ... to si pak připadáš fakt jak blázen
ale stálo by to za pokus no, třeba nějak změnit taktiku a nepustit jí ke slovu :sweat_smile:
přitom sem jí dřív měla hrozně ráda, jenže můj mi řekl že jen to prostě neviděla jaká je, že se tak chovala vždyckyale byla sem slepá :unamused:
po posledním "rozhovoru" sme se nebavili půl roku ale bylo to docela super měla sem konečně klid, jen sme se míjeli na dvoře ale to taky není dobrý no
přitom ona rýpe fakr zbytečně, sedí se, klídek pohoda ... a ona najednou z ničeho nic řekne nějakou zákeřnou perlu která někohu urazí no, tak se to nastřádá a vybuchneš kvůli maličkosti
ono by je to mohlo taky napadnout samotný od sebe.....že přece nebudou smradlavýma rukama makat na mimíse
renu a on kouří doma ????
a to bude aji před malým? to snad né :frowning2:
26. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
pabli-fotit nestíhám,ale snad to stihnu do konce týdne :wink: jinak do dm se taky chystám nakoupit drobnosti,je na to ta sleva 10% baby bonus viď-SUPER. Takže tam koupim kartáč na lahev, 2 dudánky+obal na ně,.....atd.
26. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
tegga to můžu říkat pořát...at předemnou nekouří...a v neděli jsme se taky kvůli tomu chytli páč jsme jeli na ohnostroj v sobotu se známíma a on bánal 1 za 2 jako za 4 hodky 10 ks..tak jsem na něj v tom brně jen řvala at už toho nechá...a pak pi známý řekli Honzovi že ho litujou...prej na něj pořát řvu...tak jako si připadám jak debil...
26. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.