• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
makka: oni by měli jíst prckové méně často - když jedli v šestinedělí třeba 7x, tak teď by měli 5-6x... to ale neplatí i našeho, teď jsme na 8 dávkách za den :unamused: Ale přes den spí taky víc, jelikož dřív nespal vůbec, ani v kočárku, max. půl hodinky, tak teď je to rekordman :slight_smile:
11. led 2010 v 11:58  • Odpověz
holky, dělají vaši prckové nějaké pokroky? Vítek se akorát přetáčí ze zádíček na bok, když ho dám na bříško, tak pase koně, kouká se všude kolem sebe, otáčí hlavičkou... Dáváte děti hodně na bříško? Prý by se teď měly dávat hodně na bříško, ale Vítkovi se to líbí tak max. prvních 5 min, pak začne ječet a chce na záda nebo chovat... :unamused:
11. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Davídek mi 4 dny po porodu krásně zvedal hlavičku, to jsme se sestřičkou čuměli :confused:
No ted se mu moc nechce pasat ale umí to hezky, najvíc ho baví přetáčení se z bříška na zádíčka a jeho novinkou je to, že když ho přebaluju, tak se mi vkuse přetočí na bok a přitahuje si k sobě věci okolo, dnes ráno když jsem ho přebalovala tak si přitáhl celej balíček s vlhčenýma ubrouskama a chtěl si to nacpat do pusinky :grinning:
11. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
náš prcek už se taky přetáčí ze zad na pupín a je na bříšku moc rád, vydrží tam hodně dlouho a někdy, když ho otočím na záda, tak se vzteká a koulí se zpět:slight_smile:, zvládl parkrát už i překulení z pupku zpátky na zádíčka.....jiank už je docela sranda kojení, protože jak vnímá a pozoruje věci kolem sebe, tak je to někdy na hodinu:slight_smile:......a o přebalování nemluvě, jsem ráda, když zvládnu tu plínu dát, jak tam sebou šije
11. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
autor
holky, tyy brdo vy jste nejaky rozkecany:grinning: fakt vas nestiham:grinning: no ani to nejde s amalkou stihat:grinning:

prdolky, vlozila jsem novy fotecky amalky.... mrknete na ty kukadla:grinning:

jinak ta nase si konecne zacala sama broukat, na brisku vydrzi tak 5 minutek, vice ne. A otoci se z paseni na zadicka, ale ze zadicek pouze na bok. Ale silene se pokousi sednout, fakt nechapu, dela takovy jakoby sklapovacky:-O :confused: :confused: :confused:
11. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
tak naše jí tak nějak pořád stejně, zvládne za těch 12 h klidně i 8x kojení
v nějakým časáku pro maminky bylo napsaný že prej když je dítě při těle a chce pořád jíst tak že mu nemáš dávat :confused: no to bych nikdy neudělala ...
pabli nám se na bříšku líbí tak 2 minuty tak jí na břicho nedávám, možná tak jednou za dvy dny a nemyslím že by se kvůli tomu měla nějak ochablé ty svaly
a pokroky teď ani ne, u nás to bylo tím sděláním toho postroje asi takové rychlé a najednou na ní šlo vidět jak umí jakoby ze dne na den spoustu nových věcí, prostě sme to u ní neznali a ona taky ne :grinning: přetáčet na bok se jí moc nechce, přetočí se jen v zápalu hry pod hrazdičkou, jinak ne ale co jí tak jde tak se pořád zvedá a už je to faktdost kolikrát si říkám že si snad za chvíli sedne :grinning:
11. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
jo a ještě jsem zapoměla, když Davídka posadím na svoje stehínko tak mu stačí říkat houpy houpy a on se začne houpat jako o život,to je švanda :grinning: hlavičku už drží dost dobře takže dělá pěkné pokroky :slight_smile:
11. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
pipii krasavice :dizzy_face:
Mája mi stále chrápe, tak toho využiju a du se vyspršit, sand stihnu i umýt nádobí
11. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
pipiii: tá tvoje Amálka má ale krásnééé kukadílka, taky takhle krásně čumí když se fotí? můj malej když vidí foťák tak vygoulí oči jako kdyby viděl strašidlo, ono to možná i je něco takovýho, protože máme veliký černý foták

koukám, že ste se takys Amálkou prodírali tým sněhem,,, já už chci léto, mám ráda teplo :slight_smile:
11. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
nj, prodiraly jsme se:grinning: ale ted je tu tak 2krat tolik snehu:grinning: mela jsem jet k doktorce, ale nevyjedu:grinning: a auto mame nabourane:frowning2: a oco kouli kdyz na ni mirim:grinning:

vsichni mame nadherne deticky:slight_smile:
11. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
u nás se pořád chumelí :confounded: my jdeme k doktorce 21.1 tak doufám, že to přejde :wink: já co mám fotečky z dětství tak taky mám tak vykoulené oči asi to má po mě :grinning:

jo to máme, ale zachvíli vyrostou, to to letí:o)
11. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
PIPII - Amálka je moc hezoučká, je hodně podobná na tatínka. Ty děti se hrozně mění. Jako třeba u nás, jednou mi řeknou, že je Adámek podobný na tatínka a za týden zase na mě.
Holky, našla jsem nerozbalený dudlík od švagrové KYTIČKU, ten dudlík jsme snad používaly i my když jsme byli malý a Adámek je z něho nadšený :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Amálka je podobná na taťku, ale ty kukadla jsou podle mě po pipiii......my dneska byli na odběru krve a malej ani nekvíkl....až fakt někdy žasnu, jak máme hodnýho mimouška:slight_smile:
11. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj Holky chci se zeptat. Kdy po porodu jste dostaly MS? Já podle všeho zrovna teď. A jak je to s kojením neovlivní ho to nějak?
11. led 2010 v 15:41  • Odpověz
já zatím vůbec, když se kojí, tak by ms nemusela přijít, až se přestane....ale každý tělo je jiný, klidně je možný, že už jsi ji dostala......jiank ahoj adell, jak se s prckem máte:slight_smile:?
11. led 2010 v 15:48  • Odpověz
Teg ahoj, jo máme se skvěle. Je hodňoučký, hodné spinká takže mám dost času na práci doma i na učení. Ve středu mám zkoušku tak jsem zvědavá.
Já si to s tím kojením a MS taky myslela, ale teď jsem právě na netu četla, že to není pravidlo, jedna paní dokonce psala, že MS dostala tři měsíce po narození dítka a pak kojila do roku, tak uvidíme.
A jak se máš Ty s malým?
11. led 2010 v 15:57  • Odpověz
teda to jsou prckové šikovní, že se přetočí ze zádíček na bříško, Vítek zatím jen na bok :slight_smile: No, musím s ním víc "cvičit"...

Teď jsme byli 2 h venku, děs běs, malej ani oka nezamhouřil, protože jak jsme jeli po nerovném terénu, tak ho to děsně zajímalo :slight_smile:

adel: já měla takovou pseudo menstruaci hned po šestinedělí, jak jsem začala brát antikoncepci Cerazette, trvalo to asi 10 dnů, od té doby nic, při téhle HA být MS taky nemusí vůbec, tak uvidíme... Jinak někdo má MS pravidelně, i když kojí, někdo nepravidelně, někdo vůbec, uviidíš, jak to bude dál... Taky u někoho ovlivní ta MS (ty nejsilnější dny) kvalitu mateřs. mléka, je prostě jiné a mimčo ho nemusí přechodně chtít... Ale zas je to jak u koho... Moje mamka třeba byla krátce po porodu ještě na jedné gynekologické operaci, dali jí narkózu a od té narkózy pak už ségra její mlíko vůbec nechtěla, prostě ho odmítala, tak musely přejít na UM.

makka: slyšela jsem taky, že ta kytička je u miminek moc oblíbená :slight_smile:

Jo a holky pozor na to sezení, mimča teď mají tendence sedět, Vítek taky, ale máme dělat, že to nechápeme, co po nás chtějí, pořád je prostě pokládat (na zádíčka, na bříško), že ten vývoj má určité zákonitosti a na sezení je prostě moc brzy, ničila by si tím zádíčka (povídala to dětská doktorka mé kamarádce zrovna před pár dny).
11. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Pabli děkuju. Uvidíme jak to dopadne. Přikládat ho budu stále a snad ho to nijak neovlivní.
11. led 2010 v 16:35  • Odpověz
jj, to je pravda, do půl roku děti vůbec sedat nemají......adell, tak ať zvládneš tu zkoušku...
11. led 2010 v 17:18  • Odpověz
autor
tegga, kukadla jsou modry uplne po tatinkovi:grinning: neviim noo treba mi jednou malinko podobna bude:grinning:

MS zatim nemam, doufanm ze ji jeste nejaky cas mit nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a ted jsem se vratila.... no ja idiot(jak jinak) jsem sla ven, pac to u nas akorat protahli, rozhodla ze se vydam smer kamaradka. Nejdrive jsem myslela ze malou vyklopim, potom to bylo lepsi, ale dosla jsem k semaforum a konecna. nedalo se prejit na druhou stranu, jsou to ty dvojite semafory s ostruvkem uprostred a ten ostruvek byl cca 30cm po mega hustou breckou a nedalo se na to ani najet, natoz projet:-O. stala jsem tam jak trubka a prosila jsme kohokoliv aby mi pomohl, tak mi to prenesla jedna pani, potom opet jak na crossovem zavodisti, cesta zpet jeste horsi, udelalo s emi strasne zle, chtelo se mi moooc zvracet:frowning2: a sel na me mega prujem!:-X no na semaforech jsem cekala asi 5min nez nekdo prisel, vyskemrala jsme si preneseni zpet, tu kamosku jsem stejne nepotkala. Pospichala jsme dom, malem jsem to nedobehla a kdyz jsem se podivala do zrcadla tak me malem trefilo:-X mela jsem kolem pusy zaschlou cokoladu, co jsem pila!!! uaaaaaaa:-X uz nejedu ven s kocarem v tomhle nechutnym pocasi!!!!!!!!!!!! :rolling_eyes:
11. led 2010 v 17:24  • Odpověz
no jo, ale ten tvar očí pipiii, mě stejnej jako ty, fakt:slight_smile:
11. led 2010 v 18:00  • Odpověz
ahoj adel :dizzy_face: já četla že MS chuť mlíka ovlivňuje a občas se stává že mlíčko nechutná, ale jen na chvíli a zase se to upraví, může přitít kdykoli, snad mi taky nedorazí dřív neý dokojím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pipii pusa od čokolády :grinning: ty umíš pobavit :grinning: a teg má pravdu, oči má po tobě akorát jinou barvu :dizzy_face:
11. led 2010 v 18:52  • Odpověz
pipiii: taky jsi mě pobavila s tou čokoládou :grinning: Je fakt, že ta hustá břečka na semaforech je masakr, já to svým kočárem projela, ale nadřela jsem se děsně! Nejdřív jsem se tam zasekla, zrovna šla zelená, tak jsem musela hooodně zatlačit a nakonec dobíhala na červenou :slight_smile:... Když jsem přecházela zpět, tak jsem se dopředu přebrodila tou břečkou a čekala na zelenou úplně na krajíčku silnice...
11. led 2010 v 19:39  • Odpověz
pablinka - já byla taky dneska venku, prodírala jsem se sněhem s kočárkem do Penny :grinning: koupila jsem si čokoladku ale ještě jsem si jí nerozbalila, já vím psala jsem, že začnu hubnout ale kdy to nevím :grinning: já si tam koupila ty bohovský plněný perníčky, ty já miluju a už dlouho jsem je neměla :grinning:,

pipiii - já když jsem dneska přišla z venku domů tak jsem si taky řekla, že už mě tam nikdo nedostane, ale zítra musím malýmu po mlíčko a mast na prdku tak stejně musím,,no když jsem koukala dnes na správy a viděla jak to tam v Praze máte zasypaný, tak to my tady v Plzni až ttakový brutus nemáme, já dneska sice musela asi 10 metru po kraji silnice, protože na chodník se vůbec nedalo vject, ale tam to máte fakt brutální, teda to jsem čuměla :confused:
11. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
wwercaa: tak v Penny jsem byla taky a Milku už máme s manželem snědenou :grinning:
12. led 2010 v 05:13  • Odpověz
Holky co máte s těma čokoládama z Penny:grinning:
12. led 2010 v 07:36  • Odpověz
tegga: mají tam Milku za 16,90 :wink: :grinning:
12. led 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: tak mě to nedalo, otevřela jsem si jí včera a zůstala mi necelá půlka :grinning:
12. led 2010 v 09:20  • Odpověz
já se z vás picnu:slight_smile: já naštěstí na čokolády moc nejsem, ještěže tak:slight_smile:....normálně sem paf z toho našeho prcka, včera večer jedl v sedm, pak až v pět ráno a pak spal až do devíti, to si ještě ublinkl a asi pět minut sosal a měl dost.....tak nevím, co si o tom myslet:grinning:
12. led 2010 v 09:25  • Odpověz
tegga, my jse na to stejně, půl sedmý jsme přišli z prochajdy, malej ani oka nezavřel,,,v sedm dostal najíst a spal až do půl pátý, vstávali jsme v devět :grinning:
12. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.