• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ahoj holky
tak já to teda nechápu. Asi to MS nebyla protože dneska nic. To jsou věci.
12. led 2010 v 09:36  • Odpověz
tegga: máš asi dost výživné mléko :grinning: :grinning:

wwercaa: taky jsi zatočila s tou čokoškou :grinning:
12. led 2010 v 09:38  • Odpověz
adel: ono to te´d při tom kojení asi bude takový nepochopitelný, nepravidelný a jinačí :confused:

teda holky, to máte krásné s tím spaním... u nás je to poslední dobou čím dál horší... začínám zas pochybovat, jestli malému to mlíko stačí, ale zas přes den... jí třeba v 9 h, pak ve 12, pak v 16h a pak v 19 h a jde spát, akorát potom přes noc stihne do těch dalších 9 h další 3 dávky teď... :unamused: Možná bych toho mohla do něj víc pumpovat přes den, nevím... :unamused:
12. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Pavlí - naše malá teď posledních pár dnů taky jí víc v noci než přes den :frowning2: Ale ona i já hned po kojení usneme takže mi to až tak nevadí.

Horší je, že nám v noci zase přestal fungovat ten kotel!!! a to jsem tam včera měla opravaře na kotel a taky kominíka :angry: No ráno po šesté se malá probudila tak jsem ji chytla a šla jsem s ni o patro níž k našim.
Opravář přijde až mu to vyjde takže z procházky asi nic nebude.

Já jsem šla včera odpoledne ven, musela jsem do lekarny pro olivový olej a ty cesty jsou teda děs. Ale mě stačí když jedu po těch dvou zadních kolečkách a projela jsem skoro všechno. :slight_smile: Je to super posilovna na zadek i paže :grinning: :grinning:

Na a protože jsem zase u našich tak jsem opět posnídala vanilkové rohlíčky :wink:
12. led 2010 v 09:45  • Odpověz
holky, já mám dneska nějaké vzteklé dítě,,, na rukou se vzteká, na dece taky nechce být a o postýlce ani neříkám, v té byl celou noc :unamused: nevypadá žeby ho něco bolelo,,,prostě jenom vzteklej, asi ho budu muset provětrat venku jako včera, to koukal, co se s ním děje :confused:
12. led 2010 v 09:45  • Odpověz
MS naštěstí taky nemám. A doufám, že ještě dlouho mít nebudu.
12. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Pabli asi jo, ale fakt se tomu divím......adell, já to tak taky měla, už dvakrát, že jeden den to jakoby vypadalo na MS a pak nic.....
12. led 2010 v 09:48  • Odpověz
no to ta moje MS po kojení byla děs, bylo to horší jako očistky po porodu :confounded: musela jsem nosit 3 vložky mezi nohama a měnit je po půl hodině,, no hrůza děs :unamused: o tej další jsem už naštěstí ani nevěděla, byla slabá :wink:
12. led 2010 v 09:50  • Odpověz
wwercaa: jee, to musela být síla!

edit: tyjo, vanilkové rohlíčky!!! ty jsem milovala, škoda, že v nich jsou ořechy :unamused:
12. led 2010 v 09:58  • Odpověz
ahojky holky, blbnul nám net :unamused:
Dneska jsme byli u doktorky, Ondrášek začal v so pokašlávat + ta rýma. Přišlo mi že i hůř papá, ale zase o to častěji i 2x v noci....naštěstí kašel není na průduškách,rýma na ústupu,kdyby kašlal víc,tak máme dát mucosolvan. A přibral 250 g za 12 dní,takže jsem měla zbytečný obavy,že mi hubne :grinning:
12. led 2010 v 10:09  • Odpověz
já teď brala HA 3 měsíce v kuse, chci jí vysadit,ale bojim se,že MS bude strašná....no mám ještě čas se rozmyslet a doma mám i recept bez datumu na další 3 měs.
12. led 2010 v 10:11  • Odpověz
pabli - no to byla a myslela jsem si že to bude každý měsíc takový nářez ale není :grinning:
12. led 2010 v 10:14  • Odpověz
ahoj danu, já si říkala, jestli tě prdís tak zaměstnává:slight_smile:....mě vanilkových rohlíčků zbyla celá karbice, škoda že je nemůžeš pabli, bych ti je poslala:slight_smile:
12. led 2010 v 10:15  • Odpověz
holky tak já nevím co s tím našim prdíšem...koupila jsem teda tu bebu a on ji nechce..nevypije mi ani 120 a to normálně pije 150 pořád to plive a když pije tak u toho vypadá že se mu fakt nechce...co mám dělat??koupit zase ten NUTRILON??napadlo mě že bych koupila jeden obyč a jeden extra a míchala bych mu to půl na půl..myslíte že mu tím neuškodím??
12. led 2010 v 10:19  • Odpověz
tegga-tak to my máme už jen pár posledních perníčků :slight_smile: takže už uvažuju,že upeču asi muffiny nebo tak něco,manža je na sladký a už začíná mít absťák
12. led 2010 v 10:19  • Odpověz
renu-asi bych to nemíchala, co ti radí doktorka??
12. led 2010 v 10:21  • Odpověz
já mám MS teďka ale docela OK...nejni to tak hrozný...vysadila jsem tu azaliu a jdu na normální antinu...
12. led 2010 v 10:21  • Odpověz
já jsem se dr ještě neptala...mám jí radši zavolat??
12. led 2010 v 10:22  • Odpověz
jé muffiny...to bych mohla teda furt.. :slight_smile:
12. led 2010 v 10:23  • Odpověz
renu: můj malej dělal to samý se sunarem co dělá Kubík s bebou, já přešla rovnou na Nutrilon, kupovala jsem i extra pro děletrvající nasycení ale zjistila jsem že po obyčejným spí stejně... když si je porovnáš tak obyč. je jako krupička a extra je jemný jako práškový cukr, já jsem to zjistila když jsem to nabírala odměrkou ale jestli se to může míchat to fakt nevím ale složeńí by měli mít stejné ne :wink:
12. led 2010 v 10:25  • Odpověz
víš co radši tý doktorce brnkni a máš to lepší, aby ti pak něco neříkala :wink:
12. led 2010 v 10:26  • Odpověz
renu tak přesně tak vypadá náš prdís, že se mu enchce jíst, rozdíl je akorát v tom, že já kojím.....on se u toho na mě nasmívá, vykládá, všechno možný, jen pořádně nejí.......já už jsem taky dělala buchtu se švestkama, ta byla pryč hned, ale ty rohlíčky nějak nemizí:slight_smile:
12. led 2010 v 10:27  • Odpověz
wwercaa:no tu bebu už asi nekoupím..on ji prostě nechce tak je mimo hru..takže teďka buď z5 ten nutrilon nebo já nevím...
12. led 2010 v 10:28  • Odpověz
renu - jsi přešla z Nutrilonu na jiný mlíko? já to radši neskouším :wink:
12. led 2010 v 10:32  • Odpověz
renu-taky beru tu azaliu,takže říkáš,že po ní to není tak hrozný jo? :unamused:

wwerca-kámošce to taky nefungovalo,že by jí malá spala déle po těch sytých mlíkách...
12. led 2010 v 10:33  • Odpověz
jj skusila jsem tu bebu...
12. led 2010 v 10:33  • Odpověz
tegga-tak to mi dělá taky,tlemí se nebo se vzteká a nepije, a mnohem víc se rozčílí,když mu to přestane téct ze všech kanálků,to je scéna,ale stačí vystřídat prsa a je klid -chlap no :wink:
12. led 2010 v 10:35  • Odpověz
danu - mýmu to taky trvalo pokým začal spinkat po UM až ted konečně se večer pořádně spát a to jsem se na ten Nutrilon pro déletrvající zasycení vyprdla protože u nás funguje úplně stejně jako obyč. :wink:
12. led 2010 v 10:37  • Odpověz
taky je musím střídat obě na jedno kojení, jak to přestane téct, tak se pořád otrhává, aby mi jako naznačil, že to chce výměnu:slight_smile:....ale jinak se teda nevzteká, on kupodivu není ani moc vzteklouš zatím, to se divím, myslela jsem, že bude po rodičích:slight_smile:
12. led 2010 v 10:41  • Odpověz
tegga: malej je teď na tom s kojením podobně... chvíli pije, pak se na mě podívá a začne se smát, i nahlas :grinning: nebo chce u kojení koukat na telku :grinning: hlavně nesmí nikdo sedět vedle mě, protože to se na něho hned otáčí :slight_smile: proto si i myslím, že má teď větší potřebu pít v noci, protože tomu přes den moc nedá, v noci ho nic neruší a mám pocit, že vypije mnohem víc, pije pak i delší dobu
12. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.