• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danuš: Vítek se taky čílí, když to neteče, hlavně, když má velký hlad a já ho přiložím, tak on si jen, milostpán, otevře pusinku a myslí, že to bude samo téct :grinning:

tegga: to mi dělá taky, že se odtrhává, taky pak musím vyměnit prsa... bohužel tímhle způsobem pije třeba 5 min z jednoho a pak 20 min z druhého :unamused:
12. led 2010 v 10:49  • Odpověz
pabli přesně, jakmile si vedle sedne manža, tak to je konec úplně:grinning:tlemí se na něho a nic:slight_smile:...jenže mě nepije pořádně ani v noci, asi te´d nemá takovou potřebu nebo co já vím.....já to mám tak, že z každýho pije deset minut a může se odtrhávat jak chce, prostě to nevyměním, až za deset minut, dělala jsem to jako ty a jedno prso se mi míň nalívalo
12. led 2010 v 10:52  • Odpověz
jdeme ven, tak doufám, že se nějak probrodíme:slight_smile:
12. led 2010 v 10:53  • Odpověz
tegga: jojo, taky ho většinou dlouho nutím do toho prsa, co nechce... já zas kojím 15 a 15, když jedno fakt nechce, tak ho nutím aspoň do těch 10 min, to jen občas, když na to nemám náladu, tak prostě pije 5 + 20 min třeba, když nechci být taková matka-teroristka :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 10:54  • Odpověz
tegga - to já když jsem byla malá tak už se mnou mamča nevěděla co dělat :grinning: asi to má taky po mě, ale on už se nějak uklidnil,asi to bude mlíkem, to co mě dělal v šestinedělí to byl nářez, ten nechtěl být na rukou, nikde pořád, vzteklej a o usínání ani neříkám :grinning:, ted už naštěstí usíná sám :slight_smile:
12. led 2010 v 10:54  • Odpověz
holky vaše mrnata jsou taky tak zažraný do telky jako Dáda :grinning:
12. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Já kojim max. 10 minut a prsa nestřídám, malé to tak asi vyhovuje, protože po těch cca 10 minutách se odtrhne sama a už se nepřisaje.
ale kojím pořád hrozně nepravidelně, v průměru po 3 hodinách, ale někdy taky po 1 hodině a jindy zase po 4. Moc to raději neřeším, prostě kojim když má hlad.
12. led 2010 v 11:00  • Odpověz
no holky-mega úlet našeho prcka- kouká na telku při odsávání nudlí odsávačkou na vysavač....kroutí se mi a čílí se,ale ještě stíhá zírat na obrazovku!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Spíš ho koukat nenecháváme,ale někdy,když už řve a není k utišení a já potřebuju něco udělat,tak ho na chvíli k tv obrátim...třeba na kouzelnou školku a tak :wink: to zírá,oči jako tenisáky :grinning:
12. led 2010 v 11:02  • Odpověz
edit-taky to radši neřeším časově,někdy mám pocit,že jsem kojila před chvílí a už zase kojim znova :grinning: laktační pradkyně mi říkala,že v tomhle věku by mu mělo stačit 1 prso/ 1 kojení, ale za ty scény,co mi dělal mi to fakt nestálo,takže kojíme z obou.Myslím,že to do těch 6 m. krásně vyjde bez dokrmu :slight_smile: po těch trablích na začátku krásný....
12. led 2010 v 11:06  • Odpověz
pabli-já ho občas oblbuju,že mu po chvíli ty prsa vyměním znova....jsou to pěkný éra, ti naši kluci, co?!!
12. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Ona se mi u kojení taky někdy slušně kroutí. Ale už jsem na ni vyzrála, když má problém se přísát tak ji kojim za chůze. :slight_smile:
12. led 2010 v 11:11  • Odpověz
ahojte holky
teď už se mi prsa méně nalívají ráno a ona má po dlouhým spaní dost hlad tak mi většinou vypije obě a večer si zase dělá zásoby takže to prsa vystřídámě třeba i 3x, a kojím vesměs tak 5 min, většinou jí to stačí ale někdy se u toho začne kroutit a prso mi škubat, pouští se a znovu přisává tak jí musím dát druhý a je spokojená
po kojení byla zase malá zlounka tak sem jí natočila k telce na pohádku a kouká a žužlá plínku :dizzy_face:
12. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Ondrášek vytuhl při zvuku digestoře-dík pabli :slight_smile:
12. led 2010 v 11:18  • Odpověz
edit za chůze :confused: :sweat_smile: tak to bych nedala teda :grinning: mám problém jí unést, natožtak ještě u toho kojit
já digestoř zkoušela včera a nic na ní to nepůsobí, byla asi čtvrt h hodná a koukala na kolotoč a pak se rozeřvala
tak já občas kojim za chůze, jednou jsem šla otevřít kámošce s malým u prsa a nebo když jsem byla přesezená,tak jsem chvíli chodila - to je výhoda lehkého mimi :grinning:
12. led 2010 v 11:20  • Odpověz
je teda fakt,že i dřív při tý digestoři usínal,když jsem vařila a on byl se mnou v kuchyni v lehátku nebo kolíbce,ale nedošlo mi,že to je tím :grinning:
12. led 2010 v 11:23  • Odpověz
edit: za chůze??? ty brďo, to bych vůbec nezvládla :slight_smile:

ahoj evena, nějak pozdě dneska :grinning: :grinning:

danuš: to teda jsou... taky to tak někdy dělám, dám krátce z 1, když víc nechce, pak dlouze z druhého, pak se vrátíme k tomu prvnímu, akorát to vypadá, že si Víťu přehazuju jak horkej brambor :slight_smile:

Tak na telku taky nechávám malého koukat, když hysterčí a už nevíme co s ním - naposledy včera, měl navečer spát, ale nešlo mu to, a to ani s digestoří, tak ho chvíli choval manžel (já radši ne, když mám pořád tu děsnou rýmu), nic nepomáhalo, ani chození po bytě, ale na krmení a uložení k nočnímu spánku byla ještě hodina času, tak si s ním manžel sednul k telce a byl klid, akorát koukali na kriminálku teda, no :grinning:
12. led 2010 v 11:23  • Odpověz
danuš: nemáš zač, Vítek takhle spí teď už 3/4 hodinky :slight_smile: :grinning:
12. led 2010 v 11:24  • Odpověz
pabli-akorát se nám zvedne účet za elektřinu :grinning: někdy spí dál,když to vypnu,ale někdy se hned probere...
taky si ho přehazuju,až mi to přijde směšný,ale co s ním...
12. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Za chůze to ještě jde - ještě nemá ani 6kg :slight_smile:

Malá mi opět vytuhla pod hrazdičkou. Tak jsem ji jen přikryla a jdu si uvařit nějakej rychlej oběd než se tady ukáže opravář.
12. led 2010 v 11:41  • Odpověz
edit: já Vítkovi snad tu hrazdu taky pořídím, když se pod ní tak hezky tuhne... :grinning:
12. led 2010 v 11:44  • Odpověz
danuš: taky jsme si říkali, že budeme muset zvýšit zálohy na elektřinu :grinning:
12. led 2010 v 11:44  • Odpověz
pavli já mám látkovou i s podložkou s medvidkem pu a zviřatkama. je krásně barevná a navíc byla vyrobena u nás, takže se tak mpc nebojím kdyz ji olizuje :slight_smile: a jde celá vyprat! A navíc byla za relativně dobrou cenu. Kolem tisicovky v Makru
12. led 2010 v 11:57  • Odpověz
edit: když my máme dost chladno od země, jak bydlíme v přízemí a pod námi to není zateplené... :frowning2:
12. led 2010 v 11:59  • Odpověz
nám taky malá občas vytuhne pod hrazdičkou, mám takovou tu obyč z plastu a na ní sou zavěšený zvířata, dáváme jí buď na rozloženej gauč nebo na zem před krb tam má teploučko
sem čuňátko, přítel mi donesl oběd zapečený brambory a mě to nestačilo a dorážím se velkým čoko pribináčkem s dvouma rohlíkama
12. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
ahoj holky

no teda nevím jestli dočtu :grinning:
12. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Včera sem objevila zvláštní jev! Když na malou (jemně) fouknu,tak ano se nadechne,jako by chtěla ten vzduch co já na ní fouknu vdechnout,je to srandovní! Nevím co to znamená a jestli to má nějakej význam?!?
12. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
maja-mě se Ondík nadechne nosíkem,jakoby ten vzduch chtěla nasát nosem a vykulí oči :grinning:
12. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
maja tak sem se vydala to zkusit a malá vytuhla na gauči pod hrazdičkou :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.