• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danu - jojo přesně tak :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=UPkunPYfjfU kuk na video a mých připosratých keců si nevšimaje :grinning:
12. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
chci se zeptat máte někdo casual play?
12. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
hrazdičky máme 2,jednu spojenou s tou dekou a 1 plastovou, dáváme je doprostřed manželské postele a nebo pod tu plastovou se vejde v lehátku, máme byt v 1.patře a pod námi jen ten vchod a vestibul,takže od země taky pěkná zima
12. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
endie to je šikulka :slight_smile: ty jí dáváš často na bříško? mája to nedělá, ale asi proto že jí na bříško nedávám, ale jak to vidím tak myslím začneme :grinning: myslíš kočár? ten tu myslím nikdo nemá
12. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
my stále nepaseme....podle dr. je v pořádku,hlavu drží,ale na pasení nám hází bobek a vzteká se
12. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
jo celkem často jí to totiž baví :grinning: a už zkouší se zamnou doplazit, odstrkuje se nožičkama ale na to má ještě dost času.
No kočárek budu ho kupovat tak bych chtěla vědět co a jak
12. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
danu Mája sice pase, ale nelíbí se jí to tak jí nenutíme, ale myslím že začneme, to přetáčení je super :dizzy_face:
12. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Naše malá nechce vůbec pást koníky,zvedla hlavičku v jednom měsíci doktorce na kontrole a od tý doby nic a tak doktorka nadává že už by to měla dávno umět,ale ona se strašně vzteká když jí k tomu nutím :frowning2: Ale jinak drží hlavičku krásně
12. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
po postýlce cestuje slušně, ráno má hlavu narvanou na špruslích a nebo je celej napříč,že leží jen v "hlavách" postele a má z toho srandu
12. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
majsi: nenutila bych jí ono to příjde samo, každej doktor se drží tabulek místo aby se díval na to že každé miminko je jiné, kamošce malej taky nepasl a pak přešel rovnou na lezení
12. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
maja-doktorka to vůbec neřeší, hlavu v náručí držel taky už hodně brzo a to pasení ho něčím štve, jen asi 2x se mi podařilo, že hezky pásl a nebrečel,naopak se rozhlížel z nové polohy
12. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
dan: tak to malá je taky cestovatelka, nohy ve šprušlích hlavu zabořenou do zadu v polštáři a rozčiluje se :grinning:
12. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
endie-já sem taky toho názoru že každé mimi je jiné a taky sem doktorce řekla že umí spoustu jiných věcí a ona si stála za svým a že to prostě má už od dvou měsíců umět :angry:
12. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
já už sem musela Máje z postýlky odstranit plyšáky co měla za hlavou protože když se vztekala tak si je všechny naházela na sebe, takže teď se snaží jen vytáhnout plínu na které leží a rve si na hlavu tu
12. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
maja dr se prostě drží tabulek a kašlala bych na to
můj synovec byl hrozně línej, nechtěl pást, nelezl, nechodil, pak nechtěl mluvit ... ve všem byl hrozně opožděnej a musela s ním s cvičit, už bylo i podezření že není v pořádku a teď má skoro 4 roky a je naprosto normální, jen ti dr za vším vidí problémy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
holky uvažovali jste o znakování s miminky?
12. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
endie-četla jsem o tom a moc mě to zaujalo
12. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
mě taky,právě se chystám od půl roku začít chodit s malou do kurzu a na plavání :grinning:
12. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
akorát si myslím,že ty kurzy jsou tahání peněz,že si to člověk může s tím miminkem zkoušet sám i podle knížky i podle sebe
12. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
tak to já se teda přiznám že jsem an to líná sama se sní učit, stejně jsme sní pořád sama , manžel jezdí jenom na víkend aspon se dostanu mezi lidi
12. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
endie - my začnem chodit na plavčo,až ho přejde rýma a kašel
12. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
12. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
jé endie, to ti nezávidím, že máte manžu jen na víkend, já jsem vždycky večer ráda, že přijde domů......jinak náš prcek už se taky otáčí ze zad na bříško, i zpátky, ale to mu jde trošku hůř
edit tak to jsi borec, to si taky nedovedu představit, chodit u kojení:slight_smile:...my jsme dřív sedávali, maloušovi se to pak přestalo nějak líbit nebo co, takže teď se u toho válímev posteli:slight_smile:......jo a jinak, já na začátku kojila taky jen z jednoho prsa deset minut, malej už pak taky nechtěl, jenže pak mi doktorka řekla, že málo přibývá, od tý doby kojím z obou, ono to u toho prvního vypadalo, že už nebude chtít, tak jsem vždycky myslela, že má dost, ale toho druhýho se vždycky hned zase chyt:slight_smile:
12. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
holky já tak vymrzla na prochajdě, mazec, nějak nemůžu roztát:grinning:
12. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
holky, tak ted jsem přišli z procházky, malej usnul asi 10 minut před příchodem domů :slight_smile: příjde mi, že ho to nepříjemný drncání spíš vzbudí než ukolíbá, byli jsme koupit mlíčko, v lékárně spustil jako tur, bylo mu horko a mě taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
Na je stranu jsem ráda že kojím,ale na druhou se těšímk až začneme s nějakým papáním.To kojení je pro mě dost velkej nápor na nervy,nejlepší je to během noci a po ráno,to bumbá krááásně,ale přes den ji přehazuju z jednoho prsa na druhý
12. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
endie taky mě znakování zaujalo, i tady na MK je diskuse tak sem si to nedávno pročítala, ale na učení je ještě dost brzo, taky sem slyšela že kurzy je jen tahání peněz a nejsou potřeba ... na plavčo chci taky chodit, ale nejdřív na jaře
maja to je mazec ten odkaz, pro mě je to dost nezodpovědný, co by dělala kdyby se něco dělo :unamused: není to tak dávno co mi přítel ukazovat taky nějaký článek kdy ženská strašně chtěla rodit doma a o dítě přišla, bylo to myslím dokonce u nás :unamused:
u nás je krásný teplo a všechno taje ... Mája dnes furt spí tak sem ráda :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
mě teda kojení nevadí, je to fajn se s prdískem tak tulit a většinou nikam nespěchám, říkám si až dojíme, tak budeme řešit další věci, tak na to nervy mám:slight_smile:......ale už bych taky kldině začala dávat nějaký příkrmy, aby si malej začal pomalinku zvykat i na něco jinýho:slight_smile:
12. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.