• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga-mamce jo,ale tchýni ani švagrový nééé
12. led 2010 v 15:10  • Odpověz
já budu na ty šťávičky a přesnídávky hóódně opatrná kvůli alergiím....v 6 m. začnem mrkvuši :grinning:
12. led 2010 v 15:12  • Odpověz
Já mám dvě super švagrové a oběma bych hlídat v klidu nechala, jedna je doktorka, bezdětná, která ale bere moje názory na stravu i výchovu. Druhá má 2 děti a jako hlídačka je taky super, jen ji musím furt opakovat, že žádné kašičky ani sunar malá dávat nechci :grinning:
Tchýně ja taky super, jenže vzhledem k jejímu věku bych ji Editku na celý den nesvěřila. Jinak jako bývalá ředitelka ve školce ma s dětma hodně zkušeností, takže toho bych se nebála, ale už nemá tu výdrž.
12. led 2010 v 15:14  • Odpověz
jo holky koupili jsme si robota Moulinex Odacio 3 duo maxipress, je tam odšťavňovač, lis na citrusy, pasírovač, mlýnek na maso,pak ty různé šlehače,hnětače,krouhače atd....pěkně ho užiju,až si budu dělat do zásoby jídlíčka pro Ondráška,udělám víc a zamrazím malé porce
12. led 2010 v 15:14  • Odpověz
autor
ahojik holky, jak vy to porad stihate sem psat tolik prispevku??:grinning: me je dneska total zle, mam strevni chripajznu:frowning2: na malou to jde asi take, pac ma strasne boleni briska a rve jak blazen:frowning2:

ja kojim take plne a nic jineho nedavam. Moje babicka mi porad rika, kdy uz zacnu konecne davat sunar a caje a nechape ze to davat vubec nemusim. Chtela bych plne kojit do pul roka, potom zacit davat mrkvicku atd:slight_smile:.
12. led 2010 v 15:16  • Odpověz
edit-no u nás by hrozilo,že by do prcka cpali krupicovou kaši a třeba i tu svíčkovou.....čokoládu,piškoty....nehledě na to,že tchýně kouří doma,takže její byt je pěkně nasáklý a nevhodný pro dítě, byli jsme tam 1x a to předtím nebyla doma,takže kouř vyčichl...švagrová kouří taky,ale jen na balkoně,ale zase nemá rozum ohledně těch jídel pro mimi.....
12. led 2010 v 15:18  • Odpověz
Danuško - já mám jen odšťanovač a pak ponorný mixer, doufám, že s tím vystačím. Já jsem totiž antitalent na všechny takové ty multifunkční přístroje, nikdy to nedokážu složit správně. :grinning:
Ale na ten tvůj jsem mrkla a vypadá dost dobře, pokud začnu malé víc vařit tak si něco takového možná taky pořídím. Mám totiž strach, že u nás nebudu schopná sehnat dost zeleniny v BIO kvalitě a skončím (na začátku) u kupovaných skleniček.
12. led 2010 v 15:18  • Odpověz
autor
ahojik edith, take mam ponorny mixer, myslim ze to bude ok:slight_smile:
12. led 2010 v 15:21  • Odpověz
Švagrová i tchýně se mě boji takže ji nic co nedovolím nedají :grinning:
Ale až budu potřebovat hlídání tak řeknu našim nebo moji rozumné švagrové.
Jinak hlídá manžel :wink:
12. led 2010 v 15:21  • Odpověz
Pipiii - kde jsi přišla ke střevní chřipce?
12. led 2010 v 15:23  • Odpověz
edit-něco napěstujem na zahrádce a něco koupíme bio, zbytek holt "skleničky" no pořád lepší než svíčková ne??Já jsem z těch funkcí taky hotová,ale má to hodně jednoduchý systém,tak to snad zmáknu :grinning: obzvlášť ten pasírovač se mi zamlouvá :slight_smile:
12. led 2010 v 15:25  • Odpověz
autor
edith, mel to Matej, jakubuv bracha, byli tady tchanovci a ja rikam at s nim sem nejezdi a oni ze uz to ma ok:-/ fakt uzasny!
12. led 2010 v 15:26  • Odpověz
ponorák+šlehač mi odchází,máme je 8 let
12. led 2010 v 15:26  • Odpověz
Taky jste vy co kojíte přemýšleli nad tím že by jste ani nepoznali kdyby jste teď otěhotněli?Mě to dooost děsí,mám sice antikoncepci,ale sem takovej lajdák,že si ji vemu třeba až druhej den když si vzpomenu
12. led 2010 v 15:27  • Odpověz
Už jsem přemýšlela o tom, že bych si něco málo mohla pěstovat na zahradě, ale jak znám své praktické zemědělské schopnosti (z pěstování zemědělských plodin mám maturitu za 1 :slight_smile: ) tak by to nedopadlo moc dobře :grinning: Ale tak mrkev a brambory bych snad zmákla.

Pasírovač je super. Ten chci taky.
pipi-ahojky, no to mě mrzí, jsou normální???? :angry:
Maja - já si dělám každé 3 týdny těhu test. Antiko neberu tak ať nezjistím, že jsem v 6 měsíci :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 15:28  • Odpověz
maja-mám podobný problém,takže ji chci vysadit a budem používat kondomy....a i když bereš HA a kojíš,tak si máš občas udělat těhu test
12. led 2010 v 15:29  • Odpověz
Pipiii - to je od nich fakt inteligentní :angry: Kdyby to dostala moje Eduš tak je asi vystřelím na Mars a rok k nám ani nepáchnou. Je to děsně nezodpovědný.
12. led 2010 v 15:30  • Odpověz
edit-zatím jsme zvládali mrkev, špenát,rajčata a papriky, já se ale ted na zahradu skoro nedostanu,tak to musí zvládnout manža s tchýní a pohlídat jí,aby to nepostříkala......hnojíme jen kompostem a rohovinou
12. led 2010 v 15:31  • Odpověz
Fíha, vy jste šikulky. Já si pěstuju jen hrášek, ale jen trošičku. Kdybych to chtěla na kaši tak to je fakt tak 1-2 porce pro mimouše :grinning:
Ale asi se do toho na jaře dám. Ten špenát je super nápad.
Rajčata a cuketu pěstuje tatka, tak mu jen zakážu to hnojit a budeme mít aspoň něco.
12. led 2010 v 15:38  • Odpověz
autor
a ten malej drzoun..co tu predvadel?! noo hruuza:-X na nic se nezeptal zda si neco muze pujcit, do vseho se tady amalce vrtal, vse rozhrabal, no vstavaly me vlasy na hlave, nakonec tady zacal silene zlobit a dokonce plivnul na zem...ja ho malem zabila-nesnasim ho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. led 2010 v 15:49  • Odpověz
pipi-tak tyhle děti nemůžu ani vidět,potřeboval by seřezat!!!!
12. led 2010 v 16:01  • Odpověz
edit-špenátek mám namražený do zásoby, si pamatuju,jak jsem ho s pupkem sklízela :grinning:
12. led 2010 v 16:13  • Odpověz
autor
danus, oni ho serezou a on se jim vysmeje...nepochopis:-/
12. led 2010 v 16:59  • Odpověz
holky vy toho naplkáte :slight_smile:
já bych dala hlídat jen v případě že by moje máma nebyla těžce nemocná a tchýně nebyla krá**, oboje je nereálné, takže s hlídáním mám utrum :grinning:

mám takový ten tyčový mixér (nástavec na šlehač) tak snad bude ok na mixování dětské stravy, ještě nikdy sem ho nepoužila ... dnes sem si objednala od aventu via pohárky na mlíko nebo se v tom dá zamrazit jídlo, vypadají moc dobře tak snad budu za ty hříšný prachy spokojená

pipii to je nezodpovědnost !! :angry: to mi připomíná mojí tchýni ona nikdy neřekne že je třeba nemocná jen aby si jí mohla pochovat jenže zapomíná že já jí slyším kašlat až k nám nahorů tak se pak diví že jí malou nechci dát a že to vím ... s takovým frackem mám taky zkušenost, rodičům se synovec vysměje a ještě jim sprostě nadá, hrůza je slabí slovo :angry:

já si vypěstuju sama na zahrádce co chci takže by sme nemuseli ani nic kupovat :slight_smile: na těch běžných zahrádkách se myslím ani hnojit nemusí, spíš některé druhy stříkají proti plísním aby z toho něco bylo
12. led 2010 v 18:03  • Odpověz
pipiii: to je fakt děs s tou nákazou střevní chřipkou!!! Mám něco podobného, akorát "jen" ukrutnou rýmu a kašel, chytla jsem to od švagrové, sešli jsme se u tchánovců. Jenže oni nevěděli, že my tam budeme, tak si tam klidně přijela nachcípaná... No, už jsem řekla tchánovcům, že takhle to dál nejde, už třikrát od narození malého jsme se tam takhle sešli, aniž jsme věděli vzájemně, že tam budeme, když byl švagr nebo švagrová nachcípaní, pak jen trnu, aby to nedostal malej... :angry: .......... plivnul na zem???? to je hrůza!

danuš: my dostali takový robot k svatbě, ale jen takový levnější, najdu na netu odkaz... Je taky fajn, jak je to v něm všechno rychle, třeba nastrouhaná mrkev a tak :slight_smile:. Nejčastěji v tom dělám banánový mléčný koktejl :grinning:

Taky to mám tak, že mamce bych malého svěřila, ale tchýni ne... ani k tomu nemám zvláštní důvod, jen takovou nedůvěru. Tchýně si ráda dělá věci po svém, tak by asi se moc neřídila mými pokyny... třeba jo, nevím... Mamka mi právě říkala, že to chce, abychom měli ještě holčičku, že pak ta babička od holčičky (matka) má s vnoučaty jiný vztah než od chlapečka (tchýně)... A prostě to tak je - je první babička - z mamčiny strany - a ta druhá babičky - z otcovy strany...
12. led 2010 v 18:41  • Odpověz
já mám tenhle robot, je jednoduchý a snadno se s ním manipuluje, jsem práci s ním pochopila i já :grinning: :grinning: http://www.hobbyelektro.cz/kuchynsky-robot-gallet-rme-882/
12. led 2010 v 18:44  • Odpověz
maja: tak nad případným těhotenstvím jsem ani nepřemýšlela... beru HA Cerazette, ne teda na minutu přesně, ale déle jak o hodinu jsem ji zatím nevzala... Ale používáme k tomu vždycky kondom, nějak té HA nevěřím, zvlášť, když ji neberu na minutu přesně, jak by se mělo, jak říkala gynekoložka :wink:
12. led 2010 v 18:47  • Odpověz
ale zas používat kondom jenom bych měla asi strach, já se v tomhle radši pojistím ze 2 stran :grinning:
12. led 2010 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.