• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahojky holky,vás dneska dočíst..téda..jste se nějak rozpovídali...My jsme byli dnesk anakoupit v tescu..maj tam výprodej věcí tak jsem malému koupila overálky s dlouhým rukávem na spaní...

Taky bych asi ještě žádný příkrm v podobě šťáv a podobných věcí ješťě nedávala..my budeme čekat až na povolení DR..

co se týká toho sázení té zeleniny tak asi taky něco vypěstujem ale teďka mě napadlo..otec hnojil zahrádku hnojem..můžu pak do té země nasadit malému papu nebo je to nějaké škodlivé??
12. led 2010 v 18:50  • Odpověz
pabli to s těma babičkama mi říkala tchýně taky, kde to slyšely:slight_smile:
12. led 2010 v 19:00  • Odpověz
renu-hnůj je přírodní :wink: takže v pohodě
12. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
pabli-v září 2008 jsem vysadila HA a do 1.1.2009 jsme používali jen kondom a v pohodě...vím,že to není 100%,no ještě to zvážím...
12. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
já jsem nikdy HA nebrala a ted používame kondom, zatím je to v pohodě :wink: měla jsem po porodu napsanou antikoncepci pro kojící maminky ale tým že jsem nevěděla jestli ještě vůbec budu pokračovat v kojení jsem si ty prášky nevyzvedla

holky chtěla by jsem si jít dát založit tělísko, má s ním některá skušenost nebo všechny berete jenom prášečky?
druhý miminko tak skoro nechystáme a i kdyby by jsme se rozhodli pro další tak by jsem si ho nechala vyndat :wink:
12. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
wwercaa: myslím, že tady žádná tělísko neměla, aspoň ne teď před otěhotněním...

danuš: jo, my asi půl roku před otěhotněním taky v pohodě jen kondom, ale to už byla doba, kdy by mi nevadilo otěhotnět...No, uvidíme... teď mě napadlo, jestli není možné, že by Vítkovo mírnější přibírání bylo způsobeno tou HA. Nevidím sice, že by mléko odmítal, to ne, ale když si to tak sesumíruju, tak to pozvolnější přibírání začalo s braním HA, první měsíc totiž Víťa přibíral hodně nadprůměrně (1100 g za měsíc, pak po 2 měsících jen 350 g...)
13. led 2010 v 05:24  • Odpověz
renu: tady v Tescu už je to dost přebrané :unamused:

tak, a jdu zase spát :wink:
13. led 2010 v 05:26  • Odpověz
ahoj holky! tak mi opět parádní noc, bašta v pět a teď se probírá....akorát teda přes den jí jen chvilku vždycky, v noci normálně, nechápu to :astonished: , jsem zvědavá, kolik budeme vážit
13. led 2010 v 07:56  • Odpověz
tegga: závidííííííííím :wink: Ale my to měli dnes taky o "chloupek" lepší :slight_smile:... vzbudil se ve 23:30, pak v 1:30, ve 4:30 a v 7:45 :slight_smile:
13. led 2010 v 08:27  • Odpověz
pabli a jak dlouho ti baští, těch 20 minut? vždyť to než se najíte, usneš, tak znovu vstáváš, jako odivuju, já bych byla nepoužitelná mrtvola
13. led 2010 v 08:33  • Odpověz
tegga: právě že v noci 30 min! To jí víc než přes den!!! Takže vstanu, přenesu ho do obýváku, zapnu telku, kojím 30 min, pak než si odříhne, někdy i 5 min, pak ho přebalím, dám do postýlky, dalších 10 min, jdu se napít, na WC, vypnout telku... no je to skoro hodina vždycky... takže pak spím nějaké 2 hoďky a zase nanovo :frowning2:
13. led 2010 v 08:40  • Odpověz
ahojky holky,pabli tak to máš teda náročné..my to máme rozdělené s taťkou..on vstává v těch 5 a já už před 8 takže já spím celou noc až do té doby než se Kubík vzbudí...
13. led 2010 v 08:43  • Odpověz
renu: to máš super! :slight_smile:
13. led 2010 v 08:47  • Odpověz
tak to já vstávám i v těch pět, ale je to pohoda...jako pabli, to se přece fakt nedá vydržet, jsi dobrá, já už bych to asi nevydržela a řešila nějakou kaší nebo tak:grinning:
13. led 2010 v 08:56  • Odpověz
tegga: doktorka říká, že prospívá dobře, že kojení stačí, tak snad jo... :unamused: Vítek dřív stával pěkně - šel spát v 19:30 a vstával mezi 1-2 h, pak kolem 5. h, pak kolem 9. h... tohle, co je teď, je od Vánoc... :unamused:
13. led 2010 v 08:58  • Odpověz
"vstával" :grinning:
13. led 2010 v 08:59  • Odpověz
edit: Editce všechno nejlepší k dnešnímu svátku!!! :slight_smile:
13. led 2010 v 09:00  • Odpověz
pabli:jsi dobrá..
13. led 2010 v 09:00  • Odpověz
renu: jo, měla bych mít svatozář :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 09:08  • Odpověz
je fakt, že dnes v noci jsem při 2 kojeních na telku skoro neviděla, jsem seděla a zavíraly se mi oči... doufám, že takhle někdy neusnu vsedě s malým u prsa :grinning:
13. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

pusu všem dětičkám a Editce dneska všechno nejlepší k svátku, hodne zdavíčka a ať je na tom světě spokojená beruška :dizzy_face:

renu koukla jsem na fotečky šatů a moc ti to tam sluší si kočka, myslím, že ani nemusíš hubnout fakt, závidím v dobrém, že to máš před sebou :dizzy_face:

taky jsem koukala, že tu máme novou tvář zdravím wwercu :wink:

holky já antikoncepci už žádnou nemůžu, měla jsem ti náplasti, a na silvestra jsem šla do nemocnice s trombózou, bylo to šílený, takže já teďka po dobu léčby nevím na jak dlouho asi 1-2roky jí nemůžu a taky plno dalších věcí :stuck_out_tongue_closed_eyes:, způsobila mi to právě ta náplast Evra

včera jsme byli s Gábi na 3-měs. prohlídce, tak máme 5,6kg a 60cm, jo a už nemusíme dávat široký balení tak jsem ráda
13. led 2010 v 09:15  • Odpověz
kurňa začala mě zlobit pračka :angry: , snad to nebude na opravu, to je hrozný, něco v ní chrastí :confused: , ale pere, tak aby se mi pak nerozsypala
13. led 2010 v 09:16  • Odpověz
holky do kojíte se tááááák máte, já na to občas vzpomenu a stesknu si, je to něco úžasnýho, njn co se dá dělat tak třeba u druhýho to půjde dýl, ale i tak jsem ráda, že s mejma prsama jsem to vzdládla těch 7týdnu, jsem si něvěřila vůbec
13. led 2010 v 09:18  • Odpověz
winii: ahojky :slight_smile: tak třeba se pračka umoudří... ale spíš ne, asi se budete muset poohlédnout po jiné nebo po opraváři :confused: , Gábinka je velká slečna už, zapíšu vaše míry do tabulky a pak je už vystavím během dne na naše stránky :slight_smile:
13. led 2010 v 09:24  • Odpověz
jé editce taky všechno nej k svátku:slight_smile:.....winii tak hlavně, že už jsi oki, že to dobře dopadlo
13. led 2010 v 09:25  • Odpověz
nojo, to musel být děs s tou trombozou!! Jak dlouho sis pobyla v nemocnici?
13. led 2010 v 09:26  • Odpověz
pabli v nemocnici jsem byla od silvestra do pondělka,pak mě pustili po dlouhým přemlouvání, ale musela jsem se naučit píchat injekce a ty jsem konečně už dopíchala tohle pondělí, takže už budu brát jenom prášky, hodit na KO a držet tu dietu kvůli tomu warfarinu co beru

pabli díky za doplnění do tabulky :dizzy_face: nejhorší bylo bejt bez Gábinky :pensive:

včera jsme měli očkování hexu a prevenar a malá měla v noci 38 a blinkala mi, teďka už je to lepší, tak snad se to nevrátí
13. led 2010 v 09:35  • Odpověz
no toho se děsím nejvíc, že budem muset koupit novou :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to asi padne moje porodný co si tak pěkně šetřím
13. led 2010 v 09:38  • Odpověz
holky nevíte jak to je s tou dovolenou, kolik musím odpracováno v tomhle roce aby mi vyplatili dovču, ještě za tenhle rok
13. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Dobré ránko, předně všechno nejlepší Editce!!!!U nás noc. Usnul v 22 h., 3 h., 6 h. a vstávali jsme v 8 h., tak to jde.
WINNI - už kvůli té tromboze antikoncepci nechci. Dost často mě bolely nohy, křečáky. Semtam si dám cigaretu, takže takhle kombinace není ideální
13. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.