• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahoj ženy :grinning:
13. led 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
endie ahojik:slight_smile: jak se vede?:slight_smile:
13. led 2010 v 10:42  • Odpověz
jo fajně , malá ted psí tak mám chvilku času :slight_smile: a co amalka?
13. led 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
no amalka se zacina vztekat:grinning: asi chce take spinkat:grinning: tak ji jdu zkusit ulozit a potom musim doma neco delat, mam toho hafo:-/
13. led 2010 v 10:46  • Odpověz
ahojte holky :dizzy_face:

vše nej Editce k svátku, hlavně hodné rodiče :dizzy_face:
winii hlavně že už si ok :dizzy_face:

dnes malá usla klasicky v 9 večer a vzbudila se v 6 :confused: ale pak sme po kojení spinkali až skoro do 10, takže si to vyžehlila :slight_smile:

teg tak sem si tam nahmatala taky mezeru :rolling_eyes:
13. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Holky, přišla nám pozvánka na vítání občánků. Jen mě štve, že fotky a video si musíme zajistit sami, což jsme měli i na svatbu. Nevím teda, jak mi malý vydrží sedět 1/2 h. na klíně, nejlepší by to bylo, kdyby byl v kočárku, což by z celé akce nic neměl. Ale jdeme a uvidíme.
13. led 2010 v 10:57  • Odpověz
PIPII - náš se také umí pěkně vztekat a hlavně nahlas pištět a ječet. Nebrečí, prostě ječí. Teď ho mám zrovna na klíně, nebavila ho už hrazdička.
Dnes ven nejdu, je tam pěkně hnusně a dokonce do toho fouká vítr
MAJASISI nejdete také 2.2. na vítání občánků?
13. led 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
makka. Ta nase rve a rve ma silene hlubokej a hlasitej hlas:-/... ven take nejdu, mam uplne v haji ramena a ruce, jak jsme ted tahla kocar k doktorce, vubec neslo nikam s tim jet-hnus! ale mame naboreny auto, takze musim vsude po svych:-/
13. led 2010 v 11:10  • Odpověz
mě ještě pozvánka nepřišla, počítám že půjdeme až na jaře,

malá mi občas řve večer, když přetáhnu její dobu, má už svůj režim a běda jak se něco změní
13. led 2010 v 11:13  • Odpověz
holky, tak já ven musím, jsou tu teda -4, tak to jde, nesněží, neprší, tak uvidíme, musím MHD k oční doktorce na druhou stranu města, tak snad to s Víťou zvládneme, zatím jsme jeli MHD jen 2x... ale vybírám si ty nízkopodlažní busy, aby mi nemusel nikdo pomáhat s kočárkem...
13. led 2010 v 11:25  • Odpověz
achjo už máme zase 38 :frowning2: ten sirup mi bleje budu muset pro čípky,

tegg krásná fotečka
13. led 2010 v 11:33  • Odpověz
pabli taky jezdím jen nízkopodlažníma:grinning:
13. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
ahojky holky...winii to je mi líto chudinka..
13. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
holky v úterý jdeme na očkování na tu HEXU..píšete že mají děti petlotu atd...já doma pro malého žádné léky nemám co si mám koupit abych byla připravená??
13. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
a od jaké teploty podáváte léky??
13. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
renu do 37,5(merene v zadecku) je to normalni teplota:slight_smile:
13. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
pipii nad 37,5 už dáváš léky??
13. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
jj, v prcině je to do 37,5 norma, jak píše pipiii...léky se mají dávat až od 38,0
pipii vy už jste naočkovaný??
holky a co dáváte na tu teplotu??
13. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
dávají se panadol čípky a nebo nurofen sirup.....možná ještě něco, zeptej se doktorky, co máš koupit, poradí ti
13. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
autor
renu, my budeme naockovany nejdrive za 3 tydny, mala ma osklivou tuberkulozu.
13. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
ja jsem nedavala leky ani jednou na teplotu.
13. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
winii chudák gábinka snad jí to brzo přeje :dizzy_face:
pipii tak sma na tom stejně, na 3 měs. prohlídce to neměla zhojené ... teď v PO na 4 měs. má tu HEXU dostat i s očkováním na pneumokoka (asi) a zhojené to stále není a má rýmu už víc jak týden a stále se to horší a občas sotva dýchá
... nevíte někdo do kdy tu 1. HEXU musí dostat??
13. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
even, moje kamaradka se kterou jezdim s kocarkem ma 4,5 mesicni holcicku a take jeste nema 1.davku....
13. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Dnešnej den je děs,,, celý dopoledne běhám po úřadech,,, byla jsem na sociálce ve Varech protože mi skončila minulej měsíc prac. smlouva a vypláci mi materskou oni at mě dají potvrzení o tom že ještě do února budu pobírat dávky, no koukali na mě jak na zjev, že co po nich chci, že to ještě nikomu nedávali :confused: Holky vám nepřišlo potvrzení ze sociálky že pobírate materskou? Mě to příde divný protože v Plzni se také divili, vždyt musím něčím předložit aby jsem byla pojištěná?

pabli: já nevím jestli do toho tělíska jít nebo skusit prášky ale nevim ještě jsem v životě nic nebrala

EDITCE PŘEJEME S DAVÍDKEM JEN TO NEJLEPŠÍ DO ŽIVOTA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

winii: AHOJ :slight_smile: toho Silvestra ti fakt nezávidím, ještě že ste si to vynahradili :slight_smile: já nekojím taky, nešlo to :frowning2: ale jak píšeš, snad se nám to povede po druhé :wink: ve 3 měsícich jsem měli podobnou váhu,,Davídek měl 5,5kg a 61cm :sweat_smile:

pipiii: neboj ono se to spraví s tým mlíčkem :wink: Tak Amálka trénuje koníky, můj nechce past, je vzteklej když ho položím na bříško nevim co s nim, vydrží tak 2 minuty
13. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
holky kamošce malej taky nechtěl pást, tak ho dávala na balon, co měla doma na cvičení a tam hlavičku krásně zvedal, tak to taky zkuste :wink:
13. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
tegga: on právě že hlavičku zvedá krásně ale mě příde že je línej být na bříško, alebo spíš dělám chybu já, že ho tam málo pokládám asi budu muset trénovat jako pipiii s Amálkou :wink:
13. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
autor
weru, jj amalka je take lina:grinning: vydrzi take chvili, dneska udelala asi rekord 5minut:grinning: ale davam ji ted mnohem casteji tak 5 krat denne.
13. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
pipiii: tak já ho tam dam třeba na minutu a on už je vzteklej, tak to si bude muset asi zvyknout :wink:
13. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.