• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga: nojooo, asi je to "levný" :slight_smile:...

myslíte, že bude stačit zatím 1 lahvička, když hodlám kojit? :slight_smile: (pokud to tedy půjde...)

pak se vydám do DM ještě jednou, ale to s přítelem a autem, koupíme nějaké plínky, ty nepropustné přebalovací ubrousky a na zadeček ty vlhké ubrousky (teď si je kupuju jen pro sebe - na odličování :grinning: )
26. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
já si taky někdy připadám, jako stíhačka:grinning:....ale to s tím kouřením je pochopitelný, mě by to vadilo i normálně...natož, když jsi těhule.....chlapi jsou strašní sobečci.....
26. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
no on třeba kouří venku ale jako já stojím kolem mě 4 kuřáci....tak jsem byla vytočená jak tam hulí a pak jááááá jsem ta špatná...
26. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
evena: my to měli s tchýní doteď celkem dobrý... akorát teď na nás vybalila naštvaně, kdy jsme jí jako hodlali říct o tom, že bude na svatbě k jídlu masová roláda, že ona nám ji chtěla dělat na druhý den (to k nim zajedeme s rodiči a sourozenci na oběd), a že prý z nás musí všechno tahat... Tak jsme koukali a přítel ji okřikl, aby se ovládala :grinning: ... Jsme původně měli v plánu nechat to menu pro všechny jako překvapení :slight_smile:... Jsou tou svatbou nějak ty tchýně podřážděné a pořád něco řeší :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
holky jdu si umyt vlasy, mam je moooc nechutny:grinning:
papa

odpoledne jdu k zubakovi a potom na tehu cviceni...
přede mnou si zapálila kamoška....sice se mě zeptala, jestli mi to neva, tak jsem řekla, že va:grinning:....tak šla o kousek dál a foukala to na mě :slight_smile: ....to mě taky vytočilo....ale oni si to možná ani neuvědomují nebo já nevím
evena-můžeš zvolit taktiku,že budeš ta lepší...její kecy přejdeš s úsměvem...když bude zlá,tak neodpovíš protiútokem,ale řekneš-" a proč to říkáte nebo proč si to myslíte???" takhle nás to učili na semináři asertivity....protiútokem těmhle lidem nahraješ,ale otázkou a klidem je překvapíš,funguje to 100%
evena: souhlasím s danuš :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
jééé pabli, to je ještě dobrý...počkej v den svatby, jak bude nervní:grinning:....já s tchýní vycházím dobře, svatba byla super....ale díky ní na ni mám i sem tam negativní vzpomínku:slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
no jooo holky, to je pěkný....ale udržet se a nevylítnout, to je taky na jeden kurz sebeovládání:grinning:
26. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
renu nechápu proč je bezohlednej, přece ví že ti to vadí tak si zapálím někde na chodbě nebo daleko od tebe a je přece klid, tam ať si teda hulí jak chce, a jestli to dělá tobě tak to určitě bude dělat i malému
pabli já to vyřeším následovně :slight_smile:
do porodu koupím jen jednu lahvičku malou pro případ kdyby náhodou
když kojit budu tak bych chtěla kojit dlouho, tak se koupí i odsávačka atd. aby sem nemusela být pořád u mimča jak uvázaná a mohl nakrmit i za mé neořítomnosti někdo jiný
když kojit nebude tak se jen dokoupí lahvičky + nějaké blbiny jako ohřívač mlíka do zásuvky ...
26. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
tegga asi ne...jako je fakt že jsem po něm celou dobu na tom ohnostroji ječela ale on ví že nechci aby kouřil a dřív řekl mili já jdu na balkon si zapálit jo??tak mu řeknu třeba ak si jdi...nebo něco ale na tom ohnostroji já se otočím a on v pusi cígo jsem myslela že mě tam trefí šlak...si tam hrál na frajera...před známíma...jsem říkala až s nima budeme tak jim řeknu at si nehrajou na kamarády když pak říkají jakej je Honza chudáček za mejma zádama...
26. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
tegga: mě dostala skoro-švagrová, když se ptala, jestli mají být u nás doma už od rána :grinning: Svatba je od 3 a máme 2+0 :grinning: Tak jsem řekla, že ne, že se u nás všichni sejdou max. hodinu před odjezdem :grinning: Jinak já záměrně dost věcí neřeším, nebo se snažím v klidu... nepůjdu ani do té půjčovny si půjčit ten klobouk, přijde mi to jako vysoce stresující činnost... Vlasy budu chtít nahoře natupírovat, objednala jsem pár těch miniskřipečků z s růžičkami, tak se to jen po stranách připne a hotovo :slight_smile:... stejně tak mamka plánuje dělat ráno chlebíčky pro ty, co k nám přijdou na ten sraz hodinu před odjezdem... to se mi taky nechce, stresující, bordel z toho, stejně to tu pak zbyde... to si radši připlatím a něco objednám :slight_smile: a nebo ať je udělá, až budu u holiče :grinning:

tu odsávačku taky nebudu kupovat předem, kdoví, jak to nakonec s tím kojením bude...
26. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
danu tak to super nápad mě dote´d napadali jen věty typu proč mě urážíte atd
tak to určitě vyzkouším, vždycky dělá že se nic neděje a když se to nastřádá tak házím vražedný pohledy ale tohle je fakt super :grinning: :grinning: :grinning: DÍKY
pabli tchíně jsou prostě zvláštní kategorie, třeba jí konečně došlo že jí sebereš syna :grinning: :grinning:
pabli-já mám 2 lahvičky bébé jou, jednu nízkou na čajík(od 3 měsíců) a jednu vysokou na mlíčko(od narození)-kdyby náhodou nešlo kojení a může se hodit i na odstříkané mlíčko že??Od kámošky mám termoobal na lahve,tu ohřívačku asi ani nekoupim,nevim
evena: nojo, došlo... po 6 letech :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
http://www.shop4kids.sk/e-obchod-./7023

holky tady je ten muj kocarek i vjinych barvach:slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
danuš: jak jinak ohřívat mlíko než v tom ohřívacím do zástrčky?... ve vodě v hrnci? já fakt neviiiiiiiim :slight_smile:... a asi nebudu kupovat ten sterilizátor lahví, vyvaříme vždycky v hrnci s vodou a hotovo... a pak nevím, v jakých případech se používá ta odsávačka na mlíko...
26. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
evena-mě taky v případě tvé tchýně napadaly věty typu -chcípni potvoro,ale to ona přesně čeká :wink:chce to velkou dávku ovládání,ale efekt zaručen, buď sladká a hodná (a myslet si můžeš klidně něco o svini :wink: ) Použij to její oblíbené slovo "vsugerovat", až tě bude prudit,tak jí řekni, proč jste si vsugerovala,že jsem váš nepřtel?" :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
juuu...ten žlutý je kráásný...
pipiii: v tý červený je nejhezčí... škoda že nedělají zelený... ale to by pak nebyl moc F1 :grinning:
danuš: ty jsi ale zákeřná :grinning:
26. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
pabli, delaji v zelene:grinning: maji ho v zelene, cervene, modre a zlute:grinning: jen tady ho nemaji na obrazku:grinning: ale v katalogu vcera byl i zeleny:grinning:
26. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
pipiii: no, to tomu svému nebudu říkat :grinning: už kočár máme a basta :grinning:
26. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
renu ta zluta tady na netu vypada pekne, ale ve skutecnosti je to takova ta hodne tmava zluta...
pipiii aaaha...tak to ta červenáá potom... :slight_smile:
autor
on ten internet nekdy neskutecne zkresluje
26. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
holky jdu se okoupat...zatím čus...
26. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
ja budu mit v tom kocarku sedivy fusak:grinning: s ruzovou ale slo to k sobem, zkouseli jsme to a povesim si tam nejaky pekny zviratko:grinning:
autor
ja jdu take do te sprchy papa:grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.