• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahojky holky,tak my oči ničím nevytíráme..když se koupe tek mu jen umyjem obličej obyč vodou v které plave..Už mu poléváme obličej kelímkem vody...chystáme se na další plavání na potápění...

makka:no já si myslím že když malý přibírá dost tak asi těško ti řekne aby papal ještě kaši po které budu nabírat ještě víc...Teda aspoň naše dr mi to tak říkala...i kamoška mi to tak říkala...

pabli:SUPER koláže...Víteček je ale čtenář...je na těch fotečkách uplně zlaťoučký...
14. led 2010 v 09:58  • Odpověz
taky si myslím to stejný, co renu...nevím no, zase je možný, že zvyšuje nároky a opravdu třeba brečí hlady......já se taky s malým moc těším do těch vaniček, ale nechám to až tak na březen, až nebude taková kosa
14. led 2010 v 10:01  • Odpověz
terčo já jsem si taky myslela že bude Kubík pak nemocný ale fakt ne..Po koupání tam ještě dlouho natíráme a krmíme až trošku schládne tak se oblečem,uplně ho zabalím a šupnu do auta a pohodička..zvládá to bravůrně...
14. led 2010 v 10:27  • Odpověz
taky si myslím o Adámkovi to, co renu a tegga :slight_smile:
makka: uvidíš, co na to doktorka... já té své chci taky říct, že malej se teď v noci často budí, že je to děs (dneska ve 22:30, já šla spát ve 21:30, tak si dovedete představit, jak se mi "vstávalo", pak v 1:30, v 5:30 a v 8:30... prostě sis přidal před půlnocí jedno krmení... ale zas když je to jen jedno navíc oproti normálu, tak to asi bude OK, jen přemýšlím, že budu večer čekat, než se malej vzbudí na to první krmení a až pak půjdu spát, ale zas manžel chodí taky brzy spát, když vstává do práce, tak se mi nechce tu samotná ponocovat...

renu: ty máš taky vždycky krásné koláže :slight_smile: takové sladěné, líbí se mi ta zimní s kočárkem :slight_smile:

holky, každý do mě šije, že mám chodit taky s malým na plavání... jenže problém je v tom, že já prostě sama nemám plavání moc ráda, představa, že se potopím pod vodu, mě upřímně děsí, a lít na malého kelíme s vodou, no já bych se zbláznila, kdyby to někdo udělal mně... jako plavu, ale jen tak "zlehka" :grinning: Vím, že je to prospěšné pro děti, ale taky si říkám, že když třeba budu chodit s prckem od 4. měsíce "jen" na cvičení, že snad o moc ve svém vývoji nepřijde, ne? Manžel taky pořád, že s ním mám na to plavání začít chodit, tak mu říkám, ať si s ním chodí on :slight_smile:... No holky, já se naposledy koupala r. 2006 na dovolené v Chorvatsku, od té doby jsem nebyla ani v bazénu... :grinning:
14. led 2010 v 10:28  • Odpověz
renu: jen si říkám, že oproti mně Kubíka daleko víc oblékáš asi... co má na té koláži s kočárkem na sobě? Vítkovi dávám, když je kolem minus 3-5 jen bodyčko a zateplený svetřík a na hlavu čepičku bavlněnou a lehkou pletenou a kapucu od svetříku... :confused: Si pořád říkám, jestli ho neoblékám málo, když vidím kolem sebe samá nabalenější miminka, ale nikdy nebyl studený, tak snad OK... Taky nevím, jak ho oblékat doma, protože je vždycky celý krásně teploučký, kromě ruk, ty má úplně ledové, a přitom jinak krásně hřeje...
14. led 2010 v 10:39  • Odpověz
ahojky holky,rýma se nám už pomalu vytrácí,kašel se včera objevil jen 2x z den...asi dneska odpolčo vyrazíme na chvíli ven
14. led 2010 v 10:45  • Odpověz
danuš: tak to je dobře! :wink: my dnes vyrazíme do tesca, třeba tam objevím ještě něco ve výprodeji pro malého, máme tam i poštu, musím zaplatit složenku... zítra jdeme k doktorce na očkování Synflorixem...
14. led 2010 v 10:46  • Odpověz
zrovna dávám dokupy fotky,který si necháme vyvolat od Happy foto, mají akci do 20.1.
14. led 2010 v 10:46  • Odpověz
já bych se hlavně i te´d bála jet s maloušem autem, tady pořád nějak silničáři neodhrnuli všechny cesty:slight_smile:....renu a vy tam chodíte odpo i s taťkou?.....pabli já taky nesnáším potápění, proto zatím půjdeme jen do těch vaniček a pak se uvidí:slight_smile:, hlavně nikdo tě nemůže do ničeho nutit, dělej si co chceš a maloušek, když se mu jednou voda zalíbí, tak se naučí plavat i bez tebe :wink: .....já teda prdíse oblíkám taky víc jak ty pabli:grinning:asi ho balím, ale zase taky nikdy nebyl spocenej, tak to neřeším.....ruce máme taky ledovky, ale jen v noci, když se vzbudí a začne si je žmoulat
14. led 2010 v 10:47  • Odpověz
tegga: jo, ty vaničky by ještě tak šly možná, ale taky až bude teplo... museli bychom jet přes celé město asi 25 min MHD a to se mi nechce... No tuhle jsem mu zkoušela dát pod svetřík ještě lehký svetřík a celou cestu se mi ošíval a pobrekával, bylo mu horko... asi je nějak otužilý nebo co :slight_smile:... já to beru tak, že prostě fusak = zimní bunda, takže pod něj mu dám to, co dávám i sobě pod bundu (takže tričko + svetr). Na fusak mu teda dávám ještě deku
14. led 2010 v 10:51  • Odpověz
my dáváme např. přes bavlněný overal- svetřík,bačkůrky,rukavice,čepici, pak kombinézu,fusak a tenkou deku a stačí....
14. led 2010 v 10:54  • Odpověz
já to mám na plavčo 15 minut autem, snad už tam příští týden vyrazíme....
14. led 2010 v 10:54  • Odpověz
holky tak já teda oblékám mnoem víc...a teda taky nebyl nikdy spocený...Já dávám body s dlouhým rukávem,pak tričko s dlouhým pak tenkou mikču pak takovou tu chlupatku na nohy punčochy a kalhoty a na hlavu jednu teplou čepku...Takhle jde do fusaku co je do vajíčka a ještě do normálního fusaku..J o a ještě rukavice...

danu:tak to je super že jste už OK....

my oba vodu mooc rádi tak je Kubík po nás...
jj taťínek jezdí snáma... :wink:
14. led 2010 v 10:55  • Odpověz
tak to já zkusím domluvit, jestli to půjde taky odpo s manžou, to bysme mohli začít jezdit už dřív........tak zas tak jak renu neoblíkám:slight_smile:něco mezi, dávám body, triko s dlouhým, svetr, kombinézu, fusak
14. led 2010 v 10:57  • Odpověz
tegga jj když na to nejsi sama tak je to super...je to náročné doma obléct dat napapat naložit do auta dojet tam vybalit pak to plavání pak dát najest obléct a zase naložit do auta a doma zase vybalit...Až pojedu sama tak to bude fuška...
14. led 2010 v 11:01  • Odpověz
terčo to je skoro stejný jen my dáme navíc ještě fusak do vajíčka...
14. led 2010 v 11:02  • Odpověz
jo, mě stačí, když jdeme kamkoliv, třeba jen na prochajdu, než ho navlíknu, sebe oblíknu, nabalím do kočáru....už proto se těším an jaro, až ubyde těch vrstev:slight_smile:
14. led 2010 v 11:08  • Odpověz
terčo tak to jsme 2 na to se taky strašně těším...až dám malého spát na dvůr a nebudu ho muset oblékat jak pumpa na zimu..
14. led 2010 v 11:20  • Odpověz
holky já už se těším až budeme chodit na koupák to bude super...
14. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Tak to my jsme asi otužilci,Barča má body s krátkým a na tom overal a nato kombinézku,šálu,čepici,rukavice a jde do fusaku!
14. led 2010 v 11:27  • Odpověz
pabli vidím že si na tom s plaváním stejně jako já :grinning: když nepočítám smočení v našem bazénlku kde je voda po kolena tak sem naposledy "plavala" v r. 04 a taky v Chorvatsku :grinning: vodu ráda nemám, veřejné plavání nesnáším, umím plavat dobře jen "na čubičku" a to vypadá mezi lidma dost směšně :grinning: ale s malou chodit chci i za cenu že se zesměšním, až po mě někdo na tom plavání bude chtít ať plavu taky tak toho možná radši nechám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

danu s tou rýmou závidím, náš opustit stále nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 11:38  • Odpověz
ahoj maja :dizzy_face: taky tak nějak oblíkám malou, nepřeháním to protože jsme měli pořád problémy s potničkama ... ale je fakt že se mi i stalo že měla studený nohy po tom co sme přijeli z venku, ale tvářila se spokojene :slight_smile:
14. led 2010 v 11:40  • Odpověz
huráá mám tu oběd, od rána sem nejedla tak se pěkně nadlábnu
14. led 2010 v 11:41  • Odpověz
holky já včera cvičila Cindy Scarwford a jsem totálně zničená a to jdu dneska na aerobic a pilates...
14. led 2010 v 11:49  • Odpověz
evena-odsáváme odsávačkou na vysavač, 4x denně sprej s mořskou vodou do nosu, mokrý ručníky na noc na topení+odpařovače a ještě občas kápnu do nich eukalyptový olej....
14. led 2010 v 11:55  • Odpověz
evena-jak si tady psala o to mpadání vlasů,tak mě padaj taky dost :unamused: hlavně po umytí,to je děs běs, mám šampón Revalid a tonicum v ampulích revalid....trochu to pomáhá,ale to kojení mě asi holt stojí tuhle daň
14. led 2010 v 11:58  • Odpověz
even: tak to je fajn, že je na tom někdo stejně :grinning:

danuš: mamka mi říkala, že když jsem byla malé mimino a měla zápal plic (už ve 2 měsících :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), tak jí paní doktorka říkala, že nemá v bytě rozvěšovat prádlo a dávat mokré ručníky, že se pak z těch mokrých věcí uvolňují částečky toho textilu do vzduchu a jde to i do dýchacích cest miminka, že je lepší používat ty odpařovače. Ale zas každý doktor říká něco jiného...
14. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
renu: ty si teda dáváš do těla :grinning:
14. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
ty jo renu, tys to hubnutí vzala vážně:slight_smile:
14. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
pabli-my máme i čističku vzduchu a ta by teda případné částečky pochytala :wink:
14. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.