• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ahoj holky :wink: koukám, že ste dneska probírali rýmu...Davídek ji měl po šestinedělí, taky byla hrozná, odsávala jsem mu to dost často, kdyby jsem věděla, že je lepší odsávat míň, tak by nosánek neměl ucpanej doted. On může dýchat, ale třeba když žene za kolotočem a zrychlí dech, tak mu to tam chrapčí, že děs, už nevim co s ním, musím to říct doktorce. Vytíram mu ho Otrivin kapičkami (používame ty v tych ampulkách) :wink:

makka: ty jo to je váha, ten je ale pěknej macíček, píšeš, že moc nechce pít ale je pěknej,, my jsme ve 3 měsícich měli 5,5kg a 61cm a to mu jsou ještě nějaký oblečky? já se musím vybrat nakoupit něco Davídkovi,, on mi ze všech dupaček vyrostl, ted má číslo 92 (bez srandy) jsou mu jenom maličko velký ale asi tak o 5cm :grinning: já nevim podle čeho to číslují, když tam píšou že jsou od 1 roku :confused:

pabli: pěkný fotky,, už čte jo? tak ten bude studovanej :wink: :sweat_smile:...jo a co je to ta chronická rýma, to je asi něco dlouhodobýho, doufám že to můj prcek nemá, když to s tým nosem máme pořád blbý :frowning2:
14. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
winii mi psala ze je s malou v nemocnici:frowning2: vice nevim:frowning2:
14. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
chudák Gábinka :frowning2: tak snad se brzo ta teplota spraví :frowning2:
14. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
to je mi líto :frowning2: snad to holky nějak obě zvládnou a bude to dobrý :dizzy_face:
14. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
makka-no tééda, my máme 5 kg a jsem ráda,že jsme to na ně dotáhli :grinning:
winii-držím palce,ať je Gábince lépe
14. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
danuš: Vítek ještě ani 5 kg nemá :wink: jste nás předběhli :grinning:

wwercaa: chronická rýma - že ji má prostě pořád

Snad bude Gábinka brzy OK...
15. led 2010 v 06:03  • Odpověz
ježiš chudiny obě, ale ještěže tam jeli
15. led 2010 v 07:33  • Odpověz
Chudak Gabinka, doufám že je vše v pořádku.
15. led 2010 v 08:05  • Odpověz
Holky, nevíte něco jiného o Winni, ten rok jí nějak špatně začal. U nás noc opět ukňučená, čajík pořád nechce. Jestli už se třeba ozývá to očkování, ale nezdá se mi, že by měl malý teplotu. Jak to u vás po očkování vypadalo, jaké měli děti reakce?
15. led 2010 v 08:17  • Odpověz
makka: my byli na očkování minulý pátek odpol (na hexe), v noci jsem se konečně tehdy nádherně vyspala - malej měl zvýšenou teplotu, celý hořel, ale teplota jen zvýšená a nevzbudil se před půlnocí, jak je teď u něho zvykem, ale až kolem 2. hodiny a pak až skoro v 6 :slight_smile:... přes den byl OK, pak navečer zas mu trošku hořely tvářičky, jinak dobrý.
15. led 2010 v 08:24  • Odpověz
makka-Ondík měl místo po očkování zatvrdlé,večer po očkování mu to oteklo a zčervenalo a očividně i bolelo,teplotu měl 2 dny lehce zvýšenou, druhý den měl kopřivku,která zmizela třetí den...a z té teploty se nám úplně poprvé oprudil :frowning2:
15. led 2010 v 08:33  • Odpověz
na začátku února jdeme na druhou dávku hexy,už teď trnu, jaká bude reakce
15. led 2010 v 08:34  • Odpověz
danuš: třeba bude reakce úplně jiná zase... nebo žádná :slight_smile:... my jdeme dneska na pneumokoka :slight_smile:
15. led 2010 v 08:38  • Odpověz
WWErca - tak mi máme velikost 74. Dnes jsem zjistila, že má neteř měla míry co Adámek v roce :astonished:
15. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Adámkovi píchala Hexu i pneumokoka a řekla bych, že reakce zatím žádná. Hraje si a vejská.
15. led 2010 v 08:47  • Odpověz
tak Vítek teď nosí 62, 64 a 68 :slight_smile:, ale ta 68 mu dost plandá :slight_smile:
15. led 2010 v 08:47  • Odpověz
Jak čtu míty a váhy vašich miminek tak se už nemůžu dočkat středy kdy jdeme na 4 měsični kontrolu. Mám takový pocit, že naše Editka je tu snad nejmenší :slight_smile:

Dnešní noc byla docela dobrá, když to porovnám s předchozí. Usnula v 19.00 zbudila se v 1, pak ve 4 a potom až po 7.

Za to já jsem nějak nemohla usnout a když jsem usnula tak jsem měla naprosto idiotské sny. :angry:
15. led 2010 v 08:53  • Odpověz
Jak čtu míry!! Ani psát neumím
15. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahojky holky,tak my jdeme v úterý na tu HEXU a jdeme se taky zvážit...jsem zvědavá kolik budeme mět...

holky včera jsem byla teda cvičit a bolí mě všechny svaly na těle..
15. led 2010 v 09:01  • Odpověz
jé tak my jdeme teprve na první příští týden a pak máme jet poprvý k mamce, tak už se taky bojím dopředu, abysme vůbec mohli odjet....nám je nejlíp 62, 68 zatím trošku větší, ale myslím, že do ní brzy dorosteme:slight_smile:....ale některý tepláčky má ještě i 56, ono je to číslováný bůh ví jak:slight_smile:......jo pabli, já nenapsala míry na tříměsíční kontrole, měli jsme5.940g a 62cm...jo a hlavičku nevím, jestli taky píšete, tak 41 cm
15. led 2010 v 09:05  • Odpověz
edit: to jste měli opravdu dobrou noc :slight_smile: a určo není Editka nejmenší, vždyť ve 3 měsících měla 5010 g! To neměl Vítek ani Ondík :slight_smile:

Tak jak Vítek kaká 1x týdně nebo i déle, tak kakal včera večer (po týdnu), pak k ránu a ještě i teď... to nám toho dneska moc doktorka nenaváží :unamused:

renu: ty si teda dáváš do těla :slight_smile:
15. led 2010 v 09:06  • Odpověz
tegga: už jsem tě tam doplnila, hlavičku nepíšem :slight_smile:
15. led 2010 v 09:08  • Odpověz
ty jo, teď jak na tu tabulku koukám, to je vlastně mazce, že prcek vyrostl za tři měsíce o 11 cenťáků:slight_smile:
15. led 2010 v 09:10  • Odpověz
pabli a váš dokonce o 12 :astonished: :grinning:
15. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Taky koukám na tabulku a zjistila jsem, že naše Editka byla po narození skoro nejmenší :slight_smile: Takže i ted by měla patřit k těm lehčím a menším mimkám, zatím to tak ale nevypadá :wink:
15. led 2010 v 09:15  • Odpověz
tegga: jojo, náš je dlouhán :grinning:
15. led 2010 v 09:20  • Odpověz
ahojík :dizzy_face:
noc opět pěkná, jak jinak :dizzy_face: Mája 11 h spánku v kuse a maminka 8 h ... akorát se nám spustil monitor dechu slabé pípání co značí že se jí během určité doby několikrát zastavil dech a po impulsu do bříška se zase rozdýchala tak sem z toho byla taková vyplašená, ani jí to pípání nevzbudilo :grinning:
makka my ještě očkovaný nebyli ... Mája nosí 68 ta jí je o chloupek větší a skoro pěkně sedí, 62 už je nám malá a pabli to že se dělá 64 vůbec nevím :confused: Jakou velikost je dobré kupovat po 68 aby to aspoň chvíli vydrželo a neplandalo nějak moc?
edit taky do v Po na 4 měs. prohlídku :dizzy_face: a taky se nemůžu dočkat ...
renu - dívíš se když si dáváš tak do těla :grinning: já se dnes nemohla postavit na nohy jak mě boleli záda ale nevím z čeho, ty aspoň něco děláš :grinning:
taky du omrknout tabulku :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:31  • Odpověz
nám se taky ejdnou rozpípal.....jsi dobrá, že jsi ji nechala spát, to já jsem malýho hnedka hcytla a zkoumala jestli dýchá:slight_smile:....no po 68 už je rovnou ta 74 ne? nebo je ještě něco mezi
15. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Když nepočítám Adámka kterej roste jak z vody tak sem si myslela že jen Mája a edinka přibírají hodně a ono né :slight_smile: :slight_smile: pabli u vís to dělají s danu ty nízký porodní váhy, přibíráte pěkně :dizzy_face: jen půl kilča oproti ostatním to není vůbe moc a kluci to určitě doženou :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:42  • Odpověz
tegga když se nám to stalo poprvé tak sem jí vzbudila taky,ale jen abych se dostata na plínu a vypla to, dnes sem si uvědomila že to můžu vypnout přes bodyčko :grinning: taky mám tak nějak zafixovanou 74 ale zdá se mi to velkej rozptyl nato že ty děti teď míň rostou tak nevím ..
15. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.