• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
s koukání na televizi se stal rituál který vyhovuje nám oboum, po prvním kojení ráno jí napasuju do polštáře do zvýšené polohy a kouká, v té době dávají miskeyho mause nebo pua na jetixu tak se jí to líbí :slight_smile: :slight_smile:
15. led 2010 v 09:47  • Odpověz
my máme 62, pak něco 2-3 a 3-6,každý výrobce to má trochu jinak značené a i velikosti se liší, máme jedno body Scampi 62 a to už mu je jen tak tak,takže od týhle značky by potřeboval už 68, ale třeba od CaA se ještě vejde do bodýček 56 :grinning:
15. led 2010 v 09:48  • Odpověz
taky občas nechám Ondíka koukat,ale teda ne jako rituál,ale když řve a nejde uklidnit a já si třeba dělám obídek...tak ho dám do lehátka,pustím mu pohádku nebo třeba i Ulici a je klid,včera koukal na Óčko a strašně se vykecával na ty tancující postavičky :grinning:
15. led 2010 v 09:50  • Odpověz
objednala jsem u Happy Foto 30 fotek na vyvolání, je tam pár těhu,pak z porodnice, z vítání, prostě jak šel čas :dizzy_face: už se na ně moc těšíme,přece jen mít je v pc není úplně ono,jako mít je v albu :slight_smile:
15. led 2010 v 09:52  • Odpověz
My už jsme fotečky malého vyvolali a opravdu je to něco jiného, než fotky v PC. Obdarovali jsme také příbuzenstvo.
Včera jsem měla super historku u doktorky. Čekali jsme v čekárně a vedle nás si sedla paní s chlapečkem. Chlapeček byl velký jak Adámek, jen navíc seděl. Ta paní se pořád na Adámka koukala a říká, že jestli už malý sedí, že je tak klidný a není takový rarach jako ten její. Když jsme jí řekli, že mu jsou teprve 3 měsíce, tak vytřeštila oči. Tak opravdu máme obříka :slight_smile:
15. led 2010 v 09:59  • Odpověz
taky se chystáme pár fotek vyvolat, u happy fota jsme si nechali dělat svatební knížku, tak tam bych to mohla poslat.....rostou nám všichni krásně, je to dobře, oni to pak vyběhají a aspoň je hned tak něco nezkolí, vidíš makka, určitě díky tomu neměl váš prcek reakci na očkování, protože je to malej silák :wink:
15. led 2010 v 10:07  • Odpověz
jé, teď mi zrovna došel email od happy fopta, že mají 50% slevu na fotky, tak to musím hned udělat :slight_smile:
15. led 2010 v 10:09  • Odpověz
TEGGA na očkování jsme byli teprve včera, takže ta reakce může přijít. Trošku mám sevřené půlky, ale doufám, že to malý zvládne.
15. led 2010 v 10:09  • Odpověz
já si nechávám vyvolávat fotky v DM :slight_smile:

evena: ty velikosti jsou fakt různé, 64 mám něco od neznámých značek... jinak taky myslím, že je 68, pak 74... 68 je 3-6 měsíců a 74 je 6-9 měsíců. U Vítka je problém, že má hrozně dlouhé ruce a nohy, tak mu jsou brzy u všeho krátké rukávy i nohavice, tím musí mít tu větší velikost :slight_smile:

danuš: taky jsem nechala vyvolat fotky, před Vánocema - přesně jak ty - těhotenské, porodní, poporodní - 1, 2 měsíce... :slight_smile:

evena: ještěže ten monitor je, viď :wink:
15. led 2010 v 10:17  • Odpověz
jinak my podle monitoru poznáme, jak hluboko Vítek spí, pokud to zelené světýlko bliká moc rychle, tak víme, že moc nespí, když se to hodně zpomalí, tak víme, že už usnul dostatečně :slight_smile:

makka: to máte teda veselou historku :slight_smile:... no, my jak máme Vítka malého, resp. dlouhého a hubeného, tak nám přijdou ostatní děti taky obrovské, když je vidíme naživo, pak nám chvilku trvá, než si na ně zvykneme :grinning: :grinning: a zas naopak, někteří lidé si bojí i Vítka pochovat, že jim přijde pořád takové maličké mimi :grinning:
15. led 2010 v 10:19  • Odpověz
tak podle mě nám určitě 68 do šesti měsíců stačit nebude:grinning:
15. led 2010 v 10:19  • Odpověz
tegga: Vítek má u těch 68 už teď rukávy naprosto akorát! Za měsíc mu zas budou čouhat ruce!... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 10:20  • Odpověz
no, ale to má určitě po tátovi, manžel má totiž taky dlouhé ruce a nohy, a celý je vysoký... :grinning:
15. led 2010 v 10:21  • Odpověz
ahoj holky
15. led 2010 v 10:26  • Odpověz
endie: ahojky

tady ukázka našeho dlouhána v 68: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3697987&vReferer=
15. led 2010 v 10:27  • Odpověz
kde jsou ty časy, kdy se mi vešel na kojo polštář :grinning:
15. led 2010 v 10:28  • Odpověz
no právě pabli, u vás chápu, že tak krásně roste do výšky, má to po kom mít....ale my jsme s manžou oba prďoši, tak jedině, že by byl prcek vysokej po nějakým pradědovi nebo nevím:grinning:
ahoj endie
15. led 2010 v 10:29  • Odpověz
PABLI už bych se poohlížela po nějakém basketbalovém týmu. A to máš ten větší kojopolštář. Jak se vlastně dá jinak využít ten kojopolštář? Dnes nám přišla dečka na hraní, tak jsem zvědavá na reakce malého
15. led 2010 v 10:30  • Odpověz
holky, máme i videa, chtěla bych vám nějaké ukázat, ale nevím do jakého programu ho mám vložit.
15. led 2010 v 10:31  • Odpověz
pabli dobrý s tím světlem, to sem nevěděla, nám taky všeljak různě bliká, ale návod sme nestudovali, tak se do toho pustím jestli to taky náhodou není to co máte vy
makka to je mazec :grinning: steně je zajímavý že za tak krátkou dobu je dítě schopný tolik vyrůst :fearful:
ta 68čka nám taky asi nevystačí do 6ti měs nebo jo ale bude to hodně moc těsné, 74 mám už nějaké věci nakoupené, ale spíš jen mikinky a gatě žádné bodyčka tak zkusím sjet do teska jestli už to není moc přehrabané
15. led 2010 v 10:32  • Odpověz
No kojici polštár byly v mém případě naprosto vyhozené peníze, protože jsem ho nepoužila ani v těhotenství na spaní a při kojení ho taky nepouživam. Už jsem ho dala kámošce, třeba ji bude víc platný.

My jsem s manželem oba menšího vzrůstu na výšku, ale zase to doháníme na šířku :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 10:32  • Odpověz
endie ahoj
pabli že ty děti vypadají tak rozkošně když spinkají :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 v 10:34  • Odpověz
přátel je pěknej řízek tak snad nebude mít Mája postavu po něm :grinning:
15. led 2010 v 10:34  • Odpověz
já si kojící polštář nemůžu vynachválit, spím s ním a kojím s ním, kojíme vleže a podepírám tím Máju aby ležela na boku
15. led 2010 v 10:36  • Odpověz
makka :slight_smile: taky jsem říkala manželovi, že by mohl Víťa hrát třeba basket, a on že né, že prostě bude fotbalista :grinning: :grinning: (s čímž nesouhlasím, fotbalisti mi přijdou hloupí, ale třeba ne všichni :grinning: )

evena: tak zkus to blikání vypozorovat - nám bliká podle toho, jak malý dýchá, prostě podle toho, jak rychle se v postýlce "něco" hýbe

evena: zrovna včera jsem koupila v tescu 3 overálky 6-9 měsíců s medvídkem Pú :slight_smile: chtěla jsem i tu sadu, kde je hodně bodyček s krátkým rukávem (na to jaro/léto), ale omylem jsem vzala velikost 0-3 měsíce, všimla si toho až za pokladnou, ale na informacích mi hodná paní vrátila peníze :grinning:

edit: tak já bez kojo polštáře ani ránu :slight_smile: tak od 20. týdne jsem s ním spala a doma s ním pořád kojím, když jedu někam na víc dnů, beru si ho sebou... taky podle toho už vypadá :grinning:
15. led 2010 v 10:39  • Odpověz
taky bych ten polštář nepoužívala, jsem ráda, že jsem ho nekupovala|:slight_smile:.......pabli tak většinou mají nižší vzdělání, ale může to být fotbalista vysokoškolák:grinning:......my budeme mít taky, třeba spolu budou v nároďáku:slight_smile:
15. led 2010 v 10:43  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=lB7DQjNrzPo jedno videjko našeho křiklouna
15. led 2010 v 10:51  • Odpověz
makka přesně takovej zvuk se teď zrovna ozývá z postýlky:slight_smile:...je krásnej, šikulka:slight_smile:....taky bych vám dala video, ale musela bych vymazat ty moje kecy:grinning:
15. led 2010 v 10:56  • Odpověz
TEGGA někdy si myslíme, že třeba pláče, ale on si povídá. Pak teda někdy je to jiný nářek a to se mu opravdu něco nelíbí.
Malý mi spí už 2 hod :astonished: Že by ho to očkování tak unavilo?
15. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.