• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Tak jsem si četla na netu reakce na očkování. Takže pokud mám prcek hodně vysoké teploty nad 39, musí do nemocnice.Je to špatná reakce na očkování
15. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Makka - já jsem to raději nečetla. Jen mi doktor řekl, že může být spavá a byla. Jenomže to mi vůbec nevadilo :grinning:
15. led 2010 v 11:56  • Odpověz
kojo polštář využívám,někdy na kojení i jako bariéru kolem prcka,když třeba leží na gauči :slight_smile: Ale posledni doubou se při kojení nejradši válíme v pelíšku,já si trochu zarelaxuju,prcek u toho krásně usne a já ho nechám spinkat v naší posteli a jdu něco dělat nebo někdy vytuhnu taky
15. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Danuš - já taky nejraději kojim v leže, ale přes den jsem to musel odbourat, protože Editka pak nechtěla papat v sedě. Já občas chodim do práce a tam si fakt nemám možnost s ni lehnout :slight_smile: Pár dní u nás potom bylo kojení s řevem, ale už je to dobrý. Ono se těm dětičkám ani lépe pije když u toho maminky leží nebo co :wink:
15. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
A vůbec kde jste kdo? Čekám na plynaře, nudím se u ségry v bytě (už jsem ji i uklidila), Edinka spinká a já nemám co dělat :grinning: :grinning: :grinning:
Na oběd jsem si dala výbornou pomazánku z lososa s celozrnným chlebem, který jsem včera upekla. Docela se povedl. Jen si budu konečně muset koupit tu ošatku na chleba, aby měl hezčí tvar. Chutově je suprovej.
15. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Já jsem tu celou dobu a přijde mi, že si píšu pro sebe. Kde je PIPII, ta by něco mohla vědět o Gábi,včera jí psala
15. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
pablinko: tak já se na ti rýmu radši zeptám doktorky, protože je hrozný, co mu dělá nosánek, ale jenom v noci :confused:

makka: já mu dávam zatím velikost taky 74 ale tá mu je akorát tak nevím co bude za 2 týdny :grinning:... 92 má na sobě ted a ta mu taky bude zachvilku dobrá, ale já dávam už odted aby to unosil :wink:

tegga: tak ty taky asi kojíš, že,, a to říkají, že nekojíci dětičky přibírají míň, můj měl mín ve 3 měsícich než Lubošek ale co nadělám, když já do něj víc mlíčka jak 120ml někdy nenarvu, protože doktorka řekla že málo pije :unamused:

evena: my sice nemáme monitor dechu, ale v porodnici jsem kvůli tomu nemohla oko zavrřít furt jsem to světílko sledovala, tak jsme ho doma radši nepořídili, ale uvažovali jsme o jeho koupě, kamošce na pokoji to taky začalo pípat a malej dýchal normálně, no vylekali jsme se všechny, oni nám řekli, že to někdy taky zblbne :wink:
a ten spánek- pěkně :slight_smile:

renu: tys to vzala hodně vážně, ale taky máš důvod, budeš hezká nevěsta!!! :sweat_smile:

Davídek má novinku: v postýlce se chytně peřiny a zvedá nožky a hlavičku a tahá se takou silou, jako kdyby se chtěl posadit, pak se utahá a začne žužlat peřinu :grinning:

A co se týče kojícího polštáře, já jsem síce kojila, ale jen 2 týdny, a kojící polštář jsem neměla ale pravda je že příště si ho pořídim, protože jsem s davídkem nemohla najít pohodlnou polohu na kojení,nejlíp to bylo v leže ale sestřičky doporučují střídat i v sedu kvůli prsam....příště si ho koupím, určitě poslouží aj jako ohrádka, třeba když si dám davídka na gauč, jako píše Danuš :wink:

Sorry holky za ten román :wink:
15. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
makka: koukala jsem na toho tvýho broučka, ten je boží,, taky slintá krásně když pase,,my máme furt mokrou deku :grinning:
15. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
makka video :dizzy_face: :dizzy_face: má pěkný vlásky, Mája ta má vlásky jen vzadu a vepředu jí vypadaly
werča tak my sme ho zase koupit museli protože bych neusla a furt hlídala postýlku :slight_smile: prostě matka psychouš no ... :slight_smile:
dnešek je přímo boží (ne teda že by se jiné dny nějak moc lišily :grinning:) po ronní pohádce sme nakojili, pak usla, pak si hrála pod hrazdičkou, zase sme nakojili a zase spinká :dizzy_face: já bych jí nevyměnila za nic na světě ... a kdybych pořád neseděla u PC tak i něco udělám :grinning:
a kojím jen vleže, jinak mi to nejde a nevím pořádně jak jí chytit, takže aji když kojím u našich si musím lehat ...
15. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
my taky kojíme v leže :astonished: to jsou vyčůránci, to je něco:grinning:, ale je pravda, že mě to neva, protože v sedě už se stejně pronese:slight_smile:....werca zatím kojím, ale jsem zvědavá, kolik budeme vážit příští týden, mám pocit, že nějak míň jí, tak jsem zvědavá....mě přijde prdís tak akorát, ale je fakt, že když jsem koukala na fotky z porodnice, tak je to pěknej rozdíl:grinning:.....já bych bez monitoru nebyla, díky bohu za dnešní vymoženosti:slight_smile:
15. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
teg vidím že nejsem sama matka plašanka :grinning:
15. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
já nejsem palšanka:grinning:ale jsem klidnější, když vím, že by mě to upozornilo, kdyby něco:slight_smile:
15. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
plašanka jsem chtěla napsat:slight_smile:
15. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
my jsme byli venku, dneska je docela teplo, teda oproti jiným dnům, malej krásně spinká v kočárku, taky bych ho neměnila, je zlatííííčkooo:slight_smile:....jdu si něco udělat k obědu
15. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
tak jo no :grinning:
15. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
teg dobrou chuť !! já měla žemlovku mňam, sladký jídla já můžu :dizzy_face:
15. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
evena: my máme vepředu málo vlásku, no zato vzádu ich má požehnaně dost, vepředu světlé a vzádu černé :grinning: vyfotím a dám do alba :grinning: ... nejsi psychouš :grinning:, jsi pořádná mamina, která se bojí o Májku,, hele ale ty ho musíš mít povinně, protože kdyby ti náhodou včelka Mája ulítla, tak abys o tom věděla :grinning:
Já když sedím u PC tak prd udělám, včera už to nešlo, musela jsem žehlit prádlo, ono se mi to nějak samo nevyžehlilo :grinning: a ještě jsem napálila učitele autoškoly, když jsem zařadila zpátečku bez spojky, hrúza :fearful:

tegga: on byl pěknej, když se narodil, doktorka řekla, že má váhu akorát ale prostě musí zvýšit dávky mlíčka ale ja to do něj násilím nenacpu, měl by vypít 1litr za den a on to prostě nedá,,no nebudu se deptat kvůli tabulkám doktorky, když je spokojenej a přibírá :wink:

Holky já když kojila v sedě tak mě hrozně moc boleli záda a to byl maličkej, no ted ho krmím z láhve ale fakt je, že to netrvá tak dlouho jako kojení :wink:
15. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
werča :grinning: včelko Májo jí říká pořád děda
valím něco udělat, ve 3 je tu přítel tak ať to nevypadá že celej den sedím u PC :grinning:
15. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
my pudeme venku večer, včera jsme nebyli nějak jsem to nestíhala a malej byl večer nějaký nervní asi proto že je zvyklej na procházky, nemohl usnout nešlo mu nějak zabrat :unamused:
vzduch z venku ho unaví :wink:

žemlovku, tak tu jsem neměla nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale příště si udělám palačinky, ty jsem dlouho neměla, ale musím je dělat když přítel je v práci ten zas to sladký moc nemusí
15. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
holky já vás absolutně nestíhám :unamused:
15. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
werca já bych to neřešila, ony doktorky přehání, já se řídím radma mé mamky:grinning:....endie jakto:slight_smile:?
15. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
odbíhám od PC a jak příjdu tak máte plno příspěvků :grinning:
15. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
holky tak sem volala teď dětské dr a vakcinace na pneumokoka není ještě schválená :confused: :angry: prej by to mělo být do konce měsíce jasné jak to tedy bude ale už to mělo být dávno proto sem taky měla volat a malá měla být v PO naočkovaná na 4 měs prohlídce ... ten nezahojený flek po očkování v porodnici jí bude v PO nařezávat aby se ta tekutina uvolnila a mohla být naočkována HEXA vakcínou chudinka :frowning2: :frowning2:
15. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
endie máš hodně práce co? :unamused: taky musím jít něco dělat už mi nezbívá moc času než přijde přítel a má krmit ptáky jenom to mám tak na hodinu a ta hora nádobí na uklízení a umytí je taky dost šílená :sweat_smile: holky už ste se někdy vymlouvali na to že malá byla třeba vzhůru a že ste se jí věnovali přitom celej den prochrápala? :sweat_smile: :sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
já taky odbíhám, tak nedočítej:grinning:....no jsem taky zvědavá na to naše očkování
15. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
tegga: já si také myslím, když vidím, že prckovi nic nechybí tak co se rozčilovat :wink:
evena: i taková situace už byla, ja jsem třeba někdy hodně líná uklízet a dřepnu k počítači když malej spí a pak se vymluvím že jsem při něm moc nestíhala, že nechtěl spát, ale někdy mě popadne mánie kdyby jsem jenom uklízela, prostě mám svoje období... zrovna dneska se mi nechce nic :grinning: a to mě tam už týden čeká proprat barevný prádlo v ruce, no nějak se k tomu nemůžu dostat,, nechce se mi do toho
15. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Evena - co tvoje doktorka kecá, u nás se proti pneumokokům už normálně očkuje zadarmo!!!
15. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

teda evena: Víťu teď právě doktorka s klidem a zdarma proti pneumokokovi naočkovala... a vůbec nic neříkala, že by měl být nějaký problém.. :wink: jsem zvědavá na jeho reakce teď

jinak jsem říkala doktorce, jak se teď často budí, tak říkala, že buď má fakt málo mlíka, nebo že mě prostě víc potřebuje (což by mi nepřála, říkala, že pak ty větší děti nejde to noční kojení odnaučit a že je to pak děs). Tak máme za týden zkusit rýžovou kaši večer před spaním, tak jsem koupila Nutrilon obilno-mléčnou kaši rýžovou (je od ukonč. 4. měsíce, MUDr. říkala, že nevadí, když ji zkusíme trochu dřív). Prý když to pomůže, tak je jasný, že má málo mlíka, ale že to taky pomoct nemusí :grinning: Tak uvidíme :slight_smile: jsem na to zvědavá, jak bude papat kašičku lžičkou :slight_smile:

Kojím zásadně vsedě... po návratu z porodky vleže, to jsem nemohla sedět, ale jak jsem časem už mohla sedět, tak jsme přešli do sedu a když jsem tuhle zkoušela kojit vleže, se mi nechtělo vstávat, tak se malej vůbec nepřisál, nebo jen na chvilku, vleže prostě nechtěl... Ale já u toho koukám na telku a to já nejradši vsedě :slight_smile:.

Bez monitoru bych taky být nemohla :slight_smile: Naplňuje mě klidem :grinning:
15. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
Jinak monitor dechu je super vynález hlavně ze začátku, to jsem ho taky furt sledovala. Ale teď už ho ani nezapinam, protože půlku noci spí stejně u nás :slight_smile:

Záda mě z kojení nebolí a to kojím hlavně v sedě nebo za chůze :grinning:
15. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
edit: tak mě záda bolí spíš z přebalování, máme nízko přebalovací místo :unamused: a taky jsem zjistila, že se dost hrbím u kočárku!

jdu vypít kojící čaj a jde se na to :grinning: (na kojení :wink: ).
15. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.