• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Pavli - ty se hrbíš ke kočárku? Nejde tam zvednout madlo? Já myslela, že jsi velká max. tak jak já (Mám 168cm). To je pak blbé, kočár musí být pohodlnej.
Co se týče přebalování tak už týdn mám přebalovací podložku na zemi a je to děs,z toho vážně bolí záda :angry:
15. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
edit: jsem ještě menší - 152 cm :grinning: a hrbím se U kočárku, ne KE kočárku, což v mém případě znamená, že jakoby nadzvedávám ramena a do nich si choulím krk (asi tou zimou teď), ale uvědomím si to vždycky až na konci procházky... Kočárem to není, ale mým zlozvykem :grinning:
15. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
Pavli - a nechceš ještě zkusit ty homeopatika na zvýšení tvorby mleka? Mě to zatím vždycky opravdu pomohlo. Omlouvám se za rady, ale já jsem fanatický podpůrkýně kojení :grinning:
15. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Tak to jo. To já se u kočáru zase hrdím prsím :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
ohledně toho monitoru, díky za něho, malá se mi jednou zadusila slinou a monitor se rozeřval, malá ruda nemohla dýchat, no mazec
15. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
edit: a jaká to jsou, kolik se jich dává a tak? taky jsem o tom přemýšlela... zkusila bych je příští týden a ten další pak bychom kdyžtak nasadili kaši. Ono taky doktorka říkala, že to mlíkem být nemusí, že chce prostě víc jíst v noci než přes den, což je taky možnost..
15. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
taky se strašně hrbím u přebalování, máme tu komodu taky nízko a pak bolí záda...endie tak to tě lituju, by mě kleplo....já uvidím, kolik malej přibral, kdyžtak bych taky zkusila ty homeopatika, ale možná je to jen můj pocit, že málo jí
15. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
taky doktorka říkala, že vlastně spí pěkně, vzhledem k tomu, že má poslední kojo v 19 h, někdy i dřív a spí do těch 23-24 h, to že je u kojených dětí normál, že po něm nemůžeme chtít, aby spal 6 h vkuse (i když dřív tak spával, na to říkala, že to spal až dost)... no je to složité :slight_smile:
15. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
tegga: taky mám pocit, že přes den málo jí, ani se o jídlo moc nehlásí, zato v noci by se ujedl, třeba jen potřebuje ke kojení klid, že ho všechno kolem ve dne rozptyluje, nevím...
15. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
my jsme taky kojení a spí od půl deváté zhruba do čtyř, někdy do pěti, ale to už jsem stejně od čtyř vzhůru a čekám, jaktože se nebudí:grinning:
15. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
Je to riccinus communs 5CH (zelený obal, pozor ředení 30Ch je na zastavení laktace!!!). Na zvýšení produkce se bere 3x denně 5 kuliček - minimálně 20 minut před a 20 minut po nic nejíst a pít jen vodu. Nesahat na ty kuličky rukama, vhodit je pod jazyk a cucut a cucat :grinning:
15. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
Taky si myslím, že kojení po 3-4 hodinách i v noci je docela normální, jen je to prostě opruz.Ne každý má takové štěstí jako Evena :grinning:
15. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
no právě, mě se jako nehlásí vůbec, já ho prostě automaticky kojím přes den po třech hodinách, kdyby bylo na něm, tak jí nevím kdy.....a právě mám pocit, že se mi dělá míň mlíka nebo jestli je to tím, že ho víc a rychleji vysosá, já nevím:slight_smile:že ty homeopatika mají vždycky tak složitý názvy:slight_smile:, edit proč se na to nesmí šahat?
15. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
Na homeopatika se nesmí šahat (ale nejsem homeopat a nevím proč, prostě to jen akceptuju), protože pak ztráci účinnost. Stejně jako je někdo polyká místo aby je cucal, to je potom taky na ni.

Já kojím přes den někdy i po 2 hodinách.
15. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
Tery - on se nehlásí, protože je to chlap a ví, že maminka mu napapat dá :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
Jako vůbec na žádný:grinning:...tak to já zatím ochmatala všechny, co jsem kdy brala:grinning:......jo asi tím to bude, on prostě ví, že přijdu, tak nemá potřebu se vzrušovat a vysilovat kříkem:grinning:
15. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Proto jsou homeopatika v tom praktickém balení (tuby), aby jsi si "odtočila" kolik potřebuješ a dala to rovnou do pusy. :slight_smile:
Jen takové ty mixy (Homeogene, Paragrip..) jsou v platech a na ty se chytnout může,
15. led 2010 v 15:01  • Odpověz
jo tak já měla něco v platech na chřipku....a pak vlastně v té tubě a to se sypalo celý do pusy, byly to malilinkatý kuličky, si nedovedu představit odpočítávat třeba tři:slight_smile:....takže jsem to vlastně dělala dobře:grinning:....co já se tady ještě nedovím:slight_smile:
15. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Ty malinkatý se neodpočitavaj :grinning: To bylo nejspíš oscilo. to se bere celá ta tuba. Ale normální homeopatika (jednodruhová) jsou větší kuličky a bere se potřebné množství. :slight_smile:
15. led 2010 v 15:06  • Odpověz
jo asi jo, jsem to viděla v té reklamě, byla jsem těhu, tak jsem to hned letěla koupit:slight_smile: a bylo to docela chutný:slight_smile:
15. led 2010 v 15:09  • Odpověz
Homeopatika jsou dobrý, protože jsou sladký :grinning: :grinning:
Navíc jsou super, že je můžou i miminka.
Dávala jsem je malé na bolení bříška a taky na moučnivku. Vždycky zabraly. Já jsem je brala při zánětu v prsu a pak skoro při všem :wink:
Jsem homeopatický maniak.
Můj muž tvrdí, že je to placebo, možná, že je, ale když mi to pomáhá tak co :grinning:
15. led 2010 v 15:15  • Odpověz
tak to teda nevím co ta moje dr šílí ! uvidím co mi řekne v PO, ale naočkovaná na pneumokoka 100% nebude jen tou HEXOU takže tam kvůli tomu budeme muset znovu letět, tak to mohla mít zajednou :unamused: :unamused:

edit to tvoje kojení za chůze je bomba ! :grinning: :sweat_smile:

pabli ty té dr věříš? zkusila bych spíš tu laktační poradkyni, ty tomu aspoň rozumí, přece kdyby měl hlad tak nebude přibírat, s tím že málo jí přes den (v noci ti to zase dohání) z toho bych nedělala vědu, vem si že Mája mi nejí VŮBEC cca 11-12 h denně, to máš půlku dne a hlady teda rozhodně netrpí :grinning:
15. led 2010 v 15:16  • Odpověz
endie stát se to mě tak zešílím teda :unamused: :unamused:
15. led 2010 v 15:17  • Odpověz
Tak třeba u toho oscila jsem neměla pocit, že to nějak pomohlo, ale bylo to dobrý, tak jsem to jedla:slight_smile:....já to neodsuzuju, ale ani tomu nijak zvlášť nevěřím:slight_smile:....hlavně si říkám, že kdybych byla nějak vážně nemocná, tak si určo vezmu normální léky, u kterých mám aspoň nějakou jistotu, že by mohly zabrat.....důležitý je, že tomu věříš a zabírá ti to :wink:
15. led 2010 v 15:18  • Odpověz
edit tys měla i moučnivku :confused: co ty si všechno nevyžereš teda ... :confused: :fearful:
no někdo tvrdí že je to placebo, ale i Váňa dává koník homeopatika a prý pomáhají :dizzy_face:
15. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Homeopatika pomůžou, ale i já beru, když musím, antibiotika :slight_smile: A rakovinu ani AIDS neléčí, jak někdo věři. Zas takový blázen nejsem :wink:

Evena - podle některých doktoru je stejně lepší naočkovat Hexu a pneumokoka o pár dní později, protože to tak něteré děti lip snáši.
15. led 2010 v 15:21  • Odpověz
koním teda ...
v NE sem si objednala ty VIA kelímky na mlíko a stravu na zamražení a ženská se stále neozvala, bylo to výrazně levnější než jinde tak sem měla radost a nic z toho :angry:
15. led 2010 v 15:22  • Odpověz
Malá měla moučnivku 2x, nejdřív v porodnici a tam ji dala sestřička gencianku, což jsem jim hned zatrhla (je karcinogení) a léčila jsem ji Pagavitem. Pak to měla ještě jednou asi v měsici, ale to jsem ji vyléčila za 2 dny homeopatikama.
15. led 2010 v 15:22  • Odpověz
Kelímky na zamražení MM?
15. led 2010 v 15:23  • Odpověz
taky bych byla raději, kdyby nám nedávala toho pneumokoka zaráz....sice je to pak dvoje očkování, dvoje reakce, takhle bysme to odbyli najednou, ale někde jsem četla, že je to na prcky moc, očkovat oboje zaráz
15. led 2010 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.