• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
já homeopatikám věřím, teda měla sem několikrát jen oscilo a zabralo, s jinýma zkušenosti nemám
přítel je doma, pádím na kafčo :slight_smile:
15. led 2010 v 15:24  • Odpověz
Taky si myslím, že oboje zaráz je nápor na tělo. Chci se domluvit, že dáme Hexu a pneumokoka až za týden, uvidím co tomu doktor řekne. Někdo totiž zase zvrdí, že je lepší udělat to zaráz.
Na a po očkovní dávám malé taky homeopatika :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 15:25  • Odpověz
edit jj kelímky, mají bezvadný šroubovací uzávěry, jmenujou se AVENT VIA, mělo mě jich 20 vyjít na 600 a normálně sou tak za 750, takže sem fakt naštvaná
15. led 2010 v 15:26  • Odpověz
Já mám na mlíko sáčky od Medely, jsou mnohem skladnější než kelímky, ale zas jsou jen na 1 použití. Kolik stály si nepaatuju
15. led 2010 v 15:27  • Odpověz
tak nám dr říkala že oboje děti snáší dobře, co dr jiný názror no, aspoň teda tokhle toho na ní nebude moc ..

edit :grinning: prevence to se musí :dizzy_face:
15. led 2010 v 15:28  • Odpověz
mrkla jsem na tu sadu Avent VIa a vypadá fakt dobře. Jenom nevím jestli budu mít někdy nějaky jídlo na zamražení :wink:
15. led 2010 v 15:29  • Odpověz
jj sáčky budou určitě skladnější, ale tyhle se dají pěkně štosovat na sebe a když nesní třeba všechno tak se dají pěkně zavřít a šupnout do lednice, no už i myslím na to jak budu zamražovat mixovanou stravu :slight_smile:
15. led 2010 v 15:29  • Odpověz
no když se to nedá zaráz a budou mít po každým reakci, tak chudíci malý...každý má svoje...edit vy máte pediatra, jakože chlapa?....já mám doma taky ty kelímky, byly u odsávačky, nepoužila jsem je zatím ani jednou, minulý týden jsem zkusila začít odsávat zase, abych něco schovala do mražáku, ale nemám co, po kojení jsem "prázdná":slight_smile:
15. led 2010 v 15:31  • Odpověz
edit já sem právě trochu lenoch vařit takže co jí bude chutnat toho navařím hodně a zamrazím a pak budu jen brát dokud nedojde, pak navařím znovu ... zdá se mi praštěný vařit každej den jednu mrkvičku, jen malej brambor atd a pro nás taky nevařív tak si to zjednodušuju :grinning:
Já právě doufám, že když budu mixovat tak to malý sní a zbytek dojedu já třeba s kuskusem nebo rýží :slight_smile: A snad nebudu mixovat věčně :grinning:
Jo, my máme pediatra. Já těm chlapům tak něják víc fandím :slight_smile:
15. led 2010 v 15:32  • Odpověz
teg já ho měla zadarmiko v kufříku s různejma vzorkama z porodnice
káva chládne tak letím :dizzy_face:
15. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Já se loučím. Přišlo mi dítko z procházky. Jdu zase dělat mámu :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 15:33  • Odpověz
holky a vy pěstuejte svoji zeleninu? teď jsem zas někde viděla, že pokud nemá člověk vlastní zdroje, že má kupovat lahvičky, že i ovoce a zelenina z biopotravin obsahuje dusitany a pasticidy, kdežto v těch lahvičkách je to kontrolovaný přímo pro mimča
15. led 2010 v 15:33  • Odpověz
mě pořád spí a spí.... a to ani nemáme po očkování:slight_smile:.....tak asi půjdu zas něco dělat, už nemám skoro co uklízet:slight_smile:
15. led 2010 v 15:34  • Odpověz
Už jsem zpátky, Editka ještě dospává :slight_smile:

Tery - já si chci začít pěstovat aspoň něco vlastní, ale co se týče BIO zeleniny tak já už ani pro nás skoro jinou nekupuju. Když nemají čerstvou tak kupuju zmraženou BIO. Hlavně třeba mrkev je prý plná dusičnanu (ta obyč) a pro děti nevhodá. Takže jsou lepší BIO skleničky
15. led 2010 v 15:41  • Odpověz
Tak kotel nám FUNGUJE!!! Ale stálo nás to 4600.- :frowning2: Ještě že se to stalo teď, kdy ještě dostávám mateřskou.
15. led 2010 v 15:46  • Odpověz
no já moc možnosti pěstovat vlastní nemám.....teda zahradu bysme na to měli, ale jekus od baráku a už jsme to zkoušeli tam něco vysadit, krachlo to na tom, že jsme v létě byli líní tam chodit každý den zalívat:slight_smile:.......takže já půjdu určo raděj do těch skleniček, i když moje ségra když byla malá, tak se toho ani nedotkla, já to pak ochutnala a není se čemu divit, něco tak nedobrýho jsem v životě nejedla:grinning:
15. led 2010 v 15:47  • Odpověz
hlavně, že budete mít teplíčko :wink:
15. led 2010 v 15:47  • Odpověz
edit: děkuju za název, pokusím se je někde v ČB sehnat.... byla jsem třeba ve 3 lékárnách se ptát o Homeogene a nikdy ho neměli (aspoň myslím, že se tak jmenuje to na bolest v krku)... jinak na homeo věřím - oscillo je náš věrný pomocník :slight_smile:

osobně si myslím, že mám mlíka celkem dost, pořád, když kojím, tak naplním půlku té nádobky (sběrače mléka) z toho druhého prsa, ze kterého zrovna nekojím...

naše doktorka je toho názoru, že lepší naočkovat naráz, že si děti odbudou jednu reakci, než dát jedno očkování, pak je 2 dny teplota, pak za pár dnů, jen co se dá tělo do normálu, zase očkování a zas je to rozhozený.... já si to myslím taky teda...

evena: naší doktorce věřím, je tu jedna z nejlepších v ČB, aspoň podle pověsti :slight_smile:... k laktačním poradkyním mám naopak nedůvěru, přijdou mi takové sektářky, ad: "kojit může každá žena"... A doktorka mi neřekla, ať prostě malýmu dávám kaši. Řekla, že ji můžu zkusit za týden dát, že když to pomůže, budeme vědět, že se malej potřebuje večer něčím zaplácnout, když to nepomůže, tak ji můžu taky hned zase prý vysadit a kojit dál podle zvyklostí... Zkusím nejprve sehnat ty homeo, pak když to nepomůže, zkusíme kaši, když ani ta ne, tak ji vysadíme a holt budu častěji kojit v noci no :wink: Samozřejmě jsou extrémy, jako vaše Májinka, že spí tolik hodin vkuse a nestrádají, stejně tak jsou děti, které se budí v noci co 2 hodiny na kojení a taky nestrádají...

tegga: já jsem malého vzbudila a nakojila :slight_smile:. Jen mě prostě znepokojuje, že potřebuje za 24 h čím dál víc dávek, oproti tomu, co potřeboval při narození, přitom by se měly počty kojení snižovat...

tegga: tak já nic nepěstuju, ani nemám kde, ani chuť, vůli... i kytky zalévá manžel, já na to nejsem :slight_smile: Je fakt, že v lahvičkách je to kontrolovaný (až na výjimky), zpočátku budu asi dávat lahvičky, taky uvidíme, jak to bude malej papat, jestli mu to bude chutnat a tak...
15. led 2010 v 15:48  • Odpověz
Ona ani mrkev povařená ve vodě nebo páře bez soli a koření taky nebude žádné chuťové terno :wink:
Já jsem minulý týden ochutnala UM a taky je to docela hnus, se divím těm miminkám že jim to chutná :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 15:48  • Odpověz
edit: jojo, hlavně že bude teplo :wink:
15. led 2010 v 15:49  • Odpověz
edit: prý je hnusný i mateřský mlíko, ale to svoje jsem nějak neměla odvahu ještě chutnat :grinning:
15. led 2010 v 15:49  • Odpověz
Pavli -já bych se tím neznepokojovala, prostě ty naše dětičky potřbují papat častěji než jiné. Co se týče kaše, tak si stejně myslím, že ho do něho moc nedostaneš. Nevím jak Víteček, ale Editka flašku ve které je něco jiného než MM nevezme a lžičkou toho asi taky moc nedáte. Ale uvidíš.
15. led 2010 v 15:51  • Odpověz
no ono má každý něco, protože když dáš každý zvlášť, tak právě díky tomu nemusí být reakce vůbec žádná.....no jooo pabli, protože je to dlouhán, tak potřebuje pořádně baštit :wink: ...to jo, ale v těch lahvičkách to ještě pěkně smrdí, aspoň to co měla malá....a když jsme viděla, co měla mamka ještě v lednici, jakousi zeleninu s králíkem, no tak fuuuj teda :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 15:51  • Odpověz
manželův kolega ho ochutnal....prý je úplně bez chuti :grinning: vodový :slight_smile:
15. led 2010 v 15:52  • Odpověz
Ehm, ehm, nechci vypadat nechutně, ale já jsem teda svoje mlíko ochutnala. :slight_smile: chutná jak oslazený kravský :grinning:
15. led 2010 v 15:52  • Odpověz
Dodatek - ale až to zadní, to přední fakt chutná trošku jak mlíko ředěný vodou, prostě nic moc :slight_smile:
15. led 2010 v 15:53  • Odpověz
já dávám třeba kapky na lžičku a malej si to vyloženě vychutnává:grinning:....ale je fakt, že to jsou dvě kapky, nevím, jak dlouho by ho ta lžička bavila:slight_smile:....a jednou jsem zkoušela dávat i láhev, kdybysme třeba někam šli a neměla jsem tam možnost kojit...a taky ji sosal moc spokojeně, jak to teklo samo, tak byl jak paša:slight_smile:
15. led 2010 v 15:54  • Odpověz
a jooo, tak on pil přední asi....edit a jak ses k tomu zadnímu dostala:grinning::grinning::grinning:
15. led 2010 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.