• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Právě MM mi vezme i z flašky, ale čaj ani náhodou. Tak jsem zvědavá jak ji to budu za 2 měsíce učit.
Na lžičce ji dávám kapky a to olizne, když ji tam toho dám víc (třeba fenykl.čaj) tak to je všude okolo, ale v ni toho asi moc nebude. Je to malej lenoch :slight_smile:
15. led 2010 v 15:55  • Odpověz
Odstřikala jsem :grinning: :grinning: Nic jiného v tom nehledej :wink:
15. led 2010 v 15:56  • Odpověz
Jo ještě co se týče odstřikávání, tak já když chci odstřikat jednu dávku na zamražení (aspoň těch 100ml) tak musim odstřikavat celý den. Už to není jako dřív.
15. led 2010 v 15:57  • Odpověz
edit já nehledám, jen mě to zaujalo:grinning: hm, já bych odstříkavala tak dva dny...jenže já mám ruční odsávačku a an to teda nemám se s tím tak mořit, jsem to po dvou pokusech zabalila......určitě mám míň mlíka, malej si teda nestěžuje, uvidím, co ta váha
15. led 2010 v 15:59  • Odpověz
Nemáš míň mlíká, nestresuj!! Jen se ti ho tvoří podle potřeby Luboška a ne na zásoby :slight_smile: Já mám elektrickou a tou toho asi odsaju víc, ale taky to neni žádná slává.
15. led 2010 v 16:02  • Odpověz
tak já Vítkoj dřív dávala po lžičkám mateřs. mléko (to, co mi nateklo do sběrače mlíka z druhého prsa) a baštil to v pohodě...

edit: už jsem si našla, kde je tady lékárna, kde mají "základní monokomponenty" - myslíš, že ten ricinus je základní monokomponent nebo mi to budou muset objednat? :grinning:
15. led 2010 v 16:24  • Odpověz
Ondík bral kapky na prdy a cokoliv na lžičce v pohodě,fakt šikula a ten anýzovej čajík na kašel pil z láhve taky bez problémů,měl i tendenci si jí držet :slight_smile: snad mu ta chuť vydrží i do budoucna na příkrmy atd :grinning:
15. led 2010 v 18:14  • Odpověz
pabli mě taky příjde divný že malá jí pomalu častěji než na začátku, taky sem četla že se to má zkracovat a u nás taky nic :confused:

tag my možnost vypěstování máme a čas i chuť taky, protože mě děsně baví se hrabat v hlíně, a když vidím ty ceny těch skleniček tak je mi špatně, ale taky možná sem tam nějakou koupíme
nemyslím si že mezi bio zeleninou a zeleninou ve skleničkách je nějaký výrozný rozdíl co se týče škodlivých látek, pracovala sem v sadech kde se pěstovali jabka do dětských přesnídávek pro Hamé a taky to šplíchali postřikama jako jiné, ale v menší míře aby se to vlezlo do norem, prostě bez chemie se neobejdeš protože si to nemůžou dovolit aby jim nějaké větší množství pohnilo

taky sem MM chutnala, sladký hnusný fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechápu že těm dětem to tak šmakuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 18:14  • Odpověz
mája už lžičku nesnáší, asi se jí zhnusila jak sme do ní rvali furt ten baby calm ...
15. led 2010 v 18:17  • Odpověz
Tak sem vlezla do diskuse kam chodí winii abych zjistila jak na tom sou a Gábinka je od rána bez teplot a dělali jí nějaké testy a vše negativní, pokud vše dobře půjde v NE je propustí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 v 18:21  • Odpověz
evena-člověk může věřit jen tomu,co si vypěstuje.......ty skleničky jsou drahé a na začátku je nemá cenu kupovat,snědí toho minimum a zbytek by se zkazil, určitě jsou ale super na cesty,na procházku jako svačinka atd...
15. led 2010 v 18:57  • Odpověz
učili jsme se ve škole,že když by malé dítě snědlo něco přehnojené dusíkem,tak dusík se váže na hemoglobin lépe než kyslík a dítě pak zmodrá a dusí se.....nějak se to jmenuje,ale já hlava děravá :confused:
15. led 2010 v 18:59  • Odpověz
danuš: kamarádka zas dávala ze začátku právě skleničky kvůli tomu, že malá snědla půlku sklenky a druhou jí dala další den, že to měla nadvakrát... :confused:
15. led 2010 v 19:08  • Odpověz
evena: ty jsi ale detektiv :grinning: tak snad budou winii s Gábinkou brzy puštěné
15. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Pavli - u nás mají ricinus v každé lékárně, protože mamky ho asi hodně kupuji :slight_smile:
15. led 2010 v 19:52  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

edit: u nás nemají v každé ani to oscillo :frowning2:

Tak dnes noc o kapku lepší, Vítek se vzbudil ve 23:30, ve 2:30 a v 6:45 :slight_smile: teď jsem ho ještě šoupla do postýlky :slight_smile:
16. led 2010 v 07:29  • Odpověz
nazdárek! evena ty jsi fakt colombo:grinning:.....já si taky ymslím, že ta sklenička jde schovat v lednici, přece když to zavřu, tak se to může dát i druhý den ne :astonished: ?....tak malouš dneska poprvé pil v šest ráno, skoro 12 hodin pauza, už jsem z toho fakt nervozní
16. led 2010 v 08:22  • Odpověz
tegga: tyjo, to koukám! :confused: :slight_smile:
16. led 2010 v 08:31  • Odpověz
no jo pabli, jenže já mám pak pocit, že mám míň mlíka, dneska se mi o tom už i zdálo, že jsme byli na kontrole a on měl stejnou váhu, jako ve třech měsících:slight_smile:
16. led 2010 v 08:35  • Odpověz
tegga: já si teď koupila nový kojící čaj od fy Leros a zdá se mi dobrý :slight_smile:, přijde mi, že mám teď za ty 2 dny daleko víc mlíka, akorát teda malej taky už 4x kakal za 2 dny (což je div, když je to jindy po týdnu i déle :grinning: )
16. led 2010 v 09:10  • Odpověz
zkusím ty homeopatika si ještě
16. led 2010 v 09:14  • Odpověz
ale zas myslím, že máš mlíka dostatečně, když ti prcek spí 12 hodin :slight_smile:
16. led 2010 v 09:20  • Odpověz
asi jo, já už jsem z toho paf:slight_smile:
16. led 2010 v 09:33  • Odpověz
je fakt, že to poslední dobou flákám, nepiju fenykl, ani kojo čaje, ani nepiju tak moc celkově, moc nejím... tak pak jak má být prcek tlustej, že jo :grinning: Ale už to napravuju, koupila jsem si ten čaj pro kojící matky a piju vždy teplý nápoj u kojení, a najednou je toho mlíka zase trochu víc :slight_smile:
16. led 2010 v 10:06  • Odpověz
pěknou sobotu :dizzy_face:
já teda pitnej režim flámám, někdy vypiju přes den sotva deci a doháním to večer, jídlo flákám taky a vesměs jím nezdraví jídla, protože bereme obědy z jídelny kde strašně solí a koření a večery tráví se sladkostma, takže mája musí v mlíku mít pěkný svinstva ale šmakuje jí :grinning:
teg tak koukám že se vám spánke prodlužuje, hlavně ať to Lubíkovi vydrží :dizzy_face:
dnešní noc klasika, ani nemá cenu zase psát jak pěkně spinká 12 h vkuse, dny sou stejný a nebudu vás dráždit :grinning: :sweat_smile:
mám doma jednu skleničku pro děti od 9. měs s masem a se zeleninou k čemusi sem jí dostala zadarmo a na ní je napsáno že se může uchovávat v lednici 48 h po otevření, ale jednou zehřátá už se podávat znovu nesmí
16. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky, do teď idilické ráno a dopoledne dokud mě nenasral manžel. Ráno jsem letěla malému pro vodu, pak jsem vařila oběd, pekla buchtu, semtam odběhla k malému, umyla a utřela nádobí a vše co k tomu patří. Jedinou věc, kterou jsem dala manželovi za úkol bylo ustlat, chvilku se postarat o malého a vysát. Ustláno není do teď a nejvíc mě vytočil s vysáváním. Nic neodtáhne, když má vysát chodbu, tak já to prý taky nedělám. No prostě všechno na půl. Vlastně jsme se pohádali jen kvůli vysávání a on se urazil, že si ničeho nevážím. Tak to abych taky začala dělat věci, které dělá jen on. Mluvila jsem o výchově s tchyní a říkala jsem jí, že je manžel pěkně lenivej. Prý mu vždycky dala ultimátum do kdy má tu práci udělat a bylo to v pohodě, mám u některých věcí přimhouřit oko. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to je pěkně blbá teorie.
16. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
makka: ty máš teda manžela - to ten můj šel teď sám od sebe mýt nádobí po obědě - když jsem já vařila, tak on myje :slight_smile: Asi to zkus u vás s těmi ultimáty, i když je to blbý, jednat s ním jak s děckem... ale oni se někdy tak chlapi holt chovají, bohužel... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
PABLI - jenže já šílím jen z toho, že prostě musím u něho na všechno čekat. Jemu se prostě teď nechce a basta a já s ním nehnu. To on taky tvrdí, já vářím a druhý myje nádobí. Klape to jen když on vaří, jinak to vůbec neřeší. Strašně mě štve, že na něho nebyla jeho mamka tvrdší. Ale přece teď nebydlí u maminky, má svůj život.
16. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
PABLI - važ si toho, máš doma zlatíčko
16. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
makka: ona ta výchova asi dost pak ovlivňuje, no... :angry: ... manžel má zas jiné neduhy... chtěl by pořád chodit do posilky a do hospody... myslí si, že když doma hodně pomáhá, tak pak může taky hodně mizet za kamarády a tak :grinning:
16. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.