• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
makka a když tu svojí práci neudělá neuklízíš tak náhodou za něj? Někteří chlapi sou dost vyčůraní a když ví že to udělá jinej tak nemají potřebu se snažit. Výchovou to určitě bude, ale myslím že se to změnit k lepšímu dá, mě to stálo nějaké nervy a nepolevovat a šlo to. Tak měl ten můj u maminky luxus a jako chlap nemusel pomalu na nic šáhnout, byl vychovávaný v tom že žena uklízí, vaří, prostě služka no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
makka taky mám doma rozmazlenýho mamánka, někdy rostu :angry:
16. led 2010 v 15:23  • Odpověz
tak toho mého naštěstí mamka vedla k domácím pracím, v tom je tchýně fakt dobrá :slight_smile:... má 2 kluky, tak se snažila, aby pro ně byla pomoc v domácnosti samozřejmostí... No, já rozhodně budu Víťu taky vést k domácím pracím :slight_smile: přece je nebudeme dělat pořád já a manžel, že :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 17:03  • Odpověz
Holky, taky byli vaši prckové po tom očkování spavé. Náš Adámek spí už 3 hod :astonished: , jako nestěžuji si, ale takhle mi přes den nespal ani když byl malinký.
Tak jsme si to s manžílkem vyříkali, snad to pochopil, nevím ale na jak dlouho
16. led 2010 v 18:46  • Odpověz
makka: po hexe spal malej dost, ale po pneumokokovi skoro vůbec
16. led 2010 v 19:05  • Odpověz
PABLi tak malý má obě a spí jak Růženka. Taky budu malého učit k domácím pracem, jenže pracovat uvidí asi jen mamku. Co mě ještě pěkně štve, je jezení v obýváku u televize. Samozřejmě to má manžílek také naučené z domova. Jako, teď to ještě jde, ale myslím si, že by rodina měla sedět u jídla v jídelně u stolu. Opět se to manžílek nechce odnaučit, jak malej Jarda. Zase musím tchýni poděkovat za to, že manžela vychovala ve skromnosti a má i spoustu jiných dobrý vlastností. Ani já nejsem svatá.
TEGGA jak říká tchýně, musím na těch chlapech hledat i pozitivní stránky a hodně jim odpouštět.
16. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Holky, už jste slyšeli o těchto kapkách? Jsou pro dospělé i děti od 1. týdne http://www.lekarna-zdravi.cz/eshop/detail-71986/bifiform-kapky-7-ml/
16. led 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
ahojik holky...

http://www.youtube.com/watch?v=sdXu6cdRK-U

tady je video nasi broukaci amalky:slight_smile:

a v albicku mam nove fotecky...

pabli, ten muj ma stejne neduhy jako ten tvuj, mysli si ze kdyz doma hodne pomaha a uklizi tak potom muze mizet do hospody, na firemni akce atd:-/..grrrrr.

usinani se nam ted krasne zlepsilo, uz 3. den nam usnula ve 20h:slight_smile:

nesnasim na mym chlapovi ze prvni co je doma, tak musi uklizet, uklizet a uklizet a nesedne si ke me atd:-/...grrr!
16. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
pipiii co já bych za to dala, kdyby manža aspoň jednou měl takovej uklízecí záchvat:grinning:
16. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
makka: nojo, ono to je v tom vztahu vždycky o kompromisu... já mám někdy pocit, že chce manžel až moc často chodit ven (ale ne poslední dobou, protože má bolestivou ruku, tak nechodí teď do posilky, tak je o pěkných pár hodin týdně s námi více :slight_smile: ), a manžel má zas pocit, že ho nechci nikam pouštět :grinning: No, dneska večer byl na fotbale a teď je v hospůdce... a už mi psal, jestli může zítra pomoci kamarádovi s malováním :grinning: On má manžel, narozdíl ode mě, spoustu aktivit...

o kapkách jsem neslyšela, ale řekla bych, že to budou jako ty probiotické kapky, jen o pěkných pár stovek levnější :slight_smile:
16. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
pipiii: Amálka je roztomilá :slight_smile:

pipiii: mně zas vadí, že když přijde manžel domů a já lítám kolem prcka, tak mě "otravuje" s otázkou "Co mám dneska udělat k večeři?" (jakože co má vařit on, jenže v tu chvíli mám třeba dost práce a vůbec ne buňky na jídlo, tak mě to "obtěžuje" :grinning: :grinning: :grinning: ). No, my si tak máme na co stěžovat, co? :grinning:

Jinak dneska jsme měli pěkný den, po obědě jsme jeli s Vítkem a manželem MHD do centra města, prošli jednu takovou pěší třídu s obchody, zašli do jednoho obchodního centra, tam do nekuřácké kavárny, manžel si dal kafíčko a tiramisu a já čaj a banánový řez (piškot, banánový krém, piškot, banánový krém, karamel, banány)... omlouvám se těm, které hubnou... ale bylo to noblesní!!! Vítek spinkal v kočárku, pak jsem ho probrala, nakojila tam a jeli jsme zas MHD domů :slight_smile: Akorát to kafíčko se zákuskem vyšlo dohromady na 170,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
pipiii: líbí se mi koláž s nožičkami :slight_smile: a podložku si začal Víťa cucat taky :grinning:
16. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
autor
pabli, amalka si ji dokonce i roztrhla:-O a nez jsem se otoceila tak mela v puse tu bunecinu z vnitrku :unamused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: takze jsem ji to hned vzala, vsechno strasne olizuje, je to blazen:grinning:

tegga, vsak ono s emi to take libilo, kdyz uklizel, ale potom te to uz uplne stve, ze by porad neco uklizel a nechce si se nou v klidu sednout a odpocivat a vemovat se mi a je nervozni ze mi pres zidli visi mikina:-/

pabli a kuba kdyz prijde domu tak je dost ztahanej a ceho se boji ze mu hned strcim malou abych si neco mohla udelatz pro sebe, to je vzdy otravenej kdyz vi ze s ni bude chodit nez pripravimkoupani atd.
16. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
makka: Adámek je na tom videu taky krásnej - a jak má dlouhý vlasy!!!

pipiii: tak to si manžel užije, až začne dělat Amálka ten správnej dětskej bordel :grinning:
16. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
pabli, presne take jsem si rikala ze ho trefi:grinning::grinning::grinning: pabli dneska u nas byla kamoska s holcickou, co je o 3 tydny mladsi a je mnohem vetsi a ma silene moc vlasku:grinning: je to ta vlasata:grinning: vypada to strasne zajimave:slight_smile: je to zlaticko, amalka ma strasne hluboky hlas:grinning:
16. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
pipiii: Vítek má zas "kámošku" vrstevnici, která je přesně o 1 kg těžší než on :grinning: vypadají komicky vedle sebe - holčička jako zápasník sumo a Vítek jak z koncentráku :grinning:

půjdu už spát, malej se určitě brzy zase vzbudí :confounded:

mějte se pěkně a dobrou noc :slight_smile:
16. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
autor
jdeme se s kubou koukat na film, tak pekny zbytek vecera a uzijte si nedeli:slight_smile: :dizzy_face:
16. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak dnešní noc DOBRÁ :slight_smile:

vstávačka na krmení jen v 0:30 a v 4:30, pak jsme spali do 8 h, teď jdu zas krmit :slight_smile:
17. led 2010 v 07:59  • Odpověz
Tak mi dnešní noc tragickou, co hodinu se budil, kvůli dudlíku a jídlo. Prostě si spletl den a noc. Jak víc spí přes den je naspalý. Dokonce si v 5 h. ráno povídal, fakt mě jebne. Ještě jsem měla dnes jet k našim, ale kvůli sněhu to asi vzdám. Už jsem nevylezla 3 dny a na dnešek jsem se moc těšila. Pokud se teda něco nezmění do odpoledne, což tomu nevěřím.
17. led 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahoj, tak naše noc taky tragická, ale už jsem si zvykla :grinning:
Manžel s ni teď vyrazil na procházku a tak jsem se dala do úklidu a do vaření. Bude vepřová panenka a pečené brambory s hořčicovou omáčkou a hromadu salátu. Dělám si radost :grinning:
Jo a jako zákusek bude ovocný salát. Taky žádná velká dieta, ale aspoň je to všechno zdravé. :wink:
17. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahoj, tak naše noc zase super, už sem si taky zvykla :grinning: :grinning:

makka tak hlavně aby to tomu tvému aspoň chvíli vydrželo :dizzy_face:

pipii super :dizzy_face: Amálka je roztomilá

Mája taky všechno zkoumá pusou a všechno v jejím dosahu stahuje, na přebalováku mám i její oblečení a furt něco sbírám ze země :slight_smile: Dnes sem přišla k postýlce a byla v takové srandovní poloze, byla otočená trochu na bok a natažená co to šlo dovrchu a snažila se dosáhnout na Emilku (panenku co má zavěšenou na postýlce), tak sem jí naskládala do postýlky spoustu hraček a neskutečně řádila, na vše chytala, poslintala a mávala s tím, prostě dělala bordel :slight_smile: :slight_smile:

za chvíli vyrážíme na oběd k tchýni, byli sme pozvaní, má narozeniny 61 let :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2010 v 11:54  • Odpověz
makka, edit: vaše noci mě mrzí! vím, co to je!!!

edit: to jídlo vypadá dobře :slight_smile: my měli polévku se šunkovými knedlíčky (od tchýně) a kuřecí plátek s grilovacím kořením a bazalkou v alobalu s rýží (ode mě) :slight_smile:
17. led 2010 v 11:57  • Odpověz
Ahojik holky :slight_smile:

pabli- tak to je fajn, že ste dneska papkali jen dvakrát, aspon si se maličko vyspala nebo ne :wink:

pipiii- Amálka je milučká, na balonu se jí asi pase líp, když má k tomu telku :grinning: Davídek je do telky zažraný tak, že ho můžu od ní otočit jakkoliv stále jí najde :grinning: ,,,prebalovací podložku papká taky :grinning:

holky, my zítra jdeme do fotoatelíru, tak držte palce,, normálně mám strach aby se mi tam nerozbrečel k neutišení a ještě se mu vyhodili nějaké potničky po tělíčku, no schválně

evena- neboj nejsi sama...Davídek, když ho prebaluju, všechno přisouvá k sobě, všechno slintá a po všem jde, včera mi vysypal všechny vatový tyčinky :grinning:

my jse dneska měli segedínský guláš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky i u vás se takk chumelí, já chtěla jít ven ale asi z toho nic nebude :unamused:
17. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ahojky holky, my měli po dloooouhé době super noc,prcek spal 5 hod. v kuse :slight_smile: Ráno se v 8:30 napapal a pak usnul na 2 hod a nechal mě udělat v klidu oběd, prostě super den. MAnža je v práci,ale díky tomu,že jsem se dobře vyspala a v klidu uvařila,tak to líp snášim. Jinak manža taky chodí stahaný dom, vstává ve 4 a vrací se před 8 večer....ale pokaždé hned maže do koupelny a pak k prckovi,aby mě na chvíli vystřídal a mohl si Ondráška taky užít. Takže mi ho nosí po každém kojení na odříhnutí, pomáhá s koupáním a hlídá ho než se vykoupu atd....
17. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj holky zdravím vás všechny a děkuji, že ste na nás mysleli :dizzy_face:

dneska jsme se vrátily z nemocnice, Gabča už je fajn, měla v sobě nějak vir a to očkování to rozdráždilo,no a já jsem to dneska od ní chytla, od brzkého rána zvracím a mám tak šílenej průjem, že snad na záhodě budu i spát, je mi šíleně, nemůžu a ni skoro chodit, co to je za hajzla teda ten virus fuj, chudák Gabča jeslti takhle trpěla :confounded: snad už to budem mít všechno vybraný a bude už jenom fajn, tak já letím zase na záchod papa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. led 2010 v 18:09  • Odpověz
winii tak přeju a´t jsi taky brzy fit a jste obě s malou v pohodě
17. led 2010 v 18:20  • Odpověz
danuš: to jste měli pěkný den :slight_smile:

winii: dobře, že už jste doma z nemocnice, tak snad budeš brzy OK i Ty!!!

nové foto: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3705802&vReferer= :grinning:
17. led 2010 v 18:50  • Odpověz
pabli-super foto :grinning:
17. led 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
ahojik.,...jee pabli moc pekna kolaz:slight_smile: jakto klukum spolu slusikuje:slight_smile:

ja jsem take hodila nove foto:slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=535042&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

winii, jsem rada ze uz jste doma, ja mam ted take porad sra......:-X hnus jeden!
17. led 2010 v 19:07  • Odpověz
winii-téda,to je děs, tak ať tě to brzy opustí,půjdeš k doktorovi? Aby to Gabča zase nechytla zpátky od tebe...
17. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.