• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
jo a hlavne se podivejte jak jsi sou podobny s tatkou:grinning:
17. led 2010 v 19:08  • Odpověz
nevim,jaká bude dnešní noc,Ondík si přes den docela schrupnul, teď vytuhl pod hrazdou :slight_smile: ale zase jsem díky tomu upekla i muffiny,takže paráda. Zítra půjdem s kámoškou kočárkovat,jsem zvědavá,jak to půjde, byla jsem venku čt+pá a ten kočárek v tom sněhu teda moc dobře nejede,do kopce tragédie a v tom prosoleným polorozteklým sněhu taky moc príma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2010 v 19:11  • Odpověz
dneska mi vypadl net snad 10 x po sobě,už jsem chtěla pc hodit z okna :angry:
17. led 2010 v 19:12  • Odpověz
pipiii: ty fotky, jak pase, jsou moc pěkný :slight_smile: vždycky mě uchvátí, jak je blonďatá :slight_smile:

danuš: já jedu zítra do školy (požádat o čerpání dovolené), pak na pracák (požádat o 3letý rodičák), tak jsem taky zvědavá na terén. Když už se tady začalo dobře jezdit, tak zas dnes přes noc napadla spousta sněhu :confounded:
17. led 2010 v 19:17  • Odpověz
danuš: nepadá vám net kvůli tomu počasí třeba?
17. led 2010 v 19:19  • Odpověz
WINII to víš, že jsme to prožívaly s tebou, je to samozřejmost. Nejhůř ty střevní nemoci prožívají dětičky, vůbec tak malý. Hlavně, že jste doma a ty se drž, určitě to není moc příjemné.
Já doufám, že dnešní noc bude klidnější, už se potřebuji prospat.
PIPII je to šílená podoba. Dnes mi mamka ukazovala fotky mě v Adámkově věku, jako by mi z oka vypadl.
17. led 2010 v 19:27  • Odpověz
wini: ono ted prý řádí střevní chřipka, dospělý jí snáší blbě, však víš sama jak ti je a co má říkat to malý tělíčko, už jenom prdíčky jsou pro ně utrpení natož ten průjem. Ale tak snad tě to brzy přejde a budeš si užívat maminkování s Gábinkou :wink:

Pipiii: ty dva jsou úplně stejný, kdybys tam nenapsala, že nahoře je tatínek, tak je ani nerozeznám :grinning: pání a ta Jolanka má ale vlásky, to je boží :grinning:

pabli: pěkná koláž a komu je vlastně Víteček podobný, asi víc tobě nebo ne? :slight_smile:

HOLKY tak at máte DOBROU noc a hlavně hodně spánku :wink:
17. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
winii ať se z toho brzo vylížeš :dizzy_face:

holky pěkný fotky ... pipii podoba s tvým fakt dobrá :wink: :wink: PS: není ta Jolanka fakt tvoje? :grinning: :grinning:

Oběd s tchánovcema trochu děs, přišli tam i Milanův brácha se ženou a děckama a všichni nachcípaní jak prase, děcka nevychovaný si ani huby nezakrývali :angry: tak sme za chvíli vypadli.

Vložila sem tři fotky tak mrkněte

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3706743&vReferer=
17. led 2010 ve 22:59  • Odpověz
wwercaa: to víš, je to znát, když vstávám v noci 2x místo 3x :slight_smile:... jako dnes, buzení jen v 00:00, pak ve 4:30, teď zase chrní v postýlce a já půjdu taky :slight_smile:... jinak všichni říkají, že je Vítek celý taťka :slight_smile:

evena: to znám, když přijdou nachcípaní manželův brácha s přítelkyní... už jsem si vydupala, že prostě musíme vzájemně vědět, že jsme byly obě rodiny pozvané na oběd, abychom si mohli u nich ověřit, že nejsou nemocní, že tam můžeme jet taky..
18. led 2010 v 05:30  • Odpověz
evena: krásné koláže :slight_smile:, sněhulák super, a jak malá chrní na zahradě! :grinning: jinak hračka od Lamaze je taky Vítkova nejoblíbenější - má štěkající štěně :slight_smile:
18. led 2010 v 05:32  • Odpověz
pabli to určitě, vždyt to máš o 2 hodky spánku víc nebo ne,,, můj Dáda, když jsem ho kojila, tak po kojení neusnul hned jako jiný dětičky, byl vzhůru ještě dvě hodky a bez toho, žeby jsem ho neuhoupala k spánku prostě neusnul(no vzteklounek to byl),,, ale ted naštěstí usíná do hodinky v noci po krmeníčku:o)

evena: Mája má hezkou kombinézu, vypadá jako malá karkulka :wink: .... když jsme s přítelem vybírali kočárek, tak jsme si říkali jak málo jezdí fialových kočárku,, fakt opravdu je hezkej a jak v tý zimě na tom sněhu vynikne,,,,supr vkus :wink:
.....mám ještě bráchy, co chodí na základku a tam chytnou od dětí ledacoz, tak po každé když chtějí přijít, tak se jich radši ptám jestli jsou zdraví, protože se stalo, že k nám přišli nachcípaní a malej chytnul tu rýmu a pak jsme jí měli všichni :confounded:

Holky tak Dáda včera před spaním konečně vypil 200ml mlíčka je to dost oproti tomu,že vypije tak věčšinou 140ml, ale stejně někdy vypije jen 100 a spinká do 5 a dneska vypil 200 a vstávali jsme na jídlo v půl třetí a pak ažv pul devátý,, no ochrapové :grinning:
18. led 2010 v 09:08  • Odpověz
ahoj holky! tady zase sněží, to už je strašnýýýý, zase se nikam nebude dát s kočárem, mě z toho klepne........
18. led 2010 v 09:14  • Odpověz
ahojky holky...já vůbec nestíhám... :frowning2: nebudu dočítat je toho kvanta..co je nového???
18. led 2010 v 10:08  • Odpověz
holky tady je kalamita..a to jedeme dneska s Kubíkem na plavání.. :unamused: no snad to nějak zvládnem..
18. led 2010 v 10:09  • Odpověz
holky co se stalo WINIi??
18. led 2010 v 10:10  • Odpověz
wwercaa:tak my vypijem přes den tak 120 někdy jen 100 na noc se snažím ho nacpat 150 ne vždy ji vypije...a když se mi probudí v těch 5 tak dávám 180 a to taky ne vždy dá vše..jednou jedinkrát vypil 200 ale to bylo fakt jen jednou...
18. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky, u nás noc celkem dobrá. Malý papal v 21:30 a pak až ve 3:30 h., no a pak to bylo horší, víc se budil, jen kvůli dudlíku. Včera jsem koupila v Tescu mlíčko s kaší a jak mu šmakovala, dala jsem mu jí na noc a přece ho víc zapuclo.
WWERCAA - tak tolik nám ještě malý nevypil. Dáváš tedy UM a jakou? Hlavně jak často.
18. led 2010 v 10:12  • Odpověz
evena nádherné koláže..koukám že si taky frčíš na hračkách od LAMAZE
18. led 2010 v 10:13  • Odpověz
MAKKA:už dáváš kaši??
18. led 2010 v 10:15  • Odpověz
RENU - Doufám že to nepopletu, kdyžtak mě holky doplňte nebo opravte. Winni byla s malou na očkování a asi měla v sobě nějaký vir, který se nesnesl s očkováním a malá měla vysoké horečky. Myslím, že říkala, že měla střevní chřipku, kterou má i teď Winni. Z nemocnice se vrátily v neděli.
18. led 2010 v 10:15  • Odpověz
makka:proboha...chudinka malá... :frowning2: to je hrozné..hlavně že jsou už OK...

no my jdeme na to očkování zítra mám s toho ale starch jak to budeme snášet...
18. led 2010 v 10:17  • Odpověz
renu u nás je to to stejný, kalamita....mě už to počasí fakt točíííí, my teda dneska nikam nemusíme, ale zítra máme jet ke kamošce, autem, tak doufám, že to roztaje nebo něco:grinning:
18. led 2010 v 10:18  • Odpověz
makka: dávam Nutrilon, Sunar mi nechtěl tak jsem se rozhodla pro něj,,, malej pije věčšinou tak po 3-4 hodkach, DR řekla že když spí dlouho v kočárku tak by jsem ho na jídlo měla budit, ale když je ospalej tak on potom jíst vůbec nechce tak to nemá zmysl
:wink:

renu: my jsme asi tak do 3 měsícu pili jenom 120, to měl někdy cez den s bídou dokopy 600ml, no už jsem mu začala dělat 150 a když to nedá tak mu to dám do hodiny dopít aby se naučil pít víc,,,večer věčšinou taky jenom 150, no včera to byla vyjímka, uvidíme dneska :wink:
18. led 2010 v 10:21  • Odpověz
terčo no to je děs..no naštěstí jedu s tchýňí a tchánem tak to nějak dojedu...ale než pro ně dofičím tak pojedu snad 30...Můj vy vykládal že tam máme cosi prej je to proti smyku..prej by se mi to nemělo svést...máte někdo něco podobného??nějak to nechápu...tak snad to bude OK..
18. led 2010 v 10:21  • Odpověz
tak to já netuším vůbec, kolik vypijeme a to by mě to mooooc zajímalo, zvlášť te´d, jak u toho dělá kravinky a pije minimálně
18. led 2010 v 10:23  • Odpověz
už se vidím jak jednou rukou budu řídit a druhou budu mět vraženou u malého ve vajcu...
18. led 2010 v 10:23  • Odpověz
wwercaa:no tak to bych řekla že jsme na tom hodně podobně..ale já teda malého nebudím nikdy...kdyby měl hlad tak se probudí...a přibírat přibírá tak co..
18. led 2010 v 10:25  • Odpověz
holky tak u nás se sníh spíš roztápí a řekla bych že se oteplilo, místo sněžení spíš prší,,, máme tady asi 2,5 stupně...už se těším až budeme jezdit ve sportáčku a bude jaro, to můžeme vyrazit do Zoo,, nám tedko v roce přibudnou žirafy, tak to bude skvělý :sweat_smile:
18. led 2010 v 10:25  • Odpověz
já už se taky těším do ZOO my jezdíme do Zlína tam je kráásná ZOO..
18. led 2010 v 10:27  • Odpověz
renu -mě DR. řekla, že ho mám budit ale nefungovalo to, tak jsem se na to vyprdla, co jí budu poslochat, když malej přibíra dobře,, horší by bylo kdyby neprospíval tak co :slight_smile: ...ve štrvtek jdeme do poradny tak jsem zvědavá
18. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.