• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danu tak tím jí naprosto dostanu :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
pabli-aplikovaná psychologie v praxi :grinning: :grinning: :grinning: Ale fakt se mi chce brečet,při pomyšlení,jakou má evena tchýni a co si musí ve vymodleném těhu prožívat......
kámoška to ohřívá v hrnci s vodou nebo převaří vodu v rychlovarce a nechá ji trochu vystydnout...já si asi pořídím sterilku do mikrovlnky,dá se tam trochu vody,dáš tam lahvičky a dudánky a zaklpoíš a zapneš mikrovlnku...
26. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
pabli taky jsem to vyřešila objednáním chlebíčků....a byl klid....
26. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
vy se teď bavíte o ohřívání odstříkanýho mlíka?......to dám normálně do flajdy do mikrovlnky a je to...nebo ne:slight_smile:?
26. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
pabli-my měli pro lidi,co přišli před obřadem k nám, taky chlebíčky a takové mikro karbanátečky a malinké kuřecí kousky v těstíčku...udělala mi je kámoška kuchařka...
26. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
tegga-jo taky si myslim,že to jde ohřát v mikrovlnce,ale já jsem měla namysli sterilku do mikrovlnky....taky praktický... :wink:
26. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
danu pořád si říkám že to mohlo být ještě horší :sweat_smile: přítel ví na kterou stranu se postavit tak to mám dobrý :grinning:
pabli já budu kupovat sterilizátor do mikrovlnky nějakej levnej viděla sem okolo 350 kč a psali tam že za 4 min. je to hotový, takhle musíš vařit vodu to se mi zdá zbytečný
odsávačku koupím až když fykt budu si jistá že budu kojit tak abych mohla zneužít na krmení i přítele a nemusela pořát vstávat :slight_smile: odsaju si, hodím do ledničky a k mimču vstane přítel :grinning: ale možná si to dost maluju co ? :grinning:
ahoj holky jsem tu jen na skok vás pozdravit dneska celý den hlídám malou neteř a zítra razíme do těch budějovic tak se těším, jo jinak kamarádka mě zaúkolovala jestli bych jí tady něco nedala na inzerát tak vám to sem hodím třeba se to některý bude líbit kdyžtak mi písněte do IP tak zatím páček a mějte se tu sluníčkově :dizzy_face:

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=293761&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php
evena: ještě jestli jdou ty sterilizátory do jakékoli mikrošky... my máme takovou tu obyč., kde nejde nastavit, na kolik W to chceš, tak aby to tam fungovalo...
26. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
tegga tak to taky de, ohřeješ v mikrovlnce a je to, ale musíš buď na ruce skusit nebo rychloběžkou ať je to přesnější
já volím pohodlnost proto budu volit ohřívač ten do zásuvky tam se to ohřeje na teplotu jakou chceš
už nějké "zkušenosti" mám a patlat na sebe něco a pořád zkoušet jestli je to akorát, pálí, nepálí ... je na mrtvici :grinning: dva měsíce v kuse sem dokrmovala ptáky od holátek a to je naprosto to samé, dodržení teploty je důležité, pak můžou být problémy :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
pabli tak to sem nezjišťovala, to nevím
winii to je super, škoda že to nemá v růžové :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
tak mi paní psala, že nám autosedačku Romer Baby Safe 2009 (bez toho pluska jsme ji vzali teda, protože i tak je za ty 2900,- levnější než všude tady v ČB nebo na netu) odeslala a kvůli nepříjemnostem přibalila nějaký dáreček, tak doufám, že to bude něco hodnotného a ne pytlík kojících čajů :grinning:
26. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
evena: já si zas pomyslela, že škoda, že to nemá v zelené :grinning:
26. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
tak naše malá nebyla vůbec kojená, takže s tím taky nějakou zkušenost mám....mamka neměla nic tady z těch vymožeností, myslím, že ani netuší, že existují:grinning: a v pohodě:slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
pabli s tou zelenou už je to snad už i úchylka ne ? :grinning: :grinning:
asi kdybych měla kluka tak volím taky hlavně zelenou, protože modrá barva se mi moc nelíbí, jen taková ta světloučká jak má třeba renu na kočáře
jinka já bych chtěla kombinovat tu svou růžovou se zelenou khlavně na povlečení, dekách atd.
26. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
holky jsem vyplesklá na balkoně....ale je tam tak šílený vedro, že se to nedá.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
mě se taky nejvíc líbí ta zelená, ale jen světle...modrá moc ne...a proto, když mi mrknete do alba, tak máme zatím skoro všechno modrý:grinning:
26. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
tegga: jo, jsem ráda, že jsem šla na ten nákup už ráno, teď mě tam nikdo nedostane :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
tegga to moji rodiče taky netuší co všechno je dnes k dostání aby ti usnadnilo život :slight_smile:
ale ti mi aspoň do toho nekecají :slight_smile: pro tchýni je vymoženost kpoupit i nový kočár, prý na co ??? :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
evena: to není úchylka... ale uznej, soupravička by se hodila do kočárku, jenže když je kočárek šedo-zelinkavý, tak ta modrá by tam byla jaksi nepatřičná... :grinning:
26. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
tegga ale ty máš vše takové světloučké, decentní, to je pěkný :slight_smile: :slight_smile:
taky nemám ještě ani jeden kousek zelenej, hrozně se mi líbí ta světlá zářivě zelená barvička, viěla sem nakombinovanou deku růžovo zelenou a ta byla naprosti boží :grinning: akorát jí ještě nemám doma
26. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
to je fakt, ke kočáru se bude hodit hlavně ta zelená ... když teda nemůžeš nakupovat v růžovým :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
na chvíli mizím, jinka tu zakrním :slight_smile: něco si poklidím a pak sem zase skočím :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
tak jsme umyta, vonavoucka:grinning: chtela jsme shodit srst jeste tam dole ale dosla mi tepla voda v bojleru:grinning:
26. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
pipiii: já jsem na dolní oblast teď hrozně líná :grinning:
26. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
jdu si udělat oběd - bramborové šišky s uzeným a se špenátem (plněné) - z pytlíku :grinning:
26. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
jééé to já taky....ale ani ne tak líná, jako mi to jde nějak těžko a to mě vytáčí, tak se mi do toho ani nechce
26. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
pabli, mnam taky bych si dala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja ti opet k obedu nic nemam:grinning: nebyli jsme nakoupit takze si musim skocim na jidlo:grinning:

mamka mi koupila v lidlu toho hajanka a ponozticky:slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
já si jdu udělat bramboroýv guláš...sice se to v tom vedru moc nehodí, ale mám na něho už dlouuuuho strašnou chuť:grinning:
26. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
holky ted jsem volala tchyni.ufffff, rekla jsem ji o tom byte... myslela jsem ze se treba zepta, co ma koupit nebo tak ?!? ale absolutne nic:/ nooo super:/
26. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.