• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
holky právě vybírám písničky na svatební video..co tam máte vy??nahodte nějakou noty ať mám inspiraci... :wink:
18. led 2010 v 10:28  • Odpověz
jé tak brněnská zoo je příšerná:grinning:ale nějak to tam opravují, tak třeba se to zlepší....ranu a to musíš mít ruku ve vajíčku:grinning:?...já malýho taky nebudím, ani náhodou.....dneska třeba spla od osmi večera do šesti do rána
18. led 2010 v 10:29  • Odpověz
mě se hodně líbí v Praze,, tam je to tak na 4 hodinky možná i víc,,moc hezká procházka,,,, a ani Liberec není špatnej, tam se mi to také líbí ale Praha bych řekla, že je lepší,, V Liberci mají fajn Aquapark :wink:
18. led 2010 v 10:31  • Odpověz
tegga : tak to jsi měla dobrý, Davídek to ještě tak dlouho neprotáhnul se spaním :grinning:
18. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Jihlavská Zoo je také pěkná, máme volné vstupenky, tak se těším, až se udělá hezčí počasí
18. led 2010 v 10:36  • Odpověz
terčo já ho vždicky hladím po ručičkách...
18. led 2010 v 10:37  • Odpověz
tak to náš prcek jen sedne do auta, tak je tuhej:slight_smile:.....v jihlavě se nám taky moc líbilo, praha taky pěkný
18. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Holky, už jste dostaly od porodu měsíčky? U mě to tak vypadá, že zrovna dnes.
18. led 2010 v 11:11  • Odpověz
ahojte, tak sem vás v rychlosti proletěla, pěkně plkáte hned po ránu
díky za pochvalu fotek :dizzy_face: makka máš dobrý vkus :dizzy_face: v pržské zoo sem byla kdysi ze školou ale už si to moc nepamatuju a chtěla bych tam hrozně jet, jinak v hezčí zoo než Lešná sem nikdy nebyla, totálně uchvácená sem byla s velikánských voliér s ptákama, ještě Dvůr Králové je pěkný, u nás v Olomiku je to menší, ale na procházku dobrý

dnes dem do poradny a dr jí měla rozřezávat ten nezahojený flek po očkování z porodnice a dnes jí to samo prasklo, krve jak z vola, malá plakala, hrůza :unamused: ale stejně nechi aby jí očkovala, rýmu už asi nemá ale mi s přítelem sme nějací nachlazení tak ať nedopadneme jak winii s Gabčou :unamused:
18. led 2010 v 11:48  • Odpověz
a MS sem ještě nedostala a doufám že hodně dlouho ještě nedostanu, vůbec mě teda nechybí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 11:49  • Odpověz
ahojky holky, za necelou hodinku jedem ven,to bude zase parodie na projížďku,jsem jak postižená,když tlačím kočár sněhem :grinning: ale na vzduch potřebujem oba
18. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
zatim pořád beru HA Azalia,takže MS ještě nebyla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a nechybí mi vůbec
18. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
taky u vás přes noc připadl sníh?Zrovna dneska krásně pluhem protáhli silnici a prosolili, tak hlavně,aby byla takhle parádní ve čt,až pojedem plavčit, fakt mám strach řídit na sněhu,manžovi kolikrát ustřelil zadek auta,když jsme jeli nakoupit,ale on s tím umí, ví co udělat v tu chvíli......
18. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
18. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
DANU - měsíčky mám teď hodně slabé, před těhu to bylo o dost horší. U nás prohrnují jen silnice a hází to na chodníky, takže nemám šanci se někam vydat, jen s manželem a je to jak posilka. Pěkně mě se...
18. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
no u nás jsou chodníky taky plný bordelu......kor v sídlišti...jen pár u hlavní silnice je uklizených
18. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
takže já se loučím,jdem se oblíkat :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
tak já se obávám, že mi dneska s kočárem taky nikam nedojedeme, tady chumelí a chumelí...jako vypadá to krásně, ale jinak je to naprd:slight_smile:....já už teda tento měsíc dostala úplně normální menstruaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: , je to asi tím, že malouš už nejí po těch třech hodinách, vydrží v noci třeba deset hodin, tak už je to moc velká pauza, ale naštěstí byly aspoň nebolestivý a kratší, než jsem mívala, tak jsem zvědavá na ty další:slight_smile:
18. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
U nás chumelí jak o život a tak bych taky raději seděla doma, ale musela jsem s Edit na utz ledvin a tak jsem vyrazila. No zážitek, cesta mi normálně trvá asi 10minut a dnes jsem to šla skoro 40minut :angry: Ale došla jsem tam i zpět :slight_smile:

MS naštěstí pořád nemám a taky doufám, že ji dlouho mít ještě nebudu :slight_smile:

Dnešní noc byla úžásná!!!! Malá usnula v 19hod, probudila se ve 20 na dokrmení, ale pak spala až do 1 a pak do 5,30 kdy vstává manžel. Pak ještě chrněla až do 9. Takových nocí víc a budu rozmazlená :grinning:

WWerca - moje malá taky po kojení hned usne takže noční kojení není takový problém. :slight_smile:

Jo o víkendu chceme jet na hory i s malou tak doufám, že nebude mrznout. Už máme vymakané jak přidělat korbu z kočárku na saně. Tak nám to snad klapne. Ráda bych si aspoň trošičku zalyžovala.
18. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
u nás sype už od včera a pár cenťáků napadlo, tchán odházel cestu po zahradě a myslím že může jít znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdybych chtěla vyjet s kočárek na dědinu tak neprojedu, silničáři projedou a sníh nahází i na chodníky a obecní zaměstnanci prohážou chodníky jen na šířku hrabla aby si to ulehčili :stuck_out_tongue_closed_eyes:

poradna: přibrali sme jen 200 g za 14 dní :confused: :confused: na Máju fakt málo ... aby chudinka nestrádala :sweat_smile: ... byla sem přesvěčená že překonáme hranici 7 kg ale vážíme "jen" 6.900, vyrostli sme o 2 cm za poslední měsíc (máme 64 cm) a obvod hlavičky o 1 cm (máme 44 cm), pěkně prý prospíváme, sme šikovní a až moc aktivní :dizzy_face:
18. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Evena - myslím si, že Mája přibrala pěkně. Někde jsem četla, že v tomhle věku už jdou deka nahoru mhonem pomaleji. No ono kdyby to šlo tímhle tempem tak budou v roce jak Růžičková :grinning: :grinning:

U nás se na chodníky úplně kašle :angry:

Dnes se mě taky doktorka na utz ptala kolik malá váží :slight_smile: A nevěřila, že ji krmím jen MM :grinning:
18. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
edit malá tě teda rozmazluje :dizzy_face: :dizzy_face: tak ať jí to vydrží ... na hory jezdíme každej rok ke konci února a letos to asi vynecháme kvůli malé :stuck_out_tongue_closed_eyes: příští rok si to vynahradíme ... já teda skoro nelyžuju, mám neuvěřitelný pud sebezáchovy tak lyžuju jen na malých kopečkách :grinning: spíš sem na sáňky :grinning:
18. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
edit jj to je mi jasné, ale takovej prudkej skok mě zaskočil :grinning: vy taky už přibíráte míň??
18. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj holky tak je mi konečně líp i jsem hodila pračku a vysála a vytřela, jak je manžílek sám doma tak domácí práce ho nezajímají a radši je někde v hospodě :angry: včera jsme se kvůli to mu chytli, četla jsem, že ste to tady taky probíraly, njn ty chlapy jsou na tohle hrozný

zkoukla jsem fotečky všech i videa a máte všichni prostě úžasný děti ty kukuče jsou nádherný

taky se na jaře těšíme do ZOO jihlavská je moc pěkná a tenhle rok by tam měli bejt i žirafky jak píše makka

včera mě malá nechala vyspat luxusní noc zalehli jsme spolu v 20hod a vstávali až v sedm jsem se krásně vyspala :dizzy_face:

u nás taky sněží, ale ven ještě nepůjdem v nemocnici nám řekli, že tak 3dny mám bejt ještě doma, stejnak by to ani s kočárekm nešlo

já už jsem po porodu měla dvoje měsíčky a pokaždý pěkně silný, což mě pěkně štve pač před těhu jsem je měla tak 4dny a to skoro nic
18. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
holky mohli byste mi některá poslat do IP naší stránku já jsem jí někam založila a nemůžu najít díky

ten kůň je teda šílenej vůbec to poslední dobou nechce pořádně chodit

even tak to ste přibrali pěkně :dizzy_face:

malá se tu rozčiluje teď má období jak se jí nevěnuju tak je zle musím si sní pořád něco povídat
18. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
Evena - my jdeme na 4 měsíční kontrolu až ve středu tak uvidím. Podle naši osobní váhy má teď 5,6kg což znamená že by nabrala jen 600g za měsíc. Ale uvidím jak to bude na váze u doktora, protože podle toho jak ji roste 3 brada se mi to nezdá :grinning: :grinning:

Já zas lyžuju hrozně ráda. Těším se na příští zimu, to už vyrazíme zase do Alp, třeba se nám tam zase podaří miminko :wink:
18. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
edit tak Máje už se ty tři brady slily do jedné :grinning: a mohla bys sem hodit fotečku ať ti jí taky můžeme pochválit :dizzy_face: ... v Alpách musí být krásně :dizzy_face: my sme byli po horách jen tady v ČR, vždycky pronajmeme cekou chatu, je nás hodně a dětí co rok taky přibívá tak se rozrůstáme :slight_smile:
18. led 2010 v 15:13  • Odpověz
Lyžovačka v Alpách je nepřekonatelná (teda když to porovnám s našima horama). Už se děsně těším.
S partou jezdíme do Jeseníků, ale do alp vždycky jen s manželem. Uživame si romantickou dovolenou :slight_smile: Ale příští rok pojedem se švagrovou a jejím přítelem, ona nelyžuje a tak bude hlidat Editku :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 15:24  • Odpověz
edit tak mě se taky každej ptá, jestli jen kojím, že malej vypadá tak dobře:grinning:....já měsíc žiju v domění, že jdeme na kontrolu taky tuto středu, tak jsme na příští týden naplánovala odjezd k mamce....a teď jak jsi to tady edit napsala, že jdete taky, tak jsem nato koukla a my máme jít až příští týden, sakriš......doufám, že to půjde nějak přeobjednat
18. led 2010 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.