• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edit ty jsi stejně dobrá, že už myslíš na druhý dítě....a že se na něho i těšíš:grinning:
18. led 2010 v 15:25  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpět :slight_smile:

byla jsem dnes ukázat malého ve škole, byl hrozně hodňoučký a užíval si pozornost, vydržel nespat a být milý od 8 h ráno do 1 h odpol., pak jsme jeli ještě na pracák, tak se prospal v kočárku. Na pracáku mi řekli, když jsem šla žádat o rodičák, že ještě nemám 2 formuláře potvrzené ze sociálky, tak musím nejdřív na socku, ale prý až začátkem února, že je času dost, když mám mateřskou do 9. 2., na pracák pak stačí zajet s žádostí do konce února.

edit: tak vidíš, že ses taky pěkně vyspala :slight_smile:
18. led 2010 v 15:27  • Odpověz
Evena - já se na druhé miminko už vážně moc těším :grinning: Včera jsem tu měla chlapa který nám bude předělávat horní patra a ptal se jestli tam budeme dělat 1 nebo 2 pokojičky :slight_smile: Jasně, že 2!!!!

Pabli - jo přesně tak to bylo řečeno i mě

Tegga - já mám s datama taky problém. Všechno si musím dávat jako upomínku do mobilu
18. led 2010 v 15:32  • Odpověz
dají se ty formuláře stáhnout někde na netu, nevíte někdo?
18. led 2010 v 15:36  • Odpověz
tegga: jo, já to měla stažené a vyplněné, ale stejně musím na tu socku to potvrdit, počkej, kouknu, kde jsem to stahovala
18. led 2010 v 15:38  • Odpověz
paráda pabli dík, já už jsem líná i na hledání formulářů:slight_smile:
18. led 2010 v 15:43  • Odpověz
lenochu :grinning:
18. led 2010 v 15:51  • Odpověz
Pavlí díky. I já jsem byla líná hledat :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 16:22  • Odpověz
teda pabli díky já jsem líná i dojít na tu socku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

malá teďka spinká tak je chvilka klidu

koukala jsem, že už se zakládá říjen 2010 šíleně to letí my už jsme touhle dobou měli počato :grinning:

edit závidím hory a lyžovačku, já ve škole jezdila na základce hrozně mě to bavilo, teď bych strašně ráda, ale bojím se :sweat_smile:
18. led 2010 v 16:29  • Odpověz
teda holky! :grinning: :grinning:

winii: my taky - od Silvestra :slight_smile: a zítra to bude rok, co jsem našla // :grinning:
18. led 2010 v 16:42  • Odpověz
čavik holky :slight_smile: my ted přijeli z fotoateliéru, bylo úžasně :slight_smile: malej byl moc hodnej,, udělali jsme jednu fotku a poblinkal(doma mi neblinká skoro vůbec :confused:) si celý triko a kalhoty( a to jsem mu kupovala nové rifličky a botičky k focení) :grinning: tak se musel fotit nahatej,,, pak jim tam počúral podlahu, ale fotogragf byl moc milej a srandovnej tak focení bylo pro nás zábavou až ke konci focení, když už byl malej delší dobu na bříšku se mu to přestalo líbit,, musí trénovat pasení :grinning: ...pak hodín fotečky, budou tak za týden :wink:když budete chtít tak se můžete podívat

tak je fajn holky, že ste se dneska vyspali, koukám že u všech jsou kalamity, u nás se to spíš už roztápí, my dnes měli 3,5 stupně :sweat_smile:

Wini: tak to je fajn, že si v pohodě, je to jiný, když si člověk může udělat práci, já to znám když jsem měla za dva týdny zánět v prsov :confounded:
18. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Pavli - sehnala jsi ty homeopatika? Já jsem je začala brát včera a hned byla lepší noc :grinning: No, možná to byla spíš jen náhoda, ale jeden nikdy neví.
18. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Winii - já se taky bojim lyžovat (není to tak dávno co jsem si na lyžích zlomila klični kost :grinning: ), ale na druhou stranu mě to děsně baví. Ale nejsem ten druh lyžaře co je od 8 do 16 na svahu. To já si pěkně pospim, pak si dám dobrou snídani pod svahem, trošku zalyžujem, pak obídek na svahu, no a pak už se jen tak malinko projíždíme než zadejeme na Apres Ski :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 18:23  • Odpověz
edit: já je nakonec ještě nesháněla... teď byly 2 noci za sebou dobré, jako dřív, o jedno kojení míň, přijde mi od čtvrtka, co mám ten nový čaj pro kojící matky od fy Leros, že mi teče nějak o dost víc mlíka..., tak uvidíme :slight_smile:

verča: to jste teda měli zážitky :grinning: těším se na fotky :slight_smile:

u nás taky kolem 3-4 stupňů přes den, spíš to začíná tát...
18. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Holky Já bych na lyže ani nestoupla, před 2 lety jsem se na bazénu nestihla vykoupat, ukluzla jsem v šatně a vykloubilo se mi koleno úplně na pravú stranu, sanitáři mi ho nemohli napravit, tak jsem trpěla v sanitce až na chirurgii, odtedy jsem na bazénu nebyla, hnusný spomínky :unamused: no a na lyžích by se mi to určitě stalo taky, protože to pravý koleno není pořád zdravý a už nikdy nebude :frowning2: no asi tak..stejně bych radši k moři, hory jsou krásný, ale já mám radši to léto :wink:

pabli: já se taky moc těším, jednu tam má myslím i se slinou :grinning:
18. led 2010 v 19:35  • Odpověz
holky, tak já na lyžích nikdy nestála... a nějak ani nemám chuť... :grinning:
18. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
tak Vítek spinkal za celý dnešní den jen 1,5 h :confused:
18. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
pabli: tak možná bude spinkat v noci víc ne :wink: jenže ono je budí spíš hlad než únava
18. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
18. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
ahojik holky, vy jste blazni ze stihate takhle psat na konika:grinning: ja pisu do jedne diskuze a dalsi 3 proste nezvladam a tu jednu mega odbyvam... fakt jste husty:grinning:

dneska je to presne 1rok co jsme pocali Amalku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

wwercaa, urcite se na fotecky podivam:slight_smile: my jsme to fotili cca 30min, takze super rychlovka:slight_smile:
18. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
ted jsem dožehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu spát, moji kluci už spinkají

pipiii: my fotili asi hodku protože Davídek začal být ke konci vzteklý :grinning: tak jsme stihli nafotit všechno a vybrali jsme asi 15 fotek :wink: ...to to letí ten čas s našima mimčama za cvíli budou běhat, to bude teprve honička :grinning:
18. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

verča: máš pravdu, malej se budí hladem, to, jak je unavený, zatím nehraje roli, to maximálně dřív usne. Dnes opět lepší noc, buzené o půlnoci, ve 4 a v 7:30 :slight_smile:

winii: opravdu dobrý článek!... a bohužel pravdivý... I když je fakt, že ten Kaufland třeba se poslední roky dost zlepšil (ovšem jak je vidět, pořád má do Německa daleko), u nás třeba v něm nenajdeme shnilé ovoce/zeleninu, pokud ano, máme to nahlásit na informace a dostaneme 10,-.

My třeba do Kaufu moc nejezdíme, je sice opravdu nejlevnější ve městě, ale tím pádem plný různých živlů, povalečů, bezdomovců a důchodců :slight_smile:... radši jezdíme do Globusu, tam i ta zelenina a ovoce vypadají dobře, mají tam větší výběr a i lepší (i když dražší) věci. Já jsem z těch, že si radši koupím hrášek Bonduelle než nějaký obyč. za poloviční cenu. Myslím si, že na jídle je to hodně znát, co se do něj dá. I když teda bio zeleninu nekupuju, to je na mě ještě moc drahý špás (promiň, edit :grinning: ). Ale zas třeba nevím, jak vypadá Globus v zahraničí.

Je fakt, že třeba ty supermarkety a hypermarkety ve Francii jsou fakt super. To se s těmi našimi nedá srovnávat. Stejně tak se nedá srovnávat třeba stav benzinových pump... Mně se hrozně líbí ty v zahraničí, kdy si tam připadáte jak v krásně nasvíceném paláci - spousta druhů pečiva, jídel, cukrovinek, součástí je i útulná kavárnička, suprově udržované WC, místnost pro miminka (přebalovací pult), dětský koutek apod. To mi tu chybí. Na trase ČB-Litomyšl třeba radši kojím v autě, protože na našich benzinkách si to fakt nedovedu představit, přitom bych si ráda sedla, vypila u toho čaj třeba a tak.

Stejně třeba Yves Rocher - v zahraničí o hodně (!!!) levnější než v ČR. Jedna paní se tady ptala prodavačky v YR, proč tomu tak je, a ona jí odpověděla: "To víte, jste v Čechách, tady je dražší všechno." A je to fakt. Jenže dokud je poptávka, bude taková i nabídka. Já si třeba ve Francii koupila vždycky voňavku tak za 40 % toho, za co se prodává u nás, a to nebyla ve slevě!

pipiii: proto jsem si vybrala 1 hlavní diskuzi - tuhle, kam píšu nejvíc :wink: ale stejně tě obdivuju, jak zvládáš víc diskuzí :slight_smile:
19. led 2010 v 08:25  • Odpověz
pipiii: taky máme "výročí" - dnes je to přesně rok, co jsem našla // :slight_smile:
19. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Dobré ráno, u nás byla noc taky docela OK. Vstávála až teď a to jsem ji musela trochu pomoc, protože má přijit ta paní na "plavání".

Pavli - co se týče BIO zeleniny tady v ČR tak to s ni taky nepřehanim. Kupuju jen bio mrkev a občas něco jiného, protože je nejen předražená, ale taky hnusná :angry: Já jsem rozmlsaná obchodama v UK nebo v Rakousku a tak jsem na zeleninu a ovoce děsnej ras. Dokážu obejít 4-5 marketů a zelenin než něco koupím :slight_smile:
A co se týče kosmetiky a oblečení raději to už vůbec nekomentuju :frowning2: Těším se až pojedu do Londýna a udělám zase mega nákup na rok, snad to bude brzo.
19. led 2010 v 08:53  • Odpověz
ahojky holky...tak plavání nakonec OK..cesty byli rozbředlé tak ok...

editah:užijte si to je to paráda...
19. led 2010 v 09:07  • Odpověz
holky jinak naše plavání včera SUPER...nahážu za chvilku fotky...
19. led 2010 v 09:10  • Odpověz
edit: tak to jsem ráda, že je ta zelenina i hnusná, že o nic nepřicházím :grinning:
renu: těším se na fotky :wink:

pipiii: už prodáváš kočárek? :confused:
19. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky Edit má pravdu, že ani bio zelenina u nás nemá žádnou valnou kvalitu......já ji občas koupím, ale když cena té kvalitě neodpovídá, tak to s tím taky nehrotím:slight_smile:...........pipiii ty prodáváš kočár, jakto?
19. led 2010 v 09:31  • Odpověz
a pabli jak jsi to vůbec zjistila, že ho pipiii prodává:grinning:?
19. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.