• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
néé ona chládne a nakonci je otužování..to pouští triskama jen vlažnou...
19. led 2010 v 10:09  • Odpověz
ahojte
renu to jako řeknete nějaký slovo a nalijete na něj vodu?
19. led 2010 v 10:10  • Odpověz
evena jojo řeknu KUBÍČKU a pláchnu to na něj :wink:
19. led 2010 v 10:11  • Odpověz
cooooo, ježiš tak to nevím teda:grinning:
19. led 2010 v 10:13  • Odpověz
někde sem četla že se tak naučí to dítě že se má nadechnout, to je zajímavý ... renu sem myslela že se vybírají spíš slova co moc nepoužíváš nebo tak ... pak bude v kočíku a ty na něj zavoláš kubíku tak aby si nemyslel že ho chceš potopit :grinning: myslíte že je dobré chodit s mimčem, třeba 8 měs., na velkej bazén? sem si říkala že bych chodila do vaniček a pak s přítelem všichni do aguaparku
19. led 2010 v 10:18  • Odpověz
to jméno mi taky přijde divný, použila bych třeba voda nebo tak něco:slight_smile:
19. led 2010 v 10:21  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: evena - teď jsi mě rozesmála,s tím že renu zavolá Kubíčku a on si bude myslet že ho potopí :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak Ahoj holky! :slight_smile:
19. led 2010 v 10:22  • Odpověz
dnes mám odcela veget ... malá po 1. kojení místo obviklé aktivity usla skoro na 2 h pak sme znovu nakojili a teď si hraje tak si půjdu něco pouklízet
včera sem se na sebe podívala do zrcadla a řekla sem si že musím být na sebe přísná :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sem cvičila a ráno nemohla vstát z postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sem zvědavá jak dlouho mě to svičení vydrží ... už se na sebe fakt nemůžu ani dívat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 v 10:23  • Odpověz
ahoj maja tebe už skoro neznám :grinning:
19. led 2010 v 10:24  • Odpověz
ahoj maja, já tě znám:slight_smile:....jak se s barunkou máte?
19. led 2010 v 10:25  • Odpověz
máme se fajn! už od půl devátý spinká,tak mám vegáč! :grinning: sice bych měla jít něco dělat,ale ta moje lenost!
19. led 2010 v 10:27  • Odpověz
chtěla sem přidat nové fotky a zapomněla sem že se tu musí upravit velikost :unamused: to se mi teď nechce :frowning2:
19. led 2010 v 10:41  • Odpověz
renu: jeeeeeee, tak to se taky zatím do vaniček nebudu přihlašet a počkám, s čím přijdeš příště :grinning: já nevím, pořád váhám... přecejen, když se ten rodič necítí ve vodě dobře a má z ní trochu strach, trochu respekt, tak myslím, že to ze mě pak Vítek musí vycítit... :confused:
19. led 2010 v 10:49  • Odpověz
maja to je škoda, přemož se a šupni je sem:slight_smile:........já nemám respekt z vody, ale nevím, jako moc bych byla nadšená, kdyby mě někdo lil vodu na hlavu:grinning:.....náš prdís je taky moc hodnej, pořád spinká:slight_smile:
19. led 2010 v 10:51  • Odpověz
tegga: no já bych se přímo zbláznila!!! nemůžu se ani potápět, dost mi zaléhají uši a ten pocit, jak nic pak neslyším - to mě jímá panická hrůza
19. led 2010 v 10:53  • Odpověz
jo, ahoj nově příchozí holky :slight_smile:
19. led 2010 v 10:53  • Odpověz
teda holky, to jsem tu asi jediná, kdo je jakžtakž spokojen se svou postavou, co?... ne že bych byla hubená, to rozhodně ne, ale prostě jsem čekala, že to bude po porodu daleko horší... prostě když si vezmu něco na sebe, tak si připadám pohodlně a dobře a svlíklá před zrcadlo moc radši nepřistupuju :grinning:
19. led 2010 v 11:08  • Odpověz
no, asi bych se sebou taky měla něco dělat - ale nechce se mi a nemám asi tu správnou motivaci :grinning:
19. led 2010 v 11:14  • Odpověz
já spokojená asi nebudu nikdy:grinning:....mám teda padesát kilo, takže jsem na své původní váze, ale když si sednu, tak mi přepadne špek přes kalhoty, což jsem nikdy nemívala a točí mě to proto, že mám pořád rozestup toho svalu a nemůžu cvičit, on to ani asi není špek, spíš vytahaná kůže, už se toho určitě nikdy nezbavím.....ale jinak by to určitě mohlo být horší:grinning:
19. led 2010 v 11:16  • Odpověz
pro mě je motivace, že se jednou budu chtít slíknout do plavek:slight_smile:
19. led 2010 v 11:17  • Odpověz
V telce jednou dávali pořad o plavání dětí a byli tam i straší děti cca okolo 3 let které třeba i skákali do vody, na všech šlo vidět jak si to naprosto užívají a vodu milují. Když si vzpomenu na 4letého synovce kterého sem přemlouvala měsíc aby šel semnou do bazéna kde bylo po kolena vody a když už sem mi to podařilo tak dostal šílenej hysteriskej záchvat po tom co si namočil nohu tak sem si říkala že prostě do těch vaniček musím chodit, mít za děcko takovýho poseru jako je on tak by mě jeb** :grinning: mylsím že ty děti určitě baví i to lití vody na hlavu a berou to jako hru, vždyť v nás si taky plavali :wink: :wink:
19. led 2010 v 11:18  • Odpověz
tak já sem tlustá příšerně :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě se třeba podaří shodit 10 kg a zas to naberu spátky protože prostě miluju jídlo :grinning: nejlepší by bylo se stravovat tak jak sem se stravovala při těhu cukrovce ale vydrřím to třeba jen půl dne a pak si jím jak chci ... a od porodu mím děsný chutě na sladký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 v 11:21  • Odpověz
taky si už asi 6 let schovávám kalhoty s pasem 60 kdyby se mi někdy podařilo shodit :grinning: aspoň se s nima jednou za čas pomazlím a znovu je uložím do skříně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 v 11:23  • Odpověz
malá tyranka už křičí tak du dělat maminku :slight_smile:
19. led 2010 v 11:24  • Odpověz
evena: tak já i ségra jsme jezdily plavat se školkou, zatímco já jsem vodu nikdy nijak zvlášť nemusela, tak ségra jo, ta je vodní živel... myslím, že to je taky o tom člověku.... ale zas mi přijde, že ne každý lyžuje, ne každý bruslí, tak ne každý musí umět plavat nebo si užívat plavání...

tegga: no, vzhledem k tomu, že jsem byla v plavkách naposledy v tom r. 2006 v Chorvatsku, tak mě ani ty plavky netrápí :grinning:
19. led 2010 v 11:34  • Odpověz
já si taky myslím, že ty malý mimča to mají rády, aspoň tím se přesvědčuju, že do toho plavča půjdeme......pabli já si říkám, že s maliušem budu nucená chodit na koupáky a tak a nechci nosit jednodílný plavky, abych zakryla pupek, ty se mi nelíbí
19. led 2010 v 11:37  • Odpověz
teda ale je fakt, že mám ráda slanou vodu, moře... ty vlny a tu chuť soli... ta chlorovaná tady mě moc neláká a rybníky s kdovíjakou havětí taky ne (ne že by teda v moři ta havěť nebyla :grinning: )

taky bych chtěla, aby se malej nebál vody, ale na druhou stranu si nemyslím, že bych mu zrovna já mohla být dobrým učitelem a vzorem v tomhle :slight_smile:
19. led 2010 v 11:37  • Odpověz
aaaaa, už chrní u digestoře :grinning:
19. led 2010 v 11:39  • Odpověz
my taky zase chrupeme, dneska skoro celý den, mazec :astonished: ...ale včera jsme byli odpo na návštěvě, došli jsme pozdě domů, už byl mrtvolka, tak to asi dospává
19. led 2010 v 11:40  • Odpověz
tegga: jo, Vítek se taky včera dost unavil, bylo na něm vidět už tak před hodinkou, že by si schrupnul, ale to jsem ho zabavovala vším možným, protože kdyby usnul dřív, než podle "harmonogramu", a tím pádem se dřív vzbudil, tak by chtěl i dřív jíst a pak by mi to kojení, procházka, kojení apod. vůbec nevycházely :grinning:
19. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.