• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tak tohle já vůbec neřeším, my to máme skoro každý den jinak, záleží, kdy se ráno probudí, jednou je to v sedm, jednou v osm a od toho se pak odvíjí celý den.....nemáme pevný režim, máme to prostě tak, jak to prckovi zrovna ten den vyhovuje....akorát večerní koupání, kojení a spaní jsou vždycky ve stejnou dobu
19. led 2010 v 11:45  • Odpověz
tegga: já právě, aby to večer vyšlo na koupání a spaní ve vhodnou dobu, tak to musím trošku korigovat, taky s ohledem na to, aby malej stihl určitý počet kojení a nebudil se mi pak v noci tolik - dřív jsem ho třeba kojila už v 18:30 nebo v 19 h, pak šel za půl hoďky spát, ale teď vím, že by se mi nevzbudil před půlnocí, musím ho nakojit až kolem 20. h... No a hlavně šlo dnes o to, že kdyby šel dřív spinkat dopol., tak by se dřív vzbudil a dřív vyžadoval kojení, tj. třeba po 1,5 - 2 h a to mám pocit, že nemám ještě tolik mlíka dotvořeného. Vítek je totiž navyklý, že hned po probuzení vždycky dostane najíst
19. led 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
ahojik pabli, jak tu pises ze mas jednu tu HLAVNI DISKUZI, tak to ja chodim zase do tech rijnovek, s danuskou kecam po ICQ a SKYPU, takze jsem zahlcena k padnuti:grinning::grinning::grinning:

co se tyce kocarku.... ja ho prodavam, pac ted ma jeste nejakou cenu, mam uz nejaky zajemce z jineho bazarku, jde o to ze kdyz mi ted jezdime v aute, tak mame korbu na predni sedacce a je to silenost co se tyce mista:-/. u nas se sportak nacvakava uplne stejne jako korba, takze zabira take starsne mista, mozna jeste vice:-/ Budu kupovat casualplay S4 pouze sportak asi pres mimibazarek:slight_smile:. Ma i rucni brzdicku, takze v lete na brusle to bude super:slight_smile:.

renu, ty fotecky jsou dokonale!!!!!!!!! starsen vam to plavani zavidim!!!!!! my si to ted nemuzeme z financnich duvodu dovolit, proste v Praze jsou ty ceny nechutny:frowning2::frowning2::frowning2: koukala jsem se znovu a ty vanicky kolem 600/lekce a bazen 4tis 10lekci:frowning2: hnus hnus hnus :unamused:
19. led 2010 v 11:49  • Odpověz
tegga - mám fotky na facebooku :wink:
19. led 2010 v 11:50  • Odpověz
my máme "pevný režim", ale vždycky tak plus minus hodina, podle toho, jak se právě taky malej ráno vzbudí...
19. led 2010 v 11:52  • Odpověz
maja: na FB se ty fotky dávají snáz, co? :wink:

pipiii: však jo, jsi furt v jednom kole :grinning:
19. led 2010 v 11:54  • Odpověz
jo tak to my taky pabli, plus mínus hodina, to jo:slight_smile:...no jo maja, ale já tě nemám v přátelích
19. led 2010 v 11:54  • Odpověz
tegga: máš ji tam, já ji tam mám taky! :confused:
19. led 2010 v 11:56  • Odpověz
aha počky to je maja jo, já pořád řešila, koho to tam mám:grinning:tak to je supeeer:grinning:
19. led 2010 v 11:57  • Odpověz
pabli tys to asi pochopila dobře, ale já sem debil:grinning:
19. led 2010 v 11:58  • Odpověz
se tam musím jít podívat:grinning:
19. led 2010 v 11:58  • Odpověz
tegga: já to taky pak vypátrala až podle toho, že tam dala fotky Barunky :grinning: :grinning: já nejdřív myslela, že to je makka, ale pak mi to nesedělo, když tam má, že je zadaná, ne vdaná, a makka vdaná je :grinning: :grinning: to je tak, když si dáme na FB za přátele ani nevíme koho :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 11:59  • Odpověz
no jo, jenže já to nepoznala...ale ona je teda taky krásná:slight_smile:
19. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
no mě ji navrhla danuschka, tak jsem si říkala, že je to divný, že mi danuschka navrhuje nějakou svou kamošku, ale že si ji tam teda dám:grinning: a ona je to maja:grinning:....jako příklad mateřské demence
19. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
já tam musím jít maji barunku pochválit:grinning:
19. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
tegga: taky mi ji navrhla danuš, usoudila jsem, že když ji tam máš ty i danuš, že to bude někdo z MK :grinning:

maja: promiň, že se tu tak o tobě bavíme, ale je to fakt vtipný... :grinning: ty jsi věděla, kdo jsme, když jsme tě žádaly o přátelství? :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
asi sem blbka ... nevím co je to FB? nevím jestli to mám nebo nemám jestli se můžu taky mrknout na fotky :confused:
19. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
ahoj holky

pipii: taky kupuju casual play S4 i s korbičkou, bomba kočárek

na plavání začínám s malou chodit od května :grinning:
19. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
19. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
no jako je to trapas asi, já jsem to fakt nepochopila :sunglasses:
19. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
to je tak, když maja tady má fotku na které vůbec nejde poznat....ne že já bych na tom s fotkama byla líp:grinning:
19. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
holky koupila jsem malé mluvící knížku Fisher price, mluvící hrnec a ten mluvící kazeták, nej oblíbenější má mluvící knížku je stoho úplně natčená :grinning: takže pokud přemýšlíte tak určitě pořidte :wink:
19. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
endie zrovna dneska jsem si říkala, že koupím něco takovýho, tak asi půjdu do té knížky...jediný co mu vydává zvuk je takový chrastítko, to hraje, teda krom kolotoče, tak jsem chtěla ještě něco....nemáš na to odkaz?
19. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
ty jo, já si dneska asi stihnu dát i kafčo, jako fakt mazec, jak malouš zařezává:slight_smile:....vždycky když mi takhle spí, tak si říkám, aby nebyl nemocnej, se mi chudák nezavděčí nikdy :slight_smile:
19. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
19. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
tak to nechápu, sem se tam zaregistrovala, sice blbě (zkomolila sem svý jméno a už to nejde změnit :grinning: ) ale stejně to enchápu, nevím kde tam jako ty fotky mám prohlížet? :grinning:

endie tu knížku sem taky držela v ruce je hezká ale nevím jestli se to brzo nezničí když je to papír tak sem to nekoupila (chtěla sem na vánoce)
19. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
papír? já mám plastovou
19. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
evena změnit to jde.......musíš si nás dát do přátel...prosím tě, jak se jmenuješ celým jménem, ip kdyžtak
19. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
endie vypadá to moc pěkně, ale to je ještě na pozděj ne? mě se zdá dost velká, já jsem chtěla něco, co by udržel v ruce a něco tam zmáčkl a ono by to vydalo nějaký zvuk třeba
19. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
endie, s korbickou???? to mi prijde zbytecny! :confused: kamoska davala na 4 mesicich holcicku uz do sportaku u casualu, maji silene maly korby!!!! a kde kupujes casual?
19. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.