• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evena musí mi to přátelství potvrdit ju....čekám:grinning:....jé renu, tak to doufám, že nás naočkuje, nám to taky pořád odkládá
19. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
a s tím heslem...Nejdřív ho dám na bříško a položím si vo v té vodě na ruku...kruhou bouchám po vodičce a trochu jakoby na něj prskám...pak řeknu KUBÍČKU a omiju mu tvář...poté ještě jednou a pak si vemu ten kelímek a zase řeknu KUBÍČKU a hrcnu mu to po hlavičce dolů...aby zastavil dech a potom aby mohl pod vodu...

co mi říkala tak je to příprava do bazénu...až bude zvládat potápění a ty cviky ve vodě a hlavně to otužování páč když mimi koupeš v teploučké vodě a pak ho dáš do bazénu kde je voda jak led tak asi nevím jak by to to títě zvládlo..proto mu po každé lekci pouští triskama vlažnou vodu a ona vlastně chládne a je víc a víc studená...
19. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
pabli díík :slight_smile:
19. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
renu a co na to říká, když mu to naleješ na hlavu nebrečí? a když se pak ochlazuje ta voda, není studenej? já si to nějak neumím představit:grinning:
19. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
pabli, ono to totiz hrozne hezky mluvi a hraje, amalka po tom porad saha a vse olizuje, navic ty klice mam ted z toho povesene na hraci dece a z nich je paf:slight_smile:
19. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Když jsme s Kubou ana těch kurzech tak vlastně ho učíme držet hlavičku na hladině třeba tak že ho položím na hladinu a držím ho jen za hrudník a on sám musí držet tu hlavičku...Nebo rovnováhu...kdy ho položí na takovou podložku a on musí držet balanc...
19. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Holky Ahoj:o)
tak my jsme dneska vstávali v 1( to se nestáva často :confused: ) a pak až v půl šestý :slight_smile:, ted jsme přijeli z prochajdy, u nás chodníkky co to roztopeno, ale po tý mačkanici se mi jede hůř
Já bych chtěla taky Davídkovi koupit něco hrajíciho, ikdyž on už hrajíci a svítíci hračku má od zn. playgro ale to je pro něj do ručičky moc těžký, jěště by jsem mu chtěla pořídit nějaký plyšový chrastítka, které jsou do ručičky lehké a může je žužlat, ty pevná jsou na prd, protože se s nima uhodí do hlavičky

endie: podle me se miminku v 7 mesícich ve sportáčku nemůže nic stát, vždyt jsou na to pásy a náš Dáda jak roste tak pochybuju, žeby se mi do korbičky na jaře vešel :grinning:, je fakt, že jsou mimča, které se tam vejdou i v 8 měsícich ,,, vždyt na jaře už bude chtít koukat a prohlížet si okolí a z ty korby by moc výhled neměl
:wink: :slight_smile: no ale zase v únoru jí ještě bude potřebovat to je pravda, zima je dlouhá už aby byla pryč :wink:

renu: krásný fotky,, je vidět, že Kubík je ve vodě spokojenej a nic mu nechybí :wink:
19. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
renu tak to jsem zkoušela v malé vaničce....a malouš si ponoří pusu do vody a sosá ji:grinning:
19. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
a už je konečně vzhůru, takže já pádím:slight_smile:
19. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
terčo ne nejni studený...ono je to pozvolný..ne že mu tam pustí studenou vodu a je to...ta kád je takovej čtyřlístek a v každým tom koutě je jedna triska a ona jak to zapne tak já jezdím s malým po hladině sem a tam...

ne nebrečí vždy se kráásně usměje...
19. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
holky já už jsem to vymyslela já to příště nahraju..a hodím to na youtube..a vy na to kouknete at máte představu...ono se to blbě popisuje...
19. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
pipiii: skvělý hračky a za rozumnú cenu :wink: ten míček Amaálku určitě zabaví si myslim :slight_smile:
19. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
renu tak jo, těším se na video:slight_smile:
19. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
renu: super!!! nahraj to! :slight_smile:

wwercaa: takové chrastítko má Vítek tygříka od Medvídka Pú od Disney - plyšový a drží v tlapkách takový půlkruh s umělohmotnými tvary,ale jen maličký, tak se s tím netřískne :slight_smile:

rád má taky tohle, kouše ten červený kruh :slight_smile: http://www.mamanek.cz/vse-pro-miminka/kousatka-chrastitka/Slunicko-a-hvezdy-kousatko-Sassy... vydrží to "hryzat" klidně půl hodiny :grinning:

pipiii: tak to jo!
19. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
ták, ten náš spáč se taky probouzí :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
endie, hod mi ten odkaz... a odkud si objednavas kocarek?
19. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
holky, používate ted v zimmě na své prcky nějaké krémiky na obličejík, protože já ne a všimla jsem si že Davídek má hodně suchou a drsnou pokožku na tvářicce, to dělá ten mráz, namazala jsem mu to krémičkem od Hippu, našla jsem vzoreček tak skusim, jestli to dobře znese :wink:
19. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Teda vy dneska píšete jak o život :grinning: :grinning:

Vanička byla super - u nás se učí dětičky zadržet na heslo -žbluňk-.
Editce se to moc líbilo, paní nás naučila 4 "cviky" které s ní teď budeme dělat, pak půjdeme ještě na jednu vanu k nim do centra a pak už do bazénu.
19. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
Já použivam zimní krém od weledy, je suprový.
19. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
wwerca, to neni suchy na tvaricce ale ma detsky ekzemek...take jsem mazala hipem, ale ten na to nepomuze, doktorka mi dala z lekarny Exicipial ten oranzovo bily krem a hned to zmizelo.
19. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
pipiii: já měla atopický ekzém v dětství, tak ale on to nemá nějak začervenaný, no uvidím ve štvrtek jdu do poradny tak snad nam něco dr napíše :wink:
19. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
edit: mě to prostě napadlo až ted v pulce zimy, že jsem mohla dřív něco pořídit ale asi jsem blbá a spozorovala až ted, ale není to strašný,,, a kupovala jsi to v lékárne nebo v drogerce asi je to jedno ne,,, ale tak uvidím podle dr :wink:
19. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj holčiny a dětičky, zrovna jsme se vrátili z nákupu. Chodníky buď neprohrnutý nebo rozčvachtaný. Takže opět jsem nemohla projet a tak jsem se vydala pěkně po silnici, měla jsem prdýlku stáhnutou, aby mě něco neporazilo. Řidičům se to moc nelíbilo, ale ať si to zkusí. Taky jsem kvůli těm neprohrnutým chodníkům psala do našich místních novin, tak snad se něco pohne, fakt na to nemám náladu.
Koupila jsem malému probiotika BIOPRON Junior, protože má pořád problémy s prdíkama a nemůže se vykadit. Je to pro něho dost utrpení. Radila jsem se o nich s doktorkou a prý je to dobrý nápad a uškodit mu určitě nemůžou. Pak vám řeknu výsledek.
Co se týká kočárku, tak u nás to vypadá, že ho budu vozit tak do února v korbičce a pak normálně ve sporťáku. Mám do něho i fusak. Malý je v kočárku dost narvaný. Jinak malému hračku zatím kupovat nové nebudu, kdybyste viděli, co jsme dostali od známých, sice jsou to i použité hračky, ale stačí. Je toho snad 5 tašek. Už máme dokonce i hračky do vany a je toho hafo. Konečně má dnes Adámek i lepší náladu, dokonce si hraje sám, což vůbec nedělal, asi neměl náladu po tom očkování.
19. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
verča: Vítek měl taky suché tvářičky, začala jsem mazat krémíkem od Babylove (z DM) a je to super :wink:, už suché tváře nemá

makka: tak snad vám ta probiotika pomohou!!!
19. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
verca, ona to take nemela cervene, pouze suce supinky po tvarickach a doktorka nam rekla ze je to typicky detsky ekzemek. :wink:
19. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
pipiii: Vítek to měl taky, ale stačilo lehce máznout krémem a už se to neobjevilo... :confused: tak on to měl asi fakt z mrazu... ale suché šupinky jen při pohmatu, normálně to vidět ani nebylo..
19. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Naše Editka má taky suchou tvářičku a proto mažu tim zimním krémem a na noc oliv. olejem. DOktor říkal, že je to OK
autor
makka, ja jsem jela asi 15m po silnici, pac se nedalo najet na chodnik a ridic na me koukali a tukali si na celo, ja bych mu ten kocar dala do ruky a nakopla ho do prdelky!!!! blbci ty risici, faakt:-/
wwercaa:tak já mažu kréme na zimu a vítr od HIPPu
19. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.