• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
ahojik holky..:slight_smile: amalka si seda:-Opres brisni svaly se pritahne do sedu :confused: :confused: :confused: kdyz na me pololezi kdyz sedim na gauci.
20. led 2010 v 09:48  • Odpověz
tegga- no asi mu to mlíčko stačí, co si od tebe veme, když tak krásně spinká, osttatní maminky co kojí tak vstávájí častějš, ale tak snad se jim to taky rychle spraví :wink: ,,,my ještě do pul desátý dospávali :slight_smile:

holky Davídek je úplně hotový z aquárka, dokonce bych řekla, že ho to zajímá víc než tv, když pláče tak ho to hodně uklidní, takže už vím jak na něj :slight_smile:
20. led 2010 v 09:50  • Odpověz
pipiii- to už je pokrok :wink: ...Davídek taky, je to hrozný nechce ležet, na rukou mi leží jenom při pití,,,jináč ho mám mírně posazenýho, zítra jdu do poradny musim se zeptat jestli to není brzo, já ho dávam do mírneho sedu jen vyjímečně, ale jinak, bud na bříško nabo záda, no když ho dam na mé ruky do lehu tak se začne odsrkávat nohama a zvedat hlavičku k sedu :slight_smile:
20. led 2010 v 09:57  • Odpověz
pipiii náš prcek to dělá taky, doktorka mi říkala, že to ty děti zkouší, ale že mu to nemám moc povolovat, od půl roku by sedat neměli....že bych koupila akvárko:grinning:
20. led 2010 v 09:57  • Odpověz
tegga- přítel mu ho ukázal a on vykoulil oči a začal si s nima povídat, kopal nahama, jakoby do něj chtěl skočit :grinning: , někdy, když vyvádí a nechce pít tak se posadím před něj, no jenže ho to tak zaujme, že nepije vůbec :grinning:
20. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky, od včerejšího večera jsem jak mátoha, mám nějakou chřipajznu. Ještě dnes jdu k zubařce, tak uvidíme jestli mě vezme.
Adámek také nechce ležet, maximálně na hradí dece. Dokonce je to už i boj ho nakrmit, takže jedině v lehátku. Já vím, že je to ještě brzy, ale jak ho donutíš ležet? Už ani na přebalováku nenechávám malého samotného, prostě nikde, už se bojím, že se převalí a spadne mi. Akvárko celkově zklidňuje, nejen děti. Měli jsme akvárko, jenže se o něj manžel vůbec nestaral a taky to tak dopadlo, přežili jen ti nejsilnější.
20. led 2010 v 10:04  • Odpověz
tak na přebalováku jsem ho nenechávala samotnýho nikdy makka:slight_smile:, bych si nelajzla, aby mi slítnul, i když byl malinkatý mimouš a nehýbal se, tak jsem se bála......já ho nenutím ležet:slight_smile:, jen mu nepovoluju sedat zatím, jinak ať se kroutí a převrací jak chce
20. led 2010 v 10:07  • Odpověz
TEGGA - když byl malinký, tak jsem si třeba jen odběhla. Hrozně rád leží bez plínky a kope si.
20. led 2010 v 10:09  • Odpověz
jo to malej taky, dám mu vždycky podložku na naši velkou postel, tak tam si řádí:slight_smile:
20. led 2010 v 10:10  • Odpověz
ahojte
pipii já s malou v polosedu sedět nemohla protože si pořád sedala, ani neměla 3 měs, pěkně sem koukala, pak se o to pořád snažila když sem ležela a ona na mě, asi jak byla na měkým tak jí to šlo snadno ... a teď když si jí beru a natahuju k ní ruce tak se natahuje taky, vypadá to srandovně, už se těším až si poprvé sedne :dizzy_face:
werčo u nás takto působí klece s ptákama :grinning:
20. led 2010 v 10:13  • Odpověz
makka ať se z toho brzo vylížeš :dizzy_face: já beru asi 3. den oscilo a jakási zdrblá sem furt :unamused:
20. led 2010 v 10:15  • Odpověz
já taky nenechávam, dr mi řekla, že už se od něj nemám ani otočit, protože je to sekunda a může se převrátit a upadnout, takže ted, když pro něco potřebuju nutně při přebalování dojít, tak šupnu malýho s podložkou do postýlky, tak mám jistotu :slight_smile:

tegga: malý si ho všimnul až ted, když ho přítel vyčistil :grinning: máme ho proti oknu a furt se nám zakalí a je ošklivé, chudinky rybičky, problém je, že ho nemáme kam dát, nikam jinam se nevejde :slight_smile:
20. led 2010 v 10:21  • Odpověz
makka: ta chřipka je ale potvora na mě to lezlo ještě minule ale dala jsem si zázvorový čaj (vůbec ho nemusim), ten mě krásně prohřál a nějak jsem tu potvoru nějak rozehnala z těla :wink:
20. led 2010 v 10:34  • Odpověz
editah: to asi Mája kouká co se tam v tý kleci asi děje co :grinning:
20. led 2010 v 10:35  • Odpověz
evena :sorry preklepla jsem se už je z tebe edita :grinning:
20. led 2010 v 10:36  • Odpověz
ahojky holky....

tak já kdybych si měla vybrat nový kočík tak bych šla to casualu taky...

editah:jaké bylo plavání??
20. led 2010 v 11:04  • Odpověz
holky mi se taky zvedáme...a už teda dlouho... :slight_smile:
20. led 2010 v 11:06  • Odpověz
jo a na naší posteli bez plíny to je SUPER...i kdyby měl max plačící amok tak jak sundám plínu tak je po něm...prostě to má hroozně rád...
20. led 2010 v 11:07  • Odpověz
werča jj taky je to něco jak akvárko, pohyb děti zajímá :slight_smile: snad jí ten koníček taky chytne ať to má po mě kdo zdědit :grinning:
renu taky má malá strašně ráda když je hambula, kolikrát když je nevrlá tak jí hodím na přebalovák a hrajeme si, to jí zaručeně uklidní :dizzy_face:
za chvíli tu má oběd tak se těším, hlady šilhám, lednička je jak vykradená tak ani nemám co si vzít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 11:29  • Odpověz
renu plavčo si prej editka užila, budou mít ještě jednu vaničku a můžou do velkýho, tak je to asi rychlejší jak váš kurz
20. led 2010 v 11:30  • Odpověz
doufám že nám kočár vydrží a pak koupímě jenom nějaký lahký golfky
20. led 2010 v 11:31  • Odpověz
jo náš prcek už to taky právě dělá dlouho.....asi mě klepne, jsem vyjela ven, jakože nakoupím a prdli jsme kolo u kočáru, vůbec nevím, jak se mi to povedlo, už je to podruhý :angry:
20. led 2010 v 11:37  • Odpověz
evena:tak tomu říkám fofr...jen nechápu jak se to může všechno za jednu lekci naučit... :astonished: :grinning:
20. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Renu - ve vaničce nás učí jen základ a pak se jde do bazenu. Standartně jsou u nás 3 vany a pak bazén, ale Editka to prý zvládá líp než dobře tak udělají jen jednu "kontrolní" vanu a pak šupky dupky do bazenku. Už se těším.

Jinak výsledek 4 měsíční kontroly: 62cm, 5,8kg Na to, že měla 2,7kg je to prý dost dobrý :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Přidala jsem do alba fotky plavek z neoprenu které máme. Ty celkové jsou super, jen ty převlékací je dost těžké dostat přes ty její faldíky :slight_smile:
Tuhla sadu dostala ješě když byla v porodnici :wink:
20. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
renu každej má ty lekce asi jiný, vy se můžete učit ve vaničce víc věcí než Editka která to bude něco učit třeba až ve velkým bazéně, přecejen v té domácí vaně to bude míň pohodlné než v té co chodíte vy ... a nezapomeň tu lekci pak natočit :dizzy_face: :dizzy_face:
já měla takovej hlad a oběd nic moc, křenová omáčka s nějakým podřadným "masem" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
edit to už ani není možný, že byla editka tak malá:slight_smile:...jé já přečetla, že přidala jse fotky do alba, tak se ženu podívat a ony jsou to fotky plavek:slight_smile:
20. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
edit hezčí by bylo nafotit editku v těch plavečkách :dizzy_face: myslla sem že se chodí v nepropustných plínkách, jestli v tom neoprenu tak to na Máju teda taky nenavleču :grinning:
20. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
teg přesně tak :grinning: sem se taky hrnula a ono nic :sweat_smile:
20. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Já jsem dnes taky měla křenovou omáčku :slight_smile: ale bez masa, to já moc nemusím. Jsem si pošmákla jak už dlouho ne.

Tu druhou vanu už budeme abosolvovat taky v té velké vaně v plaveckém centru. Teď jen s Eduš budeme trénovat to co se učila (osmičky ve vaně, hada, odrážení od kraje vany a hlavně to polévání na heslo).
20. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.