• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
křenovou miluju evena, co se ti nezdá:grinning:
20. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
tak křenovou sem měla poprvé v životě a už nikdy více, nějak nešmakuje, ale já sem rypák na jídlo takže se nedivte :grinning:
20. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Jo a byla dnes očkovaná Synflorixem :frowning2: Chtěla jsem Prevenar 13,ale prý to ještě není dořešené s pojištovnou takže pokud to chci zadara tak jedině Synflorix. Dal nám to dohromady s Hexou (každou injekci do jednoho stehýnka), prý s tím má dobré zkušenosti.
Horší je prý kombinace Hexa+Prevenar. No, musím mu věřit. Uvidím co ji to udělá,snad nic. Ale Panadol baby jsem raději koupila.
20. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
a edit nějak si taktně přešla komentáře mě a teggy na plavky bez editky :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
né v poho, já to chápu, že sem nechce dávat fotky, já jen nedočetla celý příspěvek a hrnula jsem se na fotky editky, pak jsem si to teprve přečetla znovu, že šlo o plavky:slight_smile:.......nám dá prevenar a až s druhou dávkou hexavakcíny, ta naše doktorka to má celý jakýsi posunutý
20. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
tak já ani nevím jak to bude u nás s očkováním, mám zavolat až se jí zahojí ta hrča po očkování co jí v PO praskla a pak se uvidí kdy bude 1. HEXA i na pneumokoky
holky ale fotečky byste hodit mohli a klidně pak zase smáznout :dizzy_face: ať máme co chválit :dizzy_face:
20. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
evena můžeš mrknout na facebooku:slight_smile:i když tam nový taky nemám asi měsíc:slight_smile:
20. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
teg jj mrknu :slight_smile: snad se k tomu odhrabu, pořádně to nechápu :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Slibuju, že ji vyfotím jak bude v bazénu a dám vám se fotky!! Ze včerejšího trenování máme jen video.

Tegga - malá dnes dostala už 2 dávku Hexa vakciny :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
evena najdeš si mě, profil a fotky, je to jednoduchý :wink: .......já nevím no, ona ta doktorka to očkování dává co nejpozději, co to jde, je to divný, ale my jsme úplně neměli zahojený TBC
20. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
edit vy ste teda rychlíci tak mi nemáma ani tu první :confused: abysme to vůbec stihli nějak v termínu, taky je věčně nemocná :rolling_eyes:
tegga zvládla sem to, je to fešák, pěkně vyrost oproti těm prvním fotkám :dizzy_face: na té fotce jak je na dece mě normálně až zatrnulo vypadá to že stojí :grinning:
20. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
edit a už se těším :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Malá měla TBC zahojený. Kamarádka má holčičku, která je o týden starší než Editka a taky ještě nedostala ani první dávku Hexy, protože se doktorce pořád nezdá hojení očkování proti TBC.
20. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
tegga jak tě najdu nA facebooku?
20. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
jo evena, t tam píšou všichni, že se lekli:grinning:....renu musíš tam být zaregistrovaná a muís mě mít v přátelích....napíšu ti do IP celý jméno
20. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
terčo ty jso byla ale krásná nevěsta...
20. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
jo:grinning:?mě se ani nezdá:slight_smile:, kdybych se vdávala znovu, tak je všechno jinak, od vlasů až po boty:grinning:....ty budeš taky kóča renu :wink:
20. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
holky tak ted jsme přišli z venku,, už se konečně jelo líp s kočárkem,, byly jsme s Davčom v Bille,,,,holky já začala hubnout heč, koupila jsem si rybičky, můsli tyčinky jako náhradu za sladký( já to sladký z jídelníčku prostě nemůžu vysadit najednou, pak by mi scházelo a neodolala bych) a něco dietního,, přítel mi sehnal supr kolo od kolegy z práce za pěknou sumu, tak se těším na jaro :wink:
holky Davča se mi tak zasrandil, že to měl až na zádech a musela jsem ho převlíct, pak se mi poblinkal a znovu převlíct :grinning: ,, nikdy mi moc neblinkal, no v poslední době je toho nějak moc :confused:
Dáda když je nahatej tak je ve svým živlu :grinning:

evena: my užijeme sportáček ale o golfkách přemýšlime taky, jsou šikovný :wink: o koupi novýho kočárku rozhodně nepřemýšlím, náš byl levný ale zatím maká dobře a nestěžuji si, zimu taky zvládá :slight_smile:

editah: pěkná váha :slight_smile: na to jakej byla mrňousek :wink:

ježíš, zase jsem se rozepsala, prominte mi holky :slight_smile:
20. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Veru - Editka taky nikdy neblinkala a v poslední době si občas řádně uklinkne :frowning2:

Já jsem taky na dietě - jím jen 70%čokoládu :grinning: :grinning: :grinning:

Já už si vybirám golfky, ale nemám žádné favority.
20. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
20. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
edit: on ublinkne věčšinou při odkrknutí, není to často ale poslední dobou tak začal :confused:

Já už 3 dni neměla čokoladku ani žádnou oplatku,, u mě rekord :grinning:

Já ještě nevybirám ale pak začnu nějaký šikovný, uvidíme :slight_smile:
20. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
jé holky tak to stejný se mi taky stává, malej poslední dobou dost ublinkává, chce být pořád na břiše, má už třeba dvě hoďky po jídle a stejně blinkne
20. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
tegga: Dáda taky, je jedno jestli po jídle nebo za 2 hodky, to jsou ty dětičky, někdy mu stačí míň mlíčka a někdy toho prostě hold víc nesnese a to co má navíc tak vyjde ven,,, a možno že je to aj tim, že mají víc pohybu, natahují se a vylítne to z nich

Ahoj endoušku :wink: Jak se máte Adélkou?
20. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
chtěla jsem říct s Adélkou :wink:
20. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
já myslela že tam máte jen dvě alba tak díky za upozornění, ani těch komentářů k fotkám sem si nevšimla :confused: takže sem si to celý projela znovu, teda jen pablinku a teg a máte tam pěkný fotky :slight_smile: :slight_smile: a renu musím potvrdit terka je pěkná nevěsta :dizzy_face:

werčo aby ti ta dietka vydržela :grinning: a edit takovou dietu bych si nechala taky líbit :grinning: :grinning:

malá nikdy moc neblinkala, jen dřív po ránu když se hodně přežírala po tom dlouhým nočním půstu, jinak občas pustí jen takovou větší slinku kde je i to mlíčko, jinka neblinká
20. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
evena- no nevim jak je to na dlouho :grinning: ,, ale snad se přinutim a pokusim to nějak vydržet, ten špek se mi už hnusí

holky já se na vás kouknu, jak vám to slušelo v těch šatkach,, ted už musim něco dělat, sedím u počítače a udělam velký hov... :grinning:
20. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
ahojik holky, my jsme se byli ukazat u pani doktorky s ockovanim na raminku a ma to porad osklivy, tak ji to pichly :cry: :cry: chudinka strasne plakala :frowning2: a teklo z ni plno krve a hnisu :cry: :cry: :cry: chudak :frowning2: a ockovany budeme nejdrive 1.2. a rozhodla jsme se pro Synflorix, prevena r 13 stale neni na trhu a bude buhvi kdy, ale hlavni ze to je zatim hrazeny:grinning:
20. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
pipiii: my byli na kontrole taky, ale už předtím, Davídek to měl dobrý, no nevěděla jsem, že to může dojít až k zahnisání,,,chudinka Amálka :frowning2: , my zítra dostaneme druhou hexavakcínu, minule hrozně brečel, tak snad to bude zítra lepší :slight_smile: ...já se ještě neptala jestli mi pojišťovna něco uhradí :confused: nevim
20. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
wweru, prevenar 7 a sybflorix 10 jsou zdarma:slight_smile: amalka na raminku mela porad boulicku a na tom maly zluty stroupek a nelepsilo se to, takze ji to propichli a vse vymackali ven:frowning2: ma ted 10dni aby se to vylepsilo, tak uvidime.

wweru a ja mam popraskane brisko:frowning2: blee:frowning2:
20. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
pipiii: on tam má právě taky takovou bouličku, je to prý v pořádku ale žeby to mizelo to nevim, nám přišla pozvánka ke kontrole, byli jsme,,, neviš jestli se jde ještě jednou? :confused: Chudinka Amálka, to muselo bolet jako puchýř :frowning2:

To břicho už nespravim, a penízky navíc na to nejsou,, ty moderátorky příjdou hned po porodu na obrazovku a už jsou najednou hubeňoučký, všechno dělají peníze
20. led 2010 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.