• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
taky to nechápu, že nemají svěšený pupky:grinning:
20. led 2010 v 15:10  • Odpověz
já byla na konrole s tím očkováním a byli tam mamči taky 3 měsíce po porodu a taky jěště měli ty typický poporodní bříška, taky jim bříška ještě nezmizely :wink:
20. led 2010 v 15:15  • Odpověz
pipii Máje to taky měli rozřezávat v PO ale dvě hodiny před jí to prasklo samo, všude krve jak z vola a taky brečela :frowning2: dr se na to pak dívala a zjistila že tam ješte tu vodu nějakou má tak nevim nevim jestli jí to nakonec stejně nebudou nakonec rozřezávat jak vám ...

werča boulička je v pohodě ale nesmí tam být vevnitř voda, jde to na pohmat cítit

já myslím že to dělá i postava, vemte si danuschku 14 dní po porodu břicho přímo ukázový, někdo se s tím holt víc trápí :unamused: :unamused: a u mě to dělá moje nadváha, měla sem to břicho hnusný i předtím, tak se nedal čekat zázrak, ale to co tam teď mám sem nečekala ani tak, děs je slabý slovo :grinning: už dlouho ho poctivě mažu, snažím se cvičit a výsledek zatím žádný, taky myslím že už povyslé zůstane nevždy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 16:46  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak mně dneska vytrhli osmičku... doktorka mi to opíchla, prý se to dostane malýmu do mlíka, ale že bude akorát víc spinkat, tak uvidíme... :grinning: konečně si budu moct dát čokoládu bez bolesti snad :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 16:46  • Odpověz
tak já mám břicho taky volnější a hlavně mám místo pupíku obří díru - prostě takovou prohlubeň, vůbec se mi to nezatáhlo :unamused:
20. led 2010 v 16:54  • Odpověz
pabli to nezávidím :unamused: :unamused: a ten pupík mám taky divnej a velkej :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslíš že už to tak zůstane? :confused: já tak nějak doufala že se zatáhne ...
20. led 2010 v 17:02  • Odpověz
zrovna říkají ve zprávách o odškodném rodinám vyměněných dětí, tak vysoudili teda pěkné peníze ... ale stejně je to mazec, já bych máju nikomu nedala ani kdyby byla "cizí" stejně si myslím že nebýt ješitných otců tak si tak ty děti nechali nevyměněné
20. led 2010 v 17:04  • Odpověz
ahojky holky,
nějak nestíhám,blbne mi net a Ondrášek měl včera vztekavou náladu,tak jsem ani nezapla počítač. Já už mám bříško malé,jen ten pupík o něco větší než před těhu,ale ne nějak tragicky. Dřív jsem měla břicho namakané,pevné,tak to fakt nemám,ale jinak to jde. Zítra jdem na první plavání,jsem na to zvědavá
20. led 2010 v 17:10  • Odpověz
ty moderátkorky pomalu ještě v 6nedělí naběhnou do fitka s osobním trenérem, mají speciálně navržený jídelníček atd....prostě prachy prachy....no ale třeba Borhyová mi přišla dlouho po porodu taková macatá maminovská a oproti tomu třeba Romana Jákl-Vítová to je provokace,jak suprově hned vypadala a Verešová to samé :wink:
20. led 2010 v 17:17  • Odpověz
pabli: chudinka, mě tahala v těhu a také me to opíchla, já jsem se ptala gynekoložky jestli můžu dostat injekci od zubařky tak řekla že jo :wink:

Danuš: Karla Mráčková, co uvádí počasí se taky vrátila a to jí ještě neskončilo šestinedělí a žádny bříško nemá, má už asi myslim třetí dítě :confused:
20. led 2010 v 17:35  • Odpověz
20. led 2010 v 18:21  • Odpověz
zoubky mě nezlobily...no ale těhu cukrovka a celý poslední měsíc brnění v rukou stačilo až až....
20. led 2010 v 18:24  • Odpověz
edit-ten neopren mě dostal,ale je to dobrý,že mimi pak neklouže v rukou co??
20. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Danuš - hlavně jim prý není zima, to je hlavní důvod proč se děti do toho cpou :slight_smile: Malá má všechno v růžové barvě. Jestli nám to bude vyhovovat tak ji to koupíme i ve větší velikosti.

Já mám břicho stejný jak před porodem to znamená oplácaný :grinning: a navíc tam jsou příšerný strie, ale neberu to nějak tragicky. Uvidím jak bude vypadat po druhém dítku.

Dnes jsem si vyhlídla kočárek pro druhé mimčo :grinning: :grinning: Chtěla jsem ho už na Editku, ale tenkrát se ještě do ČR nedovážel. Manžel se sice křižuje, ale taky se mu líbí :slight_smile:
20. led 2010 v 18:53  • Odpověz
danuš: to je úplnně krásný bříško, nato, že je jenom 3 týdny po porodu, závidím ti ho :slight_smile: , já takový měla na začátku těhu, už je pryč :frowning2: , ale zase když to vemu, co bych chtěla po takovým pupku, jaký jsem měla před porodem, to bylo přímo giga banděro :grinning:
20. led 2010 v 18:57  • Odpověz
autor
even, nam to nerozrezavali, jen to propichla dutou jehlou a potom to rucne vymackavala:-X

pabli, ja mam take velikou diru po pupiku:-/ od toho popraskane k drice od piersingu, ta je take vytahana bleee a pod pupikem strie:-/
20. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
já mám pár strií na bocích-ty jsou stále světle růžové a dost strií se mi udělalo kolem jizvy po slepáku,ale ty už se zatáhly a zbělaly.
wwerca- my to máme v rodině,mamka taky hned měla malé břicho a byla teda ještě hubenější,ale to bych nechtěla :unamused:
20. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Holky, přidala jsem nějaký nový fotečky do albíčka :slight_smile:

pipiii: tak ta velká díra v pupíku me zůstala taky, když si ho chci umýt, tak se tam skoro nemůžu dostat, no hrůza děs :confounded:

danuš: já byla někdy kost a kůže,, mám hubenýho tátu, všichni mi říkali, že nikdy nepřiberu, mohla jsem jíst kolik jsem chtěla,, no přišlo těhu, prsa narostli(furt jsem záviděla kámoškam velký prsa) co bych ted dala za malý, na začátku jsem začínala s váhou 61, přibrala jsem na 80kg a moje terejší váha je 72kg takže žádná sláva,,,musím se sebou něco dělat, hlavně se překonat v těch sladkostech...bud ráda, že si taková hubená maminka, nikdo by neřekl, že už máš dítě :grinning:
20. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
tak strie se mi kupodivu neudělala ani jedna:slight_smile:, nevím, jestli je to tím, že jsem se mazala jak vzteklá, každopádně jsem ráda aspoň za to:grinning:...pupík mám taky trošku větší, ale žádná hrůza.....jenže já bych prostě chtěla vypadat jako před těhu a to asi nepůjde:slight_smile:
21. led 2010 v 07:30  • Odpověz
wwercaa fotky jsou moc pěkný, je to taky krásnej bobiš:slight_smile:
21. led 2010 v 07:31  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

dnes super noc :slight_smile: Vítek spal do 19:30 do 23:30, do 4:30 a ještě spinká :slight_smile:.... asi působí ta lokální anestezie, jak mi opíchla ten zub :grinning: ... ten mimochodem bolí pořád - teda to místo po něm - trhali vám někomu moudrák? jak dlouho vás to pak bolelo? mě to bolí hlavně při polykání :frowning2:
21. led 2010 v 08:20  • Odpověz
verča: super fotky :slight_smile:... vlásků má asi jako Víteček :grinning: ... a koukala jsem, že máte krásné hračky na kočárku... já tam Vítkovi zatím nic nedávám, poněvadž stejně buď chvilku kouká na mě nebo na nebe, a pak hned usne :slight_smile:
21. led 2010 v 08:22  • Odpověz
no vidíš pabli, musíš si nechávat častěji vytrhnout zub:grinning:
21. led 2010 v 08:33  • Odpověz
tegga: asi jo :slight_smile: tak, už se vzbudil, jdu krmit :slight_smile:
21. led 2010 v 08:43  • Odpověz
holky děkuji za pochvalu :slight_smile:
Davídek mi spinkal od 8 večera, papkal v pul 3 a pak jsem vstali až v pul 8, takže docela pohoda :slight_smile:
dneska je nějakej klidnej oproti včerejšku, včera se moc nechtěl hrát a dokonce se mu nelíbilo ani na rukou, ted byl v postýlce, hrál se tam, ani jsem o něm nevěděla a ted je na dece a olizuje všechny hračky :grinning:

pabli: tu housenku jsem mu koupila k svátku z tesca, piští, chrastí Davídkovi se moc líbí,, toho uspávačka jsem mu koupila ještě v těhu, no když musím něco udělat a uspávam ho u balkonu tak mi při te melodiii krásně usne během chvilky :wink:
nejlíp se mu usína večer u kolotoče, tam mu hraje Bach, Mozart a Bethoven to usnu i já :grinning: četla jsem že klasika by se měla pouštět i miminkám v bříšku :slight_smile:

holky my jdeme za chvilku do poradny, tak jsem zvedavá kolik vážime :confused:
21. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahoj, tak u nás byla děsná nejen noc, ale už celé včerejší odpoledne a noc. Editka byla po tom očkování uplakaná nebo spíš uřvaná a jak byla tak rozeřvaná tak se od 13hod. nemohla pořádně napapat. Tak jsem s ni šla v 16hod. ven, že se prospí a třeba bude líp, ale moc to nepomohlo. Najedla se až kolem 18hod. a to jen protože ji manžel držel v dosti krkolomé poloze a já ji strčila prso do pusenky. V noci se budila co 2 hodinky s plačem :frowning2: Ale teď ráno už vypadá naprosto v pohodě. Tak jsem ráda. Očkování nám teda dalo :angry:

Naše Editka taky usina u kolotoče, na radu holek jsem ji koupila ty létajici medvídky. Je to super, jen to manžel udělal do zásuvky, protože je děsnej žrout baterek.

Já jsem ji v těhu místo vážené hudby pouštěla Landu a Kabáty a ona u toho teď klidně usiná :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 09:24  • Odpověz
ahoj

tam já taky krásna noc malá usla v osum(klasika) a spala až do půl třetí a pak vstávala o půl osmé :grinning:
21. led 2010 v 09:26  • Odpověz
tak já si v těhu nepouštěla nic, prostě doma muziku moc nemusím... a malýho ty ukolébavky z "hvězdičky Fisher Price" spíš rozčilovaly - akorát se mu líbí ten zvuk "nature" - šumění lesa, potůček, zpěv ptáčků, tak u toho usíná...

edit: to mě mrzí, že měla Edit takovou reakci na očkování, třeba to bude u dalšího lepší... říkají, že ty reakce bývají různé
21. led 2010 v 09:29  • Odpověz
verča: malej usne u těch zvuků přírody jen večer, když je všude kolem tma, v kočáře jedině, když se s ním delší dobu jede, neexistuje, že ho nechám někde stát
21. led 2010 v 09:30  • Odpověz
TAk to Editka naštěstí usne většinou už když ji dávám do fusaku :grinning: V kočárku je úplně tuhá a ani nemusí jezdit, taky ji davam občas na balkon. Ale já s ni chodim ven ráda, aspoň se dostanu mezi lidi :wink:
21. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.