• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
No na minulé očkování měla rakci naprosto jinou - to furt jen spala :slight_smile: Ale hlavně, že neměla teploty nebo tak něco. Já už jsem na časté buzení zvyklá, kolikrát usnu i u kojení, to je jedna z výhod společného spaní :slight_smile:
21. led 2010 v 09:41  • Odpověz
no nazdar, tak já jsem zvědavá na to naše očkování, se toho úplně děsím...hlavně, ať už je editce líp......malej taky rád spí v kočárku, jen ho tam šoupnu, dám duel a už je tuhej:slight_smile:
21. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Teď si protirala očenka tak jsem ji dala do postýlky a pustila kolotoč a ona na něho tak nějak divně hleděla. Jsem si řikala co je a až pak mi došlo, že jsem ty plyšáky ráno sundala a strčila do pračky :grinning:
21. led 2010 v 09:58  • Odpověz
edit: jsi mě pobavila s tím kolotočem :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 10:37  • Odpověz
ahojte
edit :grinning: ať je brzo Editka fit :dizzy_face:
werča pěkný fotky :dizzy_face:
mája včera nechtěla vůbec spát, usla až v 1 a vzbudila se už v 7 :confused: snad je to jen vyjímka ... teď buší do hrazdičky a chláme se :slight_smile:
21. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahojte holky, po dlouhé době vás a vaše dětičky moc zdravím :slight_smile: Chtěla jsem poradit, ale nevím jestli jste to tady už náhodou nerozebíraly, začaly mi opravdu hodně padat vlasy, nemáte některá nějaký tip co by tak mohlo pomoct? Jestli to tak půjde dál tak za chvílku budu plešatá :frowning2: , je sice pravda, že hodně plešatých kojících maminek jsem nepotkala :grinning: , tak doufám, že nebudu první. Děkuji za radu.
21. led 2010 v 10:43  • Odpověz
edit aspoň vidíš, jak máš vnímavý dítě:slight_smile:...ahoj leee, mě taky padají, ne nějak extrémě, každopádně víc, ale co na to, to ti neporadím, tělo se tak asi vyrovnává s hormonálníma změnama, já doufám, že to přejde, že snad taky nesknčím jako plešoun
21. led 2010 v 10:53  • Odpověz
ahoj lee
sou na to homaopatika PHOSPHORICUM ACIDUM 15CH
mám stejný problém, padají doslova po hrstech :frowning2: trvá to u mě asi 14 dní, možná víc, chtěla sme si koupit ty homeopatika ale než sem se dostala do lékárny do města tak to ustává samo a už to není tak zlé jak to bylo, četla sem že někomu můžou padat klidně i 3 měs
21. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Holky moc děkuji za tip, určitě zkusím ty homeopatika. No mi padají taky tak těch 14dní, ale zdá se mi, že je to čím dál horší a dalo by se říct, že po 3měsících by mi už nemělo co padat.
21. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Mě padaly vlasy šíleně, ale teď už je to o trošku lepší. Ale raději mám vlasy na noc v takovém volném uzlu, aby je Editka nepapala :grinning: Nevím jestli mi zabraly ty homeopatika nebo jestli se to nějak začina samo hormonálně zase srovnávat.

Edit je dnes mega protivná :frowning2: Chce se ji pořád spinkat, ale nespí dlouho max půl hodinky, probudí se, pořve si a zase začne zívat a protírat si očička. Tak je opěv postýlce a jsem zvědavá jestli usne.
21. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
lee co kyčle, máte to lepší? Máje už postojek sdělali a má to uplně dovyvinuté, máme nosit ještě široké balení ale to už flákáme
21. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
edit asi nějaký erupce na slunci, máme to samý:grinning:to co dneska malouš převádí, takovýho ho ani neznám:slight_smile: pokňourává, oči malilinkatý, zarudlý, ale že by na chvilku usnul, to ne....tak doufám, že kočár jako vždy zabere:slight_smile:
21. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Malá už spí. Plinka přes obličej zabrala :slight_smile: U nás je zima až praští takže budu s malou raději doma, přece jen není úplně fit.
Není úplně nebo tak něco? Děti jsou prý na to citlivé :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
nevím, ale prcek už taky spí:slight_smile:......tak se jdu aspoň najist a pak vyrazíme...tady dneska taky nějak přituhlo a dokonce už zase sněžilo,a le naštěstí jen chvilku
21. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
Máme dnes také den na zabití, malý pořád kňourá. Bolelo ho bříško, tak jsem do něj narvala fenyklový čaj a ten zabral. Dnes jdeme ven, protože musím něco nakoupit a přece jenom spí malý v kočárku líp a i já se provětrám.
21. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Evena: tak kyčlle máme naštěstí v pořádku, ale holky neuvěříte. Asi za 3týdny co jsme malému poctivě dávali tu peřinku, tak jsem náhodou potkala známého doktora a ten se strašně divil co to malý má, že už se to v dnešní době dává málo a že pokud by měl nějak špatně vyvinuté kyčle tak, že by se to zjistilo už v porodnici a tak jsem se s malým objednala ještě k jinému dokorovi a ten ho znovu vyšetřil, udělal UZ a řekl, že má kyčle úplně ok a že tu peřinku můžeme vyhodit. Takže jsme ji potom už nenosili a ve 3.měsících jsme šli znovu na kontrolu k tomu stejnému co mu dal tu peřinku, jenže měl tam zástup a byl tam někdo jiný a ten udělal UZ a řekl, že je vše v pořádku. No věřily by jste tomu co je v dnešní době možné, tak nevím jestli chtěl zbytečně malého trápit jen kvůli tomu, že ho tehdy počůral. Je sice pravda, že důležité je, že je malý v pořádku, ale naštval nás teda všechny pořádně. :angry:
Jinak holky dneska fakt asi je něco ve vzduchu malý je dneska taky pěkně protivný, vůbec ho málem nepoznávám. :frowning2:
21. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Leee - to jsi fakt měla štěstí na nějakoho idi.. :angry: Hlavně, že má Tobiašek kyčle v pořádku.

Editka se teď trochu uklidnila, je hodná, ale možná to bude tím, že se pořádně pokakala. Musela jsim ji komplet celou osprchovat :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
lee tak to by mě taky naštvalo, takhle prcka zbytečně trápit....my už jsme taky v poho, malej už zase spí, tak snad najede zpět na režim "hodné miminko":slight_smile:
21. led 2010 v 16:08  • Odpověz
Ahojky holky,plavčo bylo úžasný,prckovi se to líbilo, vůbec nebrečel, důležitě si cucal prsty....voda byl příjemná,mírně slaná, vůbec mě potom nesvědilo tělo jako z normální plavecký...po převelčení jsme ještě vegetili v herně,nakojili a až mu oschlo to jeho háro,tak jsme jeli dom...jsme nejmladší ze skupinky,je tam chlapeček 5 m. a 2 holčičky 6.m. Moc se mi líbily říkanky a cviky,co jsme dělali..

Edit-tak my máme heslo při polévání obličejíku : Ondřeji, ááá šup :grinning: ani necekl, jen srandovně mrká,jak má ty dlouhý řasy,tak vypadá roztomile :slight_smile: to jsem pak zvědavá na to potápění..
21. led 2010 v 16:55  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak "zub" (nebo to po něm) mě pořád bolí, ale dá se to... jen jíst pořád na 1 straně je blbý...

danuš: dobře, že jste si to užili

leee: to je něco s těma kyčlema!!! :angry:

edit: co piju nový kojo čaj, tak začal Vítek víc kakat, ne jednou za 2 týdny, ale tak obden nebo za 3 dny, jsem z toho v šoku :grinning: ale aspoň to nejsou takové nálože :slight_smile:
21. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky:o)
Byli jsme dnes na poradne,, vážime 6kg a měříme 63cm...Davídek dnes dostal druhou hexu a do druhý nožky synflorix, chudák
:frowning2:
po injekcích byl tak vyřízenej, že přespal 4 hodinky vkuse,,,celý den byl hodnoučkej :slight_smile:,,, ted večer mu vyskočila horečka, dala jsem mu čípek, ale ještě to není tak strašný, tak doufám, že mu bude líp a nezhorší se to :frowning2:
příští měsíc jdeme na další dávku,,, co se týče nosánku, tak prý je to u těch miminek normální, že jim občas chrapčí v nosánku, tak aspon, že tak :wink: ,,,ted spinká, usnul sám bez pláče, tak snad noc bude klidná jako vždycky
jo a prý ještě nemám zatím dokrmovat, tak nevim proč, ptala se jaké mlíčko dávam a pak řekla, že nemusim, že je ještě čas :confused:
21. led 2010 v 19:42  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

dnes super noc, poslední kojení v 19:30, Vítek spal do 3 h, pak do 6 a teď chrní zas :slight_smile:

werča: ono ty dokrmy nějak zatěžují ledviny, malej má krásnou váhu, tak není proč zatím dokrmovat, asi mu nic nechybí :slight_smile:
22. led 2010 v 06:52  • Odpověz
Dobré ráno holky

nějak nestíhám sem zaskočit, jak jsem byla teď pořád v těch nemocnicích tak se mi to nakupilo a pořád jen něco vyřizuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska čekám na instalatéry budou mi vyměňovat baterie tak jsem vzhůru od šesti, jo a v úterý mi tady byli opravit tu pračku jak jsem psala, že mi blbne tak oprava stála 2000,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že už se nic nevysere, bo mě omejou fakt :grinning:

weerča máte krásnou váhu, my taky jdeme v únoru na další očkování a už teďka je mi z toho blbě jak se to zase bude vyvíjet, doufám, že tentokrát to bude v pohodě

holky máte dobrý, že můžete s prckama hodit do bazénu na plavání u nás nic takového nedělají to je škoda, nejbližší je asi 40km a to se mi fakt dojíždět nechce :confounded:

lee tak to byl fakt nějaký doktor idiot, fakt někdy nechápu proč to povolání dělaj když jim je tak protivný grr, tak hlavně že prdís v pořádku :dizzy_face:

tak kde jsou kurňa, řekli v sedm to jsem si ještě mohla krásně pospat :angry:
22. led 2010 v 07:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme v noci snad vůbec nespali. Jelikož malý přes den nechce moc jíst, má vypít 6x denně 230 ml, což vůbec u nás nehrozí. Vypije sotva polovinu a samozřejmě to dohání v noci. Každou chvilku se budil s vypadlým dudlíkem a řval. Vzala jsem si ho k ránu do postele, což to mělo podobný účinek. Pak jsem vstala z postele a on si v klídku spinká, aspoň jsem poklidila. Fakt nevím, co to s ním poslední dobou je. Snad nezačalo reagovat to očkování, ale po týdnu?
22. led 2010 v 08:45  • Odpověz
makka: ahoj, po týdnu určitě ne!
22. led 2010 v 08:46  • Odpověz
WINNI já si myslím, že ta špatná reakce byla hlavně kvůli tomu, že měla Gábinka v sobě nějaký virus a ten k očkování není dobrý.
22. led 2010 v 08:46  • Odpověz
PABLi fakt nevím, jak do malého mám dostat tu požadovanou dávku, aby byl zasycený na celou noc. Je to už hodně unavující a jak jsem nachlazená, byla bych raději v posteli.
22. led 2010 v 08:47  • Odpověz
U nás byla další děsná noc, ale snad už teď bude OK. To očkování nám fakt dalo :frowning2:

Makka - taky si myslím, že po týdnu od očkování se už žádná reakce nukáže. To jen očkování proti TBC se projeví až po pár týdnech.
Naše malá vypije 120-150ml (občas ji zvážím před a po kojení), ale já kojím 6x přes den + 2-3 v noci. Ono to UM je podle váhy miminka, že?

Wwerca - taky pěkná váha!! Jen se teda divám, že mám fakt slušného otesánka :grinning: Editka měla skoro o 1kg když se narodila a slušně to dohání. No jo, ona asi bude po mamince :wink:

Winii - o opravářích a pokažených věcech mi ani nemluv. Před týdnem jsem dala víc jak 5tis. za opravu kotle, protože ho opravoval na 2x. :angry:

Pavli - co zub? Je to aspoň trochu lepší? Fakt příkrmy zatěžují ledviny? Já jsem furt tvrdila, že střeva :sweat_smile:
22. led 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
ahojik holky:slight_smile:

ja tu cely den vcera nebyla, byla jsem na kyclich na druhe strane prahy tak jsme to spojila s navstevou kamosky. A u nas je to uplne naopak s kyclema :angry: . Meli jsme porad vse v poradku a ted nam delali UTZ po druhe a v jedne nozicce nam chybi jaderko :angry: nedostali jsme perinku, ale musime cvicit pri prebalovani(zatim teda pekne zapominam, v noci jsem na to uplne zapomnela:frowning2: ) a pujdeme znovu na kycle v breznu.

winii, ja stale nevim zda na to plavani budu chodit, ale jestli ano tak budu jezdit asi 35km za Prahu, kde je cena priznivejsi a i s dopravou to bude o 1tis levnejsi.
22. led 2010 v 08:59  • Odpověz
winii: snad bude další reakce lepší nebo spíš žádná!

makka: to nevím, jak to do něj nacpat... já když kojím, tak pije malej 100-130 na jedno kojení, ale moc často nevážím, tak nevím přesně...

edit: no, pořád to bolí při polykání, ale jde to... někde jsem četla, že nezavádět příkrmy při UM do 4 měsíců a při kojení do 6 měsíců, že zatěžují ještě nedovyvinuté ledviny :confused:
22. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.