• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
já jsem nemusela nosit, jen chovat, tak jsem seděla zapadená v polštářích a chovala.....já ho tam můžu dát, už když je tuhej tak napůl, on vždycky ještě otevře oči, ale už nemá sílu na protest:slight_smile:, přes en usíná normálně sám úplně v poho, jen večer se chce tulit:slight_smile: a v noci úplně v klídečku, to ho tam šoupnu a je tuhej
22. led 2010 v 11:22  • Odpověz
teg: my to máme obráceně - večer automatika - zapnu uklidňující hvězdičku, přikryju peřinou a spí, ale přes den mu musím pouštět tu digestoř a dávat mu ruku na obličejík, aby usnul
22. led 2010 v 11:23  • Odpověz
Ahojky holky, tak tak pročítám, že jsme si ty naše zlatíčka každá naučila na něco jiného při usínání. Já si sice moc už stěžovat nemůžu malý teďka už usíná skoro pokaždé sám přes den v košíku a večer v postýlce, jen mu dám dudlík a hlavičku přikryji plínkou nebo kapesníčkem a a pustím buď kolotoč nebo usínáčka, ale ještě asi tak 14dní zpátky jsme měli asi špatný dudlík, který mu nevyhovoval a my naivně mysleli, že ho neumí dudlat a tak jsme buď já nebo manža u něj seděli a drželi mu ho než neusnul takže někdy i hodinu a déle, ale pak jsme koupili úplně obyčejný a už je to v poho jen než usne mu párkrát vypadne tak mu ho zase dáme, ale jinak dobré.
22. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Jé ještě jsem se chtěla zeptat kolik u vás stojí plavání pro dětičky, dneska jsem volala tady k nám a je tady Kenny a mají 16lekcí za 3200Kč, takže jsem se trošku orosila :confounded: . Je to 2xtýdně takže na 2měsíce a pak další.
22. led 2010 v 11:34  • Odpověz
no, každý prcek má rpostě nějakou svoji specialitu:slight_smile:...leee to stejný jsme měli taky, zapírali jsme mu ho polštářem...ale už je to tak dva měsíce, co mi kamarádka poradila ten starý dudlík, kytičku, za 15 korun z lékarny....ten dundá sám úplně v pohodě:slight_smile:....já to plavčo ještě nezjišťovala, pořád čekám na to očkování, ale taky to bude tak nějak, žádná levná záležitost
22. led 2010 v 11:42  • Odpověz
2x týdně? To je dost často. U nás je to jen 1x týdně a 10 lekcí stojí 2300kč, takže u vás je to za podobnou cenu. :slight_smile: Plavání je dost drahá záležitost. Ale jeden ten kurz absolvovat chci, pak už s ni budu chodit plavat sama.
22. led 2010 v 11:43  • Odpověz
ahojky holky,tak my jsme nemocní.. :frowning2: včera začal malý pokašlávat a dneska se přidala i rýma..takže jsme byli u dr.dala nám mucosolan a otrivin..tak snad to bude OK... :frowning2: :frowning2:
22. led 2010 v 11:46  • Odpověz
no v tomhle je ta zima naprd, pořád nějaký nemoci....já zas asi někde chytla střevní chřipku, tak jsem na dietě, tak by mě zajímalo, co prcek může asi tak v tom mlíku mít
22. led 2010 v 11:48  • Odpověz
renu ať jste brzy fit
22. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Renu - přeju Kubíčkovi ať se rychle uzdraví. A hlavně ať se mu vyhnou teploty!
22. led 2010 v 11:50  • Odpověz
horečky snad ne a když jo tak musíme do nemocnice..vypsala nám pro jistotu i žádanku... :frowning2:
22. led 2010 v 11:55  • Odpověz
u nás v delfínovi je plavání každou stedu..tak jsem zvědavá kolik to bude stát...ale co at to stojí co chce...
22. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Já se tak bojim, aby něco nechytla, že se k ni nikdo kdo vypadá jen maličko nemocně, nesmí ani na 10m :slight_smile: Moje ségra ji už 14 dní neviděla, furt soplí a já nebudu riskovat, že ji nakazí.
Taky poctivě papám ovoce a zeleninku+trošku vitaminku umělých a k tomu oscilo. Snad to zabere a Edinka bude zdravá.
Já špatně snáším i to odsávání soplíků natož teplotky :frowning2:
22. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
jo taky mi to odsávání nedělá dobře, když na něho jdu s tím vysavačem a on na mě tam důvěřivě kouká a já mu to pak šupnu do nosu....musím zaklepat, že zatím jsme teda krom jedné rýmy oki....renu sna d se vám horečka vyhne
22. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Tegga jj přesně taky máme ten obyčejný a ten umí dudat sám.
Teda ty ceny asi takové budou to jsem teda nečekala, no jo, ale zase je to pro dobro malého.
Renu tak hlavně ať je brzo lépe držíme palečky
22. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
autor
renu, teeda, at je kubickovi brzy lepe!!!!

u nas usinani na prd, usina u nas v posteli a jeste k tomu u moji kozy:-/ a spi s nami celou noc, pres den mi tezki usina v cestovni postylce takze uz take uspavam v nasi:-/ . je to sila no.

lee, vezmi si ze platis do Kenny na 16lekci 3200 a tady v Praze je 12lekci za 4800!hnuus!
22. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Taky mi to plavání připadá děsně drahý. Ale doufám, že se tam spolu něco naučíme a pak to budeme celé léto pěkně opakovat :slight_smile: Jak já se těším na koupaliště :wink: jen představa, že musím do plavek mi tu radost trochu kazí :slight_smile:
22. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
ahoj holky

malá m išpatně papá už nevím co stím, :unamused:
22. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
endie a ty davas UM, ze? mozna bych zkusila jinou znacku...
22. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
ona je na Hami dlouho a neměla problém nevím co se sní děje stakovou mi začne hubnout, :unamused: skusím jí udělat jenom krupičku jestli nepotřebuje víc hustou t ustravu
22. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
endie, krupicku bych asi nedavala. Dosla bych koupit treba Nutrilon nebo Bebu(to male baleni za 100KC) a uvidis, treba ji to bude chutnat jinak a zacne poradne bastit:slight_smile:
22. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
endie taky bych zkusila ještě jiný mlíčko...ono to chce být trpělivá a vydržet, malouš měl období asi dva týdny, kdy prostě míň jedl, odtrhával se od jídla....teď už je o zase dobrý, musím teda zaklepat....byli jsme venku a je čím dál větší kosa, ale aspoň už jsou u nás sjízdný cesty:slight_smile:, akorát o víkendu má zase nasněžit, tak se moc neraduju:grinning:
22. led 2010 v 16:11  • Odpověz
ahojky holky,teda vy toho napovídáte :grinning: u nás to plavčo stojí 1500/10 lekcí, my měli ještě 20% slevu,že jsme se přihlásili do 20.12.09 :slight_smile:
22. led 2010 v 16:15  • Odpověz
Byli jsme venku 1,5 hod. u nás je -4,ale hrozně lezavo. Byla jsem venku s kámoškou,co má 1,5 ročního kluka,to se fakt nedá s nima, on se pořád někde plácá,ona táhne golfky,když se malej válí po zemi a vzteká,tak mu nic neřekne, já už bych mu i jednu lupla na zadek...takže jsem na ně pořád čekala,Ondrášek se mi budil v kočárku a pěkně jsem tím věčným stáním vymrzla....
22. led 2010 v 16:18  • Odpověz
edit-taky máte při koupání doma trénovat to polévání obličejíku??
22. led 2010 v 16:19  • Odpověz
renu-ať jste brzo zdravý, my měli taky kašel,ale neměl to na průduškách, trval tak 4-5 dní.Rýma nás trápila o dost dýl.Teď už jsme ok a doufám,že na dlouho :unamused:
22. led 2010 v 16:22  • Odpověz
koukám,že už tu nikdo není...
22. led 2010 v 16:27  • Odpověz
endie-chtělo by to radši něco bezlepkového, třeba rýžovou kašičku nebo tak něco....krupička se dávala za nás od 2-3 měsíců,ale teď se kvůli lepku dává mnohem později (snad až od 1 roka)
22. led 2010 v 16:29  • Odpověz
danu ty ses taky rozepsala:slight_smile:.....my nemáme teploměr, takže nevám, kolik tady je, alemyslím si tak kolem -6, teď už i míň....
22. led 2010 v 16:33  • Odpověz
nešel mi koník :angry:

mám rýžovou krupičku a nebo že by to byla kašička já ani nevím :grinning: 1-čku a dávám vločky na noc
22. led 2010 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.