• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
já se nemůžu na ty stránky plavání dostat, takže ani nevím, kolik to bude stát
22. led 2010 v 16:33  • Odpověz
mě teďka koník blbne často, asi tím mrazem a sněhem:slight_smile:..všechno svádím na zimu, protože už mě nebaví:slight_smile:....zítra jedeme an vysočinu, manžel chce na běžky, já se tam buu nudit s maloušem, navíc ven se nedá jít na delší dobu, tak už se fakt moc těším.......leda ybsme zapřáhli malouše za běžky a jeli oba:slight_smile:
22. led 2010 v 16:36  • Odpověz
tegga-tam by mě nikdo nedostal :grinning: budeš vymrzlá a vytočená :grinning: Mě blbne celkově internet, koník je často zasekanej,asi ho ty maminy moc přetěžujou :slight_smile:
22. led 2010 v 16:38  • Odpověz
to jo, já už jsem vytočená dopředu:slight_smile:, že tam budu dřepět doma a manža si bude užívat, klasika....jenže já bych tam prcka nikomu nesvěřila a ani se asi nikdo nenabídne:grinning:....ale to neva, já to do příštího roku vydržím a nebo příští víkend pojedeme k mamce, tak beztak ten sníh jen tak neroztaje, tak si taky ještě letos stoupnu na běžky:slight_smile:
22. led 2010 v 16:43  • Odpověz
prcek usnul,tak sebou plácnu k tv,jsem nějak ospalá,takže z úklidu opět nic nebude, vůbec nestíhám a do ničeho se mi nechce,jak se začal prcek budit zase 3x za noc na kojení,tak jsem jak zmlácená..
22. led 2010 v 16:43  • Odpověz
to bych taky byla, já jsem bývala mrtvola, když jsme takhle v noci pořád vstávali, takže přeju, ať se to zase brzy upraví a spí vám šem ti prďoši......mě už zbývá jen koš prádla na žehlení a celý víkend na nic ani nesáhnu....jo, vařit asi budu muset vlastně:slight_smile:
22. led 2010 v 16:47  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

my měli dnes s Víťou pěkný den :slight_smile:

dopol spinkal půl hodinky, pak jsem ho nakrmila, vyrazili jsme ven a do nekuřácké kavárny za bývalou kolegyní ze školy, pak jsem trošku pochodila obchody a jeli jsme zas MHD domů, jelikož usnul v kočárku těsně před barákem, procházku jsem prodloužila a zajela se ještě objednat ke kadeřnici :slight_smile:. Teď se napapkal a hraje si v postýlce :slight_smile: já akorát složím prádlo. Zítra jedeme s Vítkem i manželem za našima na návštěvu a oběd do Třeboně, jsou tam v lázních :slight_smile:
22. led 2010 v 18:09  • Odpověz
renu: držím palec, ať je malý brzy ok!!!
22. led 2010 v 18:09  • Odpověz
Danuš - jo máme taky trénovat to polévání a různé civky. Právě jdeme na to :grinning:
22. led 2010 v 18:13  • Odpověz
je pabli to budete mít pěkný víkend, my nakonec asi ani an tu vysočinu nepojedeme, bude kosa, fakt bych tam s malým neměla co dělat
22. led 2010 v 18:23  • Odpověz
tegga: nojo, my měli příští týden zajet k Lipnu a to taky radši nepojedeme... :unamused: jo a ještě jsem si koupila 2 kojo podprsenky v HaM za 600,- dohromady - bílou a černou, riskla jsem velikost a padnou mi dobře :slight_smile: dělají hezká prsa :grinning:
22. led 2010 v 18:25  • Odpověz
já už kojo podprdy nenosím, mě děsně štvaly:grinning:....my chceme jet příští týden k mamce do Chocně, ale záleží, co prdís s tím očkováním ve čtvrtek, já teda doufám, že to klapne, chystáme se tam měsíc...pabli vy taky jezdíte tam někam na tu stranu ne? nebudete tam náhodou, že bysme si dali sraz:slight_smile:
22. led 2010 v 18:32  • Odpověz
tegga: ty máš mamku v Chocni??? to je od Lit. co by kamenem dohodil :grinning: bychom mohli dát někdy sraz, až tam budete a my u našich v Litomyšli taky :slight_smile:... haha - teď jsem dočetla tvůj příspěvek, napadlo nás to samé :grinning:
22. led 2010 v 18:33  • Odpověz
ale my pojedeme k našim až na Velikonoce asi, teď jsou právě v Třeboni, tak jedeme tam, příští týden mají ještě dovču, tak zas budou u nás asi :slight_smile:

hele, a co nosíš teď za podprdy?? normálně s kosticema? jsem četla, že by se při kojení neměly hlavně ty kostice... v HaM měli i dost podprs. s kosticema, ale koupila jsem bez, ale drží nádherně, konečně si zas připadám normálně :grinning:
22. led 2010 v 18:34  • Odpověz
a proč se nemají s kosticema? mě to vyhovuje, nemám prsa o moc větší, ani se mi nijak zvlášť nenalívají, to nejvíc jen přes noc....já jsem zase četla, že se mají nosit pevný a kvalitní podprdy, abysme pak neměli prsa až na pupku :slight_smile:
22. led 2010 v 18:39  • Odpověz
přímo v chocni ne, v brandýse nad orlicí, takže taky kousek:slight_smile:...tak až tam někdy pojedeme zaráz, tak se domluvíme:slight_smile:...na jaře a v létě tam budeme určitě častěji, takže to stopro klapne:slight_smile:, já tam teď budu s malým asi celý týden, jestli to teda manža vydrží:slight_smile:.....stejně je škoda, že se nemůžeme vídat všechny, že každá bydlíme úplně na jiný straně
22. led 2010 v 18:41  • Odpověz
tegga: asi to brání průtoku mlíka nebo co...

to jo, to je blbý, že jsme každá odjinud...
22. led 2010 v 18:43  • Odpověz
myslím, že bychom mohly v létě udělat nějaký sraz někde, tak, abychom to měly všechny stejně daleko :slight_smile:
22. led 2010 v 18:44  • Odpověz
mě nic nebrání, jsme v poho i s maloušem, takže jsem ráda, že je můžu nosit...protože i ta nejdražší kojo podprda stojí za prd, alespoň teda moje zkušenost:slight_smile:
22. led 2010 v 18:44  • Odpověz
jj, to bych taky brala...třeba na víkend, někde v penzionu i s taťuldama:slight_smile:
22. led 2010 v 18:45  • Odpověz
to jo, ale nenapadá mě kde... mohly by holky něco navrhnout :slight_smile:
22. led 2010 v 18:47  • Odpověz
tak já bych navrhla třeba zrovna tu vysočinu, je tam pěkně a penzionků spousta
22. led 2010 v 18:47  • Odpověz
ale pabli, my to tady pytlíkujem, aby se vůbec ještě někdo přidal, abysme nejely jen my:grinning:
22. led 2010 v 18:48  • Odpověz
danuš pojede určo s námi :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 18:49  • Odpověz
no, každopádně by chtělo něco aspoň v únoru kdyžtak zamluvit... ale aby to nedopadlo jak s tím minulým srazem :slight_smile:
22. led 2010 v 18:49  • Odpověz
no já bych to udělala někdy v květnu, červnu, aby už fakt bylo teplo, taky budou prcci už trošku větší, tak to bude fajn....jé se začínám těšit, tak snad se někdo přidá a klapne to:slight_smile:
22. led 2010 v 18:51  • Odpověz
ty jo, ale teď mě napadá, to bude muset být pořádnej penzion, aby tam snesli tolik mimoušů naráz:slight_smile:
22. led 2010 v 18:51  • Odpověz
no právě, kouknem po něčem na netu nebo třeba někdo bude něco znát z reálu
22. led 2010 v 18:52  • Odpověz
jj, nejdřív se k tomu musí ale ještě aspoň někdo vyjádřit, hlavně i k místu a pak se domluvíme:slight_smile:
22. led 2010 v 18:53  • Odpověz
tak jsem zvědavá :slight_smile:

mně teď přišel manžel, doskládám prádlo a půjdu nakrmit a uložit malého, měj se pěkně :slight_smile:
22. led 2010 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.