• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
jj, my jdeme taky baštit a spát, paaaaaaaa
22. led 2010 v 19:05  • Odpověz
určitě bych se přidala, přece jen jsem byla dřív dost akční a teď mi to chybí :slight_smile: od našich to na vysočinu máme docela blízko a např. v Jihlavě mám babičku.....Jenže víte,jak dopadl minulý sraz :grinning: Když to vyjde,tak se za týden uvidíme s pipi :dizzy_face:
22. led 2010 v 19:12  • Odpověz
holky teď si tak uvědomuju, my už si tady vlastně píšeme rok:slight_smile:...teda spíž, ze začátku jsme to tady udržovali hlavně já s danuschkou, pablinka se pořád válela u telky :wink: :grinning: a jinak už si ani nepamatuju, kdo tady byl hned od začátku:slight_smile:
22. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak když nás s Dádem vemete, tak pojedeme určo taky, říkala, jsem příteli, jestli by jel někde pokecat s jinýma tatkama, tak neměl nic proti, tak by ste možna s náma mohli počítat, když teda můžeme :wink:,,, jenom by potřeboval vědět přesný termín, aby si to domluvil v práci :wink:
22. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Já si myslím, že první byla Winni (to je zakladatelka ne?) a já jsem se přidala už na 1 straně :grinning: :grinning: Ty jo, ten čas fakt letí :wink:

Na srazík na víkend bych jela taky. Manžela snad taky ukecám, on není zrovna komunikativní typ :sweat_smile:
22. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
tegga: to víš, když jsem musela první 4 měsíce furt ležet, tak jsem nemohla moc sedět u PC, tyjo, jak mě bolelo břicho, to byl děs... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
no vida, první duše se chytly, teď ještě vybrat místo a čas :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
jj winii to založila, tys tady byla edit, ale jen na první straně a pak až tak na dvacáté ne:grinning: ne dělám si srandu, já už si to moc nepamatuju, já tady nebyla hned od prvního dne, ale pak byly dny, kdy jsem si povídala jen s danuschkou:slight_smile: a nebo ne? já nevím, už se mě to fakt plete:grinning:....já vím pabli, že jsi musela ležet, dělala jsem si srandu, protože to všechno tak krásně dopadlo a máme všechny zdravý dětičky a to je supeeeeeeeeeeer:slight_smile:.......já jsem to manžovi už řekla:slight_smile:a říkal, pokud tam nebude jedinej chlap, tak že pojede:slight_smile:
22. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
22. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
tegga: však joooo :grinning: no je to fakt super, že všem nám ta těhotenství tak pěkně vyšla :slight_smile:taky mám pocit, že jsi tu byla nejdřív ty a danuš, teda povídaly jste hlavně vy dvě, když jsem sem přišla někdy v únoru... :slight_smile:
22. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
pabli: já taky musela ležet ale asi jenom tak měsíc, měla jsem tam místo, kde byla krev a kdyby jsem nebyla v klidu, tak by mi to možná mohlo prasknout a celé by se mi to zalilo krvý a mimi by bylo fuč :cry: ale jsem ráda, že to dopadlo dobře :slight_smile:

pabli: ta chalupa Petrušov by byla fajn, je tam hřiště, bazén a i chlapi by si tam našli své, ale kde sehnat 11 párů, je to pro 22 lidí :grinning:,, koukala jsi??
22. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
pabli: taky záleží jestli spíš penzion se stravou nebo by jsme si vařili samy :confused:
Holky a když ste chystali sraz předtím, tak kam ste chtěli jet? :confused:
22. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
werča - já dávala link na ten penzion v Bystrém - Penzion a Relax Centrum Kubíčkovi... tam jsou zvlášť 2lůžkové pokoje... ty jsi pak klika na tu chalupu Petrušov vlevo, to by bylo taky dobrý, ale zas tam asi není dostatek 2lůžkových pokojů... jak budeme samost. rodiny s dětmi, tak by asi nebylo dobrý spát víc rodin v 1 místnosti (třeba vícelůž. pokoje a apartmány), by se vzbudil 1 prcek a byli by hned vzhůru všichni, ne?

já právě na začátku trochu krvácela a špinila
22. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
werča: to jsme chtěly jen do Phy na otoč, myslím :slight_smile:
22. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
jdu spát, papa :slight_smile:
22. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
zase plánujete :grinning: já k vám přišla někdy tak březen - duben ... bože to je už tak dlouho :dizzy_face: strašně to uteklo a už máme 4 měs děti :confused: ale já bych s největší pravděpodobností nejela ...
22. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
jj Praha, nakonec to vzdali všichni, ono taky s pupkama ve vedrech v 5. měsíci a někteří to měli 300 km ... ale nakonec se sešla danuschka s pipiii :dizzy_face:
22. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
pabli: no to je fakt, ja trubka, vůbec nepřemýšlím :grinning: to je fakt, žeby bylo lepší mít každá rodinka svůj pokojík, ani cenovo to není tragický, je tam šest 2-lůžkových pokoju a pak jsou 3 lůžkové a 4 lůžkové,, no at taky schválí holky, ja se pak přidam :wink:
22. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
evena: no tak to byla fakt extra zátěž, to jsem z prochajdy chodila celá spocená, vykoupat v bazénu nebo v rybníku jsem si netrumfla a ještě mi v tom bránila zatracená mykoza :angry:
já šla s banděrem na Hlubokou a Kašperk, to mi povídej, ty kopečky dávali zabrat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
autor
jeee hoolky, ja bych na srazek urcite jela:slight_smile: to by bylo super:slight_smile:
Tegga - no jo, máš pravdu. Já jsem to dost flákala, protože jsem furt poctivě makala :grinning: :grinning:
autor
tegga, ja jsem tuhle diskuzi zalozila:grinning:
22. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
mě se líbí ten druhý penzionek, co jsi pabli dala, ten vypadá moc pěkně....já vím edit, danuschka taky a ještě stíhala koníka:grinning:
22. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
autor
holky, ja jsem v cervnu zabita:frowning2: manzel ma kongres jeden vikend, dalsi vikend slavime maminy narozky a potom ma jakub zkousky na skole:-/:frowning2:. v kvetnu mame jeden srazik take na penzionu s holkama:slight_smile: co konec dubna?
nene pipii, tu úplně první založila winii, ty až dvojku a trojku...myslím:slight_smile:
hlavně holky, přesvědčte mužský, protože jsem svému řekla, že at se nebojí, že tam určitě nebude sám :grinning:
on zrovna do společnosti moc nemusí, ale hned odpověděl ano to, jsem čuměla jak puk, ale asi je rád že už jsem konečně začala hubnout :grinning:
22. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
jenže v dubnu nebude ještě tak úplně teplo, mě by se taky spíš líbil ten červen
autor
tegga ahaa:grinning: tak ja jsem zalozila vlastne jinou diskuzi:grinning::grinning::grinning: snazilkovani od unora:grinning::grinning:
pipii nějak to zkusíííš ju
autor
tegga.... :frowning2: nj, tak to bych musela jet bez chlapa :frowning2: a nevim zda bych zvladla ridit:frowning2: pres 2 roky jsme neridila:grinning::grinning::grinning: danus to bude mit celkem dost daleko:grinning: na konci dubna byva krasne, minuly rok bylo kolem 30:grinning:
22. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.