• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
holky nedívali jste se na 13. komnatu?.....byla tam kateřina kornová, má nemocnýho kluka, já sem toho úplně plná.......má dětskou obrnu, kterou zjistili v 6 měsících, do té doby ho brali jako zdryvýho, mě je z toho fakt úplně zle....a pak ještě později zjistili, že je autista....a ona je borka, jak to zvládá
22. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
tak třeba by tě danuschka nabrala po cestě pipiii:slight_smile:...ale říkala, že vysočina by jí nevadila
22. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
faakt? a ona by jela bez chlapa?
22. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
holky a co tak květen?? :confused:
22. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
ne, s manžou asi, ale psala tady na minulé stránce, že vysočina by šla....to jsem jen tak střelila, že by tě mohli naložit:grinning:
22. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
holky a to by bylo na sobota-nedele? asi ani ze? to bych mohla i kveten. my to jeste nemame pevne domluvene na te 2.diskuzi:grinning:
květen by šel, mě je to v podstatě jedno, jak se domluvíme....hlavně tak, aby nás tam bylo co nejvíc, nejlíúp všechny, co budou chtít jet:slight_smile:
autor
holky, ja se loucim, jdu za manzou:slight_smile:pa jeste se to urcite nejak domluvi :dizzy_face: ja se nejak prizpusobim kdyz to pujde :dizzy_face: papa
22. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
pipiii: neboj my tě naložíme na Zličíně cestou :grinning:
22. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

pipiii: no vidíš, odvoz máš zajištěn :slight_smile: :grinning:
23. led 2010 v 08:20  • Odpověz
dobré ranko holky

dnešní noc katastrofa :unamused:
23. led 2010 v 08:24  • Odpověz
pěknou sobotu všem :dizzy_face:
zase sem sama ten můj jel na fušku zas lepit nějaké auto :unamused:
Mája už nám včera usla trochu nečekaně před 8. h tak nebyla přebalená a neměla ani monitor, tak sem jí musela někdy po 11 zbouzet a dopadlo to tak že byla krásně vyspalá a tak zalomila až někdy ve 3 ráno :grinning: budíček pak v 8.45 :slight_smile:
23. led 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Přeji pěkný víkend :wink:
My dnes v stávali v pul 2, pak v pul 7 a pak jsme ještě dospávali do pul10 :slight_smile:
Dádo včera vypil 180ml před spaním a stejně se vzbudil v pul 2 :confused:
My dnes putujeme k prababce na návštěvu tak bude fajn,,, dietka mi ještě drží, dávam si menší porce k obědu a víc zeleniny,, dneska jsem si dělala šobský salátek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj, dnes jsem byla na nákupech oblečení pro Editku a zas jsem se rozšoupla. :grinning: V H and M maj krásný hadříky, tak už jsem ji nakoupila i šatečky na vitání občánků (teď jen doufám, že nás pozvou nejpozději v březnu).

Jo a v albu mám dvě fotky Editky v neoprenu. Tak se na našeho válečka koukněte, dlouho je tam nenechám :wink:

U nás noc docela Ok. Usnula v 19,probudila se ve 22 (teda spíš jsem ji nechtěně probudila) a pak až v 2 a v 6, což docela jde.
23. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
edit-editka je kouzelná v tom neprenu :grinning:
naše noc byla klasika, prcek usnul kolem 22:30,kojení ve 2 ráno,pak v 5 a pak v 8 a to už jsme vstali....bylo to přeci jen o něco lepší,protože někdy se budí dokonce po 2-2,5 hod :unamused: Dopolčo jsme nakoupili,manža udělal oběd a jel na zahradu,takže jsme opět do večera sami...chvílema je ten pozemek + pes + kočka spíš přítěž, je to 37 km od bytu, parcela to pořád ještě není... :frowning2: ale v létě budem rádi,že ji máme
23. led 2010 v 16:13  • Odpověz
na ten srazík bych jela jedině s manžou :slight_smile: abysme nemuseli jet na jeden zátah,tak bychom 1 noc přespali u našich za Prahou a pak už by to nebyla taková dálka :slight_smile: a taky bysme rovnou navštívili prababičku a pradědu v Jihlavě :slight_smile:
23. led 2010 v 16:16  • Odpověz
dneska jsem koupila bio kaši od ukončeného 4.m., je jáhlová, bez lepku,mléka,konzervantů a cukru.....může se umíchat jen s vodou a později i s mlékem a ovocem...prvně to ale proberu s doktorkou. Že bych zkusila dát mu před večerním kojením pár lžiček, třeba by se v noci tolik nebudil....
23. led 2010 v 16:18  • Odpověz
s tím ubytováním by to chtělo hlavně něco s oddělenou nekuřáckou jídelnou nebo ideálně úplně nekuřácké prostředí....určitě bych nechtěla vařit,ale mít polopenzi, budem rádi, že si oddechnem a zarelaxujem :wink: ten první penzion mi přijde drahý, 700 Kč /osoba/ noc mi přijde dost.V květnu bylo vloni krásný počasí, byli jsme na zač. května v Tatrách a kromě vysokých poloh jsme chodili v tričkách a na konci května jsme byli v Belgii a to už bylo dokonce vedro :grinning: Duben si nepamatuju
23. led 2010 v 16:31  • Odpověz
tak jsme se vrátili z lázní :slight_smile: naši mají v Třeboni super apartmán, byli jsme tam i na obídku v restauračce, dala jsem si kuřecí prsa s broskví, šunkou a sýrem + hranolky :slight_smile: mňaaaaaam :grinning:

danuš: mně doktorka doporučila jako první kaši rýžovou - buď nemléčnou, ale ta je prý dost hnusná a děti ji moc nechtějí, nebo mléčnou, kde je přidané kravské mléko, to že pak ty děti aspoň občas pozřou, navíc to mlíko, že zasytí ještě víc než ta kaše... mám doma tu mléčnou rýžovou od ukonč. 4. měsíce od Nutrilonu s mlíkem Nutrilon, ale jak malej teď začal líp spát, tak mu ji zatím dávat nebudu.
23. led 2010 v 16:41  • Odpověz
pabli-tu od nutrilonu jsem tam taky viděla,do týhle se pak dá to mlíko přidat...měla jsem nějak averzi vůči těm mléčným kaším,kvůli alergii na mlíko...
23. led 2010 v 17:03  • Odpověz
danuš: jojo, taky mi to přišlo divný, cpát do malýho hned to mlíko, ale na nutrilonu jsem četla, že je to s přidaným kojeneckým mlíkem - s tím Nutrilonem klasickým, jinak se přidá taky jen voda, tak to je snad ok...
23. led 2010 v 17:05  • Odpověz
Teda vy už koukáte po kašičkách. To jde ještě mimo mě, jsem rozhodnutá kojit do zblbnutí :grinning: Ten měsic a 3 týdny ještě vydržím. :wink:

Pavli - a kde mám pochvalu za fotku dcery? :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2010 v 17:09  • Odpověz
edit: ajoooo, jsem na fotky koukala a pak zapomněla pochválit :slight_smile: ten neopren je super a dceruška taky, samozřejmě :grinning: akorát teda jsem přemýšlela, jak by v tom vypadal Vítek, jestli by mu to neplandalo :grinning:
23. led 2010 v 17:13  • Odpověz
edit: taky ještě nic dávat nebudu :wink: ... a opožděně gratuluju Editce ke 4 měsícům :slight_smile:
23. led 2010 v 17:14  • Odpověz
23. led 2010 v 17:24  • Odpověz
edit :slight_smile: to není váleček, je akorát :dizzy_face: :dizzy_face: a ten neopren vypadá fakt komicky, ty botky to je jak šáša :grinning:

danu nad kaší taky uvažuju že zkusím, jen pár lžiček, ale místo vody by bylo možná lepší smíchat z MM, prej ty děti to v tom cítí a víc jim šmakuje :slight_smile:

Mája měla 4 měs. včera, už vím proč se říká že člověk pozná na svých dětech jak stárne, nechutně to letí :confused: :confused:
23. led 2010 v 18:28  • Odpověz
pabli taky pěkný fotky :dizzy_face: koukám že má Víteček stále víc a víc vlásků :slight_smile: ta naše už taky není plešatice :slight_smile:
23. led 2010 v 18:30  • Odpověz
No proti Vítečkovi je naše Edula pěkně vypasená, prostě co dítko to originál a všechny tabulky jsou na h... A my máme super plešnouna :grinning:

Ten neopren jde stahnout, takže pasuje skoro všem dětem. Já jsem měla strach, že v něm malá nebude chtit být, ale nevadi ji to.

No jo, naše Eduš už má 4 měsíce a 5 dní, je to děs. Za chvilku nám začnou sedat, chodit, žvatlat a pak odporovat :wink:

Evena - neblbni, jestli dáš Májince kaši tak bude spát 15 hodin v kuse :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2010 v 18:41  • Odpověz
edita i to je možný :grinning: ale já už se nemůžu dočkat krmení lžičkou, jen to chci zkusit, MM jí určitě stačí a dloiho snad stačit bude ... už sem zkoušela přesnídávku a byla to docela sranda, nechutnalo jí to a ty ksichty co dělala :sweat_smile:
23. led 2010 v 18:59  • Odpověz
evena-mám to v plánu smíchat s MM, ty mi čteš snad myšlenky :grinning: ale ještě počkám,jestli se sám trochu nesrovná,dnes už spal v noci o malilinko líp.....
edit-taky chci kojit jak jen to půjde,ale už mám jen 50 kg a i když žeru jako prase,tak mě to dost vyčerpává a pak mám ty hlodavý myšlenky,jestli prcek nemá hlad....na 3 m. prohlídce jsme byli za přírůstek pochválený, uvidíme na 4.m.....
23. led 2010 v 19:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.