• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danu tak tvoje spalování bych potřebovala :grinning: mě někdy připadá že přibírám snad i ze vzduchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá usla s tátou na křesle tak je tu úžasnej klid :grinning: du uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 v 19:10  • Odpověz
evena: dík za pochvalu :slight_smile:... jj, už má Vítek trošku vlásků, i když dneska jsme volali se ségrou přes skype a říkala, že přes tu kameru vypadá jako plešounek furt :grinning: ... když chceš zkusit krmení lžičkou, tak jí zkus dát odstříkané MM po lžičce, já takhle dávala malýmu to, co mi odteklo z druhého prsa, a úplně se po té lžičce vrhal vždycky :grinning:

edit: je to sranda s tím neoprenem :slight_smile:
23. led 2010 v 19:10  • Odpověz
danuš: takhle hubneš, jo? moje váha stagnuje, ale to si právě užívám, že prostě netloustnu, i když si dopřeju zákusky, čokoládu a zdravě se taky nestravuju, kdybych nekojila, tak bych tímhle režimem byla jak kule za chvilku :slight_smile:
23. led 2010 v 19:11  • Odpověz
ahoj holčiny :slight_smile: tak my ted přijeli,, jdeme se vykoupat, napapat a hurá do postele :sweat_smile:

edit: Editce to moc slušinká, je chutnoučká :wink: ....edit, ještě před chvíli ani pořádně neviděli a za chvilinku nám budou běhat :slight_smile:,, Davídek má zítra 4 měsíce,, ježiš to to letí :confused:

pabli: Víteček je moc povedený na té první fotce :grinning:

evena: babča dnes dávala na kraj lžyčky Davídkovi bramborovou kaši,, chutnala mu, to bude pěknej žroutek, ani ji nevypliv :grinning:

danuška: vždyt na tem prvním penzionu je cena 700 na osobu za celej víkend, ne za jednu noc, aspon tak to tam je :confused: .... byli ste na SVK, já se tam narodila :grinning: my tam byli loni jen na skok v Tatrách a běhala jsem tam v krátkych šatičkách :grinning:
23. led 2010 v 19:12  • Odpověz
pabli: já když do sebe cpala ty čokoladky tak jsem zjistila, že váha mi vůbec nejde nahoru mám furt stejně,, ale sere mi, že nejde dolu ale co bych taky chtěla když se cpu,, no ted už jsem začala mín jíst tak snad mi to vydrží :grinning:
23. led 2010 v 19:14  • Odpověz
pabli-a jo,už vidím,že má víc vlásečků :slight_smile: kyblíkování je boží, my nakonec kyblík nepořídili....
23. led 2010 v 19:14  • Odpověz
holky my taky nekyblíkujeme já nevim jak byh ho držela :grinning:
23. led 2010 v 19:15  • Odpověz
werča: no vidíš - to je fakt 700,- za víkend, to je super cena! :slight_smile: co danuš? :grinning: ...
23. led 2010 v 19:15  • Odpověz
myslím nevim jak bych držela Dádu, už je stejně pozdě, zachvíli bude s tátou ve vaně, když bude sedět :slight_smile:
23. led 2010 v 19:16  • Odpověz
werča: teď se drží už v kyblíku dobře, už ho skoro ani nemusím podpírat, ale zas nechci, aby mi zahučel pod vodu, tak ho přidržuju :wink:

danuš: v tom kyblíku je to fakt super, Vítek už v něm hrozně cáká, máme vždycky v koupelce potopu a oba rodiče mokré nohavice :slight_smile:...

taky jsem se ze začátku bála, jak ho držet, ale šlo to úplně přirozeně, no a od té doby, co drží hlavičku, tak vůbec pohodička :slight_smile: teď se tam odpichuje, vyskakuje a cáká do všech stran :slight_smile:
23. led 2010 v 19:17  • Odpověz
no právě, že jsem ten cenník včera skoukla jen rychle a danuška psala, že je to drahý tak jsem se podívala ještě jednou,, já si taky myslim, že je to dobrý za víkend co? :wink:
23. led 2010 v 19:17  • Odpověz
werča: my právě vanu nemáme a koupelku mini, tak je pro nás kýbl dobrý i kvůli úspoře místa - zatím to teda střídáme s koupáním v umyvadle :slight_smile:
23. led 2010 v 19:18  • Odpověz
pabli? já mu minule napustila vanu a takhle jsem s nim jezdila ve vodě, celej byl ponorenej okrem hlavičky samozřejmě a plesklal rukama moc se mu to líbilo :grinning:
23. led 2010 v 19:19  • Odpověz
za víkend jo :grinning: ,ta kto jsem se překoukla :grinning:
23. led 2010 v 19:20  • Odpověz
pabli: no tak to máš jasný, že ušetříš místo, že jo, ono se dětičky cíti v kyblíčku jako v bříšku :sweat_smile:
holky, dělám k večeři a na zítra kuřecí prsa v alobalu jen osolená a potřená křenem a na nich položený plátek jablka, už se těším, krásně to tu voní :slight_smile:
peču štrúdlík,navrch jsem ho posypala třtinovým cukrem a bude mít krásnou krustičku :slight_smile:
23. led 2010 v 19:21  • Odpověz
werča: super, že máte vanu, tu bych taky brala :slight_smile:
holky a všimli ste si že jsou tam 3 aquaparky v okolí? :confused: kdepak je vzali? :confused:
Holky ja hubnu nedělejte mi chutě :grinning: ale kuřecí maso není tak tlustý :wink:
23. led 2010 v 19:22  • Odpověz
werča-víš že hubnout neznamená hladovět :wink: takže se nešiď
23. led 2010 v 19:25  • Odpověz
danuš: ja vim že hladem nezhubnu, jsou takový praštěný ženský co týden nic nejedí aby kilo zhubli, no zas až tak šíleně to nepřeháním, když mám hlad tak si dám takovou porci, aby me zasýtila žaludek :wink:
23. led 2010 v 19:31  • Odpověz
23. led 2010 v 19:38  • Odpověz
jo weru-bydleli jsme v Tatranské Lomnici v hotelu Slovan :slight_smile:
23. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Ondrášek je krásně vlasatej :slight_smile: Editka má podle mého taky pořád šedivé oči, ale naši tvrdí, že je má modrý, tak nevim.
23. led 2010 v 19:57  • Odpověz
danuška- já byla v tatrách to jsem byla malá holka se školou a za dvoutýdenní pobyt jsem platila 2000Kč a te člověk dá mín za pobyt u moře třeba v Chotvatsku než v Tatrách, teda sehnali ste něco levnýho, me to tam příjde ted drahý :confused: já pocházím až z Humenného,což je 800km od Plzně, takže v létě určitě vyrazíme na Svk s prckem :wink: no tý dlouhý cesty se děsím
23. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
jo DANUŠ- prcek je roztomilej :sweat_smile: on má fakt šedí očičká jo, na ty fotce jsou tak tmavý :slight_smile:
23. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
ahoj holky! vy jste strašný prndy, ani nebudu dočítat....jen jsem zkoukla ten obleček, je to srandovní, ale paráda:slight_smile:....já se dneska vážila, mám 49 kilo :grinning: ale ono už to stejně moc není o váze, ale o tom, že to břicho je prostě povolený....pabli to kuře bych si hned dala, pošli jedno pplkou ju:slight_smile:
23. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
danuš: Ondrášek je roztomiloučkej :slight_smile: v umyvadle koupeme podobně, taky už se tam moc nevejde :slight_smile:

tegga: nepošlu :slight_smile: máme to na kusy :grinning: dnes každý jeden plátek k večeři a zítra k obědu :slight_smile: 49 kg??? to já mám o 10 kg víc :frowning2:

edit: Vítek má oči čokoládově hnědé, po taťkovi, ale někdy mají odstín spíš světlejší :slight_smile:
23. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
tegga- ty máš jenom tolik kg, to já už nikdy mít nebudu, mívala jsem 55 a byla jsem spokojená,, no s tym břichem už asi nic nespravíme :frowning2:
23. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.