• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
AHoj holky, dnes jsme byli celý den u mých rodičů. Bráchové slavili narozky. Malý samozřejmě chytil to nachlazení ode mně, tak je dost protivný a pomoc na návštěvě jsem hodně uvítala.
Co se týká barvy očí Adámka, má je modro-šedé, hrozně zajímavá barva, ale moc hezká, vlásků máme čímdál víc. Po tatínkovi, já má sice vlasy dlouhé ale málo. V úterý jdu ke kadeřnici, abych na vítání občánků vypadala jak člověk.
23. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Tak u mě je váha 80 kg, ale čekám, že to půjde dolů, mám dost nepravidelnou stravu a hlavně hoňky kolem malého
23. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
makka- já mám 72 a nehýbe se to vůbec, možná to od jara drobíček pujde, to bude víc chůze a procházek, po tý zimě se mi moc nechce
23. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
weru,makka-já myslím,že kolem prcků to vyběháte-až budou lézt a běhat,tak tuplem :wink: jen holt po nich nesmíte dojídat kašičky atd....
Ondrášek má ty oči chvilkama mi to přijde trochu do modra,někdy i do šedozelné, ale zatím převládá šedý odstín,manža má oči modré,já hnědé, můj táta modrošedé a zbytek naší rodiny hnědé :grinning: tchýně má barvu,kterou nedokážu popsat já ani manža (něco do žluta) a tchán měl myslím modré nebo šedé oči.Tak uvidíme,jak si genetika pohrála s našimi geny :grinning:

těch 50 kg je hranice pod kterou nechci jít, spíš bych ráda měla aspoň 53 kg...břicho dobrý,ale zůstala mi po těhu celulitida na stehnech a zadku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a té se zbavím fakt až v létě pohybem kolem prcka
23. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
holky, v tom Bystrém mají i super wellness pobyty a za dobrou cenu, tak mě to láká tam jet i někdy sama s manželem, že by naši hlídali :slight_smile: http://www.relax-pobyty.cz/wellness-vikend-2-noci/ ... až bude malej větší teda :slight_smile:
23. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
makka: snad se Adámek brzy uzdraví!

jdu koukat na telku chvilku, pak spát :slight_smile:
23. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
makka-vlasů mám teď o 1/3 méně než před porodem :cry: padají pořád dost,sice se to maličko zlepšilo,ale mám z toho depky,jak jsou všude vlasy, v posteli, na prckovi...pořád všechno čistím tím lepícím válečkem
23. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
makka-vy se z toho nachlazení pořád nemůžete vyhrabat viď, to je blbý,jak se to pořád točí v kruhu...Tak se kurýrujte a ať jste oba brzo fit
23. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Dobrou všem,jdu se tulit k manžovi,Ondík vytuhl na gauči pod hrazdou
23. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
dobrou :slight_smile:
23. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
no holky, kde jste kdo? :slight_smile:

my objevili u nás na sídlišti takovou tu klasickou cukrárnu, velké zákusky za super cenu :slight_smile:
24. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
tady jsem :slight_smile: ,,, taky jsem tu dnes párkrát nahlídla, ale dnes to nějak nestíham, jiný odpočívají, je neděle a já peru, žehlila jsem, uklízela a ještě me zlobí Davídek, protože jsem s ním ted byla venku, vůbec nespinká, v 4 hod příjdou naši na návštěvu a bude nevyspalej to je úžas :unamused:

my taky máme ted novou kavárnu s koláčkama, no když se mi podařilo přestat papat čokoladky, tak cukrárny raději vynechávam :grinning:
24. led 2010 v 15:21  • Odpověz
čauvec holky! my byli dneska v CaA, nakupovalo se hlavně pro maminku:slight_smile:, prckovi jsem taky něco koupila, ale rozčiluje mě, jak mají spoustu věcí pro holčičky a pak vždycky jeden věšák pro kluky:slight_smile:......zákusek bych si taky dala:slight_smile:
24. led 2010 v 15:29  • Odpověz
tegga- me udivuje tesco, když příjdu k dětskýmu, pro kluky všechno v různych barvách a chudiny maminy co mají holky, ty si tam můžou vybrat akorát tak mezi bílou a růžovou :slight_smile:
24. led 2010 v 15:35  • Odpověz
zajdi do CaA, tam toho mají fakt hodně na malý slečny a v HaM to samý, krásný hadříky :slight_smile:
24. led 2010 v 16:19  • Odpověz
Je fakt, že když zase zajdu do Tesca tak tam je větší výběr pro holčičky, ale jen v růžové a bílé. Pro kluky toho moc nemají. Malému jsem kupovala jako miminku hodně věcí v Tescu, ale třeba bodýčka měli hrozně úzké rukávky.
Holky, teď jsem si přečetla, že děti na UM mají denně vypít 150 - 180 ml. Dnes jsem malému dala heřmánkový čajík a krásně se vykakal a po prdíkách ani památka. Je to na něm vidět, že je spokojený. Takže ty tekutiny budeme dodržovat, i když to malý nesnáší. Jedině po lžičkách. Včera mě pěkně píchlo na jedné straně zad a málem jsem se nezvedla a ještě dnes se nemůžu pořádně hýbat, se ani nedivím, když tahám 7 kilového prcka. Dostávají zabrat i nohy.
24. led 2010 v 16:40  • Odpověz
Já nakupuju hlavně v H andM a něco málo v C andA. Ale je fakt, že ty holčičí jsou moc hočičí takže já nakupuju i hodně takových klučičích unisex hadříků - např. košile, bodyčka a nebo vestičku jsem koupila v chlapecké části. Chtěla jsem ještě body s rolákem (mám suprový z C and A) a v Olomouci už nebylo ani jedno :frowning2:

V Tescu kupuju obyč bydyčka a hlavně dupačky na spaní, ty mají někdy moc krásný.

No, naše malá má tolik hadrů, že budeme muset mít ještě aspň 3 holčičky, aby to stihly unosit :wink:
24. led 2010 v 18:14  • Odpověz
tak já nakupuju hlavně v Tescu teď, jinak sekáč a MMB, občas něco HaM nebo CaA, ale to už je pro mě takový dražší...
makka: no vidíš, přesně kvůli těm úzkým oblečkům nakupuju v tom Tescu, aspoň to Vítkovi tak neplandá :grinning:
24. led 2010 v 19:09  • Odpověz
mě se některé oblečky z Tesca po vyprání změnili na širší než delší a to peru na 30 v Lovele.....naopak věci z CaA,Next,HaM se dají něktré prát i na 60 a barvy i tvary drží super...na mmb taky nakupujem dost
24. led 2010 v 19:46  • Odpověz
já v tescu nakupuju overálky, ty se mi tam moc líbí a taky ta cena je vždycky fajn:slight_smile:....tak mě se to stejný stalo s bodyčkama s CaA, peru na 40 a zkrátili se a jsou širší
24. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
ahojte :dizzy_face:

dnes sem tu měla návštěvu a malá byla hodńoučká tak mě dost překvapila, protože vydržela ležet na zádech a nechala se asi hodinu hladit po nožičkách a prcině :confused: :slight_smile:

makka to mi povídej tahat se se 7 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mě je zatím líto kupovat nějaký dražší věcičky tak nakupuju zatím jen starší po bazarech když jí to vydrží chvíli, mám takovej strop 100 kč za kus :grinning: světlý pokaděný prádlo musím prát na 60 jinak se nevypere a zatím se mi nestalo že by změnilo tvar ... jinak peru na 40
24. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak Davídek dnes vydržel vzhůru od pul 12 do pul 6 večera, přišla k nám moje mamča, měla jsem strach, že z nějnebudou nic mít, že bude nevyspalej, ale on se krásně nahlas smál a byl v pohodě :sweat_smile: ,, babka z něj měla velkou radost..pak se unavil usnul tak na hodku a pul a pak vstal v 19.00, nabaštil se,vypil AŽ 180 najednou - to jsem čuměla :confused: včera jsem mu to dávala na třikrát, dnes večer paráda, malej byl asi hodně utahanej, vytuhnul v postýlce bez křiku, ted krásně spinká, uvidím jak dlouho mu to dnes vydrží :confused:

tak ja se jdu něco učit z autoškoly, zítra ráno mám jízdu, se picnu :unamused:

Dobrou, at máte fajn nocičku :wink:
24. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
holky, my už dnes měli 4 MĚSÍCE, to to letíííí :slight_smile:
24. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak mě zatím všechno drží tvar, ťuky ťuk... peru na 40 v Lovele nebo v Noritu a přidávám Vanish na pokakané věcičky :slight_smile:

werča: gratulace ke 4 měsícům!!! :slight_smile:
25. led 2010 v 06:50  • Odpověz
mě = mně
25. led 2010 v 06:50  • Odpověz
ahoj holky, werca jízdy v takovým počasí fakt nezávidím...pabli kdybych měla opravovat každou svoji hrubku, tak mám dvojnásobný počet příspěvků:grinning:
25. led 2010 v 07:24  • Odpověz
werča: jeee, to jsem přehlídla, že děláš autoškolu! :slight_smile:... hm, budu muset taky zase obnovit řidič. schopnosti :slight_smile: jsem řídila naposledy loni na Silvestra :grinning: ale čekám, až bude lepší počasí...

tegga: zas by toho tu bylo víc napsaného :grinning:
25. led 2010 v 07:37  • Odpověz
já jsem taky už aspoň měsíc neřídila auto, mě se v tomhle počasí a ještě k tomu s malým vůbec nechce.....to jo pabli, ale kdo by to dočítal:slight_smile:
25. led 2010 v 07:45  • Odpověz
holky já pořád nějak enchápu, jak si mám vyřídit ten rodičák:slight_smile:....pabli s tou žádostí jsi šla na sociálku nebo na pracák
25. led 2010 v 07:59  • Odpověz
ahojky holky,nějak nejni ani čas sem zaskočit... :frowning2: tak Kubík už je happy :slight_smile: aspoň že tak...nasadili jsme septhonex a nějak jsme tu neboc obešly...ale zato začíná mě bolet v krku..já bych se na to vyprdla... :frowning2:
25. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.