• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
já chci dát do ložnice jednu stěnu světlounce modrou a jednu světlounce zelinkavou, protilehlé stěny necháme bílé :slight_smile:... takový koutek pro mimi pak :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
pipiii já nemám kočárek ještě vůbec žádný:grinning:.....ale už se i rýsuje, že na něho půjdeme s manžou někam kouknout:slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
pabli, my vymalujme stenu asi svetlounce oranzovou, nebo kremovou a dame na ni plno zviratek:slight_smile: kamaradu amalky:slight_smile: postylku budeme mit kremovou:slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
tega:grinning: a ktery??
26. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
pabli mi máme ložnici zelinkavou a miluju to v ní. strašně nás to tak nějak uklidňuje. Teď ale budeme dělat z naší nynější ložnice dětský pokoj, vedle ní bude druhý dětský pokoj a my se šoupneme do pokoje, kde jsme nechali velké balkonové dveře, tam bych děti nenechala... Ale vymyslet ty barvy, hlavně teď pro holčičku, aby to nebylo příliš přeslazený :grinning:
26. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
ivi, tyy blaho vy mate hodne mistnosti:grinning: my mame jen 2 :grinning: ale koutek pro malou tu bude krasny:slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
ivasa: pro holčičku bych dala kombinaci zelinkavé a růžové, případně nějaké hnědé/okrové proužky :slight_smile:
pipiii: to bude vypadat taky hezky :slight_smile:... taky máme jen 2 místnosti, proto je mi váš byteček tak sympatický :grinning:
26. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
ivasa asi máme stejnou ložnici:grinning:.........pipiii to ještě nevím, omrkneme všechny, ještě jsem skoro žádný pořádně neviděla:slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
pipiii my máme velký rodinný dům. dole máme velkou kuchyň, obývák a ještě jednu místnost, kde teď máme počítač a tak, je skoro stejně velká jako obývák, dřív tu byla ložnice... No a koupelnu, záchod a špajzku. No a nahoře máme 3 pokoje a jednu menší místnost, tam teď máme jen bordel :grinning:
26. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
my máme ten pokojík světle žlutý...doděláme do toho něco modrýho a bude to pro kluka jak vyšitý:slight_smile:.....a pokud budeme mít dvě děti a druhý bude holka, tak budeme muset do té doby postavit domek, aby mihla mít svůj pokoj a nemusela být v modrým:slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
ivasa: no to je skoro jako zámek! :grinning:
pabli přesně, bereš mi to z pusy, chtěli bychom zelinkavou s růžovou, ale takový barvy, aby to fakt bylo příjemný a ne přesládlí
ivasa jak jste toho dosáhli, že máte tak velký domeček:grinning:....já jsem šťastná za tu naši 3+1 :grinning:
26. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
zase na druhou stranu, já celý život bydlela v domku.....a ten náš bytek mám za dvě hoďky vysmejčený....v baráku je pořád nějaká práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....tady si to víc užívám:slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
tegga: jojo, má to i své klady :slight_smile: my máme byteček uklizený za hoďku, někdy i za půl :grinning:
26. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
tegga to máš pravdu, v baráku je pořád práce, i na zahradě, ale člověk se v tom musí naučit chodit, aby si to užíval a né jen šůroval a to my s manželem umíme bravurně :grinning:

No, daroval nám ho manželův táta, on má ještě chalupu, kterou si přestavěl k obrazu svému a teď tam bydlí, čili barák by mu jen chátral. Sice jsme ho dostali zadarmo, ale už jsme do něj vrazili - zatím - kolem 600 000,- za přestavby a nutné věci. On má totiž tchán tak hrozný vkus a ještě ke všemu si tu dělal všechno sám, že se to muselo i z bezpečnostního hlediska předělat - např. elektrika v některých místnostech a tak...
26. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
juuu, u nas s bohuzel nema co dedit nebo tak:(
26. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
taky bych chtěla dědit:grinning:....my máme byt za 1.500 000...vrazili jsme do něho tak 200 000 a to nejhorší nás čeká:slight_smile:...takže zlatý zděděný baráčky, i když třeba zchátralý :wink:
26. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
holky nemate nekdo zkusenost s vakuovymi pytli??? ja nevim ktery si mam koupit, nektery jsou pry uplne na nic:(
26. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj holky,
jak se máte? Já už mám všechny zkoušky a teď už jen státnice. Pak se tedy budu objevovat častěji :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
tak holky, spadla mi čelist :confused: :confused:
tchýni pomlouvám jak se dá a oni nám dají 10 tis. na dětský pokoj :confused:
26. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
vím to asi půl hodiny a nemůžu to nějak rozdýchat :astonished:
26. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
even, hmm tak to by se mi taky libilo:grinning: abys jim potom za to nemusela do konce zivota libat nohy:grinning::grinning::grinning: :-X
26. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
jinka pipii váš obývák super to se mi moc líbí, já na takové barvy nemám odvahu, mám strach že bych hodně pokazila a tak raději volím decentní
ivasa taky chci růžovozelené stěny :grinning: a všude spoustu namalovaných zvířat :grinning:
jé já už se tak těším až si budeme ukazovat a chlubit se fotkama dětiček :grinning: :grinning: už se nemůžu dočkat až se cácora narodí :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
even..prehlidka miminek, to bude neco:grinning:
26. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
razim na obed, papa:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
pipii snad nééé :sweat_smile: on tchán je hodně rozdávačnej tak asi zapracoval nebo co, jinka si to neumím vysvětlit
navíc má mamina udělala super tah :sweat_smile: :sweat_smile: potvora jedna vyčůraná :grinning: řekla před tchýní někdy před měsícem že nám dají 10 tis. na kočár :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
evena: tojo, bacha na to :slight_smile: radši si zjisti, co po tobě bude tchýně na oplátku chtít :grinning:

adél: ahojky :slight_smile: gratuluju ke zkouškám :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
u nás to bude s pokojíčkem "komplikované" máme dvě místnosti prázdné a nebudu vědět ze které ho udělat, jedna je větší jak druhá :grinning: :grinning:
evena: noooooo, to máš teda starosti :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.