• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
já chci taky koupit tu dřevěnou,jak je z toho pak židle a stolek,protože nemáme jídelní stůl,jen bar a konferenční stolek,takže se to pak hodně využije, bude si u toho stolečku i malovat atd...
25. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
pro začátek nám na první příkrmy stačí polohovací lehátko...
25. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
danu tak to my nemáme nic takovýho, budem si muset vystačit s gaučem a polštářem na podložení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tohle je bomba :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.prolezacky.cz/safari/sloni-mama/
25. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
My dnes vstávali v pul 3 a pak v 6,, už mám odježděno, poprvé jsem jezdila po městě, no docela fuška ale šlo to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my židličku teprve pořídime, pokým nesedí tak je čas

makka: ten má vlásku, to je úžas, my máme pouze vzádu :slight_smile: ,, Adámek fakt vypadá na 8 měsíčniho, je to pěkňoučký chlapátko :wink: :sweat_smile: ,,, Taky mi říkají doma, že jak je Dáda na fotce velikej a ve skutečnosti je ještě prckavej :slight_smile: moc se neděs, ono se růst pak dětičkám spomaluje, Dáda vyrostl za měsíc jen o 2cm :confused:

holky, nový fotky skoukněte ve 3 albíčku :wink:
25. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
veru, krasne fotecky!!!!!tyyy jo a kdyz porovnam velikost hlavicky, tak nase ma strasne malinkou hlavicku oproti Davidkovi:grinning:
25. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
danus, ty uz chces davat prikrmy? me rekla doktorka, ze kdyz plne kojim, tak se davaji prikrmy od ukonceneho 6. mesice a kdyz je na UM tak si prikrmuje od 4.mesice.
25. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
makka, teeda ten ma vlasku, vypada jak starsi miminko, takovy sikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my budeme kupovat zidlicku na pul roce, zatim nemam zadnou konkretni, ale chci polohovaci a aby se dala sesunout dolu a mela to i jako stolecek:slight_smile:
25. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
pipiii: děkuji :slight_smile: kdyby jenom hlavičku, ale ty kukadla, to je tak komický, když to má také malinké tělíčko a vypleští ty oči :grinning:

já nekojím a dr mi řekla, že ještě mám čas na dokrmování zatím a to už máme 4 měsíce :wink:
25. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Holky, děkuji za pochvalu. Jo, jo, Adámek je kus chlapa, už čekám, kdy začne chodit :wink:
25. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
WWerca - moc krásné fotečky, sluší vám to.
25. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
Makka - já budu dávat mrkvičku až od těch 6 měsíců (+ - pár dní), není kam spěchat. Ale vy jste na UM takže můžete už od ukončeného 4 měsíce, ne? Já se na to docela těším, bude oranžová celá kuchyn :grinning: :grinning:

No jo ty zábrany jsou nechutně drahý, ale můj muž to umí líp s počítačem než se dřevem takže to musíme nakoupit :wink:

Krásný miminka máte všechny. Já občas projdu vaše alba abych viděla jak rostete a porovnávám s tím našeho melounka :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
no já jsem přemýšlela, že koupím nějakou tu kašičku na příkrm....mě teda kojení docela unavuje, už mám fakt jen 49 kilo a přitom normálně jím, ale hlavně mě bolí klouby, už asi měsíc, jak kdybych měla dostat chřipku, tak jsem i říkala, že ybch to postupně místo jednoho kojení začala zkoušet....ale zase to enchci uspěchat, když se to nemá a navíc malýmu kojení zatím stačilo krásně....tak nevím
25. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
Mě zas kojení strašně vyhovuje, jediné co mi vadí je, že nemůžu Cuba libre :grinning: :grinning:
Ale kdyby mě kojení jakkoliv omezovalo nebo zdravotně ničilo tak taky budu přemýšlet o rychlém konci. Myslím si, že nic se nemá přehánět a důležité je pohodlí nejen dítěte ale i matky.
25. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
edit nemáš melounka :dizzy_face: edit je tak akorát :dizzy_face: jestli chceš vidět cvalíčky tak můlžeš zabrousit do tématu velká miminka, a je to asi tím že sama mám taky takové oplácanější mimi tak ty velká mimča prostě žeru, mrkni k pikusce na Matýska, ty jeho očička sou k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face:

werča - pěkné :dizzy_face: :dizzy_face: jak se na nich tváří vážně :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
25. led 2010 ve 14:23 • debiiii
mě kojení taky neva (až na ty vlasy teda :angry: ) ale ze zvědavosti zkusím kašičku jenom trošičku :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
Já vím, že Editka je akorát, ale když ji porovnávám s dětma od kámošek tak má super faldy :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
bože to bude zas valentýn :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Valentyna nesnašim!!! Ale na druhou stranu vždycky dostnu moji milovanou bonbonieru :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
já každej rok zakazuju příteli něco kupovat a občas to nerespektuje tak se zlobím ... nemám ráda takový to nakupování na povel ... kytky mi párkrát do roka sám od sebe přinese, to je mi milejší :dizzy_face:
25. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
edit nemá super faldy :grinning: ... takové decentní :dizzy_face: akorát :dizzy_face:
25. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
Můj muž mi nosí kytky strašně často a v poslední době začal nosit v květináči což oceňuju víc. Ty nám umřou za delší dobu :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
my máme na Valentýna výročí seznámení:slight_smile:jinak by mi to datum taky nic neříkalo
25. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
tam mi sme teď naposledy s výročím zaperlili :grinning: v sobotu sem si u kávy vzpomněla že sme ho měli 28. 12. ... pozdě ale přece :sweat_smile:
25. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
edit my máme tolik kvítek že teď spíš ocením ty co umřou dřív, ty živé už není kam dávat ...
25. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
Já si špatně pamatuju data, za to můj muž je na ně machr. Takže je to on kdy připomíná výročí seznámení, svatby... a je to on kdo donese dárek, já tam stojím jak trapka protože nemám nic :wink: Ale už se to lepší, dávám si všechno do mobilu. :grinning:
25. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
pipi-příkrmy dávat teď nechci,ale psaly jsme si tady o židličkách a krmení,tak proto jsem psala,že na začátek stačí lehátko
25. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Já vím, že stačí lehátko, ale přijde mi to takové nepohodlné. Já musím nějakou židličku stejně koupit a tak se jen sama se sebou hádám jestli je lepší dřevěná nebo plastová polohovatelná. Furt se nemůžu rozhodnout, jednou myslím ta a pak se mi zas zdá lepší ta :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
tegga-tu kaši na noc chci probrat s doktorkou,jsem na tom podobně jako ty, 50 kg,bolesti klloubů, k tomu padání vlasů a prcek se budí až 3x za noc
25. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ježíš, teď se pod námi prolomila židle k psacímu stolu, zlomilo se kolečko, takže nám chtěla židle říct, jak jsme s Adámkem tlusťoučký :wink:
Taky máme na Valentýna výročí seznámení a i v tento den mě manžel požádal o ruku, to už je doba, až je mi to líto :frowning2: Dáváme si dárky, jen já nevím co mám kupovat, manžel to má lehké, vyřeší to kytičkou.
25. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.