• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
taky bych nevěděla kterou koupit, proto jsem ráda, že to za mě pořešila mamka a je to:grinning:
25. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
jinak samozřejmě vím,že klasický příkrm-mrkvička atd. je od ukončeného 6.m, u plně kojených dětí, to je v každé knížce :wink:
25. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
Danuš - nás ani nenapadlo, že by jsi to ještě někde nečetla :grinning: Máš pravdu, že je to fakt všude, ale víš jak, opakování matka moudrosti :wink:
25. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
Holky, to není kojením, taky mě bolí celý člověk a opravdu nemám 50 kg. My jsme se dnes vzbudili jen jednou :astonished: Přemýšlela jsem, třeba přimíchat trošku kaše do UM, snad by se nic nestalo.
25. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
já mám pro manžu k Valentýnu hrneček s fotkou mě a Ondíka +jsou na něm srdíčka, méďové atd. :grinning: ještě to musím vyzvednout u fotografa o 2 ulice nad námi. Sedím na balonu u pc a Ondík je u mě v lehátku a kope mi do toho balonu a má z toho srandu
25. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
Malá se budí 2x někdy 3x za noc, ale mě naštěstí fakt nic nebolí. Teda občas v zádech, ale to spíš bude nedostatenou fyzickou kondicí a taháním 6kg závaží.
Začala jsem cvičit, snad mi to vydrží. Ráda bych chodila někam na aerobic, ale nemá mi kdo hlídat malou, to můžu a až na jaře až s ni tchýně bude moc chodit ven.
25. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
edit-to byla jen reakce na dotaz od pipi
25. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
vypadá to,že po 3 dnech se zadařilo Ondíkovi kakání,jdu to omrknout,byl nápadně rudej a soustředěnej
25. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
jo holky,jak dostal Ondík od tchýně toho obřího psa,tak ten pes normálně pouští chlupy,máme je na koberci,Ondík je měl na puse, stačí jen jemně chytit srst a zůstane trochu v ruce,takže ho půjdem do makra reklamovat-nejspíš nám vrátí peníze....jako stál přes 1000,takže by měl být kvalitní a prd....tak třeba Ondíkovi konečně pořídím to kopací piánko od Fisher Price :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jaj, naše Eduš furt kaká min. 3x za den :grinning: :grinning: Takže skoro furt. Spotřeba plen je šílená, ale ona se strašně ráda meje pod sprchou což dělám po každém pokakání :wink:
25. led 2010 v 15:00  • Odpověz
tak my máme kakání taky minimálně třikrát denně, nevím, čím to je:slight_smile:
25. led 2010 v 15:01  • Odpověz
Jdu si udělat "zdravý" dezert na mlíko - banán se šlehačkou (domácí s malinkem cukru) :wink: To mi to hubnutí pěkně pokračuje
25. led 2010 v 15:01  • Odpověz
když ste u toho hubnutí já dnes zbodla celou bonbošku 400 g nechápu kam sem to dala :confused:
holky může mít kojení vliv i na únavu? nikdy sem si to do souvislosti nedávala, ale když tu řešíte klouby tak mě to tak napadlo ... už několik měsíců se mi nechce nic moc dělat, přitom sem byla taková akční dřív a nerada seděla někde na zadku., teď sem spíš ráda když nic nemusím dělat ... :rolling_eyes:
25. led 2010 v 15:14  • Odpověz
já si myslím, že ano evena, taky bývám hodně unavená
25. led 2010 v 15:15  • Odpověz
Evena - kojení a změna režimu má určitě vliv na únavu. Já jsem taky furt tak na půl grogy. Ale už je to lepší než dřív.
25. led 2010 v 15:17  • Odpověz
jo to u mě taky, o dost, první měsíc jsem byla úplná mrtvola:slight_smile:....ale teď je to podle mě daný hodně i počasím, i proto se tak moooooc těším na jaro, až budeme pořád venku:slight_smile:
25. led 2010 v 15:19  • Odpověz
no u mě to začalo v létě když sem tahala ten velkej pupek, teď nemám být z čeho unavená, co se týče spánku sem nadmíru spokojená a péče o ní taky není nijak příšerná, je hodný dítě, času sama pro sebe bych měla dost, ale já raději sedím u PC nebo u telky, to sem dřív nedělala :rolling_eyes: prostě sem jak líná :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba mě to na jaře až bude zahrádka přejde, a jstli ne tak bych asi uvažovala o tom přestat kojit
25. led 2010 v 15:21  • Odpověz
Banán se šlehačkou lahoda :grinning: :grinning: Ale k večeri bude jen salát s tuňákem, bez pečiva.

Holky jak teď spávají vaše děti přes den? Editka si udělala sama skoro pevný režim - probouzí se v 7,30 a v 10 už zase spí tak do 12, pak jde zase spinkat kolem 14 a probouzí se kolem 16hod. Spát chodí mezi 19-19.30, záleží jak moc je unavená.
Kámoška má stejně starou holčičku a ta spí přes den max. 20 minut.
25. led 2010 v 15:23  • Odpověz
já měla vydatnou kuřecí polívku od včera a teď mě honí mlsná
25. led 2010 v 15:23  • Odpověz
edit u nás jak kdy, ale na to že toho naspí tolik přes noc si myslím že přes den spí taky dost ... tak 2-5 h určitě
25. led 2010 v 15:25  • Odpověz
Já jsem si dala soju, manžel jí dělá výbornou. Adámek vstává v 8 h. a v 10 h. jde spinkat, většinou chodí po 1,5 h. po probuzení vždy spát. Spí většinou hodinku.
Objednala jsem manžílkovi k Valentýnu hrneček s Adámkovou fotkou.
25. led 2010 v 15:32  • Odpověz
editta: můj malej dělá to samé, prostě vstane, pobudně vzhůru 2 hodky a zase je ospalej,,, třeba vstane v 8 pak mu to 2hodky vydrží, spinká v 10-13 pak je do 15 vzhuru a pak spinká znovu do 17 a pak jsme vzhuru až do koupání :wink: Dnes třeba vstával v 6, šel spát v 9 a spal až do 12, to jsem ho ale musela vzbudit na jídlo, ted od 14.00 zase spinká, to tipuji tak do 16.

holky- tak já k Valentínu koupila svému plyšovýho pejska s rámečkem a krabičku, z který vyskočí srdíčko a říká " I love you " no to srdce je opravdu legrace, Davídek čuměl co to na něj mluví, když jsem mu to ukázala :grinning:
ale prostě pro nás ten svátek není vůbec důležitej :unamused:
25. led 2010 v 15:33  • Odpověz
makka-že by inspirace :wink: :slight_smile:
werca-taky to spíš beru,jako že mu dám nějaký hezký dáreček z lásky i jen tak a ne že bude Valentýn
25. led 2010 v 15:37  • Odpověz
my právě dostali od toho fotografa,jak nám dělal profi fota jako dárek hrneček s našima fotkama,tak jsem si ho víceméně přivlastnila...no a tak teď bude mít manža svůj :slight_smile: se mnou s prckem v náručí
25. led 2010 v 15:39  • Odpověz
Tak manžel nedostane nic. Chudák, nesmím mu dát číst tuhle diskuzi nebo se mnou nebude mluvit :wink:
25. led 2010 v 15:40  • Odpověz
DANU - vyšlo mě to na 270 Kč, vyzvednu si to u nás v ulici. Fakt nevím co vymýšlet, myslím že je to dobrý nápad. ¨Hlavu si budu dělat, co mám koupit manželovi k narozeninám
25. led 2010 v 15:41  • Odpověz
EDIT - zlobil? :wink:
25. led 2010 v 15:41  • Odpověz
makka-my to máme za 139,, určitě je to lepší než třeba přáníčko nebo plyšák-těch máme už mraky....manža bude mít 7.3. svátek,ale to už mám vyřešené-dostane parfém Platinum od Oriflame
25. led 2010 v 15:44  • Odpověz
hele holky,, to já si s dárečkama pro velkýho Davida hlavu nedělám, nevěděla jsem co mu koupit k Vánocum, je velkej maniak do muziky, tak si repráčky do auta, má rád když mu to tam třýská do uší,, blázen :grinning: prostě nové věci do auta ho potěší nejvíc, plyšáčky ho moc nezajímají ale na Valentína má smůlu :grinning:

Já dostala autoškolu a nový auto, z tý autoškoly moc radost nemam :unamused: přítel mne tam zapsal a já o tom ani nevěděla, kanour :grinning: ale zase když si budu chtít něco nakoupit, tak můžeme vyrazit s Davídkem spolu dva :slight_smile:
25. led 2010 v 15:48  • Odpověz
edit máme to úplně stejně, plus mínus půl hodina:slight_smile:
25. led 2010 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.