• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
danu: já mu taky furt kupovala to samý, parfumy,trenyrky se srdíčkama, čokoládičky, samý srdíčka a ted má znovu, fakt nevim co,, ale do toho plyšáčka s rámečkem se mu chystám dát Davídkovu fotečku :wink:
25. led 2010 v 15:51  • Odpověz
werca-já si dělala autoškolu před 3 rokama a sem ráda,že ten řidičák mám, ted bych bez něj byla v.....
25. led 2010 v 16:05  • Odpověz
danuš: ono ted, když se to učím tak je to trochu divý, když udělám skoušky tak pak budu jezdit, město, markety a tak a když se za pár let zaběhnu, tak to bude si myslim dobrý, aspon doufám, tak si aspon můžeš skočit sama a nepotřebuješ být závislá na manželovi :wink:
25. led 2010 v 16:10  • Odpověz
náš režim vypadá většinou takto: první kojení ve 2 nebo ve 3:30 ráno,pak další po 2-3 hod.,asi do 8:30 spim/kojim/spim/kojim :grinning: kolem 9 snídám, když mám štěstí,tak si Ondík hraje nebo spí a nebo taky řve jako dnes. Stále kojení nejčastěji po 2,5 hod....udělám oběd, někdy stihnu i poklidit,něco upéct-když nemá Ondík amoky a vztekací den...v 19:45 přijede manža, věnuje se prckovi a já se vykoupu, pověsím prádlo atd....kolem 22:00-22:30 je poslední kojení, potom prcek usíná většinou bez problémů v postýlce.......
25. led 2010 v 16:11  • Odpověz
werca-za rok se vyjezdíš,ale musíš fakt hodně řídit, manžel musí být trpělivý!!! Já to ocenila hlavně v těhu,že jsem jezdila do práce autem, hlavně v létě mi v autobuse hrozně vadili upocený lidi, takže autí bylo vysvobození
25. led 2010 v 16:13  • Odpověz
danu: to je docela honička, to ti veřim, já jsem byla v kolotoči včera, byla neděle a já převlíkala postele, žehlila, celý den prala, a ještě k tomu malej nechtěl spát, od 12 do pul 6 večera byl vzhuru, pak mi přišla návštěva, malýho na chvíli dát spát, návštěva odešla, honem pouklidit, nádobí a tak, připravit věcičky ke koupání, pak vstal malej, vykoupat, nakrmit, pošmudlat, uložit do postýlky a kde je ještě sprcha, večeře a skouknout autoškolu, no den v čudu :unamused: ,, dnes to je volnější, ale zase tam čekají 2 sušáky suchýho prádla, takže paráda o práci postarané
25. led 2010 v 16:17  • Odpověz
danu: přítel taky nesnáši hromadnou dopravu, on nesnáši ty omaštený tyčky, když to lidi ošmatají spocenýma rukama, hrozně se toho štití :rolling_eyes: ...on me tam donutil, aby jsem jezdila, jezdila a jezdila, když pojedeme na Slovensko za rodinou, tak se vystřídame a on nebude tak utahanej a unavenej po 12-hodinové cestě,, ale to až když nadobudnu nějaký praxe, tuten rok si ještě takovou dálku netroufám :slight_smile:
25. led 2010 v 16:21  • Odpověz
werča-to si musela být večer grogy viď. To je nejhorší,když prckové nechtějí spát a člověk potřebuje něco stihnout
25. led 2010 v 16:22  • Odpověz
my jsem se takhle štřídali předloni,když jsme jeli do Podhájské, já řídila z domova až někam k Břeclavi a manža zbytek
25. led 2010 v 16:29  • Odpověz
no to jsem teda byla,, zítra bude zase den, ráno v 10 jízda, odpoledne kurz teorie do 18:15hod a pak domů, hned Davídka do vany a den je zase pryč :frowning2: to s ním zítra ani pořádně nebudu :frowning2: ,, přítel ještě k tomu chytnul nějakou rýmu, tak mám o miminko navíc :grinning:
25. led 2010 v 16:31  • Odpověz
docela se těšim, ale až si vzpomenu na dálnici - směr Brno, tak mam husí kůži, tak je tak blbá, že až to bolí :confounded:
25. led 2010 v 16:32  • Odpověz
holky u nás sněží jako blázen :angry: je to krásný, ale už chci teplíčko

jdu maminkovat, Davídek se vyspinkal :sweat_smile:
25. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Makka - ne manžel nezlobil, jen si nedáváme dárky na Valentýna. :slight_smile: Manžel je mega hodnej, pořád.
25. led 2010 v 16:55  • Odpověz
tegga: s tím rodičákem je to tak, že ti ho za únor proplatí, pokud ta mateřská za tu část února byla menší částka, než ten rodičák... což určitě u tebe nebude, takže fakt asi až za březen dostaneš v dubnu rodičák. Já jak to mám jen do 9. 2., tak dostanu rodičák i za únor už, ale vyplatí ho až v březnu, proto mi na pracáku řekli, že stačí tam ty formuláře donést až na konci února. Formulář na žádost o čerpání dovolené jsem teda v práci nedostala, ale taky tam po mně chtěla účetní, abych napsala, dokdy hodlám být přesně na rodičáku, tj. datum, kdy budou prckovi 3 roky - v mém případě tedy 4.10.

makka: Adámek je roztomilý vlasatec, moc vám to spolu sluší :slight_smile:

tegga, danuš: proberte ty kaše s doktorkama, ve vašem případě bych je asi taky zařadila :slight_smile: nemá cenu kvůli kojení takhle trpět!

edit: taky řeším, jestli židlička plastová nebo dřevěná. Ale asi plastová, dá se líp udržovat, ta dřevěná má sice stoleček, ale ten bychom pak stejně neměli kam tady dát, navíc nevím, jestli by se prckovi u stolku líbilo, když by tam byl zavřený (třeba na to malování později), lepší asi pak koupit nějaký mini stoleček a mini židličku později, do té doby tu plastovou jídelní... Jen nevím kterou, ale asi koukneme na nějakou starší, ty ceny jsou pro nás dost šílené...

danuš: Vítek dostal toho medvěda od prababičky a taky děsně pouští!!! tak ho mám zatím za sklem v obývací stěně :slight_smile:

edit: Vítek spí dopol tak půl hoďky až hoďku, v kočárku po obědě tak hoďku až dvě, a navečer kolem páté, šesté pak půl hoďky až hoďku. Chodí spát teď ve 20:30 nebo ve 20 h.

s Valentýnem ještě nevím, určitě dám manželovi nějakou drobnost. Vždycky jsme si udělali dobrou večeři, poseděli a taaaaaak, dostala jsem čokoládu, milované irisy... :slight_smile: Loni jsem mu nedala nic, to mi bylo nejhůř, ležela jsem, pořád se pozorovala, jestli špiním, krvácím, hrozně mě bolelo břicho. Manžel mi přinesl spoustu čokolád, časopisů a nádhernou kytici :slight_smile:. A já to dojetím obrečela :grinning: :grinning:, těhule, no :slight_smile:

werča: tebe zapsal přítel do autoškoly a ty jsi o tom nevěděla, jo? no to je teda něco! :wink: :grinning: :sweat_smile: :confused: ale obdivuju tě, že ses do toho teď s malým prckem pustila!
25. led 2010 v 17:43  • Odpověz
jo a holky, dnes tu byli naši a prababička, objednali jsme si k obědu 4 různé pizzy pro 4 lidi, pak si dali ke sváče každý 2 zákusky, no super den, teď čekáme další návštěvu :slight_smile:
25. led 2010 v 17:44  • Odpověz
jo a včera jsme si chtěli udělat moooooc hezký večer, po dlouhé době... no - a Vítek řval a řval a nemohl usnout, tak jsme ho chodili půl hodiny uspávat (pořád nandávali dudlík), ale nic mu nebylo, jen přetažený, včera totiž spal jen asi půl hodiny za celý den! Pak řekl manžel v obýváku na Víťovu adresu, ale jen tak pro sebe: "Hm, tak dneska nic nebude, no, dáme si jen chipsy." A v tu ránu Vítek zmlknul a spal :grinning: :grinning: :grinning: Asi nechce bratříčka nebo co :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 17:46  • Odpověz
pabli-to je podobné,jako u nás,ale Ondík už nám dopřál párkrát soukromí, dali jsme si s manžou vanu+samozřejmě i něco víc a pak třeba když kojím o víkendu v těch 6 ráno a Ondík ještě krásně vytuhne,manža se někdy vzbudí,tak toho taky okamžitě využijeme :grinning: ale převládají ty případy,kdy se k sobě přitulíme a vzápětí řev, řev a řev :sunglasses: tak zas nic no.... :grinning:
25. led 2010 v 17:52  • Odpověz
i když mě momentálně nejvíc vzruší dobré jídlo :wink: a třeba nějaký dobrý dortík :slight_smile: a spánek je slast největší
25. led 2010 v 17:54  • Odpověz
werča-nádherné fotečky!!!! A jak prcek kyne rukou,to jsou gesta, to je srandááá :grinning: je hodně podobný tatínkovi viď
25. led 2010 v 18:00  • Odpověz
jdu taky maminkovat a hospodyňkovat :wink:
25. led 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
holky, jakub ma tenhle tyden dovolenou takze celkove na netu budu malo, dela zkousky ve skole, tak si musel vzit v praci dovcu, pac by to jinak nedal:-/.

pabli, u nas nebyla pekna chvilka hoooodne dlouho, uz ani nevim co to je:-/ ja bych ted klidne chtela ale manzel je utahany a nema naladu:-/.
25. led 2010 v 18:05  • Odpověz
tak my jsme vykoupaný, zachvilinku půjde hajat :slight_smile:

pabli- on tam zavolal, přinesl mi přihlášku a já na něj čuměla jak volík :grinning: v těhu se mi jí s pupkem dělat nechtělo a k tomu všemu ještě to bedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak me tam strčil ted, akorát doktorka u přehlídky ho sprdla, kam me ted po porodu strká :grinning: alespon mám hlídání - babču :grinning: dnes jsem jezdila a uviděla jsem Davídka, jak ho babka kočárkuje, ti povim, měla jsem sto chutí zastavit a jít ho vypusinkovat :sweat_smile:

tak holky nás Davídek přerušil už párkrát před tým nejlepším,, tatínek mu říká kazišuk :grinning: :grinning: :grinning:

danuš- Davídek je po tatkovi, no nos má po mne, pěkně nahoru, ¨že mu do něj naprší :grinning:

pipiii- u nás má chut přítel a právě, když me se nechce po vyčerpávajícim dnu a jsem utahaná, když chci já, tak on je po 12-hodinové směně,,, ale věčšinou se ten časík na ty mazlící chvilky vždy najde i při miminku :slight_smile:
25. led 2010 v 19:12  • Odpověz
ahoj holky! my taky potom zvlášt koupíme stolek se židličkou, viděla jsem moc pěkný s krtkem:slight_smile:a nebo v ikei takový ty plastový....my teda pěkný večery stíháme dělat krásně:slight_smile:, náš prdís je v osm tuhej, takže on asi sourozence chce:grinning:
26. led 2010 v 07:45  • Odpověz
Krásné mrazivé ráno, mi noc trošku divokou. Myslím si, že si to s manžílkem děláme sami. 2 hod před spaním děláme s malým blbiny, což on asi trošku nevstřebá a je divoký i v noci a budí se. Co si myslíte?
26. led 2010 v 08:06  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tegga: nám obvykle malej taky hned spí jak dřevo - to jen předevčírem, když jsme chtěli mít hezký večer :grinning:

makka: to nevím, myslím, že to tím být může, ale nemusí. My třeba měli včera těsně před spaním malého návštěvu, tu si užíval, šel z náruče do náruče, pořád jim něco "povídal", pak se napil a krásně a hned usnul :slight_smile: Spal teda do půlnoci, ale pak až do pěti do rána, teď už se probouzí, tak jdu na něj :slight_smile:
26. led 2010 v 08:24  • Odpověz
makka to nevím, my s malým nejvíc blbin děláme taky večer, on se tím právě krásně unaví a spí jak buk:slight_smile:....ale u nás je sranda kojení, já malýho vždycky položím do postele, zakreju a jak se k němu šteluju, tak on otevře pusu a čeká:grinning:kdyby mu to tam samo ještě teklo, tak je myslím nejspokojenější, typický chlap:grinning:.....pozoruje u toho tisíc věcí, pak se na mě mrkne, usměje a začne vykládat a to je konec s jídlem....jsem zvědavá, kolik bude vážit fakt
26. led 2010 v 08:25  • Odpověz
makka jaktože nemáš fotku :astonished:
26. led 2010 v 08:25  • Odpověz
Tak fakt už nevím, proč tak neklidně spí.
TEGGA - taky to nechápu, vždycky tu fotku vložím a třeba za 2 dny se mi ztratí
26. led 2010 v 08:53  • Odpověz
Makka - já vím proč, protože tvoje fotka je proti pravidlům :grinning: Musí to být TVOJE aktuální fotka. Admin ti ji vždycky smaže :slight_smile:
26. led 2010 v 08:54  • Odpověz
jé, adminky, ony už jsou prdlý:slight_smile:....asi jim to dělá radost nebo co :slight_smile:
26. led 2010 v 08:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.