• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
doufám, že mě teď nevylejou:grinning:
26. led 2010 v 08:56  • Odpověz
Ježíš, to jsou detaily. Hlavně, že v albu tam mám spoustu fotek, kde jsem já.
26. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Tak včil
26. led 2010 v 09:02  • Odpověz
tohle taky považuju za detail, protiže si klidně mužu stahnout něčí fotku na netu nebo dát fotku z dalky /viz.já a Tegga :slight_smile: /
26. led 2010 v 09:11  • Odpověz
EDIT - já to neřeším, jen mi přijde úplně nepodstatný jestli tam mám fotku malého nebo sebe. Hlavně, co je v albech a tak
26. led 2010 v 09:14  • Odpověz
no právě, jde tady stejně o ty děti, kdybych si tam dala fotku já nevím, strimu třeba, tak to ještě pochopím, ale když si tam dáš prcka, tak to vyloženě někomu musí dlat dobře to mazat:slight_smile:
26. led 2010 v 09:24  • Odpověz
ahojte :dizzy_face:
werča to asi nemá co dělat s tím že je neklidný si myslím, spíš by ho to mělo unavit
tu naší nacházíme pomalu každý den ráno v postýlce napříč a nezakrytou, tak sme si mysleli že jak se rno vzbudí že dělá blbiny než mě zavolá, přítel ale přišel na to že to dělá ze spaní, ve spánku hrozně mele rukama nohama že tak cestuje, chudinka už tak malým dětem se zdá něco ošklivýho ... to se mi občas stane i přes den když usne u kojení, najednou rozhodí ruce a strašně se lekne a s spí dál :unamused:

někde na netu sem narazila na zajímavou věc, prej nějakej vědec je přesvědčený o tom že SIDS způsobují sny :confused: :confused: dítěti se zdá že je u matky v děloze a prostě přestane dýchat, dost zajímavý, i bych tomu věřila
26. led 2010 v 09:25  • Odpověz
tu fotku adminky vysvěttlují tak že přece nikdo si nechce psát s dítětem ... furt si říkám že je to lepší jak ta fialová ženská ... na na pomlouvání bych byla opatrná, určitě víte co se tu dělo před vánoci :sweat_smile:
26. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Já furt nechápu, jaký vliv má na SIDS polštář, když to malé dítě většinou spí na zádech nebo boku :confused:
26. led 2010 v 09:27  • Odpověz
EVEN - nevím povídej nebo třeba do interní pošty, nebo pokud je to hodně tajné tak na můj e-mail :grinning:
26. led 2010 v 09:28  • Odpověz
pomlouvání:slight_smile:? snad můžu říct svůj názor ne, nejsme za komoušů:grinning:
26. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Kdo koho pomlouval?
26. led 2010 v 09:29  • Odpověz
makka evena myslí asi mě:slight_smile:
26. led 2010 v 09:29  • Odpověz
asi ta zvýšená poloha ... ale stejně průzkumy ukazují že se to stává hlavně v sociálně slabých rodinách kde je třeba nakouřeno atd. ...
26. led 2010 v 09:30  • Odpověz
holky né :grinning: :grinning: my se máme přece rády :grinning: v jiných diskusích byli nějaké problémy a začali do toho zasahovat adminky, mazali jak vzteklý a pak jim diskusi i uzamkli, co sem četla tak hodně holek kvůli té šikaně odešla z MK :rolling_eyes:
26. led 2010 v 09:32  • Odpověz
májula řve jak hysterka du dělat mámu :slight_smile:
26. led 2010 v 09:34  • Odpověz
já vím taky o třech diskuzích, který se kvůli tomu promazávání přestěhovaly na jiný stránky, kde to mají pod heslem, nikdo jim tam nemůže koukat a hlavně jim nikdo nic nemaže:slight_smile:
26. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Když jsou tady (ne v naší diskuzi) lidi, kteří mají jen tu svou pravdu a hádají se skoro v každém tématu. Jednu takovou osobu poznám už na 100% :grinning:
26. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Tak to zaheslování bych zavedla i tady, přece jenom, pokud už je nějaká diskuze rozjetá a jsou tu stálé maminky, tak už bych sem nikoho nepouštěla. Tak to musel být mazec, když se ženský hádají po netu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
EVENA - hlavně, že když má prcek rýmu, tak se zrovna zvýšená poloha vyžaduje a jaký je rozdíl, když mu zvednu matraci, z které se mi sesouvá dolů a leží nakřivo, a nebo když má pod hlavou polštář a je mu pohodlně a je také výš. Přiznám se dobrovolně, malý teď při té rýmě polštář má. Zvedali jsme mu matraci, ale strašně z ní sklouzával, takže hrozilo, že se nám udusí pod peřinou :astonished:
26. led 2010 v 09:40  • Odpověz
tak to mě by teda vůbec nevadilo, když by přišla nějaká další mamča na pokec, je to pro všechny.....oni tam mají hesla kvůli tomu, že jim tam třeba nemůže koukat někdo, kdo je zná.....pak tam můžou dávat fotky jak vzteklý:slight_smile:
26. led 2010 v 09:43  • Odpověz
myslím, že už jsem tady taky jednu takovou maminku, jak píše edit, potkala:grinning:
26. led 2010 v 09:44  • Odpověz
makka mě ta tvá nová fotka uplně zmátla, myslím si furt že seš werča :confused: :grinning:
26. led 2010 v 09:45  • Odpověz
nová tvář v diskusi je určitě plus
vzpomínáte na tu divnou alcag?
26. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Dobré ranko holky

jako já to sváma vzdávam, absolutně nestíhám ach jo :unamused:
26. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Že bych měla dvojnici? No vidíš, kdybych tam měla jen Adámka, tak víte, že ten největší valibuk je od MAKKY :grinning: Možná by stačilo, třeba jen ty alba zaheslovat, jenže jsem ráda, když se můžu do albíček jiných kouknout. ALCAG byla zvláštní, ukázala se někde jinde v diskuzích?
26. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Alcag byla dobrá :grinning: :grinning:

Mě vadí jen to, že do alb může čučet každý. Přece jen některé fotky jsou dost intimní
26. led 2010 v 09:53  • Odpověz
endie ahoj, nesmíš moc dočítat, já to vždycky jenom prolítnu:slight_smile:.....já za to nemůžu, že mi prcek pořád spí a venku je hnusně. že se nedá ven, tak sedím tady:slight_smile:
26. led 2010 v 09:54  • Odpověz
jj, v tom jsem s edit prostě za jedno:grinning:
26. led 2010 v 09:54  • Odpověz
makka jednou sem jí náhodou v jakési našla a taky dělala to samý co tu tak se tam asi moc dlouho neohřála :grinning:
andie tak nedočítej, to nemá smysl :dizzy_face: co dělá šikulka Adélka?
26. led 2010 v 09:55  • Odpověz
já sem zaději smázla i tu od porodu kde jí "tam" šlo vidět, člověk nikdy neví kdo na to čučí a takový fotky dávat nebudu, úchyláci můžou být i na MK
26. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.