• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Což o to, já bych taky mohla jet sama, ale mám strach že mi bude celou cestu řvát, já budu nervozní a ješě se nabourám. :slight_smile: Jsou to skoro 3 hodiny (v patek min.4) cesty po dálnici, žádná chuťovka.
26. led 2010 v 11:57  • Odpověz
Já bohužel nebudu moct přijet, nemáme auto. A ten termín teda nevím
26. led 2010 v 11:58  • Odpověz
termín jsme ještě nedohodly
makka-a když by to bylo někde blízko Jihlavy,tak by vás tam mohli hodit nějaký známý ne??
26. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Uvidíme, podle termínu, ale nevím nevím.
26. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Červen máme dost plný. Svatba bráchy, dovolená, narozky babičky ufff
26. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Bylo by dobré najít něco v blízkosti dálnice D1, - Tegga je z Brna, já Prostějov, Evena Olomouc, Danuška a Pipiii pojedou od Prahy, Makka z Jihlavy, Pavlinka z Vysočiny a odkud je Renča si nemůžu vzpomenout. Doufám, že jsem nikoho nevynechala, jestli jo tak se omlouvám!
26. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
edith, ja bych autem nejela:grinning: bych jela asi busem/vlakem:grinning:
26. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
tak já bych mohla v červnu, v květnu taky, kromě termínu kolem 20. ...

to Bystré se mi líbí taky :slight_smile:

edit: já jsem z Č. Budějovic :slight_smile:, po dálnici bychom nejeli, nemáme známku, ale to je jedno :slight_smile: klidně něco u dálnice :slight_smile:
26. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
renu je někde od hodinína, pipiii busem, to je blbý ne, by vás tam mohl manža aspoň hodit....mě je to celkem jedno, kde to bude, dojedu, kam napíšete:slight_smile:
takže to musí být někde kam normálně jezdí bus nebo vlak, aby jsi nemusela 10x přesedat
my taky nemáme známku a občas jezdíme po dálnici pabli :wink: :grinning:
26. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Mě se to Bystré taky líbí ani to není daleko.
26. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Pavli já vím, že jsi z ČB, ale psala jsi, že pojedete od někud od rodičů a já nevím proč jsem si myslela, že z Vysočiny :slight_smile:
26. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
edith, me je jedno kde to bude, nekam dojedu, treba me nabere danuska :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
mě bystré taky vyhovuje, máme od tama pár kiláků tchánovce, tak klidně:slight_smile:
26. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
ale na nějaké diskuzi tady jsem viděla nějaký ještě hezčí penzionek, ale nemůžu to už najít
26. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
Tak se domluvíme na pevno ne? To Bystré se nám libilo všem. Myslím, že je lepší dohodnou nějaký termín a bookovat to než tam bude obsazeno.
26. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
edit: naši jsou z Litomyšle :slight_smile: ale k nim bychom kolem toho víkendu asi nejeli :wink:
a klidně i v tom květnu kolem toho 20., když to budu vědět předem, tak ty ségry narozky přesuneme :slight_smile:

ale chce to fakt pevný termín a taky počet lidí a rezervovat :slight_smile:

tak něco vymyslete, my jdeme s Vítkem ven :slight_smile:
26. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Taky jsem chtěla jít ven, ale Editka ještě pořád spí :sweat_smile: Usnula před 10 a pořád má půlnoc nebo co. Takže asi nikam nepůjdem, protože v kočárku by mi zase spala a fakt nemůže spát celý den, co bych s ní pak dělala v noci? :slight_smile:
26. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
mě prcek spí skoro celý den a v noci taky, my jsme oba s manžou ochrápaní, tak je vidět, že je náš:slight_smile:....tak já bych to viděla někdy na květen, ať může i pipiii teda...takže co třeba 29.-30. května...jestli tam teda chceme od soboty do neděle
26. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
tegga, myslim ze by to bylo fajn:slight_smile: jeste poresime s holkama z rijnovek ten srazek:grinning: ten ma byt o tyden drive:grinning:ale nevim zda se to datum menilo:grinning:
26. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
pipi-máme krátkou feldu,tak nevim nevim,kam bysme vás dali :grinning:
26. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
je holky vy budete mít srazík, tak to jo tak at se vám vyvede :grinning:
26. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
sakra:grinning: to mas fuk, uvidim co vubec bude v kvetnu :wink:

koukla jsem se na tu diskuzi o prsou. Ja mam veeeliky dvorce:grinning: takovy kolace:grinning: no co s tim nadelam, ze? svoje prsa jsme mela driv c.3 nekdy i 4(podle obchodu) takze si myslim ze nejaky ty prsa mit budu ale budu je mit asi hodne nizko-tipuju tak uroven pupku a budu si je rolovat do podprdy:grinning::grinning::grinning: ja jsem to resila s kubou a jednou po detech bych si je urcite nechala chirurgicky upravit(vyformovat, ne davam implantat)
26. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
danu já to raděj nečtu:slight_smile:tchyně mi říkala, že pokojení měla vždycky jen takový dvě vytáhaný kůžičky, ne prsa:grinning:, ale že se to čaem trošku spraví....já se s tím smiřuju už od toho, co jsem otěhotněla, že už to nikdy nebude jako dřív:slight_smile:
26. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
No jo, ale ona Jonuška má 3 děti - to ty prsa vypadají hůř než po tom našem jednom :wink:

A dnes jde všechno řešit push-upkou. :grinning:
26. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
ahojky holky,tak u nás to vypadá následovně:Kubík je díky bohu jakž takž..ale já jsem to schytala..dneska jsem lehla..je mi děsně zle...bolí mě hlava,kašel,rýma...no děs..proč zrovna já... :frowning2:

jak jsem slíbila tak jsem včera nahrála nějaké cviky na plavání..momentálně se je snažím šoupnout na youtube..za chvilku hodím odkaz aby jste mohli kouknout...
26. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
tak holky mm to nahráté už jen poslední video a pošlu odkaz..
26. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
holky tak posílám 1 odkaz ty ostatní videa jsou u mě v archivu tak kukněte...

http://www.youtube.com/watch?v=lLB69PHHbXY
26. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.