• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
renu :dizzy_face: jak je důležitej :grinning: nejvíc se mi líbí na té podložce, tam se tváří jako by mu to tam patřilo :grinning:
26. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
renu krásný, to v té vodě je parádní:slight_smile:.....my tam asi nakonec nebudeme moct jít, Lubčovi se udělal nějaký exém na lokti, tak envím, nejspíš nám to doktorka moc nedoporučí
26. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
holky, jen jsem koukala v tom Bystrém, že pokud bychom tam byli jen 1 noc, tak účtují 350,- za os/noc + příplatek 200,- za lůžko... to by se pak teda víc vyplatilo přijet tam třeba v PÁ navečer a vzít ty 2 noci - tj potom těch 350,- os/noc, 700,-/os/víkend. Jinak když to vyfakturují do konce ledna, tak bychom ještě ušetřili - jedna noc za 299,- - víkend tedy za 600,-. Ale to se asi nestihneme domluvit :grinning: http://www.penzion-bystre.cz/cenik-ubytovani.html
26. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
renu: jeee, to jsou krásná videa :grinning: Kubíček je nádherný klučík :slight_smile:
26. led 2010 v 15:01  • Odpověz
někde jsem četla, že dávají ještě množstevní slevu, ale teď si nejsem jistá, asi to nebylo v tomhle penzionu
26. led 2010 v 15:12  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak ja dneska jenom na rychlovku, měla jsem jízdu, ted mám zase ve 4 kurz, nestíham, ted jsem přišla z venku, máme tady sluníčko, fajn prochajda :slight_smile:
Holky, když tak koukám, tak ten srazík by asi vyšel nejlíp v květnu, my můžeme i v červnu ale květen by byl asi nejlepší, máme to taky po D1

pabli: moc mu to Vítečkovi jde, vydrží pasat? A taky má pěkný kukadílka :slight_smile:

danuš: Davídek taky nechce furt pasat, spíš toho nakecá, umí hezky křičet a nadávat, to mu jde nelíp :grinning:

renu: to víš ten má vegáč v tý vodě, když má ručičku v pusince, vtedy je nejlíp :grinning:

pipiii: já měla někdy prsa 2 až 3 a ted si pořádně nemůžu vybrat podrdu, dvorce se mi zvěčšili, po kojení se maličko zmenšili ale nic moc, kozy najoře mi drží jen podprsenky, když si ji večer svlíknu tak jsou skoro při pupíku :frowning2:
26. led 2010 v 15:15  • Odpověz
werča: právě že pase jen tak 5-10 min :wink:

já zatím s prsama problém nemám, ale bude to tím, že jsou pořád ve dne v noci v podprsence, tu sundávám jen tak na 5 min do sprchy :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 15:18  • Odpověz
tegga: můžeme zkusit najít jiný penzion. Tady koukám, že v den odjezdu musíme být do 10 h pryč, když ne, tak do 15 h účtují 150,- na osobu, to je taky blbý... :unamused: Já bych tam třeba chtěla v tu NE pobýt aspoň do oběda, pak dát kávu a jet...
26. led 2010 v 15:19  • Odpověz
pabli: ono se jim asi moc nechce všem jak pozoruji, každé jenom chviličku a pak jsou vzeklý :grinning:
26. led 2010 v 15:20  • Odpověz
werča: Vítek je pak vzteklý tak, že nechce být pak ani na zádech, ho pak musím vzít a ukonejšit v náručí :slight_smile:
26. led 2010 v 15:21  • Odpověz
pabli: tak to mají fakt na hov.., vždyt to by jsme se málen stihli nasnídat, nakrmit prcky a kdepak je ještě balení věcí (no sice to by se dalo večer) ale stejně takový fofrový odjezd
26. led 2010 v 15:22  • Odpověz
jj, to jsem si taky tak představovala, že to rozpustíme někdy po obědě:slight_smile:.....já právě zkouším ještě hledat, ale nic moc jsem neobjevila, většinou všechno ještě dražší.....ale třeba kdybysme jim písli, že nás bude plný penzion, tak by nám slevu dali :slight_smile:
26. led 2010 v 15:23  • Odpověz
dnes mě to venku ani trochu nebavilo! už aby bylo jaro nebo léto. Taky si budu muset zajít někdy k alergoložce, protože pokud bude trvat alergie na trávy, lípy, břízy apod. i teď po porodu, tak abychom se domluvily na nějakých lécích, co můžu i při kojení...
26. led 2010 v 15:23  • Odpověz
pabli: to samé dělá Davídek, já ho dam na deku a otočím na břicho, pak ho dám na záda a jsem prohrála, to ho potom musim nosit aby se uklidnil, protože ho tym pasením vždycky naštvu a pak už nemá náladu na nic
26. led 2010 v 15:24  • Odpověz
holky tak ja zase mažu,,, Davídka pronechávam ted tatkovi at tatínkuje hezky :grinning:
26. led 2010 v 15:29  • Odpověz
tohle je třeba hezký a levný, ale zas nejsou 2lůžkové pokoje :unamused: http://www.pensionbilek.ic.cz/ubytovani.html
26. led 2010 v 15:30  • Odpověz
chtělo by to přesně už vědět, kolik nás bude....našla jsem ještě pěkný penzion, ale je tam asi malá kapacita...
26. led 2010 v 15:30  • Odpověz
i když v porodnici jsem taky spala s dalšími 2 miminky na pokoji a vyspala se :slight_smile:
26. led 2010 v 15:32  • Odpověz
tegga: tak JÁ+Vítek+manžel :slight_smile:
26. led 2010 v 15:32  • Odpověz
26. led 2010 v 15:35  • Odpověz
to by asi chtělo, aby měl každý svůj pokoj ne:slight_smile:...Vítek se nepočítá:grinning:....myslela jsem to kvůli tomu, kolik bude potřeba dvoulůžkových pokojů
26. led 2010 v 15:35  • Odpověz
tam to znááám:grinning:
26. led 2010 v 15:36  • Odpověz
holky s náma třema můžete počítat, přítel souhlasil, jen potřebuje vědět aby si udělal volno :wink:

pabli: v porodke to miminkám nevadilo, protože byly zvyklé na hluk z bříška, ale ted jsou věčší a líp slyší, třeba já s něčím zašustím a malej se už kroutí

tak ja mažu holčiny krásný, mějte se, skočím sem večer a něco domluvte :wink:
26. led 2010 v 15:36  • Odpověz
ne vlastně, já znám tento www.velkedarko.cz/ubytovani.php
je tam kousek i takový velký rybník myslím, jako docela pěkný i na nějaký výlet, kdybysme chtěli udělat:grinning:
26. led 2010 v 15:38  • Odpověz
jo on je tam ten rybník i na fotce:slight_smile:no je to ono:slight_smile:
26. led 2010 v 15:39  • Odpověz
tegga: ten, co jsi sem hodila teď ty, vypadá taky dobře! :wink:
26. led 2010 v 15:42  • Odpověz
jdu probrat toho spáče a nakrmit ho :slight_smile:
26. led 2010 v 15:43  • Odpověz
jo, ale je to uprostřed vesnice u hlavní silnice, to se mi moc nelíbí
26. led 2010 v 15:44  • Odpověz
to je dobrý, v některým tom penzionu, teď už zas envím, který to byl, nabízeli dětskou postýlku....bych chtěla vidět, kdybysme si tam řekli o deset postýlek nebo kolik nás teda bude, kde by je schrastili:grinning:....pabli ty ho budíš:slight_smile:?
26. led 2010 v 15:47  • Odpověz
teg: a ten, co jsem tam hodila já, ten nevypadá u silnice, ne?
26. led 2010 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.