• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
asi ne pabli....já už si to tam přesně nepamatuju, ale myslím, že všechny ty penziony tam byly spíš u té silnice:grinning:
26. led 2010 v 15:51  • Odpověz
ještě znám tenhle, z venku nic moc, ale okolí je docela pěkný....jenže asi zase ceny jsou trošku jinde
http://ubytovani.nettravel.cz/Vysocina/Hotel-Skalsky-Dvur/6167/
26. led 2010 v 15:51  • Odpověz
autor
holky, tak vikend kolem 29.5 jsme na srazu s rijnovkama:frowning2:
26. led 2010 v 16:20  • Odpověz
holky oč jde???
26. led 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
renu, krasna videa!!!!fakt super!!!skoda ze my nechodime:-/
26. led 2010 v 16:30  • Odpověz
pipiii:díík... :wink:
26. led 2010 v 16:32  • Odpověz
renu o sraz:slight_smile:
26. led 2010 v 16:45  • Odpověz
podrobnosti??povídej přeháněj...
26. led 2010 v 16:46  • Odpověz
renu: ty nedočítáš, co? :grinning: :grinning: už se o tom bavíme delší dobu :slight_smile: chceme jet některý víkend v květnu nebo v červnu na sraz někam do penzionu na Vysočině nebo tam někde :slight_smile: :wink: zpětně najdeš pár odkazů na různé penziony... hledáme takové, aby byly levné, hezké, přátelské k dětem, nekuřácké... :slight_smile:
26. led 2010 v 16:50  • Odpověz
renu: pojedou i naše drahé polovičky většinou... co vy? :slight_smile:
26. led 2010 v 16:51  • Odpověz
pabli dík za info...já jsem nedočítala je tam toho kotel... :frowning2: vy píšete jak vsteklý...No my by jsme se určo zůčastnily...a brala bych červen...
26. led 2010 v 16:52  • Odpověz
no my samozdřejmě taky všichni... :slight_smile:
26. led 2010 v 16:55  • Odpověz
renu: pipiii právě psala, že v červnu nemůže vůbec, ale na konci května zas taky ne... no snad se nějak domluvíme :slight_smile:
26. led 2010 v 16:55  • Odpověz
myslím si že červen je teplejší měsíc..v tom květnu bývá ještě zima..
26. led 2010 v 16:58  • Odpověz
pavli:co se týká penzionu tak je nám jedno kde to bude....dojedem kamkoliv...hlavně vlastní koupelna,wc,ložnice...a aby tam bylo čisto...
26. led 2010 v 16:59  • Odpověz
co se týká toho data tak to chce hezké počasí a nějaké aktivity pro děti..
26. led 2010 v 17:02  • Odpověz
jo, já to taky říkala, že v červnu bude lepší počasí, ale květen bývá taky docela pěkně, tak jsem aspoň myslela, že to uděláme co nejvíc ke konci května:slight_smile:....aktivity pro děti- oni budou ještě stejně docela špunti, takže toho moc dělat nebudou:slight_smile:
26. led 2010 v 17:18  • Odpověz
Ahoj holky, asi budu zrádkyně, ale já se ještě s malým necítím někam jet. Manžel semnou jet nechce. Vím, že je to moc přehnaná reakce, protože nevím, jaký bude malý v květnu nebo v červnu, ale když to vidím teď, tak je to dost náročný. Určitě za rok, kdy už bude běhat a aspoň ho nějak zabavým. TeĎ je mu šumák, jestli je venku nebo doma, ale nevím jak bych ho zabavovala někde venku.
26. led 2010 v 17:24  • Odpověz
makka však v poho, snad nějaký takový sraz neděláme naposledy :wink: a navíc, není to povinný:grinning:
26. led 2010 v 17:26  • Odpověz
prcek už zase spí:grinning: nikdy bych nevěřila, že na mateřské nebudu vědět, co s časem:grinning:
26. led 2010 v 17:27  • Odpověz
TEGGA - tak já nevím co dřív, nemám takového spáče. Ale užívej si to, jak prckové porostou, budou spát čímdál míň.
26. led 2010 v 17:38  • Odpověz
RENU - koukla jsem na videjko první potopení a zasmála jsem se, Kubík to zvládnul parádně a jak byl vykulený
26. led 2010 v 17:42  • Odpověz
renu já jsem na to taky koukla ještě jednou, to je úžasný:grinning:
26. led 2010 v 17:52  • Odpověz
makka:a proč s tebou manža nechce jet??vždyť to bude parádní relax..poznáme se víc...poznáme tatínky...bude to prima...já už se mooc těším...
26. led 2010 v 17:57  • Odpověz
holky on je s toho vždycky vykulený jak 4 tuleni... :grinning: ale děsně o to baví..jde to na něk fakt vidět...

po nás tam chodil jeden chlapeček...byl o měsíc starší než náš Kubík a ta rehabilitační sestra říkala že to vzdaly..on děsně plakal..chodili po nás a jak jsme se oblíkaly a chystali domů tak on byl právě ve vaně a děsnej řev..jsem kolikrát myslela že nám rozpláče i Kubíka jak vískal...no a tedka už tam nedošli..byly tam jiní na koupání a ta sestra říkala že docela pozdě začali plavat že jak ty miminka jsou velký tak mají sílu takže snima neudělá to co ona chce,to miminko prej pak hodně vzdoruje a blbě se snima pracuje..
26. led 2010 v 18:01  • Odpověz
no vypadá vykulen, ale krásně:grinning:akorát já bych na to asi neměla, potápět mu tu hlavičku:slight_smile:
26. led 2010 v 18:07  • Odpověz
terčo no mě se to líbí a jemu taky ..kdyby plakal tak bych asi skončila...ale když je to OK..tak to tak má asi být...
26. led 2010 v 18:16  • Odpověz
Takže manžel souhlasí s víkendem kdekoliv a kdykoliv :grinning:
Aktivity pro děti tam žádné být nemusí, protože naší Eduš stačí jen rodiče :slight_smile:

Já znám penziony jen v Jesenikách a Beskydech. Na Vysočinu jezdíme max. pod stan :grinning:

Renu - my jdeme v pátek na první velkou vanu a jsem zvědavá co bude dělat. Nejspíš bude taky řvát jak tur, protože u ničeho nevydrží dýl jak 10minut. Nechám se překvapit. Kdy jdete do bazénu?
26. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Renu - kubíček je super plavec!!!!!!!!!!!!!!!! Fakt mu to moc jde, to u nás to asi bude horší.
26. led 2010 v 18:26  • Odpověz
tegga: jojo, budila jsem ho, protože spinkal od 13 h do 16:15 :grinning: tak aby spal večer a aby večer za 3 h vyšlo to kojení před spaním :slight_smile:

renu: koukali jsme teď s manželem na video a překvapilo ho, že je Kubík nahatý... nemusíte mít plavečky nebo tu plavací plínku?

edit: tak pod stan asi nepojedem, co :grinning: :grinning: :grinning:

makka: jeee, to je blbý, a nemohla bys s někým do auta? myslím, že majasisi je od Jihlavy taky, ne?
26. led 2010 v 18:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.