• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
makka: ale když to nepůjde, tak určitě příště! :wink:
26. led 2010 v 18:40  • Odpověz
akorát ten víkend 22. 5. opravdu bych asi nemohla, protože ségra bude mít 25 let v pátek - to je přecejen už důvod k oslavě, kdyby měla normální narozky, ne půlkulaté, tak by to šlo slavit dřív nebo později, ale takhle asi ne... Jinak taky bych byla pro ten červen asi nebo ten konec května :slight_smile:
26. led 2010 v 18:41  • Odpověz
pavli:ne nemá nic..vana je napouštěná a desinfikovaná pro každé dítě zvlášť..takže když se vykadí do vody tak se to vypuustí a napustí novou...stalo se nám to poprvé.. :slight_smile:

edi:ta setřička nám říkala že do vany může až bude zvládat ponory a vše co musí umět aby se neutopil...a hlavně jde o to otužování...říkala že mu bude dávat čím dál studenější vodu až se dostane na tu bazénovou tak pak už může...říkala tak kolem 5 měsíce doporučujou...
26. led 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
pabli a ty s nama nejedes 29.5 s rijnovkama na vikend?jinak uz jsem vyspekulovala ty datumy a na 100%nemuzu 29.5 a 5.6.
26. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Ahoj holky můžu se taky přidat???
26. led 2010 v 19:09  • Odpověz
edi:a když jste plavali doma tak plakala??Já jsem si myslela že Kubík bude taky plakat ale nic..ona mu spívá,povídá mu při těch cvikách básničky a malý na ni kouká..baví ho to...uvidíš jak bude Editka šikovná...Kubík poprvé taky koukal co se děje ale jak tam chodíme častěji tak je to lepší a lepší...
26. led 2010 v 19:10  • Odpověz
ahoj hannah, stopro....ty jsi brňačkaaaaaa:slight_smile:?
26. led 2010 v 19:15  • Odpověz
holky přidala jsem fotečky Kubíka jestli chcete kukněte do alba :slight_smile:
26. led 2010 v 19:15  • Odpověz
já si právě myslím, že malouše by to bavilo, ve vaně doma řádí....jenže teď se mu objevil exem na lokti, tak je to na prd
26. led 2010 v 19:16  • Odpověz
ahojky hannah:vítám tě mezi náma... :slight_smile:
renu odkud máte tu mikču? my ji máme ve fialové:slight_smile:
terčo koupila jsem ji na MimiBazaru :slight_smile: samozdřejmě novou...
26. led 2010 v 19:19  • Odpověz
ahojik :slight_smile:
konečně doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: , bolí me hlava celej den, ale šíleně :cry:
dáda spinká, zachvilinku vykoupeme :slight_smile:

Ahoj hannach :wink:

renu- moc pěkný fotky :wink: koukám, že se Kubík taky tváři tak vážně, když je v rifličkách jako Davídek :grinning:
26. led 2010 v 19:20  • Odpověz
hannah:koukám že čerstvé miminko... :slight_smile: Matýsek je krásný chlapeček...Jsem chtěla tyky Matýska... :slight_smile:
26. led 2010 v 19:21  • Odpověz
hannah: ten váš broučanek má ale vlásku :sweat_smile: taky měl pěknou váhu, když se narodil :slight_smile:
26. led 2010 v 19:23  • Odpověz
wwercaa:no jo on koukal co se bude dít...už poznal že je na plavání... :slight_smile:
26. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Děkuji za přivítání.No bylo to velké mimčo po rodičích.

Tegga jsem z Brna, bydlím u bauhausu
26. led 2010 v 19:26  • Odpověz
pavli:VELKÁ pochvala za naše stránečky...udělala si to prostě úžasně jsi mooc šikovná... :wink:
26. led 2010 v 19:27  • Odpověz
hannah bauhaus je tak jak hornbach? ěm se to plete s baumaxem:slight_smile:
26. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
renu: se vám tam vykakal do vaničky? :grinning: tak se to hned vypustilo nebo jste pokračovali v plavání? :grinning:

pipiii: nene, z říjnovkama nejedu, ani už tam nechodím do diskuze :wink:

renu: jeee, děkuju :grinning: :grinning:

hannah: vítej, máš krásné mimi :slight_smile:
26. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
holky, no a tak co toho 12. 6.??? ale kaaaaaaaaaaaam? :grinning:
26. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
jdu žehlit, pustím sem manžela, pak na vás ještě juknu :slight_smile: a budu chtít znát místo a datum!!! :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
jo a máme zas zrušené auto - manžel s ním chtěl jet k pumpě nalít nějaký ten aditiv proti zamrznutí nafty a doředit naftou... ale neodjel, dole pod autem kaluž nafty a nafta všude v motoru, asi praskla nějaká hadička zas nebo co :unamused:
26. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
pabli: my loni střádali penízky pro malýho, a pokaždé, když jsem dala něco do kasičky tak se nám pokazilo auto a penízky byly v čudu :frowning2: ted volvo odpočíva v garáži(radši) a jezdíme feliciou co mi koupil přítel, já furt říkam, s tima autama jsou jenom problémy, to je hrůza, furt do něj spát peníze na opravy, už by jsme dávno měli nový

ten datum je pěknej, já nanavrhuji nic, ja můžu kdykoliv, my jedeme na Slovensko k rodině až v sprnu, takže pohoda,,, tak at holky napíšou datumy, které by fakt mohli a pak by jsme se možná na nějakým shodli :wink:

mám tam taky 2 sušáky na žehlení, ale nechám to na zítra, mám toho dneska plný zuby, jízda, kurz,prostě den rychlík a už je zase večer, zítra budu v klidu, přítel v práci, tak neco udělam, poklidim, vyžehlim
26. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
sory felicií (motám se slovenčinou),,pablinka učitelka, musíš zalamovat rukama nad mojí gramatikou :grinning:
26. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
tak vyžehleno... a koukám, že tady nic :slight_smile:

werča: ty jsi Slovenka? :slight_smile:... s gramatikou si hlavu nelam, každá tu píšete nějak, jsem si zvykla :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
jé pabli tak manža s autem dneska taky bojoval....měl málo bezínu, ten tam nějak zamrzl a už se nerozjel....musel pěcha na benzinku a donést si benzin:slight_smile:....já ten červen jeden víkend taky nebudu moct, ale ještě musím zjistit kdy......jo a rědaj bych třeba na to dářko, bystré je fakt strašnej kousek od tchánovců a to by chtěl manža určitě jet k nim a nechctěl by spát na tom penzionu a to by se mi nelíbilo:grinning:
26. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
pabli skus www.ubytovani-penzion-vysocina.cz- mají tam hodně dvoulůžkových pokojů(aspon jsem to tak pochopila) za dobrou cenu, nekořáckou restauraci, koutek pro dětičky, no mrkněte (holky, neumim davat ten odkaz na konik, jak to děláte, já jsem blbá asi)...tak mtkněte tak :grinning:
26. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
:grinning: jo tak ono se to zobrazí samo,, jéžišš ja trubka, ja jsem fakt trubice :grinning:
26. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
pabli: jo ja jsem z Humenného, v Plzni jsem krátce, rodiče tu pracujou a sourozenci studujou :wink:
26. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.