• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
doufám že moc neprovokuju :sweat_smile: :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
pabli musela sem :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
no, nám dali naši 50 tis., tak jsme to radši tchánovcům neříkali... vědí, že jsme něco od našich dostali, ale kolik, to radši ne... :slight_smile:
můžu vám jeden pronajmout :grinning:
evena: v poho :slight_smile: chápu, že je to taky "starost" :grinning:
:confused: tý jo, to je suma
mě bude blbý si pak těch 10 tis. asi i vzít, nemám ty situce ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale musím si říkat že to přece dávají pro malou, já s tím vlastně nemám nic společného :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
tak jsem po obědě,měli jsme obalovaný květák :slight_smile: Před chvílí jsem objednala mantinel,kapsář a zavinovačku-všechno vzor světle zelená kostička a ptah na přebalovací podložku-bleděmodrý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
evena: no - my to máme zároveň i na svatbu :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
evena-to je pěkný,že vám přispějí,ale čekej,že ti to dá tchýně sežrat,tak buď připravená s nějakou dobrou odpovědí :wink:
26. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
danuš: já chtěla taky to kostičkové, ale příteli se to nelíbí... on tam chce mít prostě ta zvířátka :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
evena-aspoň ti to trochu ubere starosti, za 10 000,- koupíš dost :wink: jo a k těm kočárkům,že jsou drahé atd...na www.mimibazar.cz se dají sehnat krásné i z druhé ruky a az rozumnou cenu....stačí,když si najdeš nějaký,který bude v dosahu vašeho bydliště :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
evena budeš jí za to muset být do konce života vděčná:grinning:
26. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
pabli-já chtěla sladěný mantinel a kapsář-jemný vzor....povlaky na deku nechám ušít zvířátkové a klučičí motivy,nějakou šikovnou barvu,která mi s tou zelenou bude ladit :wink: takže zvířátka budou
26. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
danu snad né :unamused: ale trochu se toho bojím :unamused:
teď je zatím taková divná, okolo těhu se na nic nikdy nezeptá tak sem jí občas něco řekla o těhu a mimču a připadala sem si divně protože šlo někdy dost vidět že jí to jaksi moc nebere ... ale třeba o kočár zájem projevila, to sem koukala, chtěla vidět tu barvu na internetu a pochválila ho dokonce tak nevím ... přítel říká že až se to narodí tak z ní bude určitě uprděná, tak snad jo, možná se i změní
protože švagrová se švagrem bydlí vedle v baráku a ktěm se chová tchýně jinak, v minulosti z ní i vypadlo že se s nma nechce hádat aby jí nezakázala vídat děcka takže třeba jí na naše taky změní
taky je mi divný že u své 2. snachy si předemnou pořád stěžovala že jí o těhotenství nic neřekla ale u mě to slyšet nechce :unamused:
26. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
a jinak ty prachy bodou fakt dost :slight_smile: s takovou nám zůstane celý porodný + možná ještě něco málo a možná to necháme už na 2. dítě do zásoby :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
tak a jsem zpět.

Adel už jsem myslela, že tě ty knihy zavalily a už o tobě neuslyším, to jsem ráda, že jsi všechno zvládla :wink:

Jinak holky mi taky dostáváme peníze od našich a od mojí babičky a dědy,ale z manželový strany nikdy nic. Jen ke svatbě nám tchán dal 10 000, ale těch keců kolem, jsem mu to chtěla vrátit :angry: Naši nám dali na svatbu 50 tisíc, pak ještě zaplatili hostinu a po svatbě nám dali kolem 10 000 tisíc, prostě čekali, že to přijde a tak šetřili, to z manželový strany fakt nic. Babička s dědou nám dokonce našetřili na knížce 150 000,- to jsme si fakt už teda ani vzít nechtěli,ale byl to svatební dar... No a teď nám naši zase koupí kočár, přispějí něco na výbavičku a tak, prostě se starají, abychom nestrádali a byli v pohodě...
26. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
evena-tak prostě vždycky nenápadně začni,mě se tchýně taky neptá,ale pak si to ráda vyslechne-ona je pro změnu nekomunikativní typ,taková nemastná neslaná,ale jinak docela hodná.Třeba jen tak prohoď, kolik teď mimčo asi váží,měří,jak cítíš pohyby, jak asi bude vypadat....představuj si,že to vyprávíš třeba mně :wink:
26. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
ivi-ahojky :slight_smile: to je přece správné,když rodiče podporují děti,naši do nás taky cpou,jak to jde, na svatbu,na kočárek,mě na vitamíny atd...tchýně nemá tolik možností,ale snaží se....ale švagrová-ségra manži,kterou manža sponzoroval,když byla s miminem sama,tak ta po nás ani neštěkne a ani nás nepozve na návštěvu....prostě nevděk světem vládne,ale my na to prdíme :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
danu to je fakt že tohle jí někdy zaujalo ... třeba si vybavuju už nevím ve kterým týdnu ale už je to dýl že sem jí řekla že už mimčo dokáže ohnout kolínka nebo poliká plodovku a ták, naposledy sem jí říkala že škytá, tak to jí zaujalo :slight_smile:
ivasa to máte taky super :slight_smile:
ono záleží i na povaze rodičů / prarodičů a samozřejmě na fin. situaci, většina rodičů pomáhá hodně ráda a když třeba nemůžou dít tak zas udělají něco jiného čeho si vážíš stejně :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
danu ono je to nejlepší, se na to vyprdnout, pak by si s tím člověk akorát dělal těžkou hlavu a to za to nestojí :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
holky včera sem dostala poprvé pořádný kopanec který mě trochu bolel a dost sem se lekla :slight_smile:
jinka je to v normě, ségra říká že to bude o dost horší, když tě kopne do žeber, močáku :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
evena-přesně tak,tchýně nám ulehčuje tím,že občas obstará zahradu,psa a kočku za nás,abysme mohli mít klidný víkend nebo jet na výlet atd. Je to trochu problematické-máme zahradu(parcelu) 35 km od bytu,takže je to někdy skoro na obtíž...ale tchýně to tam má 10 minut vlakem,takže pomáhá.Manža to má sice hned naproti práci,ale než obstará zahradu a uvaři těstoviny pro Ninu (naše čuba),tak dorazí domu denně v 19:30 :confounded:
26. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
evena to já teda dostávám poslední dny takový kopance, že se kolikrát tak leknu až "vyjeknu" a manžel se lekne co se děje :grinning: Včera mě tak dlouho okopávala kolem močáku, že jsem strávila na záchodě každých 20 minut, kolikrát jsem si až málem učůrla, no mrška teda extra živá
26. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
já mám někdy pocit,že mám v břiše klubko zmijí,ten náš rošťák se tam pěkně vrtí :grinning: teď začíná i přes den,dřív jen večer
26. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
jj, nemusí pomáhat jen peněžitě, stačí jen projevit zájem, když vidí, že by to bodlo :wink: Třeba ale tchán je mallíř pokojů a než nám vymaluje, tak si kolikrát vymalujeme sami. A když už přijede a mi mu ukážeme jaký barvy a jak to chceme, tak má plnou hubu keců, že je to hnusný a tak - on má totiž nejradši jen bílou barvu :angry:
26. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
danu mi máme pole rozdělený, já se starám o kytky + věci na poli co sou vyloženě moje jako obilí, ona mě nepomůže s ničím a buzeruje ať si to vypleju :angry: dnes mi řekla že bych měla vyplet japan, přitom mám plevel sem tam, pleju každých asi 14 dní kopletně vše a ona nemá svoje kytky uprostřed dvora udržované vůbec, letos je vyplela jen jednou, nedávno, a ptotože už tam měla půl m pampelichy tak to vyškubala bez kořenů :angry: na tohle je pěkná mrcha, ví že se nemůžu přes břicho zohnout a mám problémy a buzerovat bude, když sem plela min. týden tak sem ho měla namožený 3 dny a chtěli sme raději zajet na pohotovost, potom mi ten můj slíbil že mi s tím pomůže, jenže on moc času nemá, nechci ho otravovat
26. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
ivasa to bude asi tím že si hubeňoučká, já sem oplácanější typ tak mě ro asi zatím tak nebolí
26. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
ivi-taky mám špatné zkušenosti v tomhle směru-strejda je zedník a tenkrát našim tak hnusně položil dlažbu,že bych ho za to nakopala....
26. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
ivasa tchán je teda dobrej :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Danu já tu naší mršku ještě před týdnem cítila většinou ráno a večer a někdy odpoledne, když jsem byla dlouho v klidu, ale od minulého týdne ji cítím skoro pořád, přijde mi, že ona vůbec nespí nebo co, kolikrát mě i v noci probudila, jak tam vyváděla. No i doktor z ní byl hotovej, že je to fakt rebelka... :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.