• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
nejde to otevřít werca
26. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
jo já jsem to dala blbě, pomlčka na konci být neměla, ale dostanete se tam :grinning: ježiš, me to dneska nepali a ještě tohle, já práve myslela, že ty odkazy kopírujete a ono to automaticky naskočí no nic už :grinning: jsem blbá, no jiná už nebudu :grinning:
26. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
jo a já to spletla úplně, v červnu můžu kdykoliv, nemůžu ten poslední víkend v květnu, který jsem původně navrhla:grinning:,.......takže 12. června by bylo ideální:slight_smile:
26. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
tegga: musíš tam smazat tu pomlčku a lomítko na konci, ale je to ten penzion Vysočina - Dářko, jak byl i tady: http://www.ubytovani.cz/vysocina/skrdlovice/penzion-vysocina-velke-darko/15030/

werča: jojo, ten penzion se nám právě s teggou taky líbil, ne? :slight_smile:

teg: taky jsem si říkala, jak by se tvářili, kdybychom chtěli třeba 10 dětských postýlek :grinning:
26. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
jo pabli, to je ten tvůj:slight_smile:ten je dobrej...já se ještě s manžou bavila o tom, co jsem dával já, říkal, že myslí, že zas tak u silnice není...tak nevím, blbě si to asi pamatuju
26. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
werča: v poho, taky už je pokročilá večerní hodina :grinning:

takže na datu bychom se možná i shodly, co??? teď ještě to místo :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
tak já sjem pro dářko:slight_smile:
26. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
tegga: jo, ten tvůj byl hezčí asi... tak ještě, ať se k tomu vyjádří další holky... já bych byla pro oba ty penziony i pro to datum 12. 6. :slight_smile:
ale přizpůsobím se většině, všem se líbilo to bystré
já envím, jak to bystré skloňovat pabli:grinning:
26. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
tak jo, máme místo i datum, teď ještě penzion :grinning: a kdo ho zamluví :grinning: :grinning:

my už si půjdeme lehnout, prcek tentokrát chrní už od 19:30, tak jsem zvědavá, kdy se vzbudí na první kojení... má to opravdu teď každou noc jinak. Dneska třeba už po jedenácté, pak až před pátou, pak jedl před devátou... dobrou :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
no pabli ještě že tě tady mam, presně já tam dala pomlčku :grinning: ,,, ten by šel celkem a ten datum taky jenom ja holky?
to Bystré, bez Bystrého :wink:
jé pabli, ty si můžeš užívat konečně pěkný večer a sedíš tady jo:grinning:......nejdřív musí všichni říct, že stopro pojedou, já to pak klidně zamluvím
26. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
ok, tak to musí každá odsouhlasit, já jdu spinkat papa holky DOBROU :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
dám sem ještě jednou ten druhý penzion, aby to holky ráno v poho našli....má to i nekuřáckou jídelnu a myslím se tam dalo sedět pěkně i venku na takové terase, pokud yb bylo pěkně
http://www.velkedarko.cz/
26. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
tegga: já náhodou žehlila kupu prádla, tak jakýpak pěkný večer :grinning: ... to jsme se jen tak rozhodli tuhle a Víťa to nějak vycítil nebo co... jinak spí vždycky hned :slight_smile: papa
26. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
ahojky holky,mě je jedno kam a termín 12.6.nám vyhovuje...původně to byl termín naší svatby... :slight_smile: a bude to 3 týdny před naší svatbou tak alespoň vypneme...
26. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
pabli:jojo...vodu hnedka vypustila a napustila novou...
26. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
líbilo se mi i to co posílala Terča i když je to trocha dražší...
26. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
Holky nejdřív se zeptám, jestli bychom se mohli přidat i co se týká toho srazu???
Zatím ted nevím jak to bude s manželem, je možné, že do tří měsíců vyrazí do USA, tak uvidíme.
JInak mám odkaz na to Bystré, je to pěkné a stojí to furt 299,-
http://www.ceskehory.cz/ubytovani/penzion-kubickovi-bystre-u-policky.html

tega:jo to je u hornbachu a M-paláce a já bydlím vedle intersparu, oranžový panelák
26. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
hannah:myslím že se můžete určitě přidat já i holky budeme určitě rádi :slight_smile:
hani v albu máš takovou žirafu co se přidělává na postýlku...můžu se zeptat kde jsi ji koupila??děkuju ..
26. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
endie snama nepojede???
26. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
Koupila jsem ji přes inzerát od jedné holčiny a je ještě v záruce
když dáš název té žirafy do vyhledávače na seznamu, tak ti to ukáže i bazarové zboží
26. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
bazarovou nechci,chtěla bych novou ..jak se to přesně jmenuje??a to je fisherprice??
26. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
díík..
26. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

dnes noc celkem děsná, ne ani tak kvůli krmení, ale malej se často budil a hooodně hlasitě si povídal v postýlce, tím jsem nemohla spát ani já a pořád jsem přemýšlela, jestli UŽ je to brečení a volání po jídlu nebo JEŠTĚ NE... :unamused:

hannah: určo se na srazík přidej! :wink:

hm, dnes mi psala do IP jedna holčina, že někde četla můj příspěvek o kouření, že sama kouří v těhu a že jestli moje kouření mělo nějaký vliv na prcka... tak nevím, kde na to přišla... já přestala půl roku před snažením se o těhu a to ještě ani ne kvůli příp. těhotenství, ale kvůli astmatu... tak doufám, že na MK nepíše někdo něco za mě! I když teda nevím, jak by to bylo možné... no, možné je všechno :slight_smile:
27. led 2010 v 06:46  • Odpověz
Dobré ráno, termín 12.6. ná m vyhovuje!! My ale pojedeme už 11.6. (pátek) ráno. Vezmeme kola a uděláme si prodloužený víkend. Teda jestli manžel dostane v pátek dovču :grinning:

Pabli - taky už se mi stalo, že někdo do IP reagoval na něco co jsem údajně napsala a já jsem nic takového určitě nenapsala :grinning: :grinning:

Renu - doma ve vaně byla Editka hodná, ale asi po těch 10 minutách ji to přestalo bavit tak začal řvát. Ale v té velké vaně to nebude tak jednotvárné tak se ji to třeba bude libit víc.
U nás se chodí do bazenu taky od těch 5 měsiců, ale vany se absolvovat nemusí. Já chci protože mi to přijde jako menší skok pro malou. Co se týče teploty vody v bazenu, tak když prý má ten neopren tak to pro ni takový rozdíl nebude. Nevím, nedokažu to posoudit :slight_smile:
27. led 2010 v 07:24  • Odpověz
ahoj holky, pabli spíš to mohlo být tím, že četla někde tu diskuzi, jak jsme se o tom jednou bavili a nějak to pomotala...pžece jednou tady byla holčina, nevím jak se jmenovala, co kouřila v těhu a my jsme do ní všechny valily, že to bysme nedělaly, tak si tě nějak spletla asi:slight_smile:
27. led 2010 v 07:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.