• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga: je to možný, nebo jsem koukala, že na BRMS je diskuze o kouření a tam jsem jednou (v dubnu 2008) psala, že občas kouřím a nedokážu se toho zbavit (od července 08 už ale nekouřím), tak možná taky proto... :grinning:

edit: taky bychom tam přijeli už v pátek... kdyby neměl manžel dovolenou, tak v pátek večer... myslím, že pro malýho to tak bude i lepší, než jet jeden den někam a druhý den zas zpět :slight_smile:
27. led 2010 v 07:38  • Odpověz
jdu se ještě natáhnout :slight_smile:
27. led 2010 v 07:39  • Odpověz
tak můžeme to pro všechny objednat už na pátek večer.....nám je to celkem jedno, my to nemáme zas takový kus cesty....tak uvidíme, jak budou chtít ještě ostatní a hlavně teda kam:grinning:
27. led 2010 v 07:42  • Odpověz
Já jsem dnes měla jít s holkama za MK do solné jeskyně, ale venku je -19 tak raději budu s malou doma. Mrzí mě to, ale nechci riskovat. Eduš začala kašlikovat a tak budeme raději sedět doma, aby mohla v pátek na plavčo.
27. led 2010 v 07:42  • Odpověz
teg: my to máme kolem 2 h cesty, to je dobrý, to se stihne i mezi kojeními a můžeme jet i klidně večer, manžel bude v 16 h doma z práce, tak klidně i pak :slight_smile:

edit: tady je teda "jen" - 15, ale taky budeme dnes doma. Doktorka říkala, že pod -10 nevycházet.
27. led 2010 v 07:44  • Odpověz
hm, tak už spát nepůjdu, malej už se tam vrtí :slight_smile:
27. led 2010 v 07:49  • Odpověz
já nemám teploměr pořád :angry: máme jakýsi na baterky a manžel je už měsíc kupuje, tak vůbec nevím, kolik je stupňů a pak se mi blbě odhaduje, jestli můžem ven nebo ne
27. led 2010 v 07:49  • Odpověz
já vstala, protože se taky vrtěl a on si v klídečku zase usnul.......jsem myslela, že to bude na chvilku, tak pořád čekám a mohla jsem v klidu hodinu spát:slight_smile:
27. led 2010 v 07:50  • Odpověz
tegga: no, dneska fakt asi radši nikam nechoďte... pochybuju, že bude přes den míň než -10
27. led 2010 v 07:51  • Odpověz
teg: no Vítek se nejen vrtí, ale už i začíná pokřikovat, tak to už asi neusne, co :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 07:52  • Odpověz
tegga: dneska se manžel s autem rozjel??? já čekám, s čím přijdou naši, jsou na Lipně a mají dnes přijet, tak doufám, že budou mít čím... ono ty nafťáci jsou teď zrádný...
27. led 2010 v 08:02  • Odpověz
pabli to už asi neusne no:grinning:....vůbec nevím, nemůžu se mu dovolat...hlavně, že chce informovat o tom, jak hraje federer na australian open....a telefon nebere......ale nevím, jestli sjem vám to včera psala, to že se nemohl rozjet bylo nedostatkem benzinu:slight_smile:, bylo ho tam málo,nějak zamrzl či co, tak šlapal na benzinku, dolil a odjel:slight_smile:
27. led 2010 v 08:04  • Odpověz
tegga: jojo, to jsi psala :slight_smile:... benzín je lepší než nafta v tomhle počasí - když je ho dost, tak tak rychle nezamrzne
27. led 2010 v 08:07  • Odpověz
včera mě napadlo, až se uvidíme a já jsem třeba u pipii zvyklá oslovovat ji pipiii....tak jak si zvyknu, říkat jí jménem:grinning:
27. led 2010 v 08:09  • Odpověz
tegga: jo, to mě taky už napadlo! A taky, že u některých holek ani moc nevím, jak pořádně vypadají... a mám blbou paměť na jména a obličeje... no to bude něco!!! :grinning:
27. led 2010 v 08:11  • Odpověz
možná bychom se měly i tady začít preventivně oslovovat jmény, přecejen už se "známe" rok :grinning:
27. led 2010 v 08:11  • Odpověz
tak u většiny z nás je to podobný, ale třeba ta pipiii se mi fakt bude plést:grinning:.....já mám třeba jen mlhavou představu o tom, jak vypadá edit:slight_smile:zbytek myslím poznám:grinning:
27. led 2010 v 08:56  • Odpověz
ahojte holky :dizzy_face:

vítám nově příchozí :slight_smile:

noc děsná, usla v 9 večer a vzbudila se ve 3, nechtšěla usnout, pak v 6.30 a až do 8 mě dundala aby se uklidnila a furt nemohla zabrat :rolling_eyes: :grinning: Můžu si za to ale sama, včera sem měla zelí, prostě sem nemohla odolat. Teď už je v pohodě, vyprděla se a kouká na medvídka Pu
27. led 2010 v 08:58  • Odpověz
evena a to jsi měla syrový? já totiž už normálně měla zelí s masem a knedlíkem a úplně v pohodě, už vůbec nesleduju, co jím, na malýho to nemá žádný vliv:slight_smile:
27. led 2010 v 09:01  • Odpověz
teg syrový ... taky už jím všechno, zelí už sem zkoušela předtím asi 2x malinko, nic to s ní nedělalo tak sem si dala trošku víc a asi sem to přehnala, trápili jí totiž teď určitě prdíky a ty už jí netrápí od 3 měsíce ...
27. led 2010 v 09:16  • Odpověz
evena: tak po syrovém bych byla dost nadmutá... jiné potraviny mi nikdy nic nedělaly... já si zatím jedu svoji "kojo-dietku"... ještě jsem neměla ani ten hermelín! už už jsem ho měla v ruce, ale pak jsem měla výčitky, že se při kojení nemá, a šoupla jsem ho zpět do regálu, jsem děsná! :unamused: :angry: :grinning:
27. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Já kojodietu nedržím už dávno. Jím už úplně všechno - teda omezuju citrusy a kiwi, protože mám pocit, že se po tom Editka trošku osypala a navíc je moc nemusím :slight_smile:
27. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky :grinning:
27. led 2010 v 10:09  • Odpověz
jo tak citrusy taky moc nejím.....ale jinak hermelín už jsem měla myslím dvakrát:slight_smile:
27. led 2010 v 10:10  • Odpověz
holky dnesk jsem se dočetla že děti od 3 měsíců do 2 let můžou ven do -1O stupnů ale pořádně namazat pusinu a plínku přes obličej :slight_smile:
27. led 2010 v 10:11  • Odpověz
holky kolik máte teď stupňů, tady svítí sluníčko, tak si říkáj, že bych kolem poledne mohla na chvilku vyrazit, bych si koupila teploměr aspoň:slight_smile:
27. led 2010 v 10:12  • Odpověz
malá trpěla na prdíky strašně, omezovala sem se v jídle dost, nejedla sem věci co nadýmají a stejěn je měla ... po 3 měs. jako když utne a jím už co chci, zpětně si myslím že má strava až takový vliv na ty prdíky neměla ... teď už jím všechno kromě hudebních jídel, ale zelí prostě neodolávám, ale myslím že sem ho včera měla naposledy, za tu příšernou noc to nestálo :unamused: :unamused:
27. led 2010 v 10:21  • Odpověz
U nás je furt -13 i na sluničku. Plina přes obličej u nás nehrozí, hned by ji ocumlala a byla by ji ještě větší zima. Raději budem doma, jen s ni skočim naproti do obchodu pro rohlíky.
27. led 2010 v 10:27  • Odpověz
cooo, pořád taková kosA? A svítí u vás sluníčko edit?
27. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Jo je -13 na sluníčku! Děs, běs.

Já jsem vám včera nenapsala můj zážitek s plínkama.
Šla jsem do drogerie na město, protože se mi začala tenčit zásoba plen a chtěla jsem koupit nějaké jiné než kupuju normálně, tak jsem nemohla poslat manžela :slight_smile: Koupila jsem Huggies premium mega pack (86plen) za 399.´-kč, ještě jsem k tomu měla 25% slevu tak mě stály cca 300,-kč. Dorazím zmrzlá jak h... domů a ještě jsem si zašla naproti k vietnamcům do potravin (máme je přes silnici) a oni tam maj ty Huggies taky- normálně za 280Kč!!!

Byla jsem z toho v šoku. Koupila jsem hned 3 balení. :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.