• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga: my máme -4,7 na sluníčku, taky zvažuju, že půjdeme po obědě ven :slight_smile:

endie: tak moje doktorka říká, do šestinedělí do -5, po šestinedělí do -10 :slight_smile: do -10 ven normálně chodíme, pusinu mažu, ale plínku přes obličej ne, to u nás nehrozí, to bych prcka tak naštvala, že by snad vyskočil z kočáru... :grinning:

edit: jo, malej zase hrozně rád cumlá bavlněné rukavičky, pak spolu na procházce bojujeme, dám mu ruce do fusaku a on se je snaží vydolovat, různě se tam kroutí (ale jen někdy, když si usmyslí, že je čas si cucat rukavice :slight_smile: ).
27. led 2010 v 10:43  • Odpověz
edit: noooo, to je dobrý teda :grinning: někdy se u Vietnamců dobře nakupuje, co? u nás mají zase Vietnamci o 10,- levnější sušenky než v Albertoj... takové, co máme rádi - polomáčené ve vaničce :slight_smile:
27. led 2010 v 10:44  • Odpověz
no za těch 400 byli teda pekeně předražený :fearful:
taky používáme ty hagisky jak píšeš, dostali sme je a sou dobrý, jinka používáme pampers s natahovacíma páskama taky je vždycky koupíme v akci třeba za 320 kč balík (96 plín), jinak stojí u nás v Globusu 450,- :fearful: to už je rozdíl ...
27. led 2010 v 10:46  • Odpověz
my teď jedeme DM - 4-9 kg přes den a Tesco zelené 4-9 kg na noc (zdají se mi větší), malej teď, co piju ten kojící čaj Leros, začal víc kakat, tak ob 2-3 dny, a ještě se nestalo, že by nám protekly, tak si to pochvaluju :slight_smile: nebo už jsem se je naučila nandávat, to je taky možný :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 10:48  • Odpověz
pokud mi to dnes mája dovolí budu dělat tohle ...
http://www.mimibazar.cz/recept.php?strana=2&id=14484
včera sem dělala takovej obyčejnej zákusek s piškotů, zakys. smetan, šlehačky a ovoce a byl sežranej za hodinu
27. led 2010 v 10:49  • Odpověz
pabli a na kolik vyjde ta tesco plínka?
27. led 2010 v 10:50  • Odpověz
evena: to vypadá dobře, akorát na to nemám doma ingredience... já třeba nevedu ani mouku, manžel má pořád problémy s tím žlučníkem nebo s čím, tak teď nekupujeme ani vajíčka, moučkový cukr taky nehrozí, marmeláda taky ne, rum, salko, tvaroh, máslo taky ne... ty piškoty by se tu občas našly, ale teď taky ne... ale jinak máme domácnost docela vybavenou :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 10:52  • Odpověz
no tak já mám jen půlku požadovaných piškotů, cukr, mouku a zbytek musím koupit :grinning: u nás je to jak po vykradení, aˇž otevře spíš nebo lednici, jen ty všudepřítomné zavařeniny :grinning:
27. led 2010 v 10:55  • Odpověz
evena: jeee, to ti vůbec nevím, mně se ty ceny plín nějak pletou...
27. led 2010 v 10:58  • Odpověz
ahojky holky,cose týká toho aslovování tak by jsme měli začít si říkat jmény..je to osobnější... :slight_smile:

tedka byla super akce v tescu 2 balíky pampersek a jeden zdarma..vyšli pak za 890,-kč
27. led 2010 v 11:06  • Odpověz
renu tak to byla super cena ... jestli bude někde něco super levně tak to sem kdyžtak vždycky hoďte :dizzy_face:
teď du ven, moc se mi do té zimi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 11:08  • Odpověz
renu: Kubíkovi to v té pruhované mikince hrozně sluší :slight_smile: ... no ono by bylo lepší si psát jmény, ale je fakt, že jsem zvyklá napsat třeba "renu".. prostě automatika :grinning:
27. led 2010 v 11:11  • Odpověz
nám tesco plíny vyhovují úplně maximálně, nesmí to být úplně takový ty nejlevnější tesco bílý, ale zelený, jak píše pablinka, ty jsou moc dobrý....evena to vypadá krááásně, já bych z těch ingrediencí taky enměla vůbec nic:slight_smile:.....a tady je prý taky -13, tak asi s prochajdy fakt nic nebude, to mě točí, to počasí
27. led 2010 v 11:20  • Odpověz
no právě, si neumím představit, že eveně řeknu jinak, než evena třeba:grinning:
27. led 2010 v 11:21  • Odpověz
tegga: já počkám, až nám přestane svítit na balkon, uvidíme, kolik je venku...
27. led 2010 v 11:24  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
my dneska vstávali až ve 4 a pak v 8, ted už zase spí, tak honem rychle uklízim
tak my asi dnes ven nepůjdeme protože máme -15 a Dáda začína chytat nějakou rýmu, asi chytnul od táty :frowning2:

evena: já taky beru Huggies mega pack, u nás je pořád nějaká akce za 300Kč, to je fajn, třeba před Vánocema byla akce v Tecsu za 2 balíky jen 400Kč, to bylo super,,, my jendou dostali k tomu Huggies tašku, no na výběr bylo různě,, líbí se mi, když někdy k tomu dají něco navíc :slight_smile:

pabli: já měla ty DM taky jendou a taky si myslim, že byly dobrý, když jsem je porovnala s Pampers tak byly stejně jemný, tesco jsem neskošela ještě

evena: to je mnamka, škoda, že hubnu, no zatím mi to jde :grinning:

holky mrkněte pipiii má nový fotky, Amálka má vlásky jak ZLATOVLÁSKA :grinning: na tom sluníčku :sweat_smile:
27. led 2010 v 11:24  • Odpověz
werča: nojoooo, na těch fotkách pipiii mi přijdou až do zrzava ty vlásečky :slight_smile:... to jste se pěkně prospali :slight_smile:
27. led 2010 v 11:28  • Odpověz
no to jo, posledný dva dny jsme vstávali ve 3 a pak v 6 a pak hned jsem utíkala do autoškoly a dnes to je omnoho lepší, akorát, že mi přišla menstruace :angry: a bolí mi bříško, ale jde to se srovnáním s porodem :grinning:
27. led 2010 v 11:31  • Odpověz
no ona je fakt ta malá celej taťulda, včetně vlásků:slight_smile:
27. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Řezy vypadaj dost dobře, ale já toho sním i tak dost, kdybych pekla tak se neunesu :grinning:
Už by se mělo oteplit, abych ty kila mohla vyběhat. S kočárkem jsem chodila i 13km za den a teď sedím doma jak pecka :angry:

Amálka je suprová, fakt celej taťka.
27. led 2010 v 11:45  • Odpověz
27. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
hanah to vypadá moc pěkně, akorát myslím, že hledáme něco, kde se bude dát najíst.....těžko se tam někomu z nás bude chtít vařit......pěkně relax, odpočinek, pohodička:slight_smile:
27. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
jo ona tam je i restaurace? tak envím, záleží co řeknou holky ostatní....akorát to by teřba pro pipiii, danušku i pablinku bylo asi dost daleko už....nevím no
27. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
no jo Amálka bude zrzečka.. :slight_smile:
27. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
holky ten řez vypadá super...skusím to taky upéct...
27. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
no taky jsem ho uložila, ale než se dostanu nakoupit ty věci, tak ho budu péct bůh ví kdy....holky vy jste nakonec na ty prochajdy šly nebo co? já sedím doma, že jste my řekly, že je kosa
27. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
jako jestli jste mi řekly, že je zima, ať nechodím ven a te´d všechny někde pochodujete s kočárama, tak jste mě naštvaly:grinning:
27. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
taaaaaaaak -2,4... šupeme ven :slight_smile:... tegga: honem, taky vylítni :slight_smile:
pak vás dočtu, teď jsem dodělaa koláž, mrkněte: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3737917&vReferer=
27. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
jééé pabli, moc hezká koláž a ještě Vítek v bříšku, taky jsi byla pěkně kulatoučká :slight_smile:
27. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
sem přišla z venku zmrzlá jak hov** dnes už nevytáhnu čumák z baráku
Májule si pěkně hraje sama v postýlce s hrazdičkou, pak nakojíme a doufám že pak usne
27. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.