• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
hannah - koukám,že máš úplného mrňouska, my tady máme všechny dětičky +- 4 měsíční :wink:
27. led 2010 v 19:06  • Odpověz
pro nás by bylo ideální,aby to ubytování bylo někde na Jihlavsku i makka by se tam pak líp dostala,když nemají to auto a někdo by je tam třeba dovezl...
27. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Ten penzion černý kámen je super v tom, že je to pro 15 lidi (6 dvojlůžkáčů + apartmán), takže by byl celý penzion jen pro nás. Nerada bych se totiž hádala s nějakýma důchodcama že jem tam celou noc řve nějaké dítě-což se nám komukoliv může stát :slight_smile:
27. led 2010 v 19:41  • Odpověz
Už jsem si myslela, že jsem našla ideální penzion pro nás a pak jsem uviděla cenu :frowning2: - 2200/za pokoj za víkend!!! No je toto normální?
http://www.e-chalupy.cz/vysocina/kadov-ubytovani-penzion-klokoci-0693.php

ale odkaz vám posilam :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
čertův kámen myslíš edit:slight_smile:?...už bysme se mohli nějak domluvit, taky v tom začínám mít hokej:slight_smile:....takže platí ten víkend 12. června?....a každý, ať napíše, který penzion by teda bral
27. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jo myslím čertův kámen :grinning: :grinning:
Já hlasuju pro něj. Ale je mi jedno kam se pojede.
27. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
ten čertův kámen není špatný,jen s tím stravováním to tam je jen na dohodu pro větší skupiny,tak aby tam vařili dobře....
27. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Teď mě napadlo, že mi potřebujme něco kde bude přístupná mikrovlna - už budeme na příkrmech a třeba na UM.
27. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
DANU - už včera jsem psala v příspěvku, že se opravdu necítím se někam s malým vydat. Je to ještě dlouhá doba a raději bych to nechala na příští rok. S malým je to dost náročný a neumím si to s ním na jiném místě představit. Doma máme své pohodlí a potřebné věci u sebe. Takže se na mě vůbec neohlížejte.
Dnešek máme také kňourací a já jak naschvál jsem nějaká vyšťavená. Dopoledne jsme byli také chvilku venku, sluníčko příjemně hřálo. Většinu času jsme stejně strávili v obchoďáku. Nepřišlo mi, že je zima, to sluníčko hodně povzbudí. Dnes mi přišel dárek pro manžílka, hrneček s Adámkem. Měla jsem nutkání mu ho už dát, ale manžílek řekl až na Valentýna. Bylo na něm vidět, že je zvědavý :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Danuschka a to vadí, že mám tak malý dítě a ne už kolem 4 měsíců??? :cry:
27. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
ahojik hoolky:slight_smile: dneska jsme mela sileny den s amalkou..uaaaa

danus, boule je pryc:slight_smile: :dizzy_face:
27. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
autor
tak jak to vypada se srazikem?:slight_smile:
27. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
PIPII - taky erupce na slunci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
makka, kamoska tu byla a ja jsem myslela ze se stavi tak na hodku a ona tu byla 3,5 h! jsem ji nenapadne naznacovala ze by uz mohla jit:-/ a ona stale nic:-/ uaaaaa, mala rvala, potrebovala jsme udelat plno veci atd a malem mi upadla ruka od noseni
27. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
AHOJ holky :slight_smile:
tak je to jistý, máme rýmičku, zase boj :frowning2:
holky zatím jsem mu to neodsávala, rýma je teprve na počátku, vím, že ste psali, že je dobrý, odsávat minimum :wink: zatím může pít, tak je to dobrý, už slyšim po hlasu, že je nachcípanej, chudáček malej :frowning2:

edit: ta mikrovlna by bodla, při nejhorším bych si vodu převařila v konvici a ohřála v hrnku, no běhat furt do pokoje :unamused:
27. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Wweerca mi bysme bez odsávačky rýmičku nevyhnali. Hned ze začátku jsem malému dávala kapičky do nosu, Otrivin, ty gelové. Moc pomohli a trošku zvednou matraci, ať mu jdou hleny ven.
27. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
pipiii: já nesnášim, Davidův bratr, ten furt příde večer, když já mam malýho koupat a tto přivede 2 svoje děti a ještě 2 děti své přítelkyně, večer mám mít klid a on furt příde v 6hod večer, některý lidi hold nepřemýšli :unamused:
27. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=X1-I3JVzWTc Ještě jsem malého takhle masírovala
27. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
makka: přítel nazvednul postýlku, odsávačku mam, no hleny mu ještě netečou, takže počkáme, Otrivin mam v tech ampulkach jaké gelové mysliš?
27. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
autor
makka, teeda to je zajimavy-ta masaz.....

ja jsem koupila tu odsavacku na vysavac, je vynikajici pri ryme. My jsme meli hodne rymu prvni 2 mesice, ted tuk tuk celkem fajn.
27. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
holky, díky za pochvalu koláže :slight_smile: dělám je taky v Picasu 3

taky se mi líbí ten Čertův kámen, ten asi nejvíc, pak to Velké Dářko (jeden z těch 2 penzionů), pak to Bystré (v tomto pořadí) :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Jsou Otrivin spray a Otrivin tmavě modrá krabička s kapátkem, ty jsou prý účinější a silnější. Super věc je odsávačka na vysavač.
PIPII ty masáže se musí dělat 5x denně, ale bohužel nejsem tak vytrvalá, takže jsme to zvládli jen 2x denně. Jen jsem používala tymiánovou mast, což ani není ono.
27. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
makka: co to byl za gélik co mu vmasírovavala, já nemůžu pustit hlasitost, protože malej spinká :wink:
že bych to vyskoušela, asi jo když to máš vyskošený a pomáha to tak proč ne
autor
pabli, posles mi odkaz na ten hotel? a termin je tedy kolem toho 12.6?
teda holky, zase rýmičky, jo?... :frowning2: jak ta rýma vlastně u vás vypadá? teče prckům z nosu, nemůžou dýchat, chroptí, dusí se při kojení a tak?... já jen, že Vítek má docela často zaplněný nosík, ale stačí vytřít štětičkou, tak myslím, že to rýma není... já jen, aby třeba taky neměl rýmu a já to neprošvihla :slight_smile:

jinak já si budu sebou brát, pokud budeme na příkrmech ten ohřívač lahví, dají se do toho dát i skleničky s příkrmy, nebo to tam ohřát v takové mističce, tak vám ho kdyžtak půjčím, pokud nebude mikrovlnka. Stejně říkají, že by se to v mikrovlnkách ohřívat nemělo.
27. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
pipiii: tak to je fajn, že se držíte zatím bez rýmy, jen tak dále :slight_smile:
on ji chytnul od táty, ten ji má a tím, že spinkáme v jedné ložnici, tak jsem to čekala :frowning2:

makka: tak sprej jsme měli ale ten otrivin v tmavé krabičce o tem nevim :confused:
odsávačku na vysavač taky máme, je suprová, odsaje krásně všechno a bezpečně :wink:
27. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
pipiii nevím, který hotel myslíš, tady jsou tedy ty všechny, co se mi líbí:

1. Čertův kámen
http://www.certuvkamen.cz/

2. Penzion Velké Dářko
http://www.velkedarko.cz/

3. Penzion Vysočina - Velké Dářko
http://www.ubytovani.cz/vysocina/skrdlovice/penzion-vysocina-velke-darko/15030/

4. Penzion Bystré - Kubíčkovi
http://www.ceskehory.cz/ubytovani/penzion-kubickovi-bystre-u-policky.html
27. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
pipiii: jojo, říkaly jsme předběžně toho 12. 6. :wink:

holky, jdu se věnovat našim, budou tady do soboty :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
pabli: přesně to, když nemůžou dýchat a ani při pití, teče jim z nosu, to poznám, Davídkovi taky občas chrapčelo v nosu, myslela jsem si že je to rýma, no dr řekla, že je to chrapčení u miminek normální, že stačí vytřít :wink:
tak to budeš hodná, když nám ho pujčíš
:slight_smile:
27. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
EVENA: jo a prosím tě, tu plínu na té mé koláži - to je fotka těsně po porodu :grinning: jak jsem už byla X hodin na křesle a úplně vyšťavená, u nás nedovolují při porodu pít, tak mi dávali mokrý studený hadr na čelo :wink:
27. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.